Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoka panienka

Przestańcie wreszcie hołdować tylko biodrówkom,legginsom i szpilkom,bo to nudne!

Polecane posty

Gość Wysoka panienka

Jak można nosić to samo!? Przeraża mnie takie zamknięcie się na własny styl, wskutek czego na ulicy ciągle widzę jeden typ dziewczyn!! (No prawie, są nieliczni mający własny styl). Czy tak trudno zrozumieć,że nie tylko dżinsy, pokazujące rowek pupy (biodrówki) są modne? Allbo monotonne wielkie złote torby!! oszaleć można, a najgorsze że jak ktoś sie inaczej ubiera, (np.ja) to już jest wysmiany , bo ubrał inny ciuch :( Męczy mnie to że tak wiele Polek to niewolnice mody masowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilly21
a może po prostu lubią złote torby:) ja nigdy nie przestanę nosić jeansów z rozszerzanymi nogawkami!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka panienka
emiilly ,dobrze mówisz, myślałam że każdy sie nabrał na tą modę RUREK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez moge o sobie powiedziec ze jestem niemodna bo nienawidze zlota i wielkich zlotych toreb rurek nie moge nosic bo nie mam odpowiedniej figury a nawet jakbym miala i to tak bym nie nosila bo mi sie one nie podobaja ja wole zwykle dzinsy, jakas bluzka czy fajny sweterek i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ubiera tak jak mu to odpowiada,,.,, ja np sie z tego nie smieje ale przyznam ze czasem l;ubie zalozyc jakies biodrowki, ale tylko dlatego ze sie w nich swietnie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z spodni \"dzwonow\" rowniez nie zrezygnuje:) rurki i legionsy mi sie za grosz nie podobaja... wole sama jeansowa mini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
zwykle dzinsy i sweterek =typowy obrazek polki-wiesniareczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z autorką topicu ! Wszyscy już śmigają w legginsach i ze złotymi torbami ! Koszmar!!! Lepiej wygląda mini bez legginsów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncertowo
a ja lubie biodrowki i sie dobrze w nich czuje...spodnie z wysoki stanem nie sa dla mnie...przynajmniej nie w lecie:P ale np. rurek nie nosze bo wydaje mi sie ze bym smiesznie w nich wygladala, bo mam za duzy tylek i wielka stope:P szpilek nie nosze bo jestem za wysoka...a zlotych/srebrnych ciuchow/butow nie lubie...a ze luybie jeansy i jakis sweterek do tego nie czyni mnie wiesniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam moje kolorowe sukieneczki :) i bluzy z kapturem :D i moje adidaski i wysokie trampki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do legginsów-dziwna ta moda... absolutnie mi sie nie podoba.. po co do mini zakladac legginsy? szczegolnie w upaly?? dziwna moda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę się oprzec
bo to zajebista moda maskująca giga balerony i celulit, nie wiecie że czarny wyszczupla.....tiaaaa prawie jak liposukcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie... zawsze jak widze w te upalne dni dziewczyne w mini i tych legginsach to mysle sobie jaka ona biedna ze az tak musi nogi zakrywac... ble... moj chlopak tez nie moze sie temu nadziwic i mu sie to rowniez bardzo nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
A wiecie co jest najgorsze? że w tych legginsach pełno dziewczyn ma masakrycznie krzywe nogi! Nie wiem, czy ten typowy zestaw czarnych legginsów i białych spódniczek sprawia takie złudzenie... Ale rpawdą jest, że wiele dziewczyn chyba nie ogląda się w lustrze zanim wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×