Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna 🌻 (no właśnie o rozmowe na gg mi chodziło) no ja Ci powiem, że ja ze swoim tez na początku sie nie dogadywałam zupełnie! też była masakra, tylko ja sie tak nie upieram mocno no i jak mnie zrani czy cos, to zawsze najpierw mu dogłębnie uświadamiam co zrobił, a dopiero później wale tzw. focha i dlatego stopniowo zaczął rozumiec swoje błędy i je naprawiac, ale ja też musiałm sie wiele nauczyc... to fakt. z tym, ze ja Cie nie namawiam, żebyś próbowała, bo to jest spore ryzyko! musisz sama podjąc decyzje zgodną z samą sobą- ze swoim sumieniem... chyba wiesz, co będzie dla Ciebie najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha coś Wam napisze z innej beczki. Wysłalam niedawno pismo do (jakiejs tam instytucji) żeby poprawili mój adres (mała pomyłka była). Złożyłam wniosek, napisałam poprawnie jak to ma być. Dostaje dzisiaj pismo z informacją: szanowna pani.. dokonalismy zgłoszonych przez pania zmian w systemie sratatat.... patrze na kopertę.... a tu znów źle adres wpisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niektórzy widac są bardziej tempi niż ustawa przewiduje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik z ta rozmową. Moze jakbym trafiła na kogoś cierpliwszego, moze nauczyłabym się normalnie rozmawiac. Z nim to nie ma szans bo my obydwoje się wkurzamy, zapieramy i koniec. Ja nie ustępuje i on nie ustępuje. nie dajemy sobie szansy. Zreszta też mało rozmawialiśmy. I był podstawowy błąd. Nie dość ze mało spotkań to jeszcze mało rozmów. A smao się nic nie ustali, nie rozwiąze. Trzeba mieć dla siebie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna w sumie tak, te jego rzadkie chęci na spotkania nie przemawiają na jego korzyśc wygląda to tak, jakby nie tęsknił, nie potzrebował tego, a więc jakby mu zupełnie zwisało :-o Martuśka zapomnij o nim - kopnij go w zadek, znajdziesz kogoś lepszego i wtedy sama też się zaczniesz uczyc cierpliwosci i spokoju! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny co?? pokazały się na chwile i sie zmyły??????? co to ma znaczyc????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co Ci radzic Marto, bo z jednej str sytuacja Mewik pokazuje,ze wszystko mozna wypracowac , ale z drugiej str ona wiedziala,ze jej zalezy bardzo bardzo , jej i jemu. A Twoj Ci nigdy milosci nie wyznal ani nic , wiec nie wiadomo czy warto sie tyle wysilac:-0 Mewik a u mnie w sumie nic nowego , dlatego na razie sie nie rozpisuje na temat zwiazku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leci jakoś.... mój dziś na chwile z jaskini wyszedł:p ale mówie na chwile....i wlazł tam chyba znowu hehe chłopy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna dokładnie!! musisz iśc na przód, bo przez frajera stanęłaś w miejscu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer :-D :-D :-D chłopy z tymi swoimi jaskiniami zachowują się jak robale, które kryją sie do nory :-D ice cream, a tak poza związkem też nic??? ja np. dzisiaj wyszorowałam umywalke, kibelek, bidet, odkurzyłam całe mieszkanie i wskoczyłam na okna i je umyłam :-D teraz jestem padnięta ;-) ale forum zasilam swoją obecnością :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ciężko i smutno będzie na początku, ale pamiętaj że to dla twojego dobra ... i wiedz, że szczęście jeszcze Cię nawiedzi ;-) na pewno - na 100% - ja czarodziejka z księzyca Ci to mówie!!!!!!!!!!!!! Dobrej nocki i słodkich snów :-) 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapa Martus:* Wszystko bedzie dobrze, czas oslabi Twoje uczucia i z czasem zapomnisz o nim a zaczniesz szukac innego:) Co ja mowie , to inny sam Cie znajdzie:D Trzymaj sie:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde od kilku dni boli mnie lewa pięta 😠 i teraz mi sie to nasiliło... cholera, nie wiem co to może byc! ani sie w nią nie uderzyłam, ani nic... więc skąd ten ból??!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja też spadam, bo jestem zmęczona troche a Wy i tak nic nie piszecie :-( DOBRANOC ZOŁZUCHY!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mewik ja tez tak czasem mialam:D Bolala mnie pieta albo palec , tak bez powodu:D I samo przechodzilo z czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISZ MI O CO CHODZI Z TYMI JASKINIAMI I Z FACETAMI ZE ONI WYSZLI Z JASKINI CZY COS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa szkoooodaaaaaa:( hie hie w niedziele chatka wolna.../. rodzinka bedzie u babci... ;) mam nadzieje ze tym razem wypali:P ale nic nie planuje bo przewaznie jak planuje to nic nie wypali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×