Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

no i stawiam kawke [_} [_} [_} ale pogoda .. bleeee ... 💤💤 kupilam sobie herbate cynamonowa :) skusilam sie bo cynamon rozgrzewa i poprawia przemiane materii ! a tak wogole to lubie smak cynamonu a na szarlotce to juz mniaaammmmm .... wlasnie zjadlabym kawalk dobrego ciasta do kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serniczek może być? [###} Poczęstuj sie jak lubisz, a ją jak wiesz kawkę chetnie, a cynamon mówisz poprawia pzremianę materii hm... a jak zrobię jabłecznik z cynamonem to.. bedzie kalorycznie ale na dobrą przemianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam z tego jabłecznika dietetycznego... wiecie co u mnie przestało padać, jakby zrobiło się trochę jaśniej.... dziś rano jak o 6-tej budziłam moje pociechy to mała stwierdziła że nie wstaje bo przecież jest jeszcze noc, a dziś było tak pochmurno i padało, że o tej szóstej rano to naprawdę była noc, całe szczęscie że wizja soboty i niedzieli przed nami, to ten ostatni raz w tym tygodniu może ewentualnie iść do przedszkola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie dziewczyny powiedzcie skąd jesteście, chociaż z jakiego rejonu Polski, jestem ciekawa... ja jestem z woj. kujawsko-pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale narobilyscie mi ochoty na ciasto, taka szarlotka, mniam ,mniam, a cos wlasnei dzis glodna chodze, ale nie ma rady, trza to zapic, woda mineralna oczywiscie:P a u mnie pochmurno, ale nie padalo jeszcze dzis, i dobrze a wiecie mialam isc na uczelnie we wtorek pierwszy raz ale odwolali zajecia i ide w srode, a to akurat po 3 tygodniach odchudzania, fajnie by bylo jakby ktos cos zauwazyl..., tzn najpierw to musi cos byc do zauwazenia!!! a ja siedze teraz troche przy angielskiem i obejrze jakis film, dopoki jeszcze moge nic nie robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczecz uwielbiam - pychaaaa ... ale i tak tesciowej najlepszy :P dietetyczny jablecznik poprawiajacy przemian materii - to byloby cos ! a tak trzeba kawki lyczek i pomyslec o szczuplych imieninach, pozniej swietach, sylwestrze i mam nadzieje, ze najszczuplejszych urodzinach odkad pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzinka i fajrant:> ale fajnie, najbardziej lubię piątek po południu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Zdrojowych okolicach Kłodzka słońca nie widać :( nieba nie widać :( - widać tylko to przezroczyste, mokre fujstwo, a i tak słabo widać bo do tego mgły jakieś ponure ...blllee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wykrakalam ze nie pada, wlasnei zaczelo:( amegge---> ja tez bym chciala na urodzinki troszke szczuplej wygladac, w polowie listopada, to moze bedzie cos konkretniejszego juz widac kumcia---> jak jest rok akademicki to tez najbardziej lubie piatki po poludniu, bo wtedy totalnie nie musze nic robic, daje sobie luz od wszystkiego, a wiecie czego niecierpie? niedziel wieczorem!! nie wiem dlaczego ale niedziela w niedziele wieczorem lapie totalnego dola i zawsze musze pojsc do kolezanki lub gdzies bo w domu to chyba bym zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl --> ja w listopadzie mam imieniny ale nie sadze, zebym sie rozprawila z 8 -9 kg. do tego czasu :/ moze uda mi sie osiagnac moj tabelkowy cel a na odzyskanie mojej utraconej figury dalam sobie czas wlasnie do urodzin (czyli mam czas az do lutego) ale mimio, ze to tak odlegly termin - nie zniechcecam sie, bo wiem ze w tym tepie moge to osiagnac i jeszcze ustabilizuje wage by jojo nie bylo - tak wiec najlepiej bylo by 3 miesiace po 3 kg. i jeden miesiac na stabilizacje :) jesli zas z jakiegos magicznego powodu uda mi sie szybciej osiagnac cel, bede sie niezmiernie cieszyc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl --> ja w listopadzie mam imieniny ale nie sadze, zebym sie rozprawila z 8 -9 kg. do tego czasu :/ moze uda mi sie osiagnac moj tabelkowy cel a na odzyskanie mojej utraconej figury dalam sobie czas wlasnie do urodzin (czyli mam czas az do lutego) ale mimio, ze to tak odlegly termin - nie zniechcecam sie, bo wiem ze w tym tepie moge to osiagnac i jeszcze ustabilizuje wage by jojo nie bylo - tak wiec najlepiej bylo by 3 miesiace po 3 kg. i jeden miesiac na stabilizacje :) jesli zas z jakiegos magicznego powodu uda mi sie szybciej osiagnac cel, bede sie niezmiernie cieszyc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie sie dosiade w tak milym towarzystwie na kawusie;) ale o serniczkach i szarlotkach nie ma mowy:P Ja sie odchudzam!!!!!!!!!!!!!!!! My sie odchudzamy:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!, wiec prosze ladnie zjesc po jabluszku Kachna🌼 ty masz ich pod dostatkiem:P to podziel sie z kolezankami;) ewentualnie posypac cynamonem;) Tak, tak to prawda cynamon pomaga w przemianie materii i jest tez super na cellulite:D Znacie te olejki eteryczne, warto sprobowac, to cos dla gwiazdeczki🌼 ..kup sobie ten olejek , kilka kropelek, ale nie za duzo bo piecze , wymieszaj z jakims lotionem, kremem do ciala --obojetnie i nasmaruj miejsca zagrozone. zawin sie folia i do lozeczka na godzinke. Warto przed tym zrobic sobie pelling z kawy:D Takie zabiegi kosztuja duzo kasy w gabinetach odnowy biologicznej, a mozna sobie przeciez samemu dopomoc;) za kilka zlotych:D kumcia🌼 mnie tez sie tak nie chcialo wstac, u mnie tez jak w nocy, szaro, buro , sennie i deszczowo:O Ja pochodze z Pomorza, a mieszkam od 23 lat w Niemczech. Polish girl🌼 zapij lepiej mineralka lub jakas ciepla herbatka, a kysz ....:P brzydkie mysli o szarlotkach;) a wiesz , ze te fazy ksiezycowe to chyba naprawde pomagaja, jakos juz na sama mysl o tym, chudne:P Amegge🌼 piekne zdjecia, przesliczne krajobrazy, rzeczywiscie jak w raju, dziekuje ci za to, ze mi ten raj przyblizylas w mojej wyobrazni:D ....moje urodziny sa dopiero w lutym, czyli mam jeszcze realne szanse na szczuplutkie ramionka i dupsko:P ...alez sie rozmarzylam:D Olusia🌼 no rzeczywiscie ale ci sie udalo wczoraj z tymi wpisami:D Norka🌼 a ja nawet nie wiem co to jest ta Cykoria. Mi sie kojarzy z cykorem:P , ale to nie o to ci chodzi;):D:D:D A co u mnie? Staram sie, waze , przygotowuje, kroje swoje posilki, wlasciwie w glowie mam tylko mysli o jedzeniu, nie wiem czy to dobry omen, jak narazie idzie mi dobrze, zachowalam wczoraj i do teraz wszystkie moje zasady wg tego planu. Porcje sa nie za duze, ale glodna nie chodze, w koncu mamy tyle warzyw i owocow na swiecie, ze zawsze mozna sie czyms zdrowym zapchac.:D dziekuje wam bardzo za te piekne slowa co do mojej osoby, dziekuje za trzymanie na duchu i rady i ogromnie sie ciesze , ze was znalazlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kobitki czas iść do domku... do zobaczenia w poniedziałek, bo przez weekend to niestety nie mam czasu żeby zaglądać do kompa, bo trzeba całotygodniowe zaległości domowe podciągnąć(czyt. pranie, sprzątanie, gotowanie,etc.) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczątka 🌻 !!! Dopiero teraz mogłam do Was zajrzeć . U mnie ( pomorskie ) też zimno i deszczowo, czyli brr paskudna jesień nadeszła . Ale jak Was czytam to od razu jaśniej i cieplej robi się wokoło. ---> kachna , filiżanki podpatrzyłam czytając jakis inny topik. Twój fragment o kanapkach mnie rozbawił , to jest ta Twoja zdolność do pisania, o której już wspominałam . Biedna, jak Ty będziesz teraz jeść ? :):):). No jak ,skoro ,,wielkie oko ,,patrzy .:P ---> kumcia, udanej wizyty u fryzjera ---->olusia, jakie przepisy, aż ślinka kapie ---> viola2005,jak jest z tym pellingiem z kawy, pomaga ?I jak to technicznie wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl, viola --> ja w listopadzie mam imieniny ale nie sadze, zebym sie rozprawila z 8 -9 kg. do tego czasu :/ moze uda mi sie osiagnac moj tabelkowy cel a na odzyskanie mojej utraconej figury dalam sobie czas wlasnie do urodzin (mam czas az do lutego czyli jak violunia :) ) ale mimio, ze to tak odlegly termin - nie zniechecam sie, bo wiem ze w tym tepie moge to osiagnac i jeszcze ustabilizuje wage, by jojo nie bylo - tak wiec najlepiej bylo by 3 miesiace po 3 kg. i jeden miesiac na stabilizacje :) jesli zas z jakiegos magicznego powodu uda mi sie szybciej osiagnac cel, bede sie cieszyc okrutnie :D kumcia --> 🖐️ ja w weekendy tez nie zawsze mam czas, my kobitki to juz tak mamy ze \"wolne\" wcale nie zawsz jest wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola2005 🌻 mam pytanko , ten olejek cynamonowy to ma być taki jakiego używa się do ,, domków,, zapachowych czy jakiś inny ? Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju olejki , ale nigdy nie testowałam ich na sobie . Tym bardziej kręci mnie wizja mnie samej owiniętej jak SERDELKI :P:P:P:PP:P:P:P Tylko zostanie mieć nadzieję , że M nie wróci wcześniej z pracy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula🌼 jak twoj M wroci wczesniej z pracy to bedzie mial raj na ziemi, taka gladziutka , pachnaca zonka:D Wejdz na allegro lub na google i wpisz olejek eteryczny cynamonowy, bedzie sobie mogla tam poczytac o zastosowaniach. Ja tez jestem fanka takich olejkow i juz przy kominku wlewam kilka kropelek zapachowych. Trzeba tylko uwazac, zebys nie wziela jakiegos olejku co nim nie wolno smarowac skory. Ten o ktorym mowie jest naturalnym produktem..jak juz kupisz to uwazaj, nie za duzo starczy na poczatek naprawde dwie kropelki do jakiegos smarowidla, moze to byc nawet krem do rak, byle zeby bylo tluste. I tak sie wysmaruj, zebys byla jeszcze biala od cremu i wtedy to juz tylko folia:D A z kawa to proste. Fusy od kawy zbierzesz do np. kubeczka po joghurcie i dodasz troche gelu pod prysznic i tym robisz sobie pelling jak kazdy inny. Zobaczysz jaka gladziutka bedziesz. Ja robie raz do dwoch razy w tygodniu wlasnie tak. I znowu mamy cos wspolnego!!!:D A skad z Pomorza, jesli moge spytac. Ja jestem ze Slupska:D Kumcia🌼 no to do poniedzialku, :D tylko spisuj sie ladnie na wekend z jedzonkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula --> mam nadzieje, ze mnie viola nie ochrzani ale sie wtrace do co olejkow ;) wlasnie zaczelam sie nimi interesowac (aromateriapia wogole) i na wstepie 2 slowa - nie kupuj zapachowych (tych do kominka) tylko prawdziwe naturalne oljki eteryczne, ktore sa przeznaczone do stosowania na skore ! najlepiej mieszac z oliwa z oliwek lub olejem ze slodkich migdalow (moze tez byc np. winogronowy), bo np. z balsamem moga wejsc w reakcje i bedzie uczulenie :/ ja polecam olejki dr.beta, albo avicenna - kupisz je w aptece lub sklepie typu \"natura\" - cenowo nie roznia sie od syntetycznych prawie wcale (2-3zl) a masz pewnosc ze sa ok. tzn.nie roznia sie te tansze - cytrusowe, jalowcowe, cynamonowy itd. bo np. prawdziwy neroli czy rozany kosztuje ok. 300zl :P tu jest stronka polleny aromy (fanie opisane olejki, zastosowanie i maja tez gotowe produkty na bazie olejkow) jak bedziesz miala chwilke to sobie zerknij co i jak :) http://www.pollenaaroma.com/sklep/dzial,Olejki+eteryczne,451.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge🌻 ,dziękuję bardzo za porady ! Doprawdy przydaje się ten internet . O mały włos a kupiłabym taki zwykły bo kwiaciarnię mam pod nosem . Dopiero by mi się,, serdelki ,, popaliły :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola2005 , jakimś cudem nie przeczytałam Twojej odpowiedzi. Poprawiłam się i oto znów jestem. Dzięki za wyjaśnienia , na pewno zastosuję sie dokładnie. Ja jestem z trójmiasta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) nie pisałam bo mam w tym tygodniu urwanie glowy mąż na popłudniu w pracy a ja sama z małą i tyle rzeczy do zrobienia - ale mysle o was ciagle :) byłam dzis rano u fryzjera i skróciłam włosy, zrobiłam kolor :D nastepym razem za miesiąc przyciemniam kolor - żałowalm że już dzis nie zdecydowalam się na zmiane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powyginalam sie dzis troszke znow, jednak te spodnie na cos mi sie chyba przydaja:) dowiedzialam sie dzis ze kolezanka ktora laska byla, schudla jeszcze i wyglada super, o nie!!! a ja??? od jutra zmiana!! cwicze na pewno, ale w koncu sie ogarne z jedzeniem, bo jadlam sobie wszystko, smazone i takie tam rzeczy, musze cos z tym zrobic jesli chce widziec jakies efekty!!! kilogram musi spasc do srody jak nic!! od jutra zaczynam robic po dwie serie cwiczen!! to podsumowanie moich mysli nagromadzonych w ciagu dnia!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zaglądam tu nieśmiało, a tu taka cisza...sza....sza, aż mi echo poszło :D Gubicie jak rozumiem zbędne kilogramy tańcząc ze ściereczkami i mopami po domach :D rozumiem j też sie właśnie nastrajam do tego tańca. Mam w domu luz, bo mężuś z córcią pojechli odwiedzić babcię i jakieś medykamenty jej zawieść ;) , na obiedzie zaś będą u teściowej, mam dojechać, ale ...\"chyba się nie wyrobię, pomomo chęci\" :P, na pewno jutro też tam będę musiała być na obiedzie więc, chociaż dzisiaj im umknę :P Dzień sie dopiero zaczął, a ja już mam grzeszek na karku - zjadłam kawałek tego podarowanego ciasta :( Podałam rodzince po śniadanku, ale jakoś tak mi się też kawałek do palców przylepił podczas picia kawy :P ALE ZA TO DO WIECZORA - DIETA ŚCISŁA!!!! A wam kochane życzę wytrwałości i dziś i jutro, bo chyba te weekendowe dni najtrudniejsze. Idę szleć ze ściereczką, ale będę zaglądać czy się dziś pojawicie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta, ja juz zaliczylam dwie godz angielskiego, teraz tez trzeba by potanczyc i cos jeszcze pozytecznego zrobic kachna--->no co zrobic jak sie ten kawalek przylepil? przeciez dloni sobie nie odetniesz!!:P ja sie dzis musze trzymac tej diety, tak jak wczoraj postanowilam, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj polish girl! Moja ręka rano popełniła błąd, działając samowolnie bez porozumienia z mózgiem, jak mi się mózg po kawie obudził, to rękę nieźle zbeształ, ale krzywdy jej nie kazał robić :D.Ręka obiecała, że nic dziś bez porozumienia nie uczyni, a mózg trzyma ją za słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna super ze sie dogadali:D u mnie tez by mogli, tylko do porozumienia moglby wlaczyc sie zoladek i wlasciwie to najelpiej zeby sie w ogole nie odzywal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×