Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

no pa pa 👄 🌻 ja też zmykam wyobraziłam sobie jak się w ten dywan wystroje i mój trol powie że sexy wyglądam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem bossssshhhh jakie kolejki wszedzie o matko!! mewik wysylalas mi tabele ale bylo jeszcze duuuuzo luk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko na chwilunie ...tak Unitra, luki są nadal ale ja nic nie poradzę na to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Ci Uni napisac wczoraj, że sen - pogrzeb własny to wróży powodzenie i ogólnie jest dobrym znakiem!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:)🌻 Jejku dzisiaj jest spiący dzień a wczoraj miałam cięzka noc zasnełam dopiero o 2 a musiałam wstac o 6 i jestem niewyspana :(:(:( No widzisz Unitra i czego tu sie bać?? hehehe:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha apropos jeszcze kina.Film "Zakochany Paryż". Bardzo fajny - polecam :) O miłości ogólnie ale nie jakieś romansidło. Niestety żaden przystojniak nie siedział obok mnie :( wręcz przeciwnie....... jakiś starszy pan który strasznie sapał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn on nie jest jakiś płaczliwy. Jest tylko pare takich scen w których mi łezka poleciała i które były naprawde smutne. W większości jest taki raczej optymistyczny z wesołymi wstawkami. Oglądnij sobie - warto :) Bylebyś w kinie nie siedziała koło jakiegoś dyszącego pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede miała kiedy pojechać do kina to na pewno na ten film :):D Ale nie pojade sama jak cos to sie z kims zamienie jak bedzie obok siedział dyszący pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest weekend to sprzątanie, załatwianie, zakupy, pomaganie babci, malowanie paznokci, i inne takie ;-) nic nam nie umiera ...nie nie nie każda zajeła się po zołzowatemu sobą :-D 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczny:) Chociaz pewnie powinnam powiedziec do sklikania w poniedzialek , bo teraz nikogo nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto, jakby ktoś granat wrzucił, chyba jeszcze tak cicho tu nie bylo, zołzy...... no co wy??????????????????????? moze to pomoże.......................... SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEXSEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×