Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

ale cos nam sie przestała pojawiać Marika Caffem Invi co sie dzieje???????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie miał wyjścia!!! jakbym była w pracy głodna, to bym mu życ nie dała :-P ze wzgledu na ręke został na miejscu, więc ten tydzien jest bez rozłąki... jak my to wytrzymamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela buahahahaha - a to dobre :-D mój mi kiedyś specjalnie malinki na szyji robił i musiałam łazić w golfach grrrrrrr ale bylam zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i w końcu mu sie odwdzięczyłam ale miał maline!!!!!!!!!!!!! tez musiałam mu pudrować!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyjeżdża we wtrorki i wraca w czwartki popołudniu lub wieczorem... kiedys pracował tu na miejscu, ale przerzucił sie na inne stanowisko jak miał mozliwośc, bo na tamtym lepiej płacą... tyle, że go nie ma 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła niedziela czy Ty uzupełnisz tą tabelke?????? albo mi chociaz na maila napiszesz gdzie ja Cie mam na mapce umieścić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty masz fajnie mewik z tymi wyjazadmi trola:)) bo na mnie dobrze dziala , jak go nie wiedze z dwa dni:)))))))))))) kurcze, np. wczoraj to tesknila jak diabli, az rzucilam mu sie na szyje jak go zobaczylam, no peklam, wiem ze nie zachowalam sie jak zolza:((((((((((((((( Ale nie mogla nie okazac ze tesknilam:((((((((((((( bylam zla jak wyjezdzal i mialam dalej ta zlosc trzymac i nie odzywac sie, ale no kurcze peklammmmmmmm:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tam Anulka czasem można ;-) juz bez przesady... no nam tez dobrze robi jak go nie ma te 2,5 dnia ;-) szczególnie gdy ja sie przez ten czas nie odzywam do niego, to wraca bardziej stęskniony ;-) (wejdź jeszcze na maila) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia gdzie sie podziałaś???? taka jedna a Ty???????????????? halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik ja też jestem zagladam i pracuje jednocześnie hihihihihhihihihiihihiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna życzę Ci, żeby tym razem nie był tą sapiący facet ;-) tylko pachnący uroczy przystojniak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez takiego chcę......:( zielony sie nie odzywa od piątku i mam go już gdzieś, przegioł kolunio........ ale mam wielbiciela, takiego cichego,na gg......... lomonka bedzie wiedziala o kogo chodzi, bo razem zaszalałyśmy kiedyś na jednym forum i tak to sie zaczęlo..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą wy też powinnyście go kojarzyć,opisywalyśmy kiedyś z lomonka jak żeśmy sobie jaja robiły i wkręcaly na jednym topiku, lomonka jednego a ja drugiego....... no i ten mój jak ten rzep sie przyczepił i siedzi mi na ogonie hihihihihihihihihiiiii...... to nie to żebym narzekala..... fajnie mi sie z nim rozmawia, uśmieje się zawsze z nim jak mops, dobrze sie rozumiemy na wzajem..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia...he he he to dobrze! czasem fajnie jest miec z kim pogadać, a jak to jest facet który nic od nas w zasadzie nie chce, to jest w ogóle rewelacja ;-) a to wiesz cos o nim więcej? ile ma lat czy skąd jest? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma 38 lat, jest z Krakowa,po rozwodzie corka zostala z nim a syn starszy 17 lat wyjechal z mama i jej facetem do Angli.... sprawia wrażenie takiego ciepłego i opiekuńczego gościa, ale to zawsze net i nie wiadomo........ rozmowy sa fajne, nie narzuca sie, jest grzeczny, kulturalny, mily, no i wesoly, bardzo wesoły............ Ma swoją działalność budowlaną.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×