Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

cześć dziewczyny. Ja szaleję. To znaczy za często jem makarony ale jakoś tak ciągle tu na tej obczyźnie jest jakaś okazja. Jutro ważenie więc zobaczymy co tam ze mną :D W sumie to staram się nie jeść zakazanych produktów ale czasem te dobre z czymś zmiksuję. Ale na tyle już jestem silna że jak zobaczę że waga poszła w górę to wiem że sobie z tym poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam Kluseczko po wazeniu? :) ja dzis na czczo 65.3 :) a teraz mam ( jak zwykle ) pytanie ;).. co z owsianką? na tej stronie http://www.schudnac.info/lekkie_sniadanie_owsianka.htm jest napisane, że ma ona niski indeks glikemiczny.. ale czy jest dozwolona w I fazie diety? czy dopiero w drugiej? :) znalazłam kiedys cos takiego w interniecie... \" Ugotuj owsiankę z 6-7 łyżek płatków owsianych na 2 litrach chudego mleka. Przygotowana potrawa musi ci wystarczyć na cały dzień, podziel więc ją na 5-6 porcji. Pierwszą zjedz o godzinie, np. 8 rano i potem, co 2-3 godziny, sięgaj po następne. Do każdej porcji podgrzanej owsianki wsyp dodatkowo 2-3 łyżki otrąb owsianych i chwilę odczekaj, aż zmiękną pod wpływem gorącego mleka, potem zjedz. Możesz być pewna, że na tej diecie nie odczujesz głodu, a po całym dniu stracisz 1 kg. W trakcie jednodniowej diety zrezygnuj ze słodzenia herbaty lub kawy. Jeśli nie lubisz gorzkich napojów wlej trochę mleka lub użyj słodziku. Pij natomiast dużo wody lub ziołowych herbatek. Osoby pracujące przygotowaną owsiankę mogą wziąć w termosie do pracy lub podgrzać w mikrofali. Po jednym dniu diety twoja suknia balowa będzie leżała idealnie. Ta szybka kuracja ma jeszcze wiele innych zalet. Owies dostarcza fitoestrogenów, hormonów, których organizm kobiecy wraz z upływem lat wytwarza coraz mniej, a które są niezbędne dla zdrowia i zachowania atrakcyjnego wyglądu. Otręby owsiane z kolei usuwają złogi tłuszczowe z naczyń krwionośnych, co po dłuższej kuracji znacząco wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Dla jelita grubego stanowią rodzaj szczotki, co ułatwia wypróżnianie. Jednym z uroków spotkań świątecznych jest smacznie nakryty stół. Zamiast więc sobie odmawiać przyjemności jedzenia, zjedz co lubisz, ale potem przeprowadź dietę. Taką jednodniową dietę warto stosować raz w tygodniu, na przykład w poniedziałek. Pozwoli ona nie tylko schudnąć, ale także zachować idealną sylwetkę, bez odmawiania sobie smacznych, acz często tuczących specjałów. \" czy mogłabym to zastosować? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chcesz byc na diecie Soutch Beach czy soutch Owsianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritmooo blagam!!!!!!!!!!!!!!!!!! Misiu kolorowy. Na 1 fazie nie mozesz jadac takich produktow. W ksiazce jest napisane 1 faza- produkty zakazane OWSIANKA hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego opychania to przynioslo efekty. 65.100 :O koniec z tym, dobrze ze lody sie juz skonczyly hahahah Ale dalam przyklad- nie ma co, tylko sie wstydzic :O Ale jest jeden + tego, wiem ze to moze niezdrowe dla organizmu ale jak sie tak popycham to potem waga latwiej mi spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec zaraz jadę na turecki bazar nakupic warzyw i ryb. Potem po piersi z kurczaka a moje kochanie wyje to co niedozwolone z lodówki. Jest ze mną na tej diecie od tygodnia, ale zaznaczam na tej diecie niby \"diecie\" bo po pierwsze wskoczy na 2 fazę odrazu i do tego troche oszukiwalismy jak to juz pisałam, no i lubi tonik z ginem wiec słodkiego ma kupę a i tak cholera jedna schudłą 2 kg. Gdzie ma 186 wzrostu i ważył 83 kg, wiec i tak nie był gruby. Ja nie wiem jak to jest że faceci tak szybko chudną. Będę wam pisać jego efekty. Tylko jedno mnie zastanawia po co on się odchudza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ritmoo - jest jedna zasada - jest sie na jednej diecie na raz i nie stosuje sie elementow innych diet bo inaczej nic nie zadziala. jak chcesz oczyszczac sie owsianka to zrezygnuj z SB. nie mozna laczyc diet bo one maja okreslone zasady i jesli ich nie przestrzegasz to nie schudniesz. juz wiecej nie zabieram glosu w tej sprawie :D kluseczko, moj maz tez chudnie a bez przerwy podjada :D:D:D ja w ogole zauwazylam, ze mezczyzni dluzej ciesza sie ladna cera, wolniej robia im sie zmarszczki, szybciej chudna. NO i na dodatek nie robia im sie rozstepy i cellulitis. No to juz wyjatkowa rzadkosc jak sie takiemu cos zrobi :O a my ciagle na probe jestesmy wystawiane :( :D milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudza sie bo chce byc piekny dla kluseczki27 i ja dopingowac :D a dieta nie rozni sie specjalnie od tego co jadam a do tego nie musze juz sam gotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na sniadanko: chlebek razowy z ogorkiem, rzodkiewka, pomidorkiem, czerwona cebulka, salatka lodowa i serem zoltym :) mniam a na obiad kotlety sojowe i gotowana fasolka szparagowa :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wytrzymalam i zjadlam ostatniego loda jaki byl :O A na obiadek piersi z kurczaka i mieszanka warzyw. Dzis paczke z polski kolega od rodzicow przywiezie i sie troche obawiam bo mama czekolade mi dala :( mam nadzieje ze bede silna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam sobie ze otworze ja dopiero jak dojde do mojego pierwszego zalorzenia czyli 63 kg. Moze to mnie powstrzyma przed zjedzniem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi by sie tez troche silnej woli przydalo :( nie moge sie zmobilizowac zeby pojsc na silownie. w domu tez mi sie niechce robic brzuszkow. a co do slodyczy to ja teraz wole zjesc jakies dobre jablko zamiast czekolady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam obiad!! pyszota Piersi z kurczaka z cebula posypane serem zoltym i posmarowane majonezem, pieczone w piekarniku a do tego zestaw warzyw. Ciagle sie zastanawiam jak jedzac takie pysznosci schudlam 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przestalam jesc nabiał.. jem biale mieso, warzywa, ryby i jajka.. cwicze 6 weidera.. a waga ani rusz :| juz drugitydzien mija wlasnie dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam.. mam jeszcze jedno pytanie.. wnioskuje, ze skoro konczy mi sie drugi tydzien diety, to moge zaczać wprowadzac ciemne pieczywo.. i tak jak mowiła Kluseczka.. pozniej owoce.. stopniowo - nie wszytsko naraz :) pytam sie orientacyjnie, bo planuje przedluzyc I faze jeszcze o tydzien, gdyz nie mam widocznych efektów.. no moze spodnie sa troche luzniejsze ;) poza tym pierwszy tydzien przeprowadziłam nieprawidłowo - jak same wiecie jadłam dużo nabiało.. dużo pomidorów i parówki z indyka :) w drugim tygodniu raczej nie popełniałam podobnych błędów, no moze poza masą pochłanianych orzeszków ziemnych :) (nie moge sie powstrzymac ) i weekendowych popijawek.. jednak czuje, ze juz dlugo tak nie pociagne, bo mam ogromą ochote na pyszna kanapeczke z wędlinka, sałatką, ogóreczkiem i przedewszystkim CHLEBEM :) dla jasności... masła nie wolno? :) rozumiem, że mozna je zastapić np. serkiem philadelpha light..? chociaz wolała bym masełko :).. w nim nie ma chyba cukru.. IG w 100g masła to 39.. Pozdrawiam i zgóry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! witam po długiej rozłące!!!!:D, wracam do Was !!!!!! i zaczynam znowu South Beach:p Miałam teraz troche ciężki okres....szkoła( studia i egzaminy zaległe) i jeszcze ta cieżka praca...............ale wracam!!!!! Witajcie więc znowu:D Od jutra od nowa South beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Kochane ---pozdrawiam i witam:p Wszystkie nowe uczestniczki i \" Stare\" Kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny a wy gdzie??? ja własnie szykuje jadłospis na jutro:P zaraz wrzuce co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra --runde 1 czas zacząć sniadanie--jajecznica z papryka obiad-- piers z kurczaka i sałatka grecka kolacje---serek wiejski i szczypiorek i ogorek :P na przekaski: kawałek odtłuszczonego sera i orzeszki( 15) laskowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nonemi - a juz myslalam ze nas na dobre zostawilas a tu mila niespodzianka :D Ritmooo mysle ze spokojnie mozesz zostac jeszcze na 1 fazie, niby jest to nie zalecane ale jak sama pisalas nie za bardzo na poczatku przypominalo to SB. A co do chudniecia szkoda ze sie nie zmierzylas na poczatku diety, bo czytalam ze niektore dziewczyny na poczatku nie tracily na wadze ale w obwodach im znikalo. Wiec moze ty tez jestes jednym z tych wyjatkow. Zobaczysz ze wkoncu zacznie spadac i waga- tylko badz wytrwala!! Powtarzam to juz tutaj chyba z 10 raz- jak mi sie udalo to kazdy moze- naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:p a ja juz po śniadaniu:D..pije sobie zielona herbatkę i oglądam tv:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od dzisiaj jestem na SB, i nie mam pomyslu jakie 2 posilki moge do szkoly wziasc ?? Tak zawsze bralam jogurt i sok marchwiowt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja wlasnie sie zwleklam. No i zaczela sie prawdziwa Dunska jesien, czyli leje i tak bedzie lalo juz pewnie do maja :O Nie mam pojecia jak ja tu w takiej pogodzie bede funkcjonowac. Jestem nieprzytomna jak niebo jest takie zaciagniete :O od kiedy zaczelam znowu prawidlowo jesc to dziennie trace po 200g jak tak dalej pojdzie to normalnie za 2 tygodnie bede miala te swoje wymarzone 63 a potem do tych 58 to pewnie schody sie zaczna. czitaaa no niestety takie uroki tej diety ze na 1 fazie ludzie maja problem co jesc w pracy czy szkole. Napewno zaopatrz sie w orzechy czy migdaly. Zawsze bedziesz mogla podjesc miedzy lekcjami- migdaly strasznie zapychaja. No i rob sobie jakies salatki, potem je do pojemniczka z przykryciem a potem na przerwie widelczyk i wcinasz. Przyzwyczaisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo..dziewczyny 1 dzień w pracy po urlopie...ciężko jakos...i co wracamy do tej tabelki??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie :D ja czasem nawet wklejalam ale nikt nie chcial sie przylaczyc. To co wazenia w piatki?? A ja dzis na obiadek dziki ryz, owoce morza i warzywka- juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×