Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna współczuje zamieszania ;-) życzę powodzenia, oby ten dzień był dla Ciebie wesoły i bez zmartwień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaak jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne oczywiscie, że nie!!! norma.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno i drugie brakło czasu a wieczorem to już nie chciał... dzis nam się nie uda, bo już rano wyjechał, wróci w czwartek :-( nie będe sie w ogóle odzywac do niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane,mam nadzieję,że nie będziecie na mnie krzyczały............ ale ja naprawdę nie mam kiedy tu wpadać. dzisiaj mam luz w pracy to mozemy poklikać, ale to chyba was teraz nie ma. tęsknie za wami, całuje was moje hogatki, tyle sie dzieje u mnie :)............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca 🌻to wszystko tak szybko sie rozgrywa że nie wiem od czego zacząć. ale po piewrwsze smuci mnie to co tu sie dzieje :( czasem błagalnie zaglądam na gg i też nikogo nie ma................... coś sie stało????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś znowu nie moge wejsc na stronke. No w koncu sie dogadałam ze znajomymi co i jak. Takze dzisiaj na spokojnie jade na ra randkę z Amerykańcem. napisał sms zeby ustalić miejsce takze już wsio wiem. Terz tylko pozostał czas na rande vous :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala Marta czyli to juz dzisiaj:classic_cool:no no,ciekawa jestem jakie wrazenie zrobi :) a co do tego listu to niewypal bo to nawet nie do mnie byl ;) no ale przez chwile dobrze bylo czuc malenka nadzieje:) od znajomej ktora ma chlopaka ktory jest bliskim kolegą mojego ,wiem ze jest chory...szkoda mi go,podobno ma temperature,lezy w lozku a na domiar zlego jest sam bo jego rodzina wyjechala na dzialke...chcialabym pojsc do niego,przytulic,pocalowac,powiedziec jak bardzo go kocham ale...nie moge taaak wiem mewik:classic_cool:powinnam tam isc ;) Madaśka no wreszcie żeś sie odezwala :) mow co u Ciebie?🌼 tak samo mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Madasia 🌼 Co się szybko rozgrywa hmm....? Ja o czymś nie wiem? :D Opowiadaj! :D 🌼 Taka jedna 🌼 To dzisiaj randka? Wow hehe :D Też bym poszła 😭 A ja wypiłam wczoraj trzy piwa TRZY! i mam mini kaca 😠 Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madasia :-D 🌻 co to tam się u Ciebie działo????? tak Marika, mogłabyś iść, bo co Ci szkodzi?!!!! ;-) ale to juz musi być Twoja decyzja, ja nic juz nie mówie na ten temat. Jak nie zechcesz tego zrobić, to tez zrozumiem :-) mam dzis dzień antyfacetowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 No szkoda, że nie od niego... Ja bym nie wpadła na to żeby w takiej sytuacji listem na list odpisać ;) Ale byłby to świetny pomysł i tłumaczył to jego milczenie.. No... jeszcze zależy co by tam napisał :P I nie martw się o niego, przecież nie umiera :classic_cool: ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki 🌼 Jak tu ruchliwie z rana hah :D No nic Dziewczynki ide cos zjeśc (bleeeee) :(:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha lomoniadka spytaj sie Marty moze Cię zabierze na randke:D Marta no zabierz ją,ona bedzie tylko popijala i nic sie nie odezwie:classic_cool::D:D lomoniadka ty mala pijaczko no:classic_cool: chociaz ja nie lepsza;) z taka roznica ze kaca niet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika no szkoda ze nie od niego.... :( jak ja doskonale wiem co czujesz. Jak mój miał opis cos o chorobie to też tak straaaasznie chciałam go pocieszyć przytulić i w ogóle... ale nie umiałabym nic zrobić.bałabym się żeby mnie spławił :( Lomonka daj nam coś zjeść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik no ale co ja powiem,wejde i co? ech jakos nie widze tej sytuacji,zreszta nie wiem jak on by sie zachowal... Marta no wlasnie boje sie tego jak on zareaguje...moze znow uniesie sie tą swoja chorą dumą i cos odburknie, ale tak strasznie chcialabym mu pomoc,byc z nim.Teraz to myśle czy on cos w ogole je,no bo przeciez kto mu ma cos ugotowac:( albo nawet cos kupic do jedzenia lub jakies leki :( bo do lekarza to on nie pojdzie:] zawsze ja mu cos kupowalam bo on pod tym wzgledem to sie kompletnie nie znał echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to wez go w ogole jako naszego szofera,podjedzcie po kazda hogatke i sie spotkamy wszystkie:D takiej randki to na pewno nie zapomni:D:D:D a nam sie uda spotkanie:D:D:D nie no zart oczywiscie:classic_cool: ale przyznajcie ze nie kiepski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×