Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

amegge - ZDRÓWKA, ZDRÓWKA Pogoda rzeczywiście dobijająca i twa... i trwa... gdzie to zapowidane ocieplenie... :P A jesli chodzi o ciastko z budyniem, to nie nie mam ochody WCALE, aż jestem z siebie maksymalnie dumna, że wcale nie mam słdokich wizji.... Jem teraz właściwie słodycze tylko od przypadku gdy ktoś we mnie wmusi...patrz sobota u teściów :P Ty też sie trzymaj, a wynagrodzisz sobie na wczasach!!!! Będziesz szczuplutka na besenie delektowaś się jakimś deserkiem, a inne laski będa patrzeć z zazdrością! ----> a gdzie reszta ćwiczą na środowe wyniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ..... opustoszalo tu, ze az strach ?! czyzby topik zaczynal nam padac? a moze to tylko chwilowy brak czasu? hmmm mam nadzieje, ze bede miala do czego wracac po wakacjach, bo nie zamierzam rzucac diety a po wakacjach pewnie troche mnie przybedzie :P i tak sobie mysle, ze dla mnie po wakacjach kolejna motywacja bedzie pierwszy weekend listopada (imieniny moje, meza, taty = zlot rodzinny) a bedzie tam kilka osob, ktorym chcialabym zeby szczeki poopadaly :P APELUJE WIEC DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN - TRZYMAC TOPIK NA PIERWSZEJ STRONIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel dotarł:) No Kachna Twój klaps poskutkował. snaidanko maleńkie. Jestem już po bieganiu, półgodzinnej skskance i jakiś śmiesznych przysiadach, które maja zlikwiodać moje boczki. Pózniej masaż pod prysznicem,zimny i ciepły, jak nakazująwsyztskie poradniki antycelulitowe;) Zwinłema siostrzenicy trochę balsamu dla dzieci i teraz nie moge przestać wachać swoich rąk. Chyba sama się w taki zaopatrzę w ramach dbałości o moje ciało umówiłam się na środę do fryzjera, pewnie 4 godziny mi zleci -balejaz a włosy juzż długaśne mam, do tego kosmetyczka, ale jedynie rzęski sobie henną przyciemnę, to nie będę musiała tuszu używać:) do czwartku muszę wyglądać jak bogini (kolejna randeczka), macie jakieś pomysły na domowe zabiegi upiększające? Zaraz ruszam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no klleo - REWOLUCJA - REWELACJA !!!! Tylko nie przesadź, co by cięten miły randkowiec poznał :D amegge - nic sie ne matrw ja tu po twoich wakacjach jeszcze na pewno będę, bo do mojej wymarzonej wagi jeszcze...ho, ho...jak daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klleo --> super! takie podejscie lubimy i z chcecia sie nim zarazamy :D :D :D co do randeczki --> podobno superowa jest maseczka z Dermiki nazywa sie wlasnie \"Oczarowanie - Maseczka Przed Randka\" :D ona jest w saszetkach takich jednorazowych, kosztuje ok. 4 zl - podobno super nawilza i odzywia skore - moze warto wyprobowac?? a z totalnie domowych rzeczy to polecam maseczke z banana, jogurtu naturalnego i polowy avokado - super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu mnie dzisiaj dopadlo ale przechodzi:) dzieki za wsparcie:) moja dieta podupadla dzisiaj i cos mi sie wydaje ze najprawdopodobniejw srode nie bedzie za dobrego wyniku:/ a odbije to sobie za tydzien najwyzej:) ja tez nie mam zamiaru rezygnowac wiec bedzie do czego wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki gratuluje suksesow bede trzymac za was kciuki i moze od czasu wpadne do was zobaczyc co slychac siekawego bo mam swoj topik :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
Czesc! Ja dzis 2 dzien na dietce! Zycze wytrwalosci Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ! kasica007 --> lece poczytac Twoj topik i gratuluje zrzuconych kiloskow i rzuconych papieroskow :) ... ale ja pieknie rymuje :P zuzia_zuzia --> \"lalka nie duza ....la la la \" .... moze dolaczysz do nas ? napisz cos o sobie :) BigGirl --> spokojnie, grunt to cierpliwosc - nie damy sie, oj nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zważyć muszę sie jutro, bo w środę nie dam rady, ale wynik napiszę w środę rano, jeden dzionek chyba niewiele zmieni... Dziewczyny, wiecie może jak długo można brać tabletki anty bez żadnej przerwy? Biorę 3 opakowanie, wszystko było oki, aż do dzisiaj, czuje się fatalnie, jakieś blamienia i ból brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
Amegge dolacze dolacze:) Pisalam ze 2 dzien dietki.. bylam na norweskiej.. niestety nie moge juz na jajka patrzec i wlasnie z niej zrezygnowalam :D w ogole wyczytalam ze po tych norweskich kopenhadzkich itp. to jojo i nic wiecej.. Od jutra wlasciwie dzis rano.. nie bede laczyc bialek z weglowodanami zobacze moze to cos mi pomoze, przynajmniej nie jest to rygorystyczne wiec moze dluzej wytrzymam :) Chociaz nie wiem jak sie obede bez buleczek z szyneczka itd.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam we wtorkowy ranek 🌻 Witam i pozdrawiam tez nowe koleżanki co do nas dołączyły lub dołączą, albo tylko będą nas odwiedzać i wspierać. --->BigGirl - nie daj sie choróbsku --->amegge - ty się nie dałaś? odegnałaś precz? --->chałwa - raczej się wybierz do lekarza, może ci zmieni tabletek są setki i trzeba je ponoć dobrze dobrać, ponoć, bo ja nie mogę na przykład brać, nie lubie ogólnie żadnych tabletek, ale za namową próbowałam kiedyś własnie antykoncepcyjnych, czułam się okropnie, byłam zła na cały świat, seks to było ostatia rzecz na jaką miałam ochotę, a na dodatek chyba przytyłam, albo przynajmniej wodę mi zatrzymywało bo chodziłam jakaś spuchnięta --->klleo jak tam maseczki? a gdzie melania, olusia i julai>> wracajcie smutno bez was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam nadzieje że się trzymacie tak dzielnie jak ja :D przyzwyczajam się że na diecie da sie żyć i to nie jakaś najgorsza kara a co do zmian to ja rownież przewiduje fryzjera ale czekam jeszcze z miesiąc by byl lepszy efekt :P mam zamiar skrocić wlosy i zmienić kolor , znów mnie korci na zrobienie żelowych paznokci - nie jakies szpony tylko delikatny french :) no ale najbardziej nie mogę się doczekac zmiany ubrań :D wszystko w moim obecny rozmiarze 42 oddaje na pck odrazu po osiagniecu mniejszej wagi czyli 58-60kg i nie się nawet zastanawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! witaj melanio , a widzisz już sie zdąrzyłam zmartwić, ze cię nie ma, ja też po cichutku marzę o zmianie garderoby, ale poczekam do moich magicznych 70!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kachna --> odgonilam, odgonilam precz 🖐️ wypilam wczoraj 5 (!) herbat z cytryna i miodem, kubek rosolu i wygrzalam sie w wannie a dzisiaj jest juz ok. :) chalwa --> nie wiem ile mozna pod rzad ale slyszalam, ze wlasnie 3 opakowania np. u kobiet, ktore bardzo zle znosza przerwy (te na krwawienie) lekarze zalecaja wlasnie 3op. i przerwe, znowu 3 op. i przerwe ale moze Twoj organizm sie juz o nia \"upomina\"? zabezpieczona jestes napewno ale moze przedzwon do swojego gina? zuzia-zuzia --> napisz ile masz wzrostu, jaka wage i do ilu chcesz sie odchudzic :) a co do kopenhaskich i spolki, to ja po sobie wiem, ze nie warto ! dieta nielaczenia jest b.dobra ma podstawy medyczne, sens i jest to sposob odzywiania a nie dieta, wiec ryzyko jojo duzo mniejsze:) ps. ide dzisiaj kupic okularki do nurkowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! ja też drugi dzień na dietce! Mam 164cm i 75kg:-( Żeby zapoczątkować jakiekolwiek spadanie kalorii, to mam tydzień kapuścianej, bo mi zawsze na niej z 3 kilo zleci i potem chce się człowiekowi dalej odchudzać. Potem przejdę na jadłospis, który mi kiedyś dala dietetyczka, ale on wymaga jakichś 3 miesięcy żeby schudnąc. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny prawie w południe :D Czy ktoś z was wie, kiedy będzie cieplej, bo mi tu wszystko marznie, zaraz chyba owinę sie kocem, tylko jak tu się owinąć i pozostać z rekami na klawiaturze...hmmm A herbatę ciepłą to już piję trzecią...może do następnej doleję coś rozgrzewającego.....hmmmm --->witak kiko - jesteśmy sumpatyczne dziewuszki i chętnie sie z tobą zaprzyjaźnimy, pisz o sobie, albo o dietkach tematy są tu dowolne --->amegge - jak ja ci zadroszczę tego wyjazdu, moje wakacje były już tak dawno...opalenizna mi znikła, nawet nie błyo jej kiedy pokazać, bo zimno i od razu po powrocie w swetrach i spodniach trzeba było pomykać, ale najgorszy był szok termiczny tam 30 wieczorem na plusie u nas ranem 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko🌻 witaj u nas :) zaczynasz z takiej wagi jak ja i wzrost ten sam ja mam jakies 162-164 cm ciekawe ile jutro pokaże moja waga bo jutro powinnam planowa dostać @ chociaz przez te dietę to niewiadomo kiedy dostanę :P w kazdym razie jestem przed @ to waga może byc wyzsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK SOBIE MYŚLĘ, MOŻE CZAS JUŻ NA KAWKę - taki dziś smutny dzień... gdzie jest słońce :P 😭 No to stawiam kawkę [_} [_} [_}[_} [_} [_} - kto chętny niech bierze, parująca....;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
Czesc Kobietki ! :* mam 168cm i waze 60kg takie moje upragnione 52-53kg ajjj :D pieknie by bylo ! :) Od niedzieli sie odchudzam wiec w niedziele sie zwaze.. Poki co jakos lzej sie nie czuje :( Musze na jakis steperek wskoczyc albo rowerek.. ale przez ta pogode na sama mysl juz czuje sie zmeczona.. a Wy na jakich dietkach jestescie ŻP? czy jakis konkretnych ? :D Pozdrawiam Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia --> ja jestem na zp (z wykluczeniem niektorych produktow) ale mysle nad czyms konkretniejszym jak wroce z wakacji ;) moze faktycznie nielaczenie ? kachna --> a Ty gdzie bylas na wakacjach, bo ze cieple kraje to wiemy :P aaa i moze jakies fotki dostaniemy? a do kawki niczego nie dolewaj, bo to puste kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zuziu - ogólnie jesteśmy chyba na ŻP/MŻ, ale co poniektóre koleżanki majstrowały coś z dietami kapuścianymi, owsianymi i kopenhaskimi. Zalecenia ogólne - nie obżerać się, co i ja stosuję :D A TERAZ NA DZIŚ SIE Z WAMI POŻEGNAM I LICZĘ NA JUTRO NA KOMPLET WPISÓW Z DOBRYMI WIEŚCIAMI! Jak \"zawsze\" chwalimy się i zbieramy wyniki od rana, a pierwszą tabelkę robie ok 12 DO JUTRA - TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegge - na wakacjach byłam w Chorwacji, w wiekszości na na wyspie Rab (kolebka naturyzmu - podobno!), ale pojeździliśmy też po całej Chorwacji, bo wybralismy sie własnym transportem - ŚLICZNIE TAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ze slicznie to wiem :) sama mialam chec na Chorwacje ale moze za rok? naturyzmu mowisz ???? no to jak pisalam - do jutra Pani Prezes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
Kachna-Grubachna tak jak mowisz nie obzerac sie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
Kurcze probuje zrobic ta tebelke z wynikami i jakos mi nie wychodzi :/ Help Me :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×