Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

jeju dziewczyny mówiłam na spokojnie napisać a póxniej jeszcze przeczytać raz zanim do niego trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyscie póxniej jakiegos tekstu nie żałowały !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostrzegam! i dobrze radze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może juz nie róbmy zawieruchy ;-) bo sie dziewczyny zdenerwują, że maja duzo do nadrabiania i w dodatku w kółko to samo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Mysle,ze te listy to bardzo dobry pomysl... A u Ciebie Marika, cos czuje,ze moze jeszcze powrot bedzie.... No chyba,ze Twoj po przeczytaniu listu nadal nic nie zrobi to juz nie wiem:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam. krótciutkie myslałam ze go nie ma na gg ale się czaił 😠 i odpisal że nie pisal bo się wkurzył o cos tam na mnie (wiedziałam że tu się jego upór obudził :classic_cool: ) i że już nie ma co wyjaśniać :O on dalej nie rozumie że przez swój upór wiele traci... no cóż - jego problem. Moze znajdzie jakąs cierplią która go zrozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika jak przeczytasz to odpisz mi na maila:* A co do takiej jednej to hm.. mysle,ze on pewnie tez sie odezwie... chociaz glowy nie daje:-0 Ale jak przeczyta list to moze sie odezwie.. Bo byc moze on teraz nie wie o co jej chodzi, w koncu faceci nie sa zbyt domyslni,wiec moze ona uwaza,ze ona ma jakies fochy:-0 No zobaczymy:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×