Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

z fizmy ziaja, kozie mleko(takia cala biala tubka) bardzo dobre polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurna
1 MIEJSCE - Neutrogena 2 MIEJSCE - Kamill 3 MIEJSCE - Nivea Soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie the best is
calonocna kuracja na dlonie z serii swedish spa, oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy krem do rąk ( a było ich naprawde wiele) jest krem ziaji do rąk i stóp , taki w pomarańczowym pudełeczku z białą nakrędką , cena w sklepie około 4-5 zł.krem jest naprawde super znakomicie nawilża mi ręce ,a po umyciu ręce są nadal nawilżone.Skórki sa od razu odżywione ,naprawde polecam ,cena jest bardzo niska więc warto sprobowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
ja przetestowalam miliony kremow do rak jestem bardzo wymagajaca i nei znam osoby nei zadowolonej z kremu soap and glory taki niebieski duza tubka troche drogi ale nr jeden lepszego nie mialam nawilza zmeikcza i chroni bardzo bardzo dlugo tworzy jakby niewidoczna rekawiczke na dloniach jest naprawde super polecam wam wszystkim reszta odpada serio ma ekstrakt z kiwi stokrotki itp i pacjnie kiwi i storkotkami tak ze jak nim smaruje to wszyscy pytaja co tak pachnie i sama bym zjadla ten krem hehe zart ale jest cudny nie znalazlma lepszego idealny daje wam zdjecie abyscie wiedzialay jak wyglada http://www.stylefinder.com/items/default.aspx?id=115444 naprawde nie pozalujecie ja jestem zachwycona a ma strasznie suche zniszczone dlonie a po tym kremie super i nawet paznokcie mam zdrowsze miodzio pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaleeeeeeeeeeeeeeeena
ZIAJA KOZIE MLEKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwielbiam tez za zapach,kupilam tez z tej serii zel pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luntrgen
kupiłam ziaję kozie mleko pare dni temu i wysuszył mi bardziej ręce niż były... tragedia,, ale zapach ma niesamowity... Jutro kupuje garniera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebro...
słyszałam że krem do rąk powinien zawierac mocznik,czy może ktoś wie który krem dostępny w polskich sklepach zawiera ten składnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knuth
Ja polecam Aldo Vandini... po całej serii Neutrogeny (którą bardzo lubię), Emolium i Garniera wpadłem przypadkiem w Niemczech na ten właśnie krem. Coś niesamowitego. W polskich drogeriach niedostępne, ale bez problemu można kupić całą serię przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefa22
Anti-ageing z ekstraktem bursztynowym marki eva natura.. Jest super, trzeba spróbować samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileeell
ziaja, garnier lub neutrogena ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytacik cytacikowy
glicea i neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrrrrrrr
Gdzieś na forum (nie pamiętam czy tutaj) ktoś napisał, że ŚWIETNY jest krem AA malinowy do rąk, kupiłam go i do tego za 10.50 (bo jakaś droższa drogeria mi się trafiła), ale kupiłam, bo kilka osób zachwalało. I powiem, że się baaardzo rozczarowałam, niestety. Może komuś taki krem odpowiada (bardzo rzadka konsystencja, zapach jakiś 'plastikowy' jak dla mnie), ale mi się strasznie nie spodobał. Miałam podobny balsam do ciała Milky Lotion "Dairy fun' i ten krem jest podobny do tego balsamu. Jak ktoś miał to może sobie porównać. Kupiłam sobie ponownie krem do rąk, ale już nie patrzyłam kto co poleca i kupiłam na chybił trafił Eveline Aksamitne dłonie wygładzająco-nawilżający. Jestem bardzo zadowolona, konsystencja odpowiednia, nie jest zbyt rzadka, gęstsza na pewno niż AA, zapach też jest ładny, nie jest owocowy i też nie kojarzę żadnego kwiatu z nim, ale jest ładny i się długo utrzymuje. Ponadto dobrze nawilża i ten efekt się długo utrzymuje, ale po wmasowaniu dłonie nie są mokre, ale miękkie i w ogóle super. Polecam EVELINE COSMETICS Aksamitne Dłonie wygładzająco-nawilżający eliksir do rąk i paznokci:) Ps. Doskonałość roku 2007 wg Twojego Stylu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem za Neutrogeną. Stosowałam masę kremów nawilżających, ale jedynie Neutrogena dała radę tak wrażliwym dłoniom jak moje ;p Stosuję w zasadzie tylko zimą, bo jedynie zimą skóra dłoni mi się tak wysusza, że już tradycją jest przygotowywanie wigilii w rękawiczkach, bo jak zginam palce to z każdego zgięcia leci strużek krwi. Niestety tak mi skóra pęka zimą. Na szczęście odkąd jest Neutrogena, cały problem zniknął ;] Gorąco polecam NEUTROGENĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wypowiem30
Zdecydowanie ZIAJA oliwkowa krem i maska. Sa super. Swietnie nawilzaja, szybko sie wchlaniaja i nie pozostawiaja tlustej warstwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
soraya miód mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanka_kawy
świetnym kremem do rąk zniszczonych i mocno wysuszonych jest KAMILL HAND REPAIR z mocznikiem (ten droższy) jest bezzapachowy ale od pierwszego użycia regeneruje dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam..,.,
TOŁPA -serum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talula
Musiałam tu napisać- dostałam mega boski krem do rąk- Sylveco rumiankowy. W pudełeczku były rękawiczki! bomba! kuracja na noc i rano rączki jak nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj używam kremów córci do suchej skóry z a-dermy. Rewelacja! Do tego, ponieważ mydło wysusza niepotrzebnie skórę to zamiast mydła używam takiej specjalnej kostki dermokosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq1
Lniany kremik do rąk, bardzo długotrwale nawilża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_jj
ja kupiłam teraz tak na wypróbowanie kremu alantandermoline do skóry podraznionej,bo miałam jakies krosteczki na dłoniach i rzeczywiscie krem zdał egzamin.Mozna go kupic w aptece.Jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozesz obrobic zdjecie
Handy Gurugu z firmy LUSH - uzywam niezmiennie od 4 lat. Jest fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitte0409
Oczywiście czerwony Garnier - rewelacja! Super nawilżenie i co do tłustej warstwy to ja osobiście tego nie odczuwam, szybko się wchłania, ale wiadomo, wszystko zależy od skóry. Lubię i polecam również krem Johnsons w różowej tubce, znakomity... delikatna konsystencja i gładkie dłonie. A poza tym, oba delikatnie, ale ślicznie pachną :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×