Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Witam Was kochane po weekendzie. Dzisiaj musze odpokutować... mea mea culpa. Weekend bardzo miły i przyjemny ale za duzo jedzonka (nie strasznie ale jednak) było ale dzisiaj mocną poprawę obiecuję Wam i sobie. Walczę na nowo. Klleo i Polish Girl - jak ja was rozumiem, mam dokładnie to samo, jak się trzymam diety to ok ale niech tylko raz się złamię to ohohho. Młody Feniks - witam nową odchudzaczkę :) kumcia - powodzenia, nie poddawaj się jako i my się nie poddajemy :D Kachna- jak mi się uda już schudnąc do mojej wymarzonej wagi to też będę się podziwiać, a co ;). Zasłużyłaś sobie na to więc PODZIWIAJ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzicie, własnie zaczęła się 59 strona naszego topiku, nono proszę kto by pomyślał że tak długo edzie to trwało.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
hej mam--awarie--klawiatury-- dieciaki--sasiadki--,,nakarmily,,--ww---coca--cola-- nie--mam--spacji--niektorych--liter--duej--litery--kropki--itd sama--nie--wiam--co--mam na--pewno--nie--kase--na--nowa-- i--tak--minal--moj--weekend na--denerwowaniu-- napise--wiecej--jak--wymienie--klawiature--bo--tak--jak--tera--to--sie--nie-- co--widac witam--nowa--koleanke acha--to--na--pewno--jestem---ja--tylko--nie--mam--jak--poprawnie-- napisac--nick--bo--nie--mam--duej--litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie ci Jula-Anula współczujemy z powodu komputera, może sie wysuszy i bedzie ok :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm was kochane Feniks---super, że jakaś świeża krew:)mamy chyba podobny problem, mój organizm tez sie broni i dlatego wpadki sa tak niebezpieczne, normalnym ludziom nic się nie dzieje, po zjedzeniu np. drożdżówki, albo białej bułki, mój sobie odkłada, bo wie, że nie prędko mu się taki \"rarytas\" trafi. Bedzie Ci z nami dobrze(schlebiam nam, ale co tam trzeba się cenić, rpawda dziewczyny?:)) Kachna--możesz sie oglądac ile wlezie, w końcu taki lachon z Ciebie już teraz, że powinnaś sobie zaserwowć w domku jakiś pokój luster:) Ja Ci psizę o plusach rodeństwa, a Ty sama masz doświadczenie jak widzę:)a co do mądrości, to ciągle się jej ucze, tyle błedów popełnia się w zyicu.. Olusia--poprawa musi być, jedzenie?a czy nam po potrzebne do czegoś;) kumcia---dobrze, że powróciłaś. Trzeba się wziąć w garść.Inaczej bedzie tylko gorzej polishgirl---oj Ty niedobra, całe dwa kilo więcej?klapsa powinnaś dostać jula-anula----przykro mi z powodu Twojej klawiatury, aczkolwiek przyznam, ze rozbawił mnie Twój post:)pozdrawiam i sprawnego sprzetu życzę A co u mnie? dziś wyjatkowo wczesnei ejstem w domu, albowiem gardło mnei boli i z wielkim bólem musiałam dziś zrezygnowac z aerobiku:(choć przyznam, że ciezko było, w głowie mam,że teraz na pewno utyję,tym bardziej,ze palnowałm isć na te zajęcia, więc zjadłąm większe śnaidanie, ale tak to gardło drapie, że boję się, iż może mi się to ropaprać, jadę teraz na czosnku, cytrusach, cebuli, jakiś płukankach i innych domowych sposobach. Goracy tydzień na uczelni się szykuje i ajkas imprezka w Akademiku, więc musze być w pełni sił. Referat z matematyki wygłoszony, wsyztskich rozbawiłam anegdotą, dlaczego maetamycy nie dostają Nobla, takze Analiza Przepływów Międzygałeziowych jakoś poszła, a kurcze tak się bałam tego referatu i cała niedizelę panikowałm jak ja to wygłosze. niepotrzebnie. Czasem ejstem specjalistka w wyszukiwanu sobie wyimaginowanych problemów. znikam ogrnąc troszkę pokój i zalć moje gardło, litrami herbaty. Trzymajcie sioę dzielnie,albowiem pokusy czja się na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klleo - tak sie własnie zastanawiam :) Może nie jest potrzebne Aż w takich ilościach ale jaka to przyjemność, mhmmmm :D. Nie daj się choróbsku. Trzymaj się cieplutko Jula-Anula - mi też zalali nie raz i nie dwa klawiaturę. Rozkręciłam, wytarłam, wysuszyłam i działała dalej. One nie są takie łatwe do zepsucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klleo - tak sie własnie zastanawiam :) Może nie jest potrzebne Aż w takich ilościach ale jaka to przyjemność, mhmmmm :D. Nie daj się choróbsku. Trzymaj się cieplutko Jula-Anula - mi też zalali nie raz i nie dwa klawiaturę. Rozkręciłam, wytarłam, wysuszyłam i działała dalej. One nie są takie łatwe do zepsucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
diewcyny--kochane pociesa--mnie--pewien--fakt--mianowicie--klleo--ma--sprawna--klwiaturke-- a--je--pewne--literki-- a--ja--mam--porabana--i--te--jem--pewne-- latwo--sie--orientowac--e--najbardiej--dokuca--mi--brak--literki---,,,,,-wpisalam--precinek--bo --tej--literki--nie--mam--a--na--pryklad--sa--to--pasy--dla--piesych--namalowane--na--ulicy--albo--inacej--taki--duy--palac--ale--np--w--malborku wiec--najbardiej--brakuje--mi--ww--i--innych--te--cholerrka--jasna olusia--moja--klawiaturka--byla--rokrecana--try--ray--kapana--myta--byla-- prawie--w--spa--prawie--w--saunie--prawie--w--solarium--i--nic----tego ale,,,,,,,,,,,,,prawie-----robi-----wielka---ronice----- wiec-------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:( u mnei chyba dieta juz sie skonczyla:( na chwile schudlam i zaraz wszystko wroci:( moj wybor chociaz nie wiem bo to chyba nie jest kwestia wyboru, mysle ze mam problem ze soba i powinnam z kims o tym porozmawiac:( jest mi strasznie smutno i dzis kilka razy zakrecila mi sie lezka w oku ze tak daje rzadzic soba jedzeniu, ale to jest silniejsze ode mnie:( i tak juz dlugo wytrzymalam, ale po co ??? po co bylam na diecie jak teraz znow wszystko wroci i tylko moj zoladek na tym cierpi??? kachna ciesze sie naprawde Twoim sukcesem, brawa za wytrwalosc za silna wole:) mi chyba jest pisane pozostac gruba, chociaz to chyba nie w tym jest problem:( dziewczyny jesli znikne tzn ze moja dieta zakonczyla sie z wielkim hukiem i pewnie za jakies 2 tygodnie z powrotem bede wazyla 65:( moze jutro pogadam z kolezanka moze mi pomoze, a jesli nie...:( przykro mi zycze Wam samych sukcesow bede Was czytac jesli jutro zaczne kontynuowac diete dam znac jesli nie to nie bede pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odpowiadam na smutny post, bo wiem o czym mowa:( polish girl - NIGDY sie nie poddawaj, zdaj sobie sprawe, ze utrzymanie wagi jest najtrudniejsza czescia i PODEJMIJ WALKE bo mozesz wygrac wyciagaj wnioski nie katuj sie, stosuj proste zasady - najwazniejsza jest psychika wierze, ze Ci sie uda - zobacz jak inne sobie radza a nie maja latwiej srodkiem doraznym na ciezkie dni jest duzy wysilek fizyczny i postanowienie ze CI SIE UDA papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
no--nie--- tylko--nie---ty--polish--girl--- -to--ty--jestes---od--pociesania----gadania---nam--- upadles---powstan--- wiec--tera--ty---powstan---das---rade-- ja--nie--mam--sukcesow--a--jestem--tu--bo--tryma--mnie--wase--wspaniale -towrystwo--i--ciagle--nadieja--na--spadek---wagi--- wiec---polish--girl---powied---sobie--dam---rade--- trymam--kciuki--a--ciebie----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
klleo---mas--racje--ja--te---usmialam--sie--bo--moje--posty- -wygladaja--abawnie -- takie--pomiesanie---gwary--goralskiej--i---analfabetki--- a--tak--na--marginesie--to--kocham--gory--gorali--i--ich--gadanie--- ale--na---raie--muse---tak--pisac---bo--wypadne---rytmu--albo--nie--daj-- boe-----obiegu kumcia---witaj----powrotem--- kachna---nawet--nie---wies---jak--ja--ci---gratuluje--tych--nowych-- ciuskow polish--girl---jesce---ra---prose---nie--opuscaj---nas---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula-Anula - z twojego wczorajszego wieczornego wpisu to aż sie popłakałam ze śmiechu. Pisz tak cały czas - będzie ubaw!!!! Oczywieście życzę, żeby klawiaturka odżyła, ale czasem możesz nas uraczyć takim wpisem - jest BOBMA!!!! Polisg girl - hmmmm, i cóż by tu rzec - ja myślę, że to \"nie ty\" zrobiłas ten załamany niemalże pożegnalny wpis, to \"nie ty\" TY JESTEŚ PRZECIEŻ DZIELNĄ DZIEWCZYNĄ KTÓRA WIE CZEGO CHCE, DO TEGO DĄŻY I TO! OSIĄGNIE!!!!! :D - tak że pogoń tą chwilową pesymistkę, tak jej po plecach, nie ucieka precz!!!! Wierzę w ciebie, tyle czasu walczyłaś i naraz sie poddasz - NIE TY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam was znów i jeszcze raz dzięki za przyjęcie. polish girl - nie przejmuj sie teraz twoj wysilek jest juz prawie na mecie wiec nie poddawaj sie. Czesto organizm pod koniec sie broni bo te ostatnie kg najciezej zgubic. Co do mnie to poradzcie czy dobrze wczoraj zjadlam czy lepiej cos poprawic: 7 - platki 9- kawa 11- miska surowki 14 - kisiel+ 2 mandarynki 16 - 2 parówki z musztarda 17 - kawa w miedzy czasie herbatki owocowe. Proszę o werdykt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jula-Anula jesteś przezabawna jak piszesz te swoe posty, po prostu boki zrywać:) ja do jutrzejszej wagi proszę tylko wagę startową wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
dieki--kachna--a--komplement-- ja----jak--cytam---to--co--napisalam--to--te--smiaje--sie--na--glos---- najciekawse--jest--to--e--ja--normalnie--naciskam--klawise--i-- dopiero--jak--popatre--na--monitor--to--wide--co--mi--wyslo--- niektore--slowa--muse--kasowac--i--amieniac--na--inne--bo--- nie--wiedialybyscie--o--co--mi--chodi-- tak--sobie--mysle--e--oproc--goralskiego--analfabetymu--dochodi- -mi--jakis--pepickowy--jeyk--prosto----,,,--cech--albo--slowacji-- to--na--raie--na--tyle nie--pise--dalej--bo--mi--make-up--splynie--- nawiasow--te--nie--mam--wiec--nawet--nie--moge--wam--wesolej--buki--preslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
kumcia--dieki----ja--te--boki--rywam-- pomyslalam--e--jakby--tak--normalnie--chciec--pisac----tak-- abawnie--to--niele--trebabyloby--sie--naglowic--- a--tak--dieki--coca--coli--mamy--ubaw--a--3,50 moe---koncern---coca--coli--wykorysta--to--w--jakiejs--reklamie-- cena--do--negocjacji---- --------------awse---coca--cola---------------------------- moj--syn--wlasnie--apytal--dlacego--place--pry--komputere--- a--ja--mu--na--to--e--sie--smieje-- a--on--na--to--e--jakoos--diwnie--sie--smieje--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - ja po prostu nie mogę :D :D :D :D --> młody feniksie - według mnie menu ok, poza parówkami, niezaleznie od tego jak dużo napiszą, że dobre ja ci powiem jedno - PARÓWKI SĄ BEE... widziałam kiedyś proces produkcji, nie chcesz wiedzieć co sie tam standardowo (według polskich norm) daje :P Zamiast parówek, kup jakieś miesko (najlepiej indyka - w przeciwieństwie do zwykłego kurczaka nie wchłania i nie magazynuje w mięśniach toksyn) i zjedz upieczonego lub gotowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
no---jak---tam---diewcyny--- cosik---cisa--w---etere--- a---ja---mam---dwie---wiadomosci----jedna---,la---druga---dobra--- najpierw--ta--gorsa--cyli---,la--odebralam--swoje---wyniki---- jasno--,--nich---wynika-,,e---pogorsyla---sie---praca---mojej---tarcycy-- wieksyla---mi---sie---niedocynnosc--i---miedy---innymi---dlatego--- nie---chudne---a---wrec--preciwnie---dolecialo---mi---1,5-- -waylam---sie---u---doktorki---moja---waga--pokauje---ciut---inacej-- ale---ona---byla---,--odysku--- a---ja---wiere--w---ta---lekarska--- normalnie---alamka---- jakby---tego---bylo---malo---to---mam---aburenia---gospodarki---lipidowej-- wysoki---poiom---trojglicerydow---i--troche---,awy,ony---cholesterolu--- i---cukier---na---granicy----------- dobra---wiadomosc--to--taka---e---mona---to--wsystko--lecyc--- prede--wsystkim---dostalam---wieksa---dawke---leku---na---tarcyce-- ---i--pociesenie---od---lekarki---,e--powinno--to---pomoc--i--powinnam--- powoli---ale---jednak---chudnac--- no---kurce---mam---nadieje--- oproc---tego---prepisala--mi--leki--na--te---inne---aburenia-- ale--mowila---te,-----o--diecie---- a--wiec---drogie---koleanki-----,arty---sie---skoncyly---- jedno---co---mnie---pociesa---to---fakt-- ,e--pomimo---jako---takiej---diety--i--tak--nie--moglabym---schudnac-- ---bo---nie---po,walala--mi--na--to--tarcyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - a może jednak spróbowałabyś tej diety warzywno-owocowej sa dowody, że leczy z wielu chorób, a 6 tygodni nie wieczność spróbować warto! Jak chcesz mogłabym ci przesłać na jakąś skrzynkę e-booka Dąbrowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
diekuje--ci--bardo--kachna---,a---ycliwosc-- ale--ja--jakis--cas---temu---kupilam---sobie---ksiaecke---dabrowskiej--- tylko--,e--jak--ley---na--polce---to--cholerka--nie--chce--dialac----- wiec---teretycnie---nie--ma--sprawy---jestem---prygotowana--- --tylko--e--wesniej---myslalam---tylko--o--odchudaniu---i--jakos--nie--moglam-- --sie--a---dabrowska---,abrac-- a---tera--to---ju---nie---ma---wyjscia---treba---myslec---o---drowiu--- ju--pare--ray---acynalam---rone--dietki------takim---cy---innymi--- --wynikami--- ale---awse---celem---byla---waga--- tera---cel---pierwsy---drowie---cel--drugi---figura-- a---poniewa,---dis--jadlam--niewiele---ale---nie--bardo--dietetycnie--- to--dietke--dabrowskiej--acynam---od---jutra-- --prypadek---albo---prenacenie---ale---jutro---jest---magicna---sroda- a---magicna---bo--kachnie---ktora--acela--w---srode---udalo---sie-- ja--co--prawda---te--ju,---kiedys---acynalam---w---srode--- ale---mo,e---tamta---sroda---nie---byla--mi--prenacona------ --konce---bo--,acynam---marudic---- --i--robi--sie--nostalalgicnie---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna prześlij proszę mi tą Dąbrowską na adres: iwonawar2@wp.pl z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za ta radę odnośnie parówek. Ja czytałam o tej książce dr. Dąbrowskiej ale mozecie mi powiedzieć czy to faktycznie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
kumcia---skoro---jestes---ainteresowana----dabrowska---to--- mo,e---raem---acniemy---od---jutra--- co---ty--na---to--- bedie---nam---raniej----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody feniksie - na mnie działa od 75 do 68 (a jutro ważenie, to może coś jeszcze ;) poleciało na tej diecie właśnie. Jeszcze ją stosuję, został mi jeden tydzień i czuję sie jak młody bóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula-anula
mlody---feniks---pocytaj---wstec---wypowiedi---kachny--- i---popatr---na--jej--stopke--- wtedy--uwierys--- na---nasa---kachne----d,,iala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:* Kachna---ja co prawda źle ostatnio zniosłam diete warzywno-owocowa, ale prześlij mi tez prosze książeczkę. Wczytam się moze jakieś błedy popeniłam niechcacący. klleo22@tlen.pl Jula-Anula faktycnzie ja ze sprawną klawiaturą zjadam literki, ale staram się szybciutko pisać i wychodza takie byki:(a Twoja gwara jest rozkoszna, uzalezniłas się od nas:) skoro nawet brak sprawnego sprzetu cie nie powstrzymuje, miłe to bardzo:0 Lena--tak tak kochana, zarzuciłam pisanie pod nickami, bo sprawa zbyt powazna. Ty się nie załamuj. Kazda z nas ma problemy z jedzeniem, ianczej by nas tu nie było. wiem, że to nie ejst sprawiedliwe. Robimy trzy razy wiecej niż normalne dziewczyny, które tyłka z przed telewizora nie ruszaja, obżerają się, a i tak są szczupłe. Ale kochana, tak to już jest jedni dostaja coś, inni musza powalczyć o to samo. Ale nie rezygnuj. przypomnij sobie ile radosci daja gubione kilogramy, przypomnij sobie zmęczenie po ćwiczeniach i to cudowne odprężenie i satysfakcję, że jednak coś się robi, panuje się nad ciałem. wiem, że Ci ciezko, pogoda fatalna, zbliżające się Święta czasem potrafia zdołowac, ale kazdy ma słbsze dni. Nie wolno ci uciekac z problemami w jedzenie. Ja wierze głeboko, ze uda nam sie schudnąc(Ty już to osiągnełaś) a potem utryzmac wagę. Kiedy zjesz coś czego nei wolnio, to poćwicz więcej, nie zjedz kolacji, i staraj się nie popełniac tych błedów na przyszłośc. wiesz, że to nie sa puste słowa, Mówię z pozycji osoby, która tez walczy. Czasem gdy patrze na swoje nogi to płakac mi się chce, tyle robię, a one ciągle brzydkie i masywne jak dwa deby, ale kochana wiem tez , że jesli rzucę ćwiczenia i dietę to bedę się czuła źle. Ty też będziesz bardzo nieszcześliwa jesli zaczniesz tyć. wróc do nas, ale przede wszytskim wróc do siebie-silnej, ambitnej osoby, która nie traci kontroli nad swoim ciałem i zyciem. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×