Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

amegge---> no masz szczescie ze poprawilas :) hihi musze sie pochwalic ze przejechalam na rowerku stacjonarnym 10 km :) pozniej seria cwiczen i areobik w sumie prawie godzina cwiczen :) jestem z siebie dumna teraz jej obiadek czyli losos kromka razowego chleba i tarta marchewka :D P.S dzieki wszystkim za mile przywitanie :) pozdrawiam ze Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wczesnym popołudniem, gdzie to się podziewacie, jak tam postanowienia dietkowe? Ja jestem własnie po lekkim drugim posiłku - tuńczyk z puszki w sosie własnym i pomidorek. Mniammm... kukurydzka - ale poćwiczyłaś, pozazdroszczam Z ćwiczeń to ja dziś wykonam tylko spacer po sklepach, a i to w tempie slow, slow.... bo za bardzo odczuwam to weekendowe eskapady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Wreszcie się dzisiaj rozkręciło:) Podziwiam Was wszystkie wykonujące ćwiczenia, dla mnie to coś zwane obcym doswiadczeniem, nigdy nie lubiłam ćwiczyć i chyba nigdy się nie przełamię:( Dzisiaj już po 1 i 2 sniadanku, jestem bardzo, ale to bardzo głodna... Kupiłam kalafiora i brokuły i właśnie czekam aż sie ugotują. Próbuję nie łączyć produktów, wczoraj wyszło mi to super, a dzisiaj to się jeszcze okażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) przerwa na kawe ...ehhh, to moj najwiekszy nalog (uwielbiam mmmm) chalwa --> sama nie jestes, ja tez nie lubie cwiczyc - jedynie basen moze byc, bo na basenie czuje, ze sie relaksuje a nie ze cwicze + pol godzinki sauny i jestem nowo narodzona :P ale skakanka czeka i wieczorkiem choc 5 min. poskacze i bede stopniowo zwiekszac, bo kondycja u mnie zerowa ! moje menu od czwartku to przewaga warzyw i owocow (+ troche bialka) i tak mam zamiar pociagnac do konca tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->witaj chałwa, trzymaj się WYTRWAMY! --->amegge - mogę sie dołączyć do tej kawki, ja też uwielbiam i dwie dziennie to dla mnie wypić MUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam basen ale u nas niestety nie ma nigdzie w poblizu i niestety tylko dlatego nie chodze a szkoda :| zaraz nadchodzi moj 3 posilek :) juz nie moge sie doczekac :D jutro jestem caly dzien na zupie kapuscianej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny za to nie pije kawy ale uwielbiam herbatke z cytrynka i 3 lyzkami cukru !! :D a juz trzy dni tylko na mineralce i zielonej herbacie :D i musze sie przyznac ze caly czas latam do łazienki przez to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->kachna to jest taka dietka :D ze caly dzien jem tylko ta zupe a te skladniki powoduja przyspieszenie spalania i mozna spalic wiecej niz sie zje, a ta zupe mozna jesc bez ograniczen :) powiem czy cos da :) Dziewczyny to co wazymy sie w srode? Jak tak to ja nic nie schudne bo wczoraj zaczelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś też robiłam tą zupę, ugotowałam cały gar, zjadłam dwa razy i reszta do śmieci, takie diety z wytyczonymi posiłkami to nie dla mnie, chociaż raz zrobiłam sobie jeden dzień z owsianką i muszę przyznać, że wytrzymać idzie, a po tym dniu brzusio taki płaski i 0,5kg mniej... może się skuszę, żeby raz w tygodniu robić taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na obiadek czekam bo mi kiszki marsza grają. Pieczona pierś z warzywami. Wieczorkiem planuję pół h na rowerku stacjonarnym. Przyznam szczerze że też nie lubię ćwiczyć, no ale może się dzisiaj uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawe zapraszam - oczywiscie ! a jak ! kapuscianke tez kiedys probowalam ale to za czasow \"mlodosci\" i sluchajcie .... moj tato wrocil z 2 zmiany ,pomyli garnki i zjadl moja zupe :P ktora i tak mi nie smakowalam a rano powiedzial do mojej mamy : \"wiesz kochanie .. ale ta zupa to ci strasznie niedobra wyszla\" :D :D mialysmy z mama ubaw przez miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->amegge - niezły numer wyciełaś tatusiowi niezamierzenie - uśmiałam się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest, ale kiedy pracowałam w biurze to ważyłam 58, a teraz praca fizyczna i wielka dupa:( pewnie dlatego tymi ćwiczeniami sobie głowy nie zaprzątam, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi... mam jakies wyrzuty sumienia ze zjadlam za duzo... zjadlam dzis 3 male kromki chleba razowego, plaster szynki z indyka pomidor 2 marchewki lososia wedzonego 200 gr no i woda i herbata zielona.. Jak myslicie to duzo? A jeszcze jeden posilek przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurydzka --> czy ty oszalalas !!! to wcale nie duzo, nie mozna jesc za malo bo efektem bedzie jedynie spowolniona przemiana materii i jojo ... zjadlas same zdrowe rzeczy, nic bym nie wykluczyla z tego co zjadlas - tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kukurydzka - no coś ty, jakie wyrzuty!, jakie za dużo! według mnie dietka jak marzenie! --->chałwa - to chyba wszystko tylko przez to "kiedyś", ale teraz dasz sobie z tym radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge i kachna-----> dziekuje Wam bardzo, mozliwe ze malo zjadlam ale Wiecie, czasami nachodza akie mysli ze za duzo ze nie schudne ze po co sie staram jak nic sie nie zmieni i moglabym zjesc wielka paczke chipsow i rafaello :D Dziekuje Wam bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurydzka- nawet jak po pierwszym tygodniu nic się nie zmieni, to absolutnie nie możesz zrezygnować!!!! -piszę to również sama do siebie, tak na wszelki wypadek przed środą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :) zdrowe odchudzanie to dluga i mozolna praca, ale wystrzegamy sie jojo i upadlosci organizmu :D ja nawet biore witaminy choc odzywiam sie o wiele zdrowiej niz kiedys :) ja i tak moge miec wieksze trudnosci bo mam niedoczynnosc tarczycy, czyli mam slabsza przemiane materii :/ ale co tam :D uda NAM sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kukurydzka, przypomniała mi się taka historyjka z rafaello. Moje koleżanki na studiach mieszkały z taką rok od nas starszą dziewczyną, która bardzo dbała o swoją wagę, bo podobno kiedyś tam zrzuciała jakieś - ..dziesiąt kilogramów, i ta dziewczyna miała podobno w pokoju takie duże pudełko rafaello, to białe z napisem \"NAGRODA!!!, JAK NIE ZASŁUŻYŁAŚ - NIE JESZ\", i ona podobno jadła ze słodyczy tylko to rafello właśnie jakoś raz czy dwa w tygodniu, jak stwierdziła, że jej się należy, bo nie przesadziła z jedzeniem i nie przytyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalwa --> bardzo madre slowa ! ja wiem po sobie (a odchudzam sie przynajmniej 3 raz na powaznie) ze w pierwszych tyg. mozna schudnac dosc duzo albo wcale ! nie wiem od czego to zalezy ale ja np. kiedys przez pierwsze 10-14 dni diety 1000-1200 kcal nie schudlam prawie nic (0.5kg.) a wazylam wiecej niz teraz, ale po chyba 2 tyg. waga ruszyla i ladnie zleciealo pare kg. :) innym razem znowu w pierwszym tyg. spadlo prawi 3 kg. a pozniej zastoj i po kilkunastu dniach znowu spadlo ... wiec nie zniechecac sie dziewczyny, czekac i postawic na wytrwalosc tym razem ... bo moze nasze wciaz \"odchudzane \" organizmy najzwyczajniej sie bronia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna --> super pomysl ...jak schdne do 59,9 kg. to kupie takie wielkie pudelko ale ferrero rocher i zrobie tak jak ta dziewczyna ! :D super !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu na zaproszenie jednej z forumowiczek :) chce życzyć odchuddzającym się wytrwałości i sukcesów. ja również chce schudnąć. Mam 170 cm wzrostu, ważę 70 kg, schudłam już 2 mój cel to 63,5-minimum, a marzeniem jest 60 lub 58 narazie dziś wypiłąm kawę, czerwoną herbatę i zjadłam pół szklanki maślanki z płatkami crunchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka mala ---> zamien czerwona herbate na zielona, naprawde warto, ale mnie sie wydaje ze za malo jesz, bo gdy sie za malo je to zwalnia pzremiana materii, odklada co zjesz na tluszczyk bo dostaje za malo jedzenia, na ale moze sie nie znam, co myslicie dziewczyny? :) powodzenia w odchudzaniu :* kachna----> z tym rafaello to dobre ale jak ja jedno zjem to na tym jednym sie nie skonczy wiec wole nie probowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gwiazdeczko! Poczytaj nas trochę i jak na polubisz to wpisuj się śmiało na tabelkę! Będziemy walczyć razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze narazie malo zjadlam, na obiad zjem sobie surówkę i jajko :) planuje iść dzis na rower ale bardzo wieje i nie wiem czy nie wrócę \"przewiana\" z roweru-z bólem głowy. dołączam do was :) WITAJCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesują mnie wasze sosoby oszukania głodu- ja wypijam kubek kawy z odrobiną mleka 0%, pije wode mineralną, ale najgorsze dlqa mnie jest niejedzenie po 18 :( mój chłopak wcina pyszne rzeczy a ja nie mogę, no ale cóż, sama ładowałam tyle czasu w d*** słodkosci ze teraz mam za swoje- musze sie odchudzać- czasem taki kop w tyłek jest zbawienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Gwiazdko :), wiesz ten Twoj obiad czyli surowka i jajko :D to naprawde malo :D. Rozumiem Cie znakomicie o nie jedzeniu wieczorami, moj chlopak wczoraj (chyba na zlosc) zrobil tort :D ale go nie tknelam :D uwielbiam cos podjadac poznymi wieczorami nawet noca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisz sie do naszej tabelki :) Nick .......Wiek.....Wzrost.....Waga pocz....Waga obecna....Cel..... amegge.....25.........1.70cm .....65,5kg........65,5kg. ........57kg.... kachna......33........1.69cm ......85,0kg........85,0kg. ........65kg.... juali..........24........1.56cm......60,0 kg.......60,0kg..........50kg..... Olusiaaa.....28........1.62cm .....65,2kg........64,7kg. ........52kg..... chałwa.......27........1.72cm......66,0kg........66,0kg. ... ....58kg.... Calypsoa.....35........1.58cm......72,0kg........72,0kg ........52kg.... klleo...........22........1.79cm......78,0kg........78,0 kg........63kg.... kukurydzka..20........1.69cm......60,0kg........60,0 kg........55kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×