Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

wyrzucą mnie z tego sznownego grona.....oj wyrzucą :) tylko dziecom nie dawajcie adresu:) zresztą zaden nick nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..jakie pustki... Co tam u Was? :) U mnie po staremu :P Hehe to sie rozpisałam ;) No ale wątek podbic trzeba ;) Hm..jdyne co się zmieniło to chyba to, że nie chce nikogo poznawać. szczerze to nawet nie mam ochoty chodzic po klubach, bo nie daj..sie ktoś napatoczy. Jak zwykle burak i pustak. Faceci sa u mnie pod krechą ;) Skupiam się na sobie, na rodzinie i na bliskich znajomych...a na fagasów patrzec nie chce nawet :O Ot sie robi ze mnie jakaś yy... zołza do kwardatu Hm. Jak się gdzies przeniosłyście to dajcie znać :P Zaglądałam na tamten wątek (ten remake naszego) ale tam tez cicho :O Pozdrawiam :* 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba wiem gdzie sie schowałyście, a przynajmniej Mad (tak ze stylu pisania...) pod innym nickiem..🌼 No nic idę lulu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozumiem, że się już tutaj nie spotkamy w starym gronie...hm... wżadnym gronie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca ja clay czas, jestem na gg, tam raz sie odezwalam, ale od ciebie.... cisza, zero dozewu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reanimuje topik :-D Marika co u Ciebie??????????????? chyba nie mamy z Tobą kontaktu :-( jakbys tu zajrzała, to napisz... i reszta niech tez pisze!!!!!!!!!!! zołzuchy jedne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nam zapadł w sen zimowy hehe ;) Mewik :D Taka jednaaaaaaaaaaa co tam u Ciebie ? romansujesz z kimś ?? :D Marika a Ty? jak zdrowe ? odezwał się ten Twoj ?? :) Summer uczy się pływać na basenie :D :D :D 🌼 haha :P (przepraszam) :P :) Iceee miałaś wpadać :D Madasiaaaaaaaaa ;> Pozdrowienia dla Was :D :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schatz007 co się śmiejesz z summer???????????????? niu niu!!!!!!!!!!! dziewczyny wy żyjecie w ogóle?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ona wie o co chodzi hehe :) Bop z nią na gg mam kontakt :) a gdzie jest Brylantynaa ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :D Ja zaczełam pracę i nie mam zabardzo czasu... ;) Wogóle wszytsko ostatnio się tak szybko kręci ;) W piątek wielka impreza, moja przyjaciółka wraca zza granicy heh już się nie moge doczekać :D A co u Was? :):) Opiszcie cosik :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wailkiki
cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik cosik :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik a sukienke masz już wybraną? :D pokkaz :D coś ra reaktywacja nam nie wyszła hehe :P może założymy nowy temat w którym będzie aidomo o co chodzi ? i może wpadną jakieś nowe osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWY TEMAT! NOWY TEMAT! NOWY TEMAT! (przynajmniej coś się będzie działo ;) tylko temat chwytliwy trzeba wymyślić :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak najbardziej sie zgadzam :) :D naszego truposza ju.ż nie ma co reanimować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po długiej przerwie:) 🌻🌻🌻 Ja mysłałam ze bede miała do czytania nie wiadomo ile stron a tu prawie nic nikt nie pisał ojjojoj nie ładnie nie ładnie. Co u was słychać?? Jak wam sie układają sprawy z waszymi Trolami?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trolla brak :P Kurcze nie mam kiedy wpadac na wątek nawet eh.. Marika 🌼 Taka jedna 🌼 Jak tam u Was? :):) 🌼 Co sie chowacie :P ;) 🌼 Rano trzeba wstać do roboty iśćććć a po robocieeee na imprezeęęę :D ;) Dobranocka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
007 sukienki jeszcze nie ma ...nie przerażaj mnie, chyba mam jeszcze na to czas!!!!!!!!!!!!??????????????? Olenka -no widzisz jak to z tymi zołzuchami jest!!!!!!!!!!! Lomonka Ty choc bez trola to jesteś bardziej lojalna wobec naszych spotkań na kafe niż wiele innych zołz ;-) buziole dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 jak wymyslicie nowy topik, to wklejcie mi tu linka :-D żebym do was trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×