Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

oj oj oj Miła niedziela ... nie wątpie, że też jesteś czasem gorąca ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydała by sie jakaś ciepła kołderka i mięciutkie łóżeczko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie :-( ja ostatnio nic nie oglądam... ale tak sobie mysle, że taniec z gwiazdami może od noedzieli zaczne ;-) :-P ...a sorki, oglądam \"chirurgów\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo wczoraj moj normalnie sie wkurzyl jak zaczelam ogladac ten fiml:(. zaczal gadac ze jak bede ogladac to on bedzie wychodzil na jakies piwo i wogole. Wkurzyl mnie na poczatku. I wyszedl, no mnie az smiac sie chcialo, wkurzyc sie przez taka lupote, ale czekalam na dlaszy ciag calej afery:)))))))))))))))))))) no i za pol godziny wrcil do domu i w tym momencie film sie skonczyllll. ja sie nie dozywam do niego i mwoie ze i tak bede ogladac :) i ze teraz to on bedzie 4 razy w tygodniu.. On zaczal gadac ze nie trawi tego filmu, a ja do nieog ze nie musisz. No i tak usiadl i mowi.... wiesz co aniu ja bede bral laptopa i oglądal cos w drugim pokoju lub sluchal czegos:)))))))) no i wpadl na dobry pomysl:))))))))). A juz myslam ze bedzie piwkowal 4 razy w tygodniu:((((((((((((. Na sczescie nie. Wiecie ten moj trol to czasem patrze nerwowy jest:))))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, skąd ja to znam :-d mój też nie trawił ja sobie kiedyś włączałam \"pierwszą miłość\" albo \"na wspólnej\", to się wściekał, a jak juz musiał siedzieć obok gdy ja to oglądałam to tak głośno komentował i wyzywał od matołów i debili tych aktorów, tzn postacie które grają :-D fakt faktem głupoty straszne w tych serialach, więc sama jakoś przestałm je oglądać... ale pamietam, że w Magde M sie wkęcił :-) buahahaha!!!!!!!! a chirurgów bardzo lubie, tylko późno są :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Anulka, dobrze, że Twój troll znalazł mądre i rozsądne wyjście z sytuacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to się własnie zazwyczaj bez sensu drze do telewizora... a nie daj boziu, żeby mi sie siku zachciało i bym wyszła w trakcie, bo on mi przełączy i schowa pilota i później jest bijatyka!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wyszło słonko zza chmur ale to tylko chwilowe :-o ziiiimnooooo lece do wc bo sie zleje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio masakra tak nagle sie ochłodziło, buuu ostatnio sie z moim trolem usmialismy, bo jednego wieczoru widzielismy dziewuszke ok.13lat w bluzie i krotkich spodenkach, i laske ok.23 lata w kozakach... faceta w t-shirt-cie i dziewczyne w kurtce zimowej... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki jestem w szkole na informatyce i ajzałam na chwilke dowas ale nie zdażyłam wszystkigo przeczytać przeczytam jak wróce do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niesamowite. Przed kłotnią z trollem, troll nie miał nawet czasu posiedziec na gg. Ani przed pracą ani tym brdziej po pracy. Albo wchodizł n chwile na niewidoczny. Teraz spędza na gg caly wolny czas... dziwne że nagle ma tyyyle czasu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje dziwne wiesz moze teraz wkońcu sie zorientował ze mało ze sobą piszecie i rozmawiacie... hmm nie mam pojecia skąd wziął nagle tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne... tymbardziej że pisze coś o samotności. Takiego tekstu wczesniej nie dawał :O I wiem ze zaglądał też na mój profil na jednym forum. A dobrze wie że na nim widac jak ktoś ogląda czyjś profil. Nie wiem po jaką cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jadna jak to po jaką cholere??? stęsknił sie :-D i jest ciekawy co u ciebie :-) a ja sie ze swoim pożarłam pare min temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna dziewne : 1/ jest teraz czesto na gg, bo chce zagadac, a pierwszy nie chcce zaczepic cie i czeka ze Ty to zorbisz, 2/ albo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×