Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Chaława - uszy do góry. Na pewno coś schudłaś tylko waga nie pokazała! A może jesteś przed @, to wtedy zawsze w organiźmie wody więcej nawet do 2 kg. Po za tym zabłyszczałaś wynikiem w zeszłym tygodniu i to jak!!!! Kolejny tydzień przed tobą i wiem, że na pewno nie odpuścisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalwa---> gdy tluszcz zamienia sie w miesnie waga moze zostac taka sama :) a cialko o wiele lepsiejsze :D trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłe, że tak mnie wspieracie:) tak sobie myslę, że może ta owsianka mnie gubi... już sama nie wiem. Najważniejsze, że dalej brnę:) W następnym tygodniu Wam, a przede wszystkim sobie pokaże;) obyyyyyy a tak na marginesie, topik NAM sie udał super:) Buziaki dla wszystkich i oby tak dalej trzymać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny?ja właśnie zajadam sie odchudzona wersja sałatki greckiej-bez fety i oliwek:) a o 20 biegne na randkę. Wczorajsze zakupy przydały się:) Chałwa nie martw się kochana. Pewnie idzie w mięśnie. Albo może organizm nie dostaje czegoś ważnego i się \"broni\" przed utratą wagi. Jak z mieskiem w diecie u Ciebie? Mi tez powoli kologramy leca, a w przeciwieństwie do Ciebie moja waga wyjściowa jest duża Bedzie dobrze. Na to co najlepsze trzeba czasem poczekać;) Sciskam resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klleo --> litosci :D co to za grecka bez fety i oliwek ??!!:D a tak wogole randka mowisz ..... hmmmm, jak to slowo obco brzmi he he, baw (cie) sie dobrze ;) ja tez juz zmykam - do jutra dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chałwa- nie martw sie! Moj wynik to tez 0 :( Ale ja i tak sie nie poddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jualai, chalwa - napewno wam w centymetrach poleciało. Mi waga też powoli spada ale po ciuchach widzę różnicę więc się tak bardzo nie martwię. Trzymajcie się :) Wielkie gratulacje dla nas wszystkich. Pięknie chudniemy, no ale w takiem doborowym towarzystwie to nie dziwne hie hie (ale nam słodzę). Ja mam cały czas pełną chatę, nagle wszyscy o nas sobie przypomnieli i zaczęli nas hurtem odwiedzać, dlatego trochę mniej mnie widać, ale jak tylko znajduję minutkę to czytam co u was słychać. Właśnie popijam sobie kawkę i nadrabiam zaległości :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w ten pochmurny poranek 💤 tak sobie mysle, ze jesien to pora najmniej sprzyjajaca odchudzaniu, szaro, smutno i nic sie nie chce ... i tak jesiennie sie dzisiaj czuje .... dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was cwiczyla 8 min. ABS ? zastanawiam sie nad tym zestawem i ciekawi mnie co o nich myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie super kobietki :) U mnie tragicznie nad slaskiem od wczoraj oberwanie chumry a jutro ma byc tak samo, ja zjadlam zupke mleczna i troszke pocwiczylam (takze na moj brzucholek :) ) nic sie w taka pogode nie chce, na szczescie jesc narazie tez nie :) wczoraj mialam najwiecej grzeszkow jak do tej pory czyli drozdzowka (ale pyszna byla i humor poprawila :D) no i po 19 zjadlam prawdziwego goracego rosolku :) ale nie jestem na siebie zla :) MUSIMY SIE TRZYMAC, RAZEM ŁATWIEJ :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... pogoda dzisiaj straszna.... jak sie obudzilam to myslalam ze to noc jeszcze.... rzeczywiscie nie sprzyja ona odchudzaniu ale jakos trzeba przetrwac:) ja cwiczylam tez caly zestaw i bylam nawet bardzo zadowolona.... chyba do tego wroce bo jak pomysle ze w taka pogode mialabym jeszcze smigac na silownie to mi sie cwiczen odechciewa... poczekam az siostra skonczy jakis tam kurs i pojdzie ze mna.... to sie nazywa leniwiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigGirl --> i jak efekty? jak dlugo cwiczylas? a caly zestaw - to znaczy na wszystkie czesci ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczylam dosc dlugo ale nie systematycznie..... a jak juz zacxzelam codziennie to w krotkim czasie stracilam pare centymetrow w obwodach i czulam wyrazna roznice w wytrzymalosci misni i powoli zaczynalo byc widac ze takowe posiadam;) no tak na kazda partie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... wiec moze warto sie za to zabrac :D tak na poczatek (na rozgrzewke) troche skakanki, pozniej ABS-y i moze po miesiacu cos juz bedzie widac ? bo musze sie wam przyznac, ze moje cialo pozostawia duuuzo do zyczenia, mimo ze waga nie jest jakas tragiczna wygladam na jakies 4-5kg. wiecej a to przez to, ze mam totalnie sflaczale cialo :-o mam lekkie kosci i praktycznie zerowe ilosci miesni, brak cwiczen, siedzacy tryb zycia, kilka (nascie) diet i skutek jest oplakany :( dieta to jedno ale chyba musze zaczac dzialac tez od tej drugiej strony, bo inaczej nawet przy wadze 55kg.bede wygladac brzydko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge---> ja mam podobnie, jeszcze z 5 kg zrzuce ale i tak cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia :) w przyszlym tygodniu ide na tance :) a najwiecej w domu cwicze juz pewnie moj slynny brzuchol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurydzka --> powiem ci szczerze, ze ja z powodu brzuch nie cierpie az tak :) wiadomo, ze nie jest on super ale moja zmora sa : biodra, tylek i uda :-o to przez nie wygldam tak masywnie ... a co gorsze, to tego dieta raczej nie naprawie ! chyba bedzie trzeba pokonac lenistwo i niesystematycznosc i cos z tym zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna-Grubchna
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNY W TEN UPIORNY DZIEŃ. U MNIE TEŻ ŚLICZNIE!!!! Własnie wróciłam mocno zachlapana fujjj... chciąłoby sie w ogóle nie wychodzic, może nawet w sen zimowy już zapaść 😭 ----->klleo - jak tam randka, czekamy na "sprawozdanie" ( hmm..czemu ja nie chodzę na randki????), ale z tej greckiej bez fety ibez oliwek to się uśmiałam :D ----> amegge - ABS - ja mam to w samochodzie :0 , o czym wy mówicie???? ---->chałwa, julai - wiem że sie nie poddacie!!!!!! Powiem wam, że w domu zimno mam okrutnie, juz rozważm dogrzewanie, chociaż o tej porze września jeszcze chyba mi się to nie zdarzało. No i pomimo tego chłodu z lubością oglądałam się dziś z rana w lustrze, przed ubraniem się - tak mnie jakoś mniej :D, no gdzieś w końcu nosiłam te 5 kg!!!! Wczoraj wybrałam się na basen - wyekwipunkowałam sie jak trzeba, jadę ...... i co od 3 do 7 .09 - przerwa technicza, znaczy się czyszczą chyba. No to trzeba mieć pecha, rok na tym basenie, albo i wiecej chyba nie byłam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 kg. !!! wow :D ABSy to cwiczenia poprostu :) na rozne partie ciala, brzuch, nogi, tylek, ramiona ... mozna sobie je sciagnac albo \"puszczac\" z youtuba ;) http://pl.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc&mode=related&search= a co do ubywajacych kg., to widzialam kiedys taki program ... dziewczyna schudla 25kg. i oczywiscie byly jej fotki przed i po itd. ale najbardziej uderzylo mnie jak dziewczyna w pewnym momencie wyszla ze studia i wrocila w stroju kapielowym a kolo niej osilek, ktory w rece trzymal zawieszony na sznurku 25-cio kilkogramowy kawal sloniny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Nagrzeszyłam wczoraj piwkiem, oj nagle zaczęły się pojawiać przede mnaą. no ale wiedizałam, że spotkanie moze tak się skończyć, więc w dzień mało zjadłam(chudą grecką między innymi;)) Kukurydzka okropna pogoda, prawda? biednyten nasz śląsk cały zalany. (prawie jak ja wczoraj;)) Już drugi dzień nie biegam, bo sie nie da tyle kałuż. amegge ja wiczyłam ósemki regularnie, przez miesiąć 6razy w tygodniu, na wszyskie partie ciała. wagowo nie schudłam, ale np. na brzuchu zrobiła mi się taka pionowa kreska, mięsnie stwardniały, no i zniknał taki wałek pod biustem, wiez takie coś jakby odstajace żebra, ale to tłuszczyk był. Ja ogólnie wolno chudnę, ale moja przyjaciółka, która ma inne gabaryty ma 160 cm i waży zwykle koło 55 kg. Zrzuciła bardzo dużod zięki ósemką, ważyteraz 48 kg, a tylko ćwicyzła, bez żadnych diet i co najważniejsze jest łądnie umięsniona. Także polecam. Plusem ejstto, że ćwiczenia sa proste i anwet nie trzeba za dużo miejsca na nie. Wrzucam Ci też linka do platesa na brzuch oraz na nogi i pośladki, spróbuj sobie może bardziej Ci się spodoba od osemek http://pl.youtube.com/watchv=mmek7iASeCI&mode=related&searc= http://pl.youtube.com/watch?v=DefXxHEvVVA Kachna--randka bardzo udana .Zmienialiśmy knajpki, potem sparcer w deszczu i siedzenie na ławeczce pod parasolem do rana. Nasłuchałam sie jak to pięknie wyglądam w strugach deszczu iz aiste kiedy zobacyzłam to piękno w lustrze, po powrocie do odmu nie wiedizłam czy się smiac czy też płakac. rozmzany tusz, poskręcane włosy od deszczu, przemoczone spodnie. no poporstu sliczna byłam.Ale nie ważne. Najwązniejsze, ze wsyztsko się prostuje pomalutku. Tak jak wczęniej pisałam zyłam troszkę w takim zaiweszeniu. Z tym chłopakiem spotykałam sie wczesniej. Ale poznał mnei zaraz po zerwaniu 5letniego zwiazku i stweirdizł,że musimy zwolnić. Także nie widywaliśmy sie prawie miesiąc. Normalnie pewnie bym olała taka sytuacje, za duzo komplikacji, a a ja z natury unikam kłopotów. ale jkos tak zasiedział się w mojej duszy i głowie i czekałam cierpliwie na rozwój wypadków. Na razie jest tak:) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->klleo - pozzdroszczam randeczki, pozazdroszczam, nie ma to jak pięknieć w oczach zakochnego mężczyzny!!!!!!!!!!!!!!!! Stawiam kawkę, kto ze mną pije... [_} [_}[_} [_} - odgapiłam kubeczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna --> ja chetnie, chetnie - dobrej kawki nigdy nie odmawiam :D łyk, łyk ... mmmm pyyycha :) klleo --> randeczka pierwsza klasa :D a ja sie pozalilam mezowi i tez w piatek ide na randke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo! Już jestem sama, no prawie, został ze mną mój mały mężczyzna :). Niestety siostra musiała pojechać :(. No ale w sobotę przyjeżdżają rodzice i mąż wraca (no popali się trochę tych kalorii :P) :) Dietka ok, jakoś się trzymam. Oby mi się udało przetrwać weekend z rodzicami bez większych grzechów. Trzymajcie dziewczyny kciuki, gdyż ta moja \"silna\" wola jest nader słaba :( Kachna Grubachna - ale nas ubyło :D Tak trzymać! Pozdrawiam Was ciepło ze słonecznego juz Poznania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie popijam kawkę :) Zapraszam na ). Strasznie coś pustawo. Co tam u Was słychać? Ja po ciuchach czuję te moje marne kilogramy co spadły, troszkę - troszeczkę są luźniejsze :). POgoda u nas znowu szara, a wieczorkiem tak ładnie się zrobiło, echhh. Dzisiaj wieczorem zrobię sobie chwilę dla piękności: maseczka, peeling,smarowanie różniastymi specyfikami, może nawet włosy zafarbuje :D, mhmmm pomoczę się w wannie z olejkami, mhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) czytam co u Was bo pisac nie miałam kiedy, ale już jestem i trzymam diete :P pogodna jest dobijająca wryyyyyy :O tez mam zamiar zacząć ćwiczyć i kiedyś te 8min ćwiczyłam i widziałam efekty albo mam na płycie głosi instruktora z ćwiczeniami i też fajne :) tylko kupie sobie małe ciężanki bo te ćwiczeniam na ramiona i biust to chyba z przyżądami były - widziałam w tesco takie i chyba je zakupie bo moje ramiona to galareta - feeeeeeeee klleo - fajnie że randka udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIEPLUTKO WSZYSTKIE KOLEŻANKI!!!! tak sobie z rana lubię poczytać co \"nabazgrałyście\" wiczorem, bo wieczorkiem rzadko odpalam \"komputra\", a tu dziś tak mało do poczytania :( U mnie dietka ok! Grzechów głównych brak. Grzech mniejszego kalibru - ogjadłam się wczoraj na obiad i powiem wam, że wcale tak dużo nie pożarłam, bo w porównaniu z tym co mogłam zjeść jeszcze dwa tygodnie temu to było bardzo mało! A mimo to czułam sie jak balon i taka napęczniała siedziałam do wieczora wiec kolację sobie odpuściłam. Chyba mi się żołądeczek skurczył :D I zrobiłam sobie taki rachinek sumienia na zakupach... hmm wyszło mi, ze te torby co je do domu tachałam z niechęcią, w większości chyba lądowały w moim brzuszysku, bo teraz nie miałam co kupić....dziwne... DODATKOWE POSTANOWIENIE POCZYNIŁAM - ŻADNEGO DOJADANIA PO DZIECKI!!!!! - przez ostatnie tygodnie nie małam tego problemu, bo dziecię było u babci, a teraz złapałam sie na tym, że odruchowo wkładam do ust co mała nie doje eh....żeby sie nie zmarnowało - NO WIĘC JEDNAK SIĘ ZMARNUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna Grubchna wiem coś o tym, ja też nie lubiałam aby się marnowało, więc teraz psa skarmiam, a nie siebie tuczę :P. Melania_m - też zamierzam zacząć to ćwiczyć, w końcu to tylko 8 min, a z ćwiczeniami u mnie kiepsko :P i cielsko galaretowate fujj Zjadłam właśnie activię na śniadanko i popijam herbatkę, na obiad planuję pulpecicki z wołowiny tylko z przyprawami, a do tego warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Pogoda dobijająca. Ciekawe gdzie to słonko się schowało. Jakaś dziś niepozbierana jestem i nie wiem za co się zabrać. amegge----pomysł randki z mężem pierwsza klasa:) Olusiaaa-----ja tez sobie dziś zrobię popołudnie dla urody, a potem impreza i tance dor ana w klubie:D Kachna-----mimo, że swoich dzieci nie posiadam, to wiem co nie co o tym dojadaniu. Córeczka mojej siostry jest u nas codziennie po osiem godzin, także często ja karmię i kusi taki niedojedzony obiadek, ale nie wolno. Musimy być twarde:) melania_m------ tylko nie kup za ciężkich ciężarków, bo się zniechęcisz szybko. Na początek takie po 1 kg każdy proponuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) dzisiaj juz piatek !!! ale sie ciesze :D raz bo weekend, dwa - bo juz odliczam dni do wakaaaacji :D :D :D jeszcze tydzien ! Kachna, Oluiaaa --> ja nie dojadam, bo nie mam po kim ale mam cos takiego, ze nie lubie zostawiac jedzenia na talerzu :/ np. jak ide do restauracji szkoda mi zostawic np. pol porcji ... bezsensu to jest .... w domu jesli czegos nie zjem, wywalam do kosza odrazu bo naczej przy sprzataniu czy zmywaniu pewnie jeszcze bym cos dziubnela :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×