Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

Staje do raportu 68,5 :) było już 68 ale przez ostatnie dni jadłam tylko chleb, suchary, pieczywo ryżowe, jogurty i to wcale nie w małych ilościach. Dalej mnie muli ale jest już lepiej :) a waga idzie w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tu cicho.przyznaje sie bez bicia.nie wytrzymalam na sb. ale ogolnie nie przejadam sie.tak jakby byc na 2 fazie.mysle ze po powrocie tzn 1.10 zaczne znowu 100%.a terat to byle nie przytyc. pozdrawiam was wszystkie.trzymajcie sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka123 wracaj!! Ja też sobie pofolgowalam w ostatnim tygodniu i też są tego efekty :o ale od wczoraj znowu wzorowo. Nie poddawaj się!! Mam takie straszne wyrzuty sumienia i chyba dlatego wziełam sie w garść. Dziewczyny nie poddawać się i do roboty!! Ja zaraz kawka z mlekiem 0,5% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, ja na diecie jestem od soboty i jak do tej pory schudłam 0,8 kg. Niewiele ale i tak się cieszę, bo ciągle chodzę najedzona a i tak chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka87
dzisiaj zacelam sb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja też od dziś jestem na sB. kiedyś już wytrwałam na pierwszej fazie 12 dni i bardzo ładnie chudłam-spodnie zaczynały wisieć.ALe potem przez głupote przerwałam. Tym razem postaram sie wytrwać. Fakt faktem siedze na innym topiku ale do was tez czasem bede zaglądać. Powodzenia i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no i ja tez swiezo po pogrzebie babci. A kilka dni temu pisalam, ze kazdego dnia liczymy sie z tym, ze moze odejsc. Juz nie :( Nic mi sie nie chce. Takie to zycie kruche jakies. Trzy dni zyje praktycznie bez jedzenia i w ogole po powrocie do kraju nie moge dojsc do siebie a tu jeszcze pogrzeb. Od jutra czas wziac sie za siebie i powrocic do zywych :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję kawkę i zważyłam się przed chwilą. Mówiłam już wcześniej że pofolgowałam ale nie wiedziałam ile teraz już wiem :o 1kg. czyli z 68,5 zrobiło się 69,5 :o o ja nieszcześliwa. Chyba wracam na 1 fazę, przynajmniej kilka dni a potem owocki dodam. Ale się nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ponownie drogie Panie:) Jestem w drugim dniu pierwszej fazy. Musialam zaczac wszystko od nowa, bo bylam w weekend na weselu i pofolgowalam sobie znacznie:) Przybyło mnie troszke:) KLUSECZKA27- nie jestes sama w swoim skoku wagi;) na sniadanko zjadlam dzis pol cukini z odrobinka startego serka. kupiłam ostatnio for slim bo czytalam na forach kafe, ze skuecznie hamuje apetyt, a czuje, ze teraz potrzebuje jakiego supportu:) Powiedzcie, uzywacie jakichs wspomagaczy?? Moze ktoras z Was mi cos poleci. Nie mieszcze sie juz w zadne jeansy. Jestem zalamana:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zjadłam cukinię, pora, pieczarki, paprykę zalane jajkami i serkiem żółtym. pychota. Ja niczego nie używam. Jadłam chrom ale skończył mi się i jakoś już nic nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o te spodnie to poczekaj 2 tygodnie- wytrwaj oczywiście i bedziesz miała inny problem- kupić nowe bo wisieć będą :D gwarantuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze we mnie wierzysz:) Ale nie wiem jak to mozliwe po pierwszych 2 dniach przytylam kilogam!! Jak to mozliwe?? Zalamka://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jadłaś za dużo nabiału?? bo ja zauważyłam że jak go codziennie jadłam to stałam w miejscu. Więc ograniczyłam do 2 razy w tygodniu. A ile ty masz wzrostu i ile ważysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam rację - prawda Rdk :D a tak na poważnie to spróbuj ja ostatnio to z nabiału używam tylko mleko do kawy 0,5%, czasem jogurt naturalny do sałatki i ser feta. Jak narazie wróciłam do zdrowego trybu życia \"diety\" i zobaczymy czy to coś da. Dziś na śniadanie 1 jajko z brokułami. a na obiad sałąta, pomidor, por, ogórek, ser feta i pierś z kurczaka, polane to wszystko oliwą z oliwek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.oj minuta przerwy.wiecie co tak dzisiaj wyciagnelam moj terminarzyk.i dostalam szoku.ale to takiego ze az strach.jak spojrzalam na styczen luty marzec i kwiecien to nie widzialam nic tylko basen,basen,basen i jeszcze raz basen.no i kilogramy spadaly. wiec osobiscie przyzekam ze ostatni tydzien luzu.po przyjezdzie z polski znowu bede tam stalym bywalcem. a tak ogolnie to dzisiaj za duzo nie jem bo ciagle w ruchu wiec nie ma czasu. i jeszcze jedno postanowienie.u mamy zero pieczywa.zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita. Zaraz ruszam na miasto bo mam 100 spraw do załatwienia. Przyjrzałam się sobie w lustrze i stwierdziłam masakra!!!!!!!! Może i chudne ale dalej mam tą dupe i te uda po prostu wszystko spada mi równomiernie i kształt ciała pozostał ten sam. Czas zabrać się za ćwiczenia- a tak mi się nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Melduje, ze waga bez zmian -54kg pomimo tego, iz praiwe nie jadlam przez ostatnie dni :o Na szczescie juz zaczelam gotowac normalnie i sie opychac :D Zawsze jak waze 52-54kg to mi zimno. Nie ma tluszczu i zimnica :D:D:D serio. U mnie w bloku nie grzeja jeszcze i w ogole tragedia :o pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z poranną kawusią staję do raportu: nick................wzrost...........data rozpocz......wagapocz........obecna kluseczka27........172................08.08.2007........ ....75...............67,1 :D Kocham tą dietkę !! wracam w niedziele wieczorem. Może w poniedziałek rano będzie 66,9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizweczyny!! tez zamierzam sie prrzylaczyc do SB, ale dopiero od pazdziernika, bo w domu nie ma szans:) prosze powiedzcie czy chudnie sie z piersi??bo ktoras z was pisala,ze je sery pelnotluste i orzechy zeby biustu nie stracic, tylko nie wiem w ktorej faize i czy dobrze zrozumialam:) a diety boje sie pod jednym wzgledem:ile mozna jesc jajek i kurczaka (bo ani jednego ani drugiego nie lubie), wiec pewnie podstawa mojego zywienia beda ryby(za ktorymi tez nie przepadam) no i warzywa, ktore uwielbiam pod kazda postacia. a marchewki to surowej tez nie mozna?? i ile razy trzeba jesc, bo ja jestem przyzwyczajona do 1-2posilkow i jakas 1 przekaska czasmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jadam sery pelnotluste - plesniowe i fete i sporo orzeszkow bo sa wysokokaloryczne. dzieki temu nie chudna mi piersi :) mysle, ze restryukcyjna dieta zawsze zle obchodzi sie z biustem. ja jestem w trzeciej fazie ale i w drugiej jadlam sery i sporo orzechow. polecam artykul w elle pazdziernikowym. Dzinsy o rozmiar mniejsze na str. 80. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×