Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Gość m a m pytanko
na czym polega dieta owsiankowa?bardzo proszę o szczegóły.podobno któraś z Was ją stosowała. z góry wielkie dzięki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia --> najpierw zaczernij sobie nicka i zrob stopke :) a tabelka sie nie przejmuj - bo mamy Pania Prezes od tabelki (czytaj kachna) i ona co srode aktualizuje tabelke - my jej nie ruszamy he he :D musisz tylko podac dane a ona ja uzupelni ;) m a m pytanko --> dieta owsiankowa jak nazwa wskazuje opiera sie na jedzeniu owsianki :) o tej diecie mozesz poczytac tutaj : http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/cena-przyjemnosci_-czyli-jednodniowa-dieta-owsiana,879_6279.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee cos mi link nie zadzialal ale juz wklejam o owsiance :D \"Ugotuj owsiankę z 6-7 łyżek płatków owsianych na 2 litrach chudego mleka. Przygotowana potrawa musi ci wystarczyć na cały dzień, podziel więc ją na 5-6 porcji. Pierwszą zjedz o godzinie, np. 8 rano i potem, co 2-3 godziny, sięgaj po następne. Do każdej porcji podgrzanej owsianki wsyp dodatkowo 2-3 łyżki otrąb owsianych i chwilę odczekaj, aż zmiękną pod wpływem gorącego mleka, potem zjedz. Możesz być pewna, że na tej diecie nie odczujesz głodu, a po całym dniu stracisz 1 kg. W trakcie jednodniowej diety zrezygnuj ze słodzenia herbaty lub kawy. Jeśli nie lubisz gorzkich napojów wlej trochę mleka lub użyj słodziku. Pij natomiast dużo wody lub ziołowych herbatek.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a m pytanko
wielkie dzięki,na pewno skożystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wybaczcie, ze przez kilka dni nie odzywalam sie. Niestety nie moglam :( Dopiero dzisiaj moj maz przyniosl mi laptopa. Jestem w szpitalu i mam mega dola :( Nie dosc, ze ta choroba (choc cale szczescie powoli zdrowieje) to jeszcze moja waga.. Nigdy sie jeszcze tak glupio nie czulam.. Ale juz wszystko tlumacze. Przy przyjeciu mnie do szpitala zapytano mnie o wage. Wiec mowie 58 kg. Jakie bylo moje zdziwienie gdy mimo wszystko poproszono mnie o staniecie na wadze, a ja z przerazeniem zobaczylam 61 kg! Zaznaczam, ze nie bylam przed @, a kilka dni wczesniej prawie nic nie bralam do ust (wiadomo, ze jak ciagle ma sie goraczke to o jedzeniu nawet sie nie mysli). Okazalo sie, ze moja waga w domu jest popsuta! Oczywiscie moj maz nic mi wczesniej nie powiedzial, choc wiedzial ze zaniza 3-4 kg. Jestem zalamana :( Dzis tez sie wazylam na wadze szpitalnej i pokazala 60,5 kg. Praktycznie znow zaczynam moja walke od nowa :( Jakby tego bylo malo to moj maz i moi rodzice (jestem wsciekla, ze im powiedzial!) codziennie przychodza do mnie z pelnymi reklamowkami jedzenia. A to obiadek, a to czekolada, a to soczek... Nie daja mi spokoju. Gdy zaczelam obdarowywac dziewczyny z pokoju moimi pakunkami od rodzicow, a moja mama zauwazyla ze slodycze znikaja z mojej szafki to zaczela przynosic jeszcze wiecej. Juz nie wiem co mam robic :( Plakac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julai- a co Ty robisz w szpitalu?:( Wagą się nie przejmuj, zwyczajnie napisz, ze początkowa była większa, i tak schudłaś, więc na swoim koncie sukcesik masz:) Teraz jednak tak sobie myslę, że przejmowanie się wagą nie jest rzeczą najważniejszą- chociaż słodkości nadal rozdawaj koleżankom z pokoju:) Trzymaj się cieplutko i pisz, pisz, pisz co tam u Ciebie:) melania- ja w ubiegłym tygodniu fryzjera zaliczyłam, włoski skróciłam, ale kolor pozostał, kiedyś (czyt. bardzo dawno temu) zmieniłam i wyglądałam strasznie, więc pozostaje wierna włosom blond:) teraz tylko na solarkę się wybrać muszę, ale ciągle nie mam czasu, może jutro wyskoczę... Witam Cię kiko:) mam nadzieję, że się do Nas przyłączysz i nie zrezygnujesz, czasami popełniami jakieś grzeszki, ale jak do tej pory się trzymamy:) Odnośnie środowego ważenia miałam je dzisiaj (jutro nie dam rady), ale tak jak obiecałam wynik wpiszę jutro:) Chyba kupię sobię wagę... Buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wielkie przepraszam, ze tak długo mnie nie było, ale rodzice są i jakoś tak czasu brak. Jutrzejszym ważeniem jestem przerazona, mam nadzieję, że nic nie przybyło, bo mamusia baaaaaardzo nas rozpieszcza, a odmowy nie przyjmuje :(, ale od czwartku ścisła dieta. Witam wszytskie nowe koleżanki :) Julai - trzymaj się dzielnie w szpiatlu, wagą się nie przejmuj zdrowie jest najważniejsze kachna grubachna - też byłam w chorwacji, super miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez sie boje jutrzejszego wazenia.... mialam dzisiaj troche stresu a ja stres zawsze zazeram... watpie zeby cokolwiek spadlo.... od jutra scisla dieta i nie wiem czy nie zrobic dla poprawy nastroju jednodniowej glodwki...moze to cos da... do wszystkich chorujacych---> trzymajcie sie i na pewno bedzie dobrze:) wszystko sie musi kiedys skonczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
amegge kurcze a jak mam zaczernic? siedze tu od 3 dni i nie mam pojecia jak co sie robi :P wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
julai szybkiego powrotu do zdrowia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. Przepraszam za ten spam.. zuzia_zuzia nie chciala sie zmienic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:) No to chwalę się wczorajszymi wynikami -61,5kg. żywej wagi- wreszcie się coś ruszyło. Co prawda z braku laku musiałam dokonać pomiaru na innej wadze, mam nadzieję, że wynik nie jest zaniżony... Wpadnę później podziwiać wasze sukcesy, tymczasem buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że za dwa tygodnie jadę na tydzień do rodziców i bardzo bym chciała, żeby tak magiczna dla mnie 5 pojawiła się w końcu na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dzień sądu;) U mnie rezaultatów brak. Waga bez zmian, no ale sama wiem, gdzie popełniłam błędy. poza tym za dwa dni okres. Także dramtau nie robie i się nie poddaje. Julai zdrowiej prędko. Chałwa gratulacje. Zajrze wieczorem jak wam poszłoPozdraqwiam ciepło z zimnego Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM WITAM !!! 🌻 PRAWDA, ŻE PIĘKNY DZIŚ DZIEŃ :D I NIE WAŻNE ŻE ZNÓW PADA BO WRAZ Z TYM PADANIEM UBYWA MOJEJ WAGI - U MNIE JAK W SZWAJCARSKIM ZEGARKU -2,5 KG HURRRRAAA...:classic_cool: A WIE WAŻĘ SOBIE 77,5 KG, POSŻŁO Z WIATREM 7,5 KG!!! WIDZĘ, ŻE OD WCZORAJ PODSKOCZYŁA NIECO FREKWENCJA!!! SUPER!!! --->chaława tobie też gratuluję wyniku TAK TRZYMAĆ --->julai nie daj sie choróbsku, trzymamy kciuki za twoje szybkie wyzdrowienie, a wagą sie nie przejmuj, jedz tak żeby z sił nie opaść, a słodycze faktycznie rozdawaj (przy okazji wszyscY cie polubią:) ), a co do konkretnie wagi szpitalnej, to one zawsze zawyżają, bo też to kiedyś zauważyłam właśnie w szpitalu, nie leżałam tylko sie zważyłam, bo waga była na korytarzu, a potem na kilku domowych, bo nie mogłam uwierzyć, że dobiłam wtedy do 80 :P, dmowe wskazały średnio o 2 kg mniej, niestety na chwilę tylko wtedy przejełam się tą waga i wcale nie zaczęłam się odchudzać, bodajże słodyczy nie jadłam przez jakiś czas i to wszystko, a potem jak mi przeszło to się dorobiłam jak widziałyście kolejnych 5 kg :P --->zuzia - cześć! - nie walcz z nasża tabelką, ja sie wszystkim zajmę :D, tylko zasada jest taka, że się ważymy w środy, wiec ty sie zważ w niedzilę dla siebie, a w środę dla nas i wtedy dopisze cie do tabelki, ok? --->olusia nie daj sie mamusi, wiem co przeżyważ pisałam o tym samym po sobotniej wizycie u teściowej :P --->klleo - zrub rachunek sumienia i jak ci wyjdzie, że wobec diety nie do końca byłaś w porządku, to ma ode mnie klapsik , ale swoją drogą przy okresie wyników sie nie spodziewaj, zobaczysz za to jak zabłyśniesz w przyszła środę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie niestety bez zmian :( ale mam właśnie dostać @ dziś więc może dlatego wszystkim gratuluje sukcesów :D julai - trzymaj się i wracaj do zdrowia szybko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! u mnie wynikow brak :P kachna -- > cos czuje, ze dzisiaj z tabelka sie nie napracujesz :D oczywiscie gratuluje wszystkim ktorym waga ruszyla ! oby tak dalej🌻 kachana --> no pieknie ci juz ubylo - oj gdyby mi te 7,5kg zeszlo osiagnelabym ten moj chyba nieosiagalny ideal 😭 z zazdroscia (pozytywna) patrze jak Ci ubywa i mam nadzieje, ze wszystkie predzej czy poziej osiagniemy nasz cel :) a moze ktos z rana skusi sie na kawke? [_} [_} [_} [_}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polish girl
czesc dziewczyny!! czytam Was od samego początku i nie raz zamierzalam sie dolaczyc ale jakos odkladalam diete na pozniej, ale dzis juz sie zdecydowalam i jesli mnie przyjmiecie bardzo chetnie razem z Wami rozpoczne walke o szczupla sylwetke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl ---> ja jestem za :D tradycyjnie napisz cos o sobie, zaczernij nicka, podaj nam swoje wymiary i cel i..... pisz, pisz, pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki amegge - nawet nie podejrzewasz jak sie cieszę z tych 7,5 niedługo osiągnę poziom \"średni\" to jak sądze nie będzie mi już tak spadać, ale teraz mi się podoba!!! Brzusio mam mniejsze :D, bo u mnie najwiekszy problem z górną partią - tu mnie najbardziej otłuściło :P, ale już mi sie marzy, że mi wszytko schudnie i będę laska - hi, hi, widzisz jak mnie roznosi po sukcesach.... a kawkę chętnie - ja kawoszek mały :classic_cool: [_} - hlip, hlip a i weszłam na stronę co podałaś tej dziewczynie od owsianki, matko ile mądrych rzeczy tam piszą....ale albo mi się już namieszało, albo jedna dieta zachwala to co inna uważa za przestępstwo :P, zerknęłam też na planowaną przez ciebie dietę niełączenie - jak ty wytrwasz, tam nie wolno pić kawy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polish girl - witam cie serdecznie - jak nas czytałaś, to pewnie znasz już nasze zasady. Kilka wstępnych udzieliła ci też amegge :D Napisz nam o sobie kilka podstawowych rzeczy, te co wpisujemy do tabelki, no i o tym jak zamierzasz walczyć z kilogramami. Jak z nami pobędziesz tydzień i pierwszy sukces będzie za tobą to ja cie dopisze do tej naszej magicznej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim ! Kachna-Grubachna nie mam zamiaru :) myslalam ze tabelka nazywacie to co znajduje sie w stopce :P cii.. :D Widze ze srody to wazny dzien w takim badz razie :) 12.09 - 57,9kg aaa i gratulacje !! Czesc polish girl :) ja tez jestem tu nowa, powoli lapie co i jak, ale Dziewczyny sa tak mile ze na pewno nas do siebie przyjma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachan --> nie zamierzam rezygnowac z kawy, oj nie :P mam ksiazke o tej diecie i kiedys ja czytalam ;) powiem ci szczerze, ze odpada wiecej rzeczy niz tylko kawa (np.porzeczki, wedliny, dzey itp.) ale z drugiej strony cos mi swita, ze kawa - odpada zbozowa, kakao i czarna herbata a zwykla mozna chyba ze smietanka ?! ale nie dam sobie glowy uciac - musze poczytac :) tak czy inaczej mi chodzi raczej ogolna zasade rodzielania bialek od wegli i kilka innym madrych zasad ;) nie wiem jeszcze czy sie zdecyduje ale jesli ... to napewno nie bedzie to az tak fanatyczne jak glosi ksiazka hih,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw. w tej nielaczenia glownie chodzi o to zeby nie laczyc weglo z bialkami (i zachowac te proporcje 20:80 jak ktos rygorystycznie do tego podchodzi) tak wiec kawe jako kawe chyba mozna pic byle nie z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna * --> oczywiscie :D wybaczcie ja jeszcze spie 💤 to ta pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) juz sie zaczernilam, mam 163 cm wzrostu i 65 kg, chcialabym wazyc 53 wiec dluga droga przede mna:( taka wage mam juz od 3 lat i tyle razy zabieralam sie za diete ale jakos poprzestawalam na zamiarach, teraz naprawde to zrobie!!! oczywiscie przy Waszym wsparciu, jak zamierzam sie odchudzac? podobnie jak Wy czyli jesc mniej, mam nadz ze teraz sie uda:) kachna gratuluje wyniku, tez tak chce, ale jak Wy sie odchudzalyscie to ja jadlam w najlepsze, niestety:( ale teraz zmiana!!! na lepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×