Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Unitra widzialam,ze jakis filmik mi wyslalas... tak:> Ale cos wolno sie otwiera:P:P A gdzie mialas jechac??:>:P Opuszczasz nas??:( A Mewik i Taka jedna gdzie sie podzialy??:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice>> on sie wcale nie otwiera dlugo:P:P:P musze jechac jedna sprawe zalatwic ale wroce:) ale jeszcze nie jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uni czemu do mnie nic nie skrobie:classic_cool: ice u mnie sredniawo,zeby nie powiedziec ze zle,ten balwan mojej matki mi za kazdym razem jak tylko moze dogryza a raczej probuje dogryzc bo wisi mi to,czekam tylko kiedy wyjada bo naprawde meczy taka sytuacja,tak wiem to przykre ze tak mowie o wlasnej matce ale...inaczej nie potrafie a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika bo ja nie mam twojego meila nie mam nawet twoich fotek:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Marika, nie daj sie jemu sprowokowac... Udawaj,ze jego teksty splywaja po Tobie... :*:*:*:*🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice a przeciez mialam tak nie robic:classic_cool:no ale on to wyjatek,jemu nie zamierzam mowic ze mnie zranil bo to zwyczajnie byloby klamstwo uni to nie masz calego zestawu maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika mialas tak nie robic w stoskunku do Twojego chlopaka. A facet Twojej mamy to inny przypadek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki przepraszam ze nie zaglądam ale mam dokumentacje do 4 cwiczeń miedzynarodowych przygotować do wtorku i zabieram robótke nawet do domu jak sie uporam to sie odezwę pozdrawiam was wszystkie HOGATKI moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja juz spadam bo musze jechac:) bede za jakies 1,5 godziny:) papatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madasia🌼 jak bedziesz na dluzej to zdaj nam relacje jak tam kontakty z Zielonym... Ostatnio cos chyba nie tak bylo?:> Jak bedziesz to opisz nam ladnie wszystko:) Ja dziewczyny tez znikam, moze pozniej bede:*::*:* Mewik tylko nie zapomnij odpisac mi maila:P To papaappa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni co ty pierdaczysz? że nie masz tabeli zołz z zestwianiem maili???!!!!!! zaraz Ci to wyśle, ale na bank juz Ci wysyałałam!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×