Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość auutorka

Dziewczyny co robicie aby zapomniec o nim?

Polecane posty

Hej,hej,jestem juz!!!:D Wstałam,rozciągnęłam się,słoneczko siweci,to bedzie dobry dzien:) Musze się pochwalic,ze dzisiejsza noc miałam mega spokojną,w ogole o nim nie myslałam,nałet jednej łzy nie wylałam,spałam jak zabita,ale obudził mnie bol brzucha,bo dostałam okresu:D wybaczcie za szczerosc:) poprostu ciesze sie,bo niajgorze co mogłoby mnie spotkac to dziecko z ex...no dobra,koniec tych moich wywodow.Widze,ze duzo sie działo wczorja wieczorem... Gargamel,mam nadzieje,ze jeszcze do nas wpadniejsz i opowiesz nam jak tam się sprawy mają... Alisss gratuluje!!!Ja mam nadzieje ze dzisiaj tez nie bede myslec o byłym:) a co to tego kolegi...trudno to ocenic,ale mysle,ze na początku powinnac byc przy nim w tej trudnej sytuacji,a potem się zobaczy,czas pokaze,moze to własnie TEN:) Blu Berry,co Ty,kaca masz po imprezie,ze juz się nie odzywasz?:P hoy es noche de sexo,8 lat,kupa czasu...ale mimo wszystko musisz sobie jakos z tym poradzic,najwazniejsze jest zebys sama tego chciała,ja wiem ze początki są trudne,ale z kazdym dniem bedzie lepiej :) Auutorka,ja juz jestem,gotowa do rozmow!:) Zycze wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auutorka,ja widze,ze Ty zamiast pracowac,to sie zajmujesz siedzeniem na kafe...oj nie ładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzielna, bo co innego mi zostalo? przynajmniej sie staram :P a teraz musze napic sie kawki i wziac cos od bolu glowy, bo jestem chora,biore jakies leki a wczoraj wypilam 3 duze piwa...wiec dzisiaj troszke mnie meczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne gdzie jestescie? wczoraj chyba pare osob lekko zszokowalam ;) na glowie mialam chaos(czyli nie wysuszone wlosy,nazelowane spielam zeby sie takie loczki zrobily po rozpuszczeniu) wchodze do klub do znajomych...i od razu komplementy jak ladnie wygladam :D ach...jak ja ich kocham :D zapomniec o tym \"...\" nie jest latwo ale warto przestac sie przejmowac kims kto nie byl nam pisany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka,pewnie,ze jestes dzielna,tak trzymaj!:) I jak,rozerwałas się? My wczoraj nawet sie nie zaliłysmy,tak sobie plotkowałysmy,nawet wpadł do nas facet(jak na razie jedyny na tym topiku) i było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie brzuch boli,nawet nospa nie pomaga...przynajmniej nie mam ochoty myslec o nim:) Bol brzucha jest silniejszy:) Wiecie,ze jeszcze dzisiaj nie płakałam i sie nie zapowiada?:) Twardo się trzymam,Wy tez się trzymajcie,pamietajcie,razem damy rade!Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o wadach
mojego byłego faceta: 1) nienawidzi seksu i masturbuje się na poduszce (pewnie będziecie w szoku ale własnie z takim miałam do czynienia...) 2) trochę za niski jak dla mnie, buty na obcasie odpadają 3)łysieje 4)brzydkie śmierdzące stopy, które czasem wąchał przy mnie 5)żółty zepsuty ząb z przodu (mógłby iść w końcu do dentysty...) 6)bardzo niefotogeniczny 7)brzydko wygląda w okularach (musiał prowadzić w nich samochód) 8)bardzo widoczne zaskórniki na nosie 9)niezdecydowany, sam nie wie czego cche, dużo obiecuje ale nie dotrzymuje słowa 10)niezdolny do pokochania żadnej kobiety, bo siebie i swoje potrzeby stawia zawsze na pierwszym miejscu... ok, juz jest 10. i pomyślcie sobie, że po związku z takim pajacem juz 4 miesiąc nie mogę dojść do siebie i wciąż mam nadzieję, że do mnie wróci. oj ja głupia... :o trzymajcie się dziewczyny! a ja mam juz kogos nowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem..solidnie pracuję...a widze, że ktos zarzucil mi tu obijanie się :P Zrobilam sobie druga kawusie i moge z Wami troszke poplotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czescy dziewczyny! Tyle nowych stron wygadalyscie, ze musialam dluugo nadrabiac. Ale jestem z was dumna! Praca domowa odrobiona na piatke z plusem :D auutorka 🌼 koffana 🌼 liffonka 🌼 - zasluzylas na 6 :D i jestes 100 razy dzielniejsza ode mnie! tak trzymaj! :D A kaca nie miewam :P tylko jestem leniwym spiochem. No i poszlam spac o 4.. Imprezka byla ok, ale bywaly lepsze. Najgorsze, ze nastawilam sie, ze byly wpadnie :O (MUSZE z nim pogadac!!! inaczej nie odzyskam spokoju i wolnosci..), a jak dowiedzialam sie ze jednak go nie bedzie to troche mi nastroj siadl. Chwile potem poznalam calkiem fajnego faceta. Tanczylismy i jak mnie obejmowal to sie paskudnie czulam :O Jakbym hmmm zdradzala :O potem gadalismy i caly czas w glowie mialam \"to nie jest x! ja chce x\" :( a potem mu zwialam i smutny poszedl do domu :P 1:0 blu berry vs faceci tego swiata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz szczerze napisze na co mam ochote.... ..mam ochotte wyjsc z tej cholernej roboty, pojechac prosto do Niego, przytulic się i poczuc, że bedzie pieknie, cudownie...już na zawsze....😭 ale wiem ze tak nie będzie.. Nie rozpaczam, trzymam się dzielnie i staram sie nie myślec...ale wspomnienia wracają..jak grom z jasnego nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka 🖐️ A gdzie twoja praca domowa, he? Bedzie uwaga do dzienniczka i jutro przyjdziesz z rodzicami :P gargamel 🖐️ milo wiedziec, ze faceci tez maja jakies uczucia.. ostatnio zaczynam w to watpic :( wpadaj na topik, zebysmy pamietaly, ze dobre chlopaki to nie mit :) a ze swoja kobieta pogadaj szczerze. bo ja mysle, ze ona sobie na ten portal wchodzi ot tak z przyzwyczajenia, no i troche z ciekawosci. moze ktos stary/nowy zagadal itp ale to jeszcze nie swiadczy o tym ze cie zdradza czy cos. pogadaj z nia! aliss 🖐️ - rzeczywiscie pogmatwana sytuacja. ale tak jak dziewczyny mowily, badz dla niego kumplem, odwiedzaj. co ma byc to bedzie i spokojnie samo sie rozwinie :) a on sie pewnie kiepsko czuje w tej sytuacji, bo przeciez faceci tak bardzo chca nam imponowac, chca zebysmy ich podziwialy, a tu chlopak nie moze mowic.. tym bardziej nie mozesz sie od niego odwracac, przestac przychodzic. po prostu badz przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka - ale ja nie zasluzylam na to zebys byla ze mnie dumna :( bo pozwolilam by byly sterowal moim smopoczuciem (przyjdzie - uciesze sie, nie przyjdzie - imprezka dla mnie siada). a poza tym powinnam sie rzucic na tego poznanego chlopa (bo calkiem ladniutki byl - przystojny, opalony student - zeglarz :P), wykorzystac i porzucic :P ;) i zapomniec o bylym.. ale chyba jeszcze sporo czasu potrzebuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu Berry,to ja jestem z Ciebie dumna,ze się przełamałas i poszłas na impreze!Gratuluje,ja jeszcze nie mam ochoty...i tez mnie kusi zeby z nim pogadac,poprostu musze mu powiedziec co czuję,ze mnie skrzywdził ale niech sie idze bujac:P Myslicie,ze moge tak?Czy w ogole zerwac kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liffonka - ale ja na te imprezy latam 2 razy w tygodniu od 3 miesiecy :P (zaczelam na nie chodzic po zerwaniu z poprzednim chlopakiem, w ramach terapii i powrotu do swiata zywych) i juz zyc bez tego nie moge. uzaleznilam sie :O wiec osiagnieciem sporym bedzie dopiero jak w ktorys czwartek czy sobote na impreze nie pojde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auutorka,tez bym sie przytuliła do byłego...ale przeciez on nie jest dla mnie,przeciez ten facet ma tyle wad!!!Twoj to samo,jak sobie o nim ciepło pomyslisz to szybko sobie przypominaj te wady,moze pomoze:) Ogolnie moj był oblesny,oj nawet nie ma czego wspominac,ja sie nie bede przed nim łasiła i błagała o miłosc,z tamtą mu i tak nie wyjdzie i potem sam dostanie po dupie i zobaczy jak to jest byc zupełnie samemu...patrzcie jakie słonko za oknem:) i weekend :) dziewczynki,nie łamac mi sie tu!!! będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu berry ale sam fakt, ze poszlas na imprezke, ze zaczelas sie bawic z kims innym niż \'x\' to jest powod do dumy. Zrobilas jeden malutki krok do przodu a to już coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu berry,to taka z Ciebie imprezowczka...oz Ty:P Bo sie jeszcze bezpowrotnie uzaleznisz:P Hej Koffana Oleńka,jak tam mija dzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie liffonka ma racje co wy tu za bzdury opowiadacie ej ej dziewuszki CI FACECI NIE SĄ DLA NAS my jesteśmy PIĘKNE I KOCHANE a oni maja po tyle wad :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fajniusnie mija... Wczoraj miałam lekki kryzys jak szłam Asiu widziałam opis na gg i mnie poniosła ale powiedziałam sobie NIEEEEE i jest oki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te wady...nawet z nimi Go kocham... z pewnościa dzis juz nie zrobie tego samego glupstwa co wczoraj i nie wysle smsa...dzis odrazu zadzwonie...:D:D:D:D:D:D hahaha, zartowalam tylko !!! Faktycznie, piekne Słonko dzis swieci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×