Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczęta:) Julai- bardzo, ale to bardzo się cieszę, że utarłaś nosa mężusiowi, niech wie, że fajna z Ciebie laseczka i swoje oczy powinien kierować tylko ku Tobie:) Widzę, że humorek od razu lepszy, oby tak dalej:) Wczorajszy dzionek zaliczony, że tak powiem na 5+, obym dzisiaj podołała wezweniu nie zjedzenia tych pyszności, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY - WITAM W TEN PIEKNY DZIONEK!!! Ale pogoda dziwaczna w sypialni słońce śiweciło - myślałam ładnie będzie, a teraz przyszłam na tą stronę , a tu chmurzyska jakieś wstretne. Nie dam się żadnym chmurom! W sercu WIOSNA!!!!! Męzuś pojechał \"rabotać\", a ja zaraz zaczynam sobotni taniec ze ścierką. Miałam zamiar myć okna, ale te chmury.... jeszcze pomyślę. Nie pochwaliłam wam sie jeszcze - jutro mam 7 rocznicę ślubu. I na wszelki wypadek, co by moje zaganiane chłopisko nie zapomniało wspominałam mimochodem już od kilku dni :D, a sama też wczoraj zakupiłam już co cieco na wieczorną kolacyjkę - fajne winko i rybkę; zrobię zapiekaną (może i bardziej to będzie kaloryczne, ale co tam...). Dzisiaj bedziemy sobie świętować, bo mamy jeszcze \"chatę wolną\":D, no i po kolacji zamierzam co nieco spalić, amegge zerknęłam ile to można spalić przyjemnie i mam zamiar dziś solidnie poćwiczyć ;) No a jutro moja pociecha wraca z wakacji u babci, bo w poniedziałek maszerujemy do ZERÓWKI! ----->julai - tak trzymać, widzisz jak sie przydają rady \"starszych\", wiedziałam, że zadziała, podobało mi się, że tak był zajęty pilnowaniem ciebie, że nie patrzył na inne.....hi, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór bardzo udany, ale ze spalaniem kalorii to muszę parę dni poczekać :P Zbieram się właśnie na wielkie zakupy więc teraz w mniej przyjemny sposób będę wczorajszy dzień spalać :) Julai - i dobrze mężusiowi się należało, niech wie gdzie ma oczami wodzić :D. Powodzenia na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wczoraj nie pisalam bo cos mi sie z internetem stalo i zostalam odcieta od swiata:P cale szczescie nie bylo nawet malutkiego potkniecia i trzymam sie... dzisiaj pojde zapisac sie na silownie bo musze nie tylko spalic tluszczyk ale takze zbudowac jaka taka mase miesniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna- ja czasami też muszę dyskretnie o różnych rocznicach przypominać, takie już te chłopy są:) Skoro to rocznica to dyspensa na kolacyjkę udzielona, tym bardziej, że po na pewno spalisz co nie co;) olusiaaa- za tydzień kalorie w sypialni spalisz ze zdwojonym rezultatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biggirl- pomysł super, lepiej mieć kilka kilogramów więcej, ale jędrne ciałko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! u mnie niestety pochmurnie i jakos tak jesiennie, wydaje mi sie ze bedzie padac :/ BigGirl --> silownia super sprawa :) ja mysle o karnecie na basen - bo chodze ale nieregularnie a taki karnecik jednak mobilizuje bo szkoda $$ Julai --> trzymamy kciuki, pamietam ten stres, zdalam za 2 razem ! a moj maz za 3 he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieweczki! Mam przerwę w bieganiu ze ściereczką, no i 12 się zbliża, co by tu przekąsić????? Piszcie moze co zjadacie przez cały dzień, to może i ja coś podobnego skubnę no i chciałabym porównać menu, czy aby się za bardzo nie obżeram ;) Sprzątając natknęłam się na wagę w sypialni pod szafą i... nadepnełam na nią przypadkiem, ale nic wam nie powiem.... :classic_cool: ---> julaii zdaje, zdaje i zda! trzymam też kciuki ---> amegge - ja też mam zamiar od września na basen i zakupić karnet motywacyjnie ;) ---> BigGirl - na pewno siłownia dobrze ci zrobi, a i facetów umięśnionych można sobie dowoli pooglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na ta silownie to tez karnet wykupie bo bede miala motywacje.... na basen tez od czasu do czasu mam zamiar chopdzic ale u nas narazie kryty zamkniety a na odkrytym syf straszny... a ci faceci to bardzo motywujaca sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Niestety egzaminu nie zdalam, a bylo juz tak blisko.. Praktycznie wracalam juz do osrodka.. No ale trudno. Jak nie teraz to nastepnym razem :D Kachna- kaloriami sie w ten wieczor nie przejmuj. Gdy jest taka okazja to mozna sobie pozwolic na drobne szalenstwa :) Odezwe sie pozniej bo teraz musze cos sobie na obiadek upichcic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) czy moge sie do Was przylaczyc? Zaczełam stodowac dietke south beach od wczoraj, ale jakos na moim topicu wszscycy znikneli i zostalaam sama:( moim celeem jest własnie zrzucenie 15 kg:) wczoraj rano wazylam 81 kg, a moim celem jest 65.... wiec podobnie jak Ty Kachna Grubachna. MAm pytanie, nie czytalam wwzystkich Waszych wypowiedzi a wiec jestem ciekawa czy strosujecie jakas konkretna dietke czy poprostu MŻ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M20 :) Jasne, ze mozesz sie do nas przylaczyc. Tylko nie zniknij za dzien czy dwa.. A najlepiej od razu dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........63,5kg....... 23,5%........57kg....21,97 kachna.....33.....1.69cm.....85,0kg........82,5kg...... .12.5% .......65kg....28,89 julai........24.....1.56cm......60,0kg........60,0kg.... ....?.............50kg.... Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......64,5kg...... ..5,3%.........52kg....24,58 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......63,0kg...... .37,5%........58kg....21,30 Calypsoa....35.....1.58cm......72,0kg.......72,0kg...... .?.............52kg.... klleo.........22.....1.79cm......78,0kg........76,5kg... ...10,0%........63kg....23,88 kukurydzka20.....1.69cm......60,0kg........59,0kg......2 0,0%........55kg....20.66 *Gwiazdka..20.....1.70cm......72,0kg........69,0kg...... 30,0% .......62kg.... melania_m..25.....1.62cm......75,0kg........75,0kg...... .0,0%.........60kg.... BigGirl......19......1.70cm......70,0kg........70,0kg... ...0,0%......55kg M20......20.......1.71cm.......81.0kg........77,7kg...... 22%.......65kg.....26.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julai, dzieki. Wkleiłam juz wzbogacona o moja wage tabelke:) dobry pomysl z nia:) Bedzie lepsza motywacja. Widze ze niektore z Was robia duze postepy, ja tez tak chce!!! Dzisaj moj 3 dzien i o ponad 3 kg mniej:) Zycze Wam dziewczynki milego dietetycznego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! widzie, ze weekendowo tu pusciutko ... M20 --> witaj w naszych szeregasz, tylko blagam nie rezygnuj po 3 dniach! jesli masz czas to poczytaj o nas troche :) jesli chodzi o tabelke aktualizujemy ja w srody, co do diet to stosujemy raczej mz, ja dodatkowo ograniczam (ale nie wykluczam) weglowodany... M20 --> 3 dni i 3 kg.! to bardzo duzo, jak to zrobilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegge - badz prwna ze nie zrezygnuje, chce z WAmi walczyc przynajmniej do konca wrzesnia. Jesli chodzi o te 3 kg, to poprostu south beach:) juz ja kiedys wyprobowalam i dlatego uwazam ze jest to najlepsza dietka. Ale wiesz ja uwazamze dlatego tak chudne szybko ze startuje poprostu z wiekszej wagi a wtedy szybko spadaja kilogramy niz np u Ciebie...63 kg jak dobrze pamietam...osmiele sie powiedziec ze z Ciebie lasencja,ale widocznie hccesz sie poczuc lepiej, dobrze to rozumiem. Dlatego zycze powodzenia i walczmy razem z naszymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm south beach ? na mnie ona nie podzialala jakos rewelacyjnie (tez probowalam) stosowalam 2 tyg. scisle i ksiazkowo .. i schudlam tylko 2 kg., ktore zreszta w niedlugim czasie wrocily :-o ale faktem jest, ze dieta niskoweglowa mi sluzy, z tym ze ja musze miec urozmaicone jedzenie i troche tego cukru ;) wiem, ze to jest dobra dieta jesli startuje sie z wiekszej wagi i mysle, zebys ja pociagnela - bo efekty mozesz miec sliczne ! ps. a lasencja niestety nie jestem, taka budowa, drobne kosci na ktorych kazdy 1kg. wyglda jak 2 i gruszkowata figura sprawiaja dosyc \"ciezkie wrazenie\" .... no to co? walczymy z tym sadelkiem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :(:( niestety dieta legła w gruzach i jest mi wstyd i żle się czuje :(:( okropnie :(:( chałwa - twoje słowa jak przepowiednia ;) miałam już zrezygnować i nic nie pisać ale nie poddam się tak ławto więc dziś zjem mało za to dużo wody mineralnej i jakies herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) niestety wczoraj nic nie wytszlo z silowni bo jakis remont robia czy cos i bedzie otwarta dopiero w przyszly poniedzialek ale trudo poprostu wtedy sie zapisze.... jezeli chodzi o diete to ja np jem wszystko ale o polowe mniej, a czasami na sniadanie musli z jogurtem naturalnym na obiad to co wszyscy i na kolacje jakies warzywka czy owoce.... ciekawa juz jestem tej srody bo nie wiem czy waga w ogole ruszyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania_m - nie przjmuj sie to tylko chwila slabosci, za to teraz wez sie w garsc aby do srody, spadlo cos z wagi, to da Ci mobilizacje:) BigGirl - napewno spadna jakies kilogramy skoro ograniczylas ilosc kalorii i zmodyfikowalas swoj spodób odzywiania , nie ma innej opcji:) Ale pogoda...nawet nie mozna pojsc na rowerek,tak zimno...nie chce sie wychodzic z domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddam się musze schudnąć - i musze zacząć ćwiczyć, chodzić na basen lub innych rodzaj wysiłku bo sama dieta nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wreszcie wrocilam widze ze sporo sie dzialo kiedy mnie nie bylo :) teskniliscie za mna :P ? Nowe osoby serdecznie witam :) co u mnie? powiem wam ze na wieczor zlapalam dola, bo chodzilam kolo tej wagi i chodzilam az w koncu na nia weszlam iii przez tydzien stracilam AZ 1,5 kg czyli od srody 0,5 kg,..a takie wyrzeczenia (Pani Prezes prosze mnie do tabelki jeszcze nie dopisywac tylko w srode 05.09 :) ). Jestem troche rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania_m- popieram!! ja własnie wrocilam z biegania, aktywnosc fizyczna napewno dobrze nam zrobi. kukurydzka - glowa do góry do srody jeszcze 3 dni:) takze wszystko sie moze zdarzyc. A na jakiej jetses dietce? moze musisz cos zmodyfikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane dziewczyny :) M20 poczytaj Nas od poczaku to bedziesz wiedziec :) Dziewczynki jak tam po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tym nowym i tym \"starym\" towarzyszkom:) Kukurydzka- nic się nie łam, każde dag. się liczy, wczoraj u mnie z dietą oki, ale przyznać muszę, że bilans z ostatniego tygodnia za rewelacyjny nie był, więc te 0,5kg mniej bardzo by mnie ucieszyło. teraz się martwie, żeby przypadkiem nie było więcej... Wagi w domu nie mam, pewnie też nie mogłabym się oprzeć pokusie zważenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalwa--> o to chodzi ze ja duzo cwiczylam no i rystrykcja duza :) ale podobno slyszalam ze ponizej 60 kg to juz ciezko ida te kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 wczoraj u mnie super z dieta oby tak dalej :) już nie moge się środy doczekać :D zobaczymy jak waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie było PANI PREZES jeden dzień i już narozrabiałyście drogie panie - klapsik za gmeranie w tabelce, a co ja mówiłam....ŻADNEGO GMERANIA W TABELCE!!! - TYLKO W ŚRODĘ. Nowi na dodatek z uporem \"kserują\" nieaktualną tabelkę!!!!! :D Z wynikami czekamy do środy, wiem, że każdy już się chce pochwalić jak \"przypadkiem\" nadepnął na wagę, no dobra pochwalić sie można, ale w tabelkę nic nie wpisujemy. ----->M20 - witam cię serdecznie i bardzo się cieszę, że się do nas przyłączasz i jesteś faktycznie trochę okrąglejsza (na razie), bo sama widzisz, że tu same chudzielce!, a taki prawdziwy grubas wśród nich to ja (już nie długo!). Tylko, czy aby nie za dużo straciłaś 3 kg w 3 dni, nie chcę się mądrzyć, ale to strasznie szybko, co nie koniecznie chyba jest zdrowe. Przeczytałam gdzieś, że zdrowe chudnięcie to ok 1 kg na tydzień (ale widzę, że ono nikogo nie satysfakcjonuje;) ), a niezdrowe to powyżej 2 kg, ja też mam to niezdrowe 2,5 kg na razie, ale to tak jak sama wspomniałaś - po prostu jest z czego spadać, więc może to u ciebie też z powodu tego pierwszego etapu. Po ok. miesiącu jak zrzucę te podstawowe kilogramy mam zamiar właśnie tak chudnąć ok 1 kg, żeby potem zaraz mi wszystko nie wróciło ze zdwojoną siłą. ---->malania - kazdy popełnia wieksze lu mniejsze grzeszki, zapomnij więc o tym co było i stań do dalsze walki o to co bedzie czyli - SZCZUPŁA TY!!!! A do \"starych\" koleżanek - weekend minął mi fantastycznie, chociaż może mniej dietetycznie, ale w końcu nie codzień sie świętuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytane na innym wątku na kafeterii; Co tak naprawdę tracimy na diecie: Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu DZIEWCZYNY NAJWAŻNIEJSZE ETAPY JESZCZE PRZED NAMI! --> kukurydzka - głowa do góry, chudniesz i to zdrowo!!!!, a to najważniejsze. Dziewczyny! Żle będzie tylko wtedy, gdy bedzie coś przybywać, każdy ubytek jest na wagę ZŁOTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×