Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

czesc matista:)dolączaj. czekamy:) nie martw sie lian, wytrzymasz:)ja tez! nie dajemy sie o nie!!!!kurcze smukleja mi ramiona i plecy bo widze po bluzkach a tylek ciagle 107 !!!! ratujcie!juz mi nawet 2 cm w talii spadlo:D:D ale tylek nadal jaki był:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam z kawusią :) Nonemi, katinka123 gdzie sie podziewacie?? Ja dalej trzymam dietę ale stanowczo za dużo jem owoców. Jakoś tak powstrzymać się nie mogę. Ale już niedługo wybywam z tego pieknego kraju i tam już nie będzie domowych winogron, gruszek i brzoskwiń. Waga poszła 0,5kg w dół. Tato się śmieje że już więcej nie zejdzie i juz na zawsze mi tyle zostanie. Ale ja się nie poddaję. Spodnie tak cudnie na mnie wiszą :D jak dawno nie wisiały. Aż mama się martwi że jak lump wyglądam i że może bym sobie jakieś nowe kupiła :D cudnie tak posłuchać :D Ale jak już ściągnę te spodnie to nie jest tak fajnie :o A i pozdrawiam nowe dziewczyny. Jak weszłam na topik to nie wiedziałam gdzie jestem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kluseczke.przyszlam sie pochwalic.ja tez pije poranna kawusie bo poprostu nic nie smakuje z ranka lepiej.a pochwalic sie chce ze juz dzisiaj 7 dzien na sb.i czuje sie fajnie.narazie waga nie spada no ale podobno im mniej do zrzucenia tym dluzej to trwa.zaraz sobie chwilke pocwicze jakies tam wygibasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko: omlecik z cukinią, papryką i porem. :) dzis dzień 1 fazowy sobie zrobię bo wczoraj na obiad zjadłam makaron pełnoziarnisty z mięskiem mielonym z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja kluseczko dzisiaj mialam identyczne sniadanie:)ide ogarnąc dom. tyle roboty mam ze hoho. przynajmniej kalorii spale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja wlasnie skonczylam sniadanko i kawke pije :) zgadzam sie, ze nie ma nic lepszego niz kawa o poranku :) justka216** - nie przejmuj sie :) rzeczywiscie im mniej do zrzucenia tym gorzej. ja schudlam 4kg w ciagu dwoch lat!!! w miedzyczasie przytylam 1kg :D:D:D dzisiaj waze tyle samo ale zauwazylam, ze spodnie robia sie coraz luzniejsze :D chyba zaczynam wracac na dobre do mniejszego rozmiaru spodni wiec trzeba bedzie szafe odkurzyc :D:D:D uwielbiam uczucie jak ubrania leza luznie :D nie cierpie byc poobciskiwana :o pozdrawiam dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie po kolacji, moze troszke za pozno, ale tak wyszlo...byl pstrag pieczony w folii z pietruszka, do tego pomidor i salata. Popilam piwkiem, jutro wstane przed praca i pocwicze, moze tak bardzo mi to nie zaszkodzi. Poki co schudlam 1 kg :) Pewnie woda, ale to i tak mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poleglam........nawet nie bede wymieniac co dzis zjadlam..niech ktos mi da kopa w dupke!! bo inaczej nigdy nie bede szczupla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nie poddawaj sie i nie narzekaj.od jutra bedzie lepiej,bo jak nie.....to ...kop w dupke.tak jak chcialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to tak... lian. masz mi sie diety trzymac!!!!bo bedzie kop w tylek. ja sie trzymam tak w miare.tzn czasami zjem cos niezgodnego z dieta ale i tak chyba sie rusza ta waga::)musze sie zmierzyc niebawem, bo mam leki takie same jak do wagi:D dzie jest reszta dziewczyn? no co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mogę sie do Was przyłączyc? Też od jutra chce zacząc stosować SB i mam nadzieje ze mi w tym pomozecie:) Waze stanowczo za duzo a chcialabym wrócić do moich ukochanych 48 kg... ewentualnie 49;) Musze dać rade. Zaczynam od jutra. 3mam za Was i za siebie kciuki. P.S czy są już moze ( ze tak powiem) \"weteranki\" SB? osoby które juz stosowaly DSB i moga sie wypowiedziec na temat jej skutecznosci? Przepraszam jesli juz takie pytanie padło i padła na nie równiez odpowiedz - nie czytalam wszystkich postów ale to tylko dlatego ze bardzo sie teraz spiesze:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda m..
witam, zaczelam dzisiaj diete SB, jestem zmobilizowana i wierze ze w koncu uda mi sie zrzucic te 8 kg! Zadne babeczki czy czipsy mi nie przeszkodza, a wlasnie przed chwila jedna taka babeczke mialam w rece ale spokojnie ja odlozylam. Moj dzisiejszy jadlospis: jajecznica na pomidorze i szynce, jogurt naturalny, kurczak z papryka i pieczarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) fajnie, że dołączacie bo wygląda na to że temat nam umiera powoli:) ja juz jestem jak dobrze licze 2 tygodnie na sb. fajna dieta i malo stresujaca. faktycznie lepiej przeczytajcie caly temat bo dziewczyny daja tutaj duzo rad i wskazowek. ja dzisiaj zjadlam troche pasztetu na sniadanie a na obiad kubek pomidorowej bez niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda m..
a czy w pierwszej fazie mozna jesc parmezan? dodalam go do kalafioru i troszke majonezu (taki eksperyment) ale pyszne bylo, nie lubie samego kalafioru bo smaku dla mni eni ema zadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalafior mozna ,majonezu niet, parmezan hmm tlusty jest o ile sie nie myle wiec tez odradzam, ale jak zjadlas kilka okruszkow i to raz przez cala 1 faze to jakos drastycznie nie wplynie na przebieg diety. ja grzesze i jednak znowu jeden cm spadl...ale jak zwykle nie z bioder;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszyskim:) Coś widzę, że u Nas słaby ruch. Ja wyjechalam na weekend, ale od razu po powrocie melduje sie poslusznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) majonez zwykly NIE LIGHT mozna w pierwszej fazie i jesli parmezanu odrobinka a duzo sie nie daje przeciez to tez nic sie nie stanie :) moni-moni - co to znaczy weteranki? :D Ja jestem na SB okolo 2 lat. W tym czasie moj maz schudl w sumie okolo 17kg ja tylko 4kg i chcialabym jeszcze z 1kg. Moj znajomy schudl 20kg. Wszyscy sie trzymaja ale pamietaj, ze to nie jest dieta typu 2 miesiace i koniec tylko to sposob odzywiania na cale zycie. Ja jestem w 3-ciej fazie juz i zamierzam pozostac do konca zycia :D dzisiaj jestem po lisciastym sniadanku: salatka grecka i kromka chlebka :D waga wciaz na poziomie 54kg :D Teraz pewnie znowu minie pol roku jak zgubie kolejne 0,5kg :D:D:D milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można majonez? przecież to sam tłuszcz i to nie oliwa? to ja zyje w nieswiadomosci ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj liluniae :D dlatego mowie: ZAOPATRZYC SIE w ksiazke!!! :D:D:D majonez od pierwszej fazy w niewielkiej ilosci jest dozwolony. tylko, ze zwykly a nie light. light zawiera duzo wegli a wegle traktujemy jako gorsze niz tluszcze. Przeciez sb nie polega na ograniczaniu tluszczy tylko wybieraniu produktow z niskim ig. To nie jest ani typowa dieta niskotluszczowa ani niskoweglowodanowa. i o tym mozna poczytac wlasnie w poradniku odnosnie SB wydawnictwa rebis bodajze. Jak kupisz zwykla ksiazke kucharska to tez jest spory wstep ktory o tym traktuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a mnie tak długo nie było bo mialam wyjazd służbowy a tam niet inetrnetu było!:o ale teraz juz jestem i oczywiscie dietka idzie dalej.......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniłam sie za wami strasznie ...normalnie az wyrzuty sumienia miałam że nie moge pisać i ciekawa byłam co u Was słychać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ja też wróciłam do żywych :D Melduję że jest 69!! nie wiem czy juz pisałam więc się chwalę. Jednak jest to możliwe!! zeszło poniżej 70 Całuję wszystkie stare plażowiczki i witam te nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×