Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

klleo --> 10 cm !!?? ja na takich 5-6 cm max smigam :) niby moglabym wyzsze, bo moj mezulo wyskoki ale nie moge ... mam problem z kregoslupem (odcinkiem ledzwiowym) i nie dam rady dlugo na obcasie a na takich wielkich to nawet bym nie umiala 😭 kukurydzka --> nie mozesz tak myslec, bo to prosta droga do przerwania diety ! efekty sa napewno ... tylko, ze my kobitki to bysmy tak chcialy z tygodnia na tydzien w 3 rozmiary mniejsze ciuchy wskoczyc ale ....cudow nie ma, zobaczysz po miesiacu bedziesz zadowolona z efektow :) a teraz zacisniemy zeby i wytrzymamy, co Ty na to ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam landryneczki:) Nie, żebym życzyła komuś jakieś wpadki, ale tak sobie myślę, że jak już się nam przytrafiają i o tym piszemy, to potem jakoś raźniej- przynajmniej, jeżeli chodzi o moją osobę- wiem, że nie jestem jedyna, więc po wpadce znowu sobie dietuję zamiast rzucać się na kolejne jedzonko:) kachna- jak ktoś dostrzeże, że się schudło, a w dodatku jeszcze to powie to jak zjeść torta:) Teraz to już masz takieeego kopa, że tylko pozazdrościć, u mnie nikt nie zauważył... kukurydzka- mam tak samo, od zeszłej środy żadnej zmiany nie widzę, jutro się zważę to zobaczę, ale nawet jak nic nie schudnę to dalej będę na dietce:) klleo- ja też tylko na płaskim obcasie zasuwam, ale dlatego, że mój luby do najwyżśzych nie należy, co do zakupów to chętnie też bym coś kupiła, ale stwierdziłam, że muszę jeszcze poczekać, kupię sobie coś w nagrodę jak waga pokaże troszkę mniej:) A co dotyczy sióstr, mam sztuk dwie, jedna starsza, jedna młodsza, starsza ma 4 dzieci, a wygląda jak suchar- ma fioła na punkcie swojego wyglądu- najbardziej wagi, młodsza wprost przeciwnie- nigdy się nie odchudzała, twierdzi, że trzeba mieć za co złapać, pochłania takie ilości słodkiego, że ja to chyba ze 100kg bym ważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chałwa - dzieki za pocieszenie:) mam nadzieje ze to szybko nastapi. Dziewczyny - dzisijszy dzien kompletna porazka jesli chodzi o diete:(:(:(juz nawet nie bede tego komentowac i pisac co wchlonełam bo az wstyd:(no ale od jutra od nowa zaczynam... A Wy sie trzymacie, az podziwiam...obytak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M20- nie od żadnego jutra, dzisiaj juz nie jedz kolacyjki i będzie dobrze, najgorzej zawsze zaczynać od jutra, do południa grzeszyłaś to od teraz grzeszków nie rób, byle nie od jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jaka ja dzisiaj jestem zmeczona - padam na twarz 💤 dzisiaj to chyba odpuszcze sobie na wieczor robienie czegokolwiek i tylko wezme dluuuga kapiel, poczytam ksiazke i oddam sie slodkiemu lenistwu :D a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge i klleo---> dziekuje Wam bardzo fakt faktem, jestem niecierpliwa, ale same wiecie, tyle wyzeczen :( jutro wazenie :) w sumie czekam na nie i na nowa tabelke, jutro znow czeka mnie rajd po urzedach (pocieszam sie spalonymi kaloriami i braku mysli o jedzeniu) trzymajcie sie cieplutko, do jutra :) caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze specjalnie podziekowanie dla chalwy z ktora sie ostatnio czesto utozsamiam, buziaczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja
Hej dziewczyny. Podczytuję Was tu i dzielnie wspieram już od jakiegos czasu ale sama też muszę się wziąć za siebie i mam do Was pytanko, jakaą dietę powinnam stosować zeby schudnąć 15 kg w miesiąc? wiem że to niezdrowe ale ja muszę raz a porządnie się za siebie wziąć. Może któraś z was stosowała jakąś dietę z takimi wynikami w miesiąc? Pozdrawiam Ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do i ja i ja i ja taka dieta to w sumie nie dieta tylklo katorga musialby byc a ja takich nie znam:PP dzisiaj moja dieta nie poszla najlepiej bo mamusia urodzinki miala ale chociaz oszczedzalam caly dzien kalorie na wieczor i pochlonelam jakies wymyslne danie i 2 kawalki ciasta (ktore z reszta sama upieklam;)) jutro wazenie i az sie boje... mam nadzieje ze chociaz troszke zgubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w ten deszczowy poranek ja juz po śniadanku i oczywiście wcześnie ważenie :D klleo🌻 trzymaj się , napewno wszystko się ułozy, buziki dla Ciebie:) M20 - nie przerywaj diety bo nawet jak się w jeden dzień zje więcej to nie przytyjesz ja miałam min.2-3 dni takie że więcej jadła i słodycze też były a mimo to schudłam dziewczyny moja waga dziś to 71,5 kg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nawet czasu nie miałam nic napisać , a dzis znów pełno pracy i jeszcze wizyta u stomatologa :O czekam na wyniki dzisiejszego ważenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM WSZYTSKIE SZNOWNE ODCHUDZACZKI Z NASZEGO \"KÓŁKA\"!!!! DZIŚ ŚRODA.................!!!!!! ALE, ALE ...WIDZĘ, ŻE SĄ JUŻ NIEKTÓRE WYNIKI....GRATULUJĘ!!!! U MNIE TEŻ...UWAGA, UWAGA 80,00 KG !!!!! Wiem, ze dla was to kosmicznie dużo :D, ale dla mnie SUPER!, a poza tym mam teraz cichą nadzieję, że w przyszłą środę, to już zobaczę 7 z przodu HUUUURRRRAAAA a jeśli chodzi o tabelkę, to może poczekam gdzieś do 12, może wiecej spłynie danych i wtedy ją zrobię, żeby nie kopiować dziesieć razy, a drugi raz np ok 15.... jestem dziś cały czas przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER DZIEWCZYNY CHUDNIEMY :D:D:D kachna ja mam nadzieje za tydzień zobaczyć 6 z przodu ale super by było !!! kukurydzka - super ma już wagę - gratulacje i zazdroszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH :) niby waga juz fajna ale brzuchol dalej wieeelki :) Pani Prezes dobry pomysl z tableka :) prosze mi tylko zmienic moj cel na 52 kg :) mam nadzieje ze sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kukurydzka - wszystkie uwagi zostaną przeze mnie uwzględnione w południowej tabelce - ale się katujesz, znów obniżasz poprzeczkę :) tylko czy aby wiatr cię nie porwie jak ty te 52 już ważyć będziesz???? A sama wiesz, że z \"brzucholem\" poradzisz sobie tylko ćwiczeniami - pliates, bodajże. Tym sie katuj, to może \"brzuchol\" zniknie, bo wagę jesli mogę wtrącić moim zdaniem masz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) u mnie tez pochmurno i najchetniej to nie wychodzilo by sie z lozeczka :) widze, ze ostro walczymy z tabelka i dobrze 🖐️ ja tez mam swoj malutki sukcesik 1 kg. :) czyli na dzisiaj to bedzie 62.5kg i BMI - 21.63 ja niestety nie liczne na 5 -> z porzodu za tydzien, potrzebuje troche wiecej czasu ....moze 2-3 tyg. jeszcze .... kazdej, ktora sie juz wpisala gratuluje spadajacych kilogramkow 🌻 oby tak dalej dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->amegee - gratulacje, przy twojej wadze 1 kg to wyczyn, a przy tym zdrowe odchudzanko! TAK TRZYMAĆ! MATKO JAK ZIMNO, U WAS TEŻ TAKI ZIĄB???? JUZ TRZECIĄ HERBATĘ PIJĘ OD RANA!!!! Za zwykłą wodę się dziś chyba nie biorę brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KOchane! U mnie zamęt zamęt i jeszcze raz zamęt. Nawet nie miałam czasu zajrzeć do Was. U mnie 62.700, więc coś leci :). Napiszę coś wieczorkiem jak już się poluźni, POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje sukcesów. Pięknie chudniecie. U mnie tak jak myślałam bez rewelacji. Zleciał jeden malutki kilogramek. Ważę teraz 75,5 kg. Grunt, że coś leci. Nie poddaję się i już jestem po skakance i pilates. Zajrzę jeszcze później, żeby zobaczyć jak idzie reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moja wagadzisiaj 77,5. Byloby z 1 kg mniej gdyby nie to wczorajsze obzarstwo:/ Melania_m - Ditety nie przrywam, ale jestem taka zla na siebie za te chwile slabosci:( Gratulacje dziewczynki spadku wagi:) nasz cel jest jeden - kilogramy w dół i jak na razie wszystko idzie po naszej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) oj widze ze tutaj sa ladne efekty a u mnie tak niecla poltora kg----> waga pokazala 68,6 wiec w sumie nie jest zle, ale w atkim tepie to to chudniecie troche mi zajmie a tutaj widze ze innym juz duzo czasu nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big Girl --> prawie 1,5 kg. to ladny wymnik :) ja wiem jedno - lepiej chudnac wolniej ... bo nawet jak sie \"noga podwinie\", to jojo nie rujnuje wszystkiego :) w ten sposob (malymi kroczkami) mam za soba juz w sumie kilkanascie kg. i nie mialam wiekszego jojo niz 2-3kg. (przy totalnym obzarstwie) ! ja mysle, ze nie tak wazna jest dieta (jej rodzaj) co konsekwencja :) ps. gdzie pani Prezes od tabelki, hee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST PO 12 - JEST TABELKA Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........62,5kg.......35,3%........57kg....21,63 kachna.....33......1.69cm.....85,0kg.......80,0kg.......25,0%........65kg....28,01 julai.........24......1.56cm.....60,0kg.......58,0kg.......20,0%........50kg....23,83 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......62,7kg......18,9%.........52kg....23,89 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......63,0kg......37,5%.........58kg....21,30 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......75,5kg......16,7%.........63kg....23,56 kukurydzka.20....1.69cm......60,0kg.......57,0kg.......37,5%........52kg....19,96 *Gwiazdka..20.....1.70cm......72,0kg........69,0kg......30,0% .......62kg....24,00 melania_m..25.....1.62cm......75,0kg........71,5kg.......23,3%.......60kg....27,24 BigGirl......19......1.70cm......70,0kg........68,6kg........9,3%.......55kg....23,74 M20.........20......1.71cm......81.0kg........77,5kg.......21,9%.......65kg.....26,50 GRATULUJĘ WSZYSTKIM ODCHUDZONYM I ŻYCZĘ DALSZYCH TAKICH SUPER WYNIKÓW!!!!!!!!! sprawdzić proszę, czy nikomu nic nie zamiszałam, reklamacje przyjmuję do 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calypsoa - wykasowana! Brak danych: ---->julai ---->chałwa ale one na pewno się odezwą - czekamy! a ---->gwiazdka? - coś jej nie widać, nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Prezes ---> tableka jak marzenie :D jak ja bym chciala do wyjazdu jeszcze troszke zminusowac ta wage ... w sumie 1,5 tyg. mi zostalo, wiec moze jeszcze, jeszcze ... :) ide zrobic sobie kawe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim gratuluję:) Ze mną Pani Prezes nie będzie miała pracy, efekt ostatniego tygodnia 0, ja pie....rdolę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalwa --> ja mysle, ze to z powodu tego, ze tak duzo ci zlecialo na poczatku - organizm sie broni !!! musisz poprostu przeczekac, kontynuowac diete i bedzie ok. :) a moze zlecialy ci obwody a waga stoi, hmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę załamana byłam, ale postanowiłam trwać dalej, nie tknęłam słodkości, chałwa nadal sobie leży, nie jem chleba, ogólnie stram się ograniczać, poza nielicznymi wpadkami no i dupa. Wierzę, że do nastepnego tygodnia będzie jakiś mały kilogram mniej, nawet nie wierzę, a jestem na 100% pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×