Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Na początek powinnam się przedstawić bo że mam 39 lat to już wiecie. No cóż , najgorsze jest to że mam ok. 76 kg przy wzroście 164. Piszę około bo nie mam w domu wagi, ale pójdę gdzieś zważyć się i wtedy napiszę stopkę.Za to mam lustro i ...ono pokazuje prawdę . I synka , który mówi : mamo, ale jesteś gruba.ZA to mąż dyplomatycznie milczy. Mam też ogromne problemy z silną wolą . Decyzję o odchudzaniu podejmuję prawie codziennie wieczorem : że od jutra , albo od poniedziałku, albo od siódmego bo siódemka szczęśliwa itd. Potem mija kolejne jutro, kolejny poniedziałek i nic. Najczęściej jestem na ,, diecie,, do około 15, a potem jak mnie zassie to koniec. Wtedy kolejne postanowienie , że od jutra. Ale mam nadzieję , Ze to się w końcu zmieni , że dzięki Wam uda mi się zaczarować moją wolę ze słabej na silną . Czytam Was z ogromną przyjemnością . Cieszę się z Waszych sukcesów, to odbudowuje moją wiarę. Pozdrawiam Was, jesteście silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Kachna- dobrze, że mnie nie wyrzuciłaś z tabelki, no w końcu rano się zgłosiłam;) Wynik -0,5 to też sukces, więc się nie łam, spójrz raczej ile schudłaś ogólnie 8 kg to poprostu rewelacja:) Polish girl- gratulacje, wynik super:) melania- 1kg też bym chciała zrzucić:) Dla pozostałych- trzymać się i nie załamywać, najważniejsze, że waga nie pokazała więcej. A ja biedna nadal nieświadoma, czy się cieszyć, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabieram sie za tabelkę, bo jeszcze mało wyników. Gdzie reszta? amegge - urlop kachna - jest julai - jest czy jeszcze szpital??? Olusia - jest chałwa - jest klleo - jest kukurydzka - nie odzywa się już drugi tydzień :( :( *Gwiazdka - wypada nie pisze z nami trzy tygodnie :( melania - jest BigGirl - jest M20 - zniknęła :( polish girl - DOPISUJEMY!!! I TO Z JAKIM DEBIUTEM!!!i zuzia - na razie nie dopisuję, bo gdzieś się zawiruszyła.... viola - do dopisania w przyszłym tygodniu jak się pochwali wynikami i z nami wytrwa!!! :D Jula-Anula - podobnie jak Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna , dzięki ,że masz zamiar wpisać mnie do tabelki dopiero za tydzień . Ja w piątek rano będę mogla zważyć się, więc od piątku mogę zacząć walkę ze sobą i z kilogramami.Mam nadzieję, że podtrzymacie mnie w mym postanowieniu. Kachna- dla Ciebie ogromne brawa , 8 kg w takim czasie to duży sukces. I jeszcze mam pytanie , jakim cudem udaje Ci się utrzymać to w tajemnicy ? Przecież na pewno widać , że jest Ciebie mniej !!!!!! Jestem do tyłu !!!Jak się robi te wszystkie buzki i kwiatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna🌼 zebym nie jadla nic przez caly nastepny tydzien:P ale wynik musi byc:D, w koncu chce byc w tej tabelce;) 🖐️ 39-latko:P Wreszcie sie zaczernilas. Weszlysmy razem do tej grupy , to pokazmy razem towarzystwu co potrafimy :P Im wiecej was czytam, tym bardziej moje motywacje rosna:D Dzisiaj i przez nastepne dni, mam zamiar dalej ciagnac niejedzenie po 18-stej, a w ciagu dnia zmniejszenie ilosci weglowodanow na konto warzyw. Zobaczymy co bedzie;) na dzisiaj sie juz pozegnam, zycze jeszcze milego wieczoru i spokojnej nocy🖐️ wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........62,5kg.......35,3%........57kg....21,63 kachna.....33......1.69cm.....85,0kg........77,0kg.......40,0%........65kg....26,96 julai........24......1.56cm.....60,0kg.......58,0kg........20,0%........50kg....23,83 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......62,7kg......18,9%.........52kg....23,89 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......61,5kg......56,2%.........58kg....20,79 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......75,5kg.... ..16,7%.........63kg....23,56 kukurydzka.20.....1.69cm......60,0kg.......57,0kg......37,5%........52kg....19,96 melania_m..25.....1.62cm......75,0kg........70,0kg.......33,3%.......60kg....26,67 BigGirl......19......1.70cm......70,0kg........68,6kg........9,3%.......55kg....23,74 M20.........20......1.71cm......81,0kg........77,5kg.......21,9%.......65kg.....26,50 polishgirl..23......1.63cm......65,0kg........62,5kg.......20,8%........53kg.....23,52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->viola2005, dzięki ,że mnie zauważyłaś. Masz rację , jesteśmy w tej samej grupie ( zwł. wiekowej no i wagowej, ha, ha ) więc powinnyśmy dać dobry przykład ( ha,ha) młodszym. Ale dobrze będzie jeśli WEZMIEMY z nich przykład. Ja w każdym razie dziękuję za to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula -Anula - zacznij już dziś swoją walkę o zadowolenie z wyglądu :) I jak się tu \"wprosiłaś\" to masz OBOWIĄZEK z nami chudnąć!!! :D Ja jeść poza weekendami mogę praktycznie bez dodatkowych oczu, bo jestem zazwyczaj sama w domu od rana do 15-17 zależy jak mężuś z pracy wróci. On na razie mało zauważył, chociaż raz coś wspomniał, że chyba schudłam, ale sie wyparłam, ze absolutnie nie hi, hi, hi, może zauważyła tez teściowa, ale ona nie potrafi tego docenić tylko jeszcze coś zgryxliwego mi dopowie. A na pewno zauważyła moja siostra - dobra dusza, ale zaraz jakos na początku mojego odchudzania i chyba też sie wyparałam :D własciwie sama nie wiem dlaczego, czekam chyba na jakieś mega wrażenie!!! Instruktaż mały: :D uśmiechnieta buźka : D oczko ; ) kwietek [ kwiat ] usta [ usta ] tylko omiń spacje przed i po nawiasach oraz pomiedzy znaczkami. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wygląda na to , że się naprawdę się wprosiłam a nie zostałam zaproszona (HA Kachna , obowiązek to obowiązek . Więc odpowiadam ,,tak jest,, a nie jakieś,,postaram się,,. a jeśli chodzi o teściową, no cóż, bez komentarza, ja też mam diabelnie zgryzliwą i nie mam co liczyc na dobre słowo. A mega wrażenia męża na pewno będą, jeszcze chwilka a będzie miał więcej miejsca w łóżku no i wtedy nie wyprzesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna- ta Twoja stopka mnie poprostu rozwala:) Właśnie natarłam 2 marchewki i 2 jabłka na kolację, a dzisiaj kupiłam herbatkę do popijania, bo jak już wspomniałam z wodą u mnie cieniuśko. Jula- Anula- nie ma żadnego od piatku, weszłaś na forum to dietka od dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - Anula - ja tak po cichu liczyłam, że mąż zauważy oficjalnie moje \"ubyte\" klogramy po tym tygodniu teraz, co się za Finkami oglada ( mam nadzieję, że są grube i brzydkie :P i dodatkowo grubo wygladają bo się muszą opatulać w kurtki, bo tam ziąb :) chałwa ----> cóż u mnie na stopce prawda i tylko prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, jestem tak wykonczona po tym zbieraniu ziemniakow ze ledwo siedze, bola mnie plecy, pupa, nogi, chyba wszystko mnie boli, ale sie ciesze, bo chyba sporawo kalorii zostawilam na tym polu :) a i na zasluzonej kolacji zjadlam niewiele nie sprobowalam paczka, ciasta i innych wiec mysle ze nie bylo zle:) olusiaaa--->🌻 ja tez pije czerwona herbate, nie wiem czy to cos daje, ale moze lepiej pic niz nie pic, kachna---> dziekuje za wpisanie do tabelki:) a Finki na pewno sa grube i brzydkie i zimne:) viola2005---> faktycznie mamy taki sam wzrost, i niedlugo bedziesz miala moja wage wyjsciowa, zobaczysz!! razem z nami uda Ci sie na pewno!!! moja tajemnica? to nie tajemnica:) jem wszystko, naprawde ale na sniadanie i obiad a na kolacje owoce i to dosc sporo ich czasem, jem bialy chleb nawet na sniadanie a na obiad wszystko co ugotuje babcia, tylko w rozsadnych ilosciach, nie jadlam jedynie slodyczy i to wszystko, nie cwiczylam, ale mam zamiar jula-anula ---> witaj, silna wola przyjdzie wraz z uczestnictwem w naszym topiku, zobaczysz, u mnie wlasnei tak bylo!! i dziewczyny maja racje zaczynaj diete od teraz!!! chałwa---> 🌻 na pewno jak sie zwazysz nastepnym razem to waga pokaze mniej, bedziesz miala mila niespodzianke teraz musze troche poodpoczywac, moze cos poczytam koniecznie musze kupic te dresowe spodnie i zaczac cos cwiczyc, ale w poniedzialek juz na pewno to zrobie:) buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma zasypiać 😴 a ja mam luz :classic_cool:. Dzisiaj dietki sie ogólnie trzymałam, ale na kolację zjadłam kromkę chleba z masłem i czosnkiem - wypaliło mi pyszczek :P, ale musiałm reagować, bo mała podrzuciła mi katar 😭 i coś mnie w gardle drapie, ale jak napisała chyba wczoraj Viola - trudno niech na mnie pzrełazi, a dziecko niech będzie zdrowe! A moje wygląda już nieźle, a że rwie sie do tej zerówki niemiłosiernie, to może nawet ją jutro zaprowadzę. Życzę upojnego wieczoru z kochasiem w ramionach ;) ja muszę tęsknić do piątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto z rana - pobudka śpiochy 😴 !!!!! Zegarki dzwonią BRRRRRR Ja już przy kawce siedzę, zniecierpliwione dziecko do zerówki odprowadzone. Znakiem się pochwaliło, pani wykazała odpowiedni entuzjazm - jaki ten znak śliczny, a jaki tatuś zdolny i w ogóle, a mała była w siódmym niebie. A ja teraz sczamałam już kanapkę z masełkiem i czosnkiem - innych pomysłów na zjedzenie czosnku nie posiadam, a tak sie zawsze leczę - i rzadko rozchorowuję sie mocniej. Nafaszerowana tym czosnkiem na wszelki wypadek dziś nigdzie z domu nie wychodzę, a i mam nadzieję, że nikt z klientów niezapowiedzianie mnie nie odwiedzi, bo chyba nie wpuszczę, bo czosnek nieźle daje :D, a do popołudnia jakoś powinno się wywietrzyć i po mała pójdę jeszcze na wszelki wypadek z gumą w zębach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Macie rację, nie ma co odwlekać. Więc zamiast pysznych kanapeczek jem tarte jabłko z otrębami. pycha ? --->Kachna, Finki są nieciekawe i antysexy. Więc nie martw się tylko zdrowiej. żebyś jutro mogła powitać męża bez czosnku. I masz rację , czosnek świetnie działa, więc idę przygotować jakąś miksturę z czosnkiem w roli głównej dla mojego synka, który jest paskudnie przeziębiony i niestety opuszcza pierwszą klasę. Ale niestety wcale nie rwie się do szkoły. --->polish girl,mam nadzieję że masz rację co do silnej woli, liczę na to ,że z Wami uda mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gratuluje wszystkim sukcesów !!! u mnie całkowity brak czasu :O stram się trzymać jakoś na diecie choc czasem mi nie wychodzi :( viola2005 🌻 ja mam tez taki wzrost jak ty i wage podobną - no juz ok 4kg mnie ubyło ale tak mi się marzy 6 zobaczyć na wadze :P Jula - Anula 🌻 nie jestes sama - ja miesiącami tak mówiłam od jutra, od poniedziałku itp a wieczorami jadłam za pięciu :( i doprowadziłam się do obecej wagi sama na włase życzenie, moje dziecko jeszcze nie mowi że jestem gruba bo nie wie co to znaczy ma 2 latka ... trzymaj się i z nami napewno ci się uda :) polish girl🌻 ja dziś jade na zbieranie ziemniaków hihi :D też to traktuje jak sposób na spalenie kalorii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jula - Anula - mąż przez telefon o urodzie Finek nic nie wspomniał, tylko mu się sauny tak spodobały, że chce u nas budować :D. Podobno Finowie mają sauny normalnie w biurowcach i można sobie wyjść w trakcie pracy zrelaksować się i wrócić :D Super pomysł! A co do mojego czosnku - faktycznie jutro wieczorem jak mężuś powróci dobrze byłoby żebym nim nie zionęła hi hi hi :D, to mój sparwdzony sposób - zjadam na kanapkach, albo przecisniety przez praskę wrzucam do gorącego mleka z miodem i masłem, ale tej drugiej wersji nie za bardzo lubię :P. W ogóle jestem straszną przeciwniczką lekarstw - zawsze leczę wszystkich w domu starymi \"babcinymi\" sposobami. Przy przeziebieniach oprócz czosnku, oczywiście sok z malinek - nie ze sklepu taki od babci z naturalnych malinek, herbata mietowa z cytryną. A na katar kupuję krople eukaliptusowe lub amol i wylewam kilka kropel na wodę i wdychamy :D Mam takich sposobów jeszcze kilka :D z ciekawszych: mama mnie nauczyła - na kszel - przeciąć buraka na pół, wydrążyć ok połowę w połówce, czyli zrobić dziurkę i wsypać łyżeczkę cukru - zrobi sie soczek po jakimś czasie i wypić ten soczek, albo pokroić cebulę i zasypać na cały dzień cukrem, wieczorem wypić powstały syropek, zostawić i rano znów wypić to co powstanie. Można też latem przygotoważ super syropek na całą zimę dla rodzinki - zbiera się kwiaty mlecza, i smaży z cukrem, potem odsącza się powstałą miazgę i syrop, taki syropek można jeszcze zagotowac jak weki - jest super na jesienno-zimowo-wiosenne przeszkadzające suche kaszle. I takimi to sposobami jak sie leczymy to góra trzy, cztery dni i wstajemy na nogi, a na gripeksach można sie meczyć tygodniami, po za tym mam koleżankę lekarkę, która też leczy się naturalnymi metodami, tylko ludziom przepisuje świństa jak bardzo chcą, ale stara się im tłumaczyć, że można naturalnie (przy okazji jest uznawana za niezłą dziwczkę :D) mówiła mi kiedyś, że akurat gipeksu broń boże nie łykac, bo jakies świństwo zawiera, ale już zapomniałąm co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny 🌻 wstalam dzis troche polamana, ale przejdzie:) kachna--->dobrze ze Ci dzidiatko wyzdrowialo i poszlo juz do tej ulubionej zerowki:) a teraz Tobie zycze duzo zdrowka, po czosnku na pewno szybko przejdzie, a przy okazji dziekuje za te wskazowki o domowym leczeniu,teraz pod jesien i zime moga sie bardzo przydac, choc mam nadzieje ze nie jula-anula--->super ze juz zaczelas odchudzac sie razem z nami, melania_m---> trzymaj diete, trzymaj w miare mozliwosci, i milego zbierania ziemniakow, nie namecz sie za bardzo:) milego dnia dziewczyny zycze, silnej woli i motywacji do kolejnego dnia odchudzania:) a ja bede leniuchowac poki jeszcze moge:D buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:D Kachna🌼 super metody, juz sobie spisalam te , ktorych nie znalam;) Ja robie tez taki syrop na kaszel z cebuli, ale dusze cebule na malym ogniu z cukrem, zeby miec szybciej plyn. A na odor czosnku musisz pogryzc natke pietruszki, zanika smak i zapach czosnku momentalnie, i mozesz isc do ludzi:P Widze, ze mam duzo wspolnych zawodniczek u was, podobne wagi, podobne wzrosty ..i bedzie mi sie fajnie z wami chudlo, jestem dobrej mysli. Z natury jestem mniej systematyczna, wiec nie nadaje sie do diet typu: 1.dzien...blablabla 2.dzien...blablabla Jem i gotuje co akurat mam pod reka bez szczegolnego przygotowania, dlatego najbardziej mi odpowiada cos podobnego do Polishgirl🌼 i Kachny🌼 zadnych kolacji(ewentualnie owoc lub warzywko), i zmniejszenie porcji weglowodanow. To , patrzac na was, przynosi chyba najwieksze efekty. Mam juz dosc byc grubasem, rozpoczal sie nowy etap w moim zyciu, i jak na razie jestem happy, oby tak dalej;) Jula🌼 ja tez sie wprosilam:P tu takie super towarzystwo, dziewczyny usmiechniete:D pelne zycia i mamy wspolne cele, wiec mysle, ze uda nam sie wszystkim pozbyc kilka kilogramow:D Melania🌼 mi sie tez marzy ta 6-steczka, ciesze sie , ze was znalazlam:D teraz ide na moj dzienny sport---spacerek z dwoma psiakami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - chyba sobie kupię psa! Zawsze człowiekowi raźniej, nie głupio iść i pobiegać po lesie, bo zawsze można poudawać, że to o psa chodzi! ;) Ja mam w domu zwierzaka, co to nijak z nim na spacer nie można - kota - jedyny pożytek z niego taki, że wieczorami przyjemnie mruczy i się przytula jak siedzimy przed telewizorem - on tez lubi filmy pooglądać :D A ze sportów z moim kotem uprawiam - machanie na niego ręką jak mi się dobiera do rozmrażającego sie na przykład mięska, oraz odkurzanie i czyszczenie wszystkiego z jego sierści - długowłosy bydlak, taka mieszanka persa z norewskim leśnym, macha mi tą biało-czarną kitą wszędzie i ciągle te jego kłaczki mi fruwają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zampomniałam - natka pietruszki! Dzieki!!! Mam - wypróbuję na członkach rodziny czy na mnie bedzie działać, a potem pójdę do ludzi :D polish girl - jesteś połamana, ale jakie to zdrowe i na pewno sporo spaliłaś, ja lubie własnie sie zmęczyć przy jakiś pracach, choćby w ogródku, bo do wymachiwania nogami w domu na dywanie strasznie cieżko mi się zabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna🌼 pies super rzecz, mysmy mieli wczesniej tez kota, chyba cos podobnego do twojego(nie znam sie na rasach kotow) ale pisalo, ze to amerykanski pers, tez wlosow od cholery:P i troche, ale musialam ja uspic bo byla chora, juz nie wstawala i robila pod siebie:O Teraz jestesmy psia rodzina. Jeden 80kg duzy bialy mis plci meskiej i mala suczka--mieszaniec, ale najukochansza na swiecie:D Czytam, ze jestes taka sama sportmenka;) jak ja:D byle sie nie przemeczac zbytnio:P..pracowac fizycznie tez moge, ale uprawiac jakies wygibusy to juz nie moj wiek:D:D:D ok, teraz ale juz musze leciec, bo patrza na mnie moje czworonogi takim smutnym wzrokiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! jesteście super !:D Jest w Was tyle entuzjazmu i poczucia humoru ! ---> Kachna, dzięki za porady . Na pewno jakieś zastosuję bo mój młodszy synek ciągle choruje .Myślałam , że może z tego wyrośnie, ale jak na razie bez zmian.Więc muszę zacząć stosować jakieś naturalne metody, żeby uniknąć kolejnych antybiotyków. A w odchudzaniu dla mnie najgorsze jest myślenie o jedzeniu. Ach, żeby tak można było wyłączyć głowę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam ci jeszcze Jula napisać: :) : ) :( : ( :P - : P 😭 [ beksa ] :classic_cool: [ cool ] [ ok ] [ cześć ] 💤 [ ziewam ] to tyle co teraz pamiętam :D, tylko pamiętaj ominąć spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula🌼 to moze jeszcze ci dodam;) 😠 [ zly ] 😡 [ wsciekly ] 👄 [ usta ] ;) ; ) :O : O ❤️ [ serce ] Kachna🌼 poglaskane;) zdradzcie tajemnice, co robicie dzisiaj na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->viola 2005 , Tobie również wielkie dzięki Jaki obiad ? Dobre pytanie. Ja też nie mam pomysłu, może od Was coś odgapię ? O rety na samą myśl włącza mi się ssanie. A teraz muszę wyjść i niestety będę przechodzić obok KFC. Więc przejdę katusze.😭 RATUNKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany KFC - uwielbiam te puchate kurczaki z KFC, ale naszczęście mieszkam bardzo daleko od nich ok 80-100 kilometrów ha, ha, ha :D i dobrze bo chodziłabym tam codziennie, a to raczej niezbyt zdrowo dietetycznie :O Tak, że radzę ci odwrócić głowę w drugą stronę, albo nadłożyć drogi i obejść szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×