Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Adzia- wiem....🌻 hmm...w skrócie...ZNOWU ma wątpliwości....znowu nie wie czego chce... było dobrze...bardzo dobrze...w jednej chwili sie skończyło...tak z dnia na dzień.... no i ...ehh tym razem to chyba naprawdę koniec...przynajmniej ja już nie widzę iskierki nadziei... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Summer 🌼 👄 :( U mnie w sprawach sercowcych bez zmian ;) Tyram całymi dniami, ogólnie nie narzekam heh pasuje mi życie singielki :D ;) Tak sie melduje tylko... 👄 (Marika, Taka Jedna - Dziewczyny WHERE ARE YOU? 🌼) Pozdrawiam Was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ rozumiem, ze to ten Twój ma wątpliwości ale z niego głąb, bo nie rozumiem jak można mieć wątpliwości mając tak piękną i wspaniałą dziewczynę!!!!!!!! myslę, ze powinnas go olać! Jestes wartościową i atrakcyjną kobietą, dlatego szanuj siebie i nie pozwól sie tak traktować. Olej go totalnie, może oprzytomnieje, a jak nie to jego strata! Jesteś młoda, więc nie bój się tego co będzie, bo będzie dobrze!!!!!!!!!!!!! na serio! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ... Ja mam od jakiegoś czasu wątpliwości co do ślubu. kocham mojego trola i nie chce się rozchodzic, ale boje się ślubu! Zaczynam coraz bardziej dostrzegać różnice, które nas dzielą i nie mam już wrażenia, ze ta inność to nas przyciąga do siebie, tylko wręcz odwrotnie, dlatego się boje!!!!! 😭 i nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Wy zołzy wstrętne. Nic nie mowiłyscie ze tu wchodzicie :P Ja na kafe juz nie wchodizlam więc nie mialam pojecia ze czasem sie udzielacie :D U mnie po staremu. Na razie z nikim nie romansuje bo.... normalnie nie ma z kim ;) Za to zapisalam sie na aerobic hahahaha Pozdrawiam cieplo, mam nadzieje ze cos jeszcze napiszecie ;) Aaa waikiki... z tymi wątpliwościami... moze to być związane ze stresem albo.. wypalenie. Jesli bedzie sie to ciągnelo.. moze lepiej byście sie wstrzymali z tym? Zaplanowali sobie na jeszcze poźniej? Summer i jak sprawa? Lomonka wyzdrowialas już? Ciekawe co u Mariki.... Buziole dla wszystkich zolz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taka jedna jak odłozymy na jeszcze później to już w ogóle chyba kiszkowato będzie :-o takie mam wątpliwości, ale myślę, że to normalne! Chyba większość ludzi nie jest pewna na 100 % tego co robi ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydała by mi się tu RATUNKU... bo chciałam ją zapytać czy jakby z daty wychodziła 4 (numerologicznie) to czy dobrze czy źle :-) bo nie wiem czy data mi się nie zmieni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto... i nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) kuuuurde przez bardzo dlugi okres nie moglam tu wejsc po prostu mi sie strona nie chciala wlaczac juz myslalam ze nie ma topiku😠 co tam u was hęęęę??na gg tez sie nikt nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Uni 🌼 :D Ja czasem zaglądam, ale widzę, że po Mewikowych ALE TU KICHA :P cisza i sza.... Jak tam z Waszymi trollami??:D Ja dalej singluje ;) Praca, szkoła, pare innych zajęć, zawalona głowa... Jestem brunetką :P Haha :D I tyle, no nic ciekawego :( Dajcie znać co u Was :):) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Ojjj też bym się zapisała na jakieś aeroby ;) ale do tego tzreba mieć straszną motywacje! gratki że się zaisałaś u mnie kończy się na słomianym zapale...A macie tam siłownie? :P Jacyś Panowie się kręcą może? :P haha :D No ciekawe co u Mariki ❤️ ? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dobrze lomonka:) powidzialam mojego trollowi co bym chciala u nas zmienic itp i sie chlopak stara;) cale szczescie bo zle by bylo gdyby sie nie staral hie hie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny6 ;-) fajnie ze zaglądacie :-D Lomonka dawaj jakies świeże foto na maila jak masz!! jestem ciekawa jak wyglądasz w ciemnych włosach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kiszka choruje od ponad tygodnia ;-( juz mi niby lepiej, ale troche mam jeszcze kataru i mam uszy nadal zatkane po ich zapaleniu... wiec słabo słysze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh przynajmniej nie musisz sluchac gderania tego twojego trolla:):):):) buuu jak to jest zimno:/ na szczescie jest jeszcze goraca herbatka:):):):) buuziiioooolllllleeeee👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Unitra :-) jak trol gdera to mu mówie \"i tak Cie nie słysze\" :-) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zawsze znajdzie sie jakies dobre strony twgo;);) hihie;) moja mama ma dzis urodzinki wiec zaraz mykam:) ale sie dzis napracowalama :) treba bylo zrobic ciasta itd:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hogatki 🌻 👄 Lomonka niestety przystojnych panów tu nie ma, siłowni tym bardziej ale to lepiej bo ja bym sie przy panach wstydzila ćwiczyć ;) No tez u mnie kiepsko z tym zapałem bo teraz jak jest zimno to mi sie tak nieee chceeee... Ale na razie twarda jestem ;) Mewik jak Twoje zdrówko? aaaa Lomonka ja tez chce zobaczyc Twój nowy image ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna :-) nadal jestem troche głucha! :-o chyba będę musiała iśc do laryngologa na płukanie uszu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra daj dzisiaj znać jak sie czujesz! Czy juz Ci lepeiej??? :-) Pozdrwaiam serdecznie wszystkie zołzy!! tak jak ustaliłysmy na GG musimy powrócić do zołzy - lektura nie zaszkodzi ;-) a może pomoże! no i tak jak ICE CREAM powiedziała, możemy zabrac się za nową zołzę \"DLACZEGO MĘŻCZYŹNI POŚLUBIAJĄ ZOŁZY\" Argov Sherry która kosztuje w księgarni tylko 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh byl maly kryzys ale na szczescie juz jest lepiej:) kurde jak ja nie l;ubie tych klotni!!! i jestem troche smutna bo moja mam jest chora chyba ka grype zoladkowa i az mi jej zal jak widze jak sie meczy:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku że faceci są niereformowalni!!!!!!!! są straszni i chyba trzeba szkolić ich przy pomocy bata, żeby coś zdziałać trzeba używać szantażu, manipulacji i różnych tego typu technik ;-) ja tak myśle na serio!!! a przede wszystkim po zołzowatemu!! - zaczynam o siebie dbac, muszę zacząć dbac o kondycje, jakies ćwiczenia, bieganie itp. oraz jakieś fajne ciuszki zakupić, jakąś mini i sexy bluzke, będę urocza, ale jak trzeba surowa! będę zołzą przez duże Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mam juz dosyć wkurwiania się i bezradności na głupote faceta, który ma humorki jak mały gówniaż 😡 kto się przyłącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja z checia:) wczoraj troll mial p[rzyjsc ale stwierdzl ze woli sobie isc na impreze do pracy...grrr...😠 wiec ja stwierdzilam ze pojde z kumplem sie przejsc i pogadac to moj troll ma o to oczywiscie wielkie pretensje... jak pies ogrodnika... sam nie zje a drugiemu tez nie da...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się powtórze ale proponuje założyć nowy temat ;) na podobieństwo porzedniego - gdzie wiaodmo o czym jest by nowe osoby dochodziły o ile chcemy ruszyć :P bo tu to już niejest to samo co kedyś a szkoda... Pozdrowienia dla wszystkich ! 🌼 z poważaniem :D Ps. nie denerwujcie sie przez chłopów bo szkoda nerwów.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×