Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Gość Okawanga
Dobra to juz sie mniej stresuje. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejść dziewczyny:) Ale nas przybywa! Super!! Ja mam nieprzespaną nockę za sobą:( Moja córcia miała jakieś problemy z pęcherzem i co 2 godziny budziła sie z płaczem na siusiu a potem nie mogła usnąć:( Mdli mnie dzisiaj okrutnie, napiła bym sie kawy ale jak o niej pomyślę to kibelek:( U mnie o ciązy wiedzą już wszyscy możliwi:)) Minimonia ja też już mam kartę ciąży, załozyła mi połozna na 1 wizycie, pomierzyła, powazyła,zmierzyła ciśnienie ale i lekarz badał mnie na fotelu. Niestety ale USG mam dopiero na 23 października i nie wiem czy to nie za późno na te 1 usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okawanga
A czy ktoras z was jest z Warszawy? jesli tak to do jakiego gin chodzicie. WQiecie cos o dr. Andzeju Micule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ -
Witam Was wszystkie, czy mogę się dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Okawanga i Agnieszko19866 w majóweczkach, gratuluję :) Dzieki Gabi_c4 za info. o suwaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie mile pomyslec ze jest nas tak duzo! I to tylko na maj! Tzn. ja jestem na 25kwietnia,ale mysle ze urodzi sie w maju:) Z prywatnymi szpitalami i doplaceniem do warunkow nie chodzi moim zdaniem o bol porodowy,ale po prostu o takie warunki by czuc sie komfortowo i godnie.i byc w dobrych rekach,wiedziec ze gdyby znieczulenie bylo niezbedne,to sie je dostanie.mam nadzieje ze jeszcze troche i sytuacja w polsce sie unormuje,na pewno juz jest coraz lepiej.ja na razie musze sie cieszyc ze rodze za granica.ale mysle ze jeszcze mamy czas by kazda znalazla cos fajnego dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj\" Ja też\" oczywiście, ze możesz sie dołączyć i serdecznie Ci gratuluję, kiedy sie dowiedziałaś. Dziewczyny może wpiszcie sie do tabelki, chyba wyszukałam tę najbardziej aktualną: NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ---------- OST. @--------TERMIN coral bay-----------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05 wiolaj---------------28--------warszawa---------------25 .07----------01.05 plusia---------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------01.05 minimonia----------28--------warszawa---------------28.0 7----------04.05 marzenie31--------31--------słupsk------------------- 30.07----------05.05 kathi81-------------26---------Łódź-------------------- 01.08 ---------08.05 Gabi_c4-------------32---------Suwałki-----------------0 6.08----------12.05 bajabaja------------29----śląsk cieszyński--------- 22.07----------12.05 madeline80---------27--------kraków------------------09. 08----------15.05 franceska----------27-------monachium-------------- 19.07----------25.04 inez_82-------------26--------elblag-------------------- -28.07--------- 03.05 renka07------------31--------wielkopolska-------------19 .08----------22.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ani raz nie rzygalam i pewnie juz do mnie nie przyjdzie,ale ostanio nie moge rano zupelnie podniesc sie z lozka.spanie stalo sie taka przyjemnoscia:) niestety nie mam na nie czasu,wiec mam nadzieje ze sie to unormuje.wiec podziwiam MAMY w ciazy wstajace do dzieci w nocy-ja na razie cierpie z powodu wstawania do pracy.ale moze faktycznie przejdzie w 4.miesiacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okawanga
NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ---------- OST. @--------TERMIN coral bay-----------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05 wiolaj---------------28--------warszawa---------------25 .07----------01.05 plusia---------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------01.05 minimonia----------28--------warszawa---------------28.0 7----------04.05 marzenie31--------31--------słupsk------------------- 30.07----------05.05 kathi81-------------26---------Łódź-------------------- 01.08 ---------08.05 Gabi_c4-------------32---------Suwałki-----------------0 6.08----------12.05 bajabaja------------29----śląsk cieszyński--------- 22.07----------12.05 madeline80---------27--------kraków------------------09. 08----------15.05 franceska----------27-------monachium-------------- 19.07----------25.04 inez_82-------------26--------elblag-------------------- -28.07--------- 03.05 renka07------------31--------wielkopolska-------------19 .08----------22.05 okawanga----------22--------warszawa----------------08.08-----------19.05 Dobra lece dzis na wizyte prywatnie, jak mi sie lekarz nie spodoba to jeszcze zapisalam sie panstwowo na poczatek pazdziernika wiec bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi sie, zrobie porządek w tabelce :) NICK-----------WIEK----MIEJSCOWOŚĆ------- OST. @------TERMIN---PŁEĆ coral bay--------33--------nowy sącz---------- 25.07---------01.05----- wiolaj------------28--------warszawa------------25 .07--------01.05---- plusia------------31--------Szwecja-------------- 25.07--------01.05---- minimonia-------28--------warszawa------------28.0 7--------03.05----S inez_82----------26--------elblag--------------- -28.07-------- 03.05---- marzenie31-----31--------słupsk---------------- 30.07--------05.05----- kathi81----------26---------Łódź----------------- 01.08 -------08.05----- Gabi_c4---------32---------Suwałki--------------06.08---------12.05---- bajabaja--------29----śląsk cieszyński-------- 22.07---------12.05----- madeline80-----27--------kraków----------------09. 08--------15.05----- okawanga------22--------warszawa-------------08.0 8--------19.05---- renka07--------31--------wielkopolska----------19 .08---------22.05---- franceska------27-------monachium------------ 19.07---------25.04----- dopisałam do abelki płeć. na razie wpiszcie co obstawiacie, a potem sprawdzimy komu sie sprawdzi :) ułozyłam nas wg terminu, chociaz ja tak naprawde powinnam sie znaleźć gdzies miedzy kathi a gabi, bomoja dzidzia jest o 6 dni młodsza niz to wynika z ost@. ale tak mam w karcie. podejrzewam ze kazdej z nas termin zmieni sie jeszcze ze 3 razy :) no to dziewczyny obstawiajcie co tam nosicie pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ -
Dowiedziałam sie w poniedziałek ze jestem w ciazy. Bardzo się ciesze. Termin mam na 25 maj. TO bedzie moje drugie dziecko. Jestem szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam dziewczynkę, w dwóch różnych kalkulatorach planowania płci, oczywiście z przymrużeniem oka wyszła mi dziewczynka, zobaczymy za jakiś czas czy sie sprawdza NICK-----------WIEK----MIEJSCOWOŚĆ------- OST. @------TERMIN---PŁEĆ coral bay--------33--------nowy sącz---------- 25.07---------01.05----- wiolaj------------28--------warszawa------------25 .07--------01.05---- plusia------------31--------Szwecja-------------- 25.07--------01.05---- minimonia-------28--------warszawa------------28.0 7--------03.05----S inez_82----------26--------elblag--------------- -28.07-------- 03.05---- marzenie31-----31--------słupsk---------------- 30.07--------05.05----- kathi81----------26---------Łódź----------------- 01.08 -------08.05----- Gabi_c4---------32---------Suwałki--------------06.08--- ------12.05----c bajabaja--------29----śląsk cieszyński-------- 22.07---------12.05----- madeline80-----27--------kraków----------------09. 08--------15.05----- okawanga------22--------warszawa-------------08.0 8--------19.05---- renka07--------31--------wielkopolska----------19 .08---------22.05---- franceska------27-------monachium------------ 19.07---------25.04-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Z pewnoscią usg powinno być zrobione pomiędzy 10 a 12 tyg. chodzi tu o badanie przezierności karkowej płodu, w późniejszym bad. usg nie jest mozliwy ten pomiar. \" badanie między 10-12 tygodniem ciąży. Jedno z dwóch najważniejszych badań w trakcie trwania ciąży. W czasie tego badania oprócz dokładnych pomiarów płodu i określenia prawidłowj budowy anatomicznej charakterystycznej dla tego okresu ciąży należy koniecznie zbadać grubość tzw. przezierności karkowej oraz trzeba uwidocznić obecność kosci nosowej. Obydwie wymienione powyżej rzeczy są niezwykle ważne we wczesnej diagnostyce wad getetycznych m in. zespołu Downa. \" Napiszcie mi dziewczyny ,w którym tyg.od pierwszego dnia ostatniej @ poszłyscie do ginekologa??? Piękna ta tabelka ;-) Zaraz wpiszę co czuję ,że rosnie w moim brzucholu NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05 wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07--------01.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07--------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07--------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 -------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.08--------12.05 bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07-------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08-------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07--------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28.07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08---------22.05---S DZiewczyny dopiszcie jakie są Wasze przeczucia co do płci.I zobaczymy która się nie myliła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05 wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka07 ja poszłam umówić sie na wizytę jak tylko wyszły mi dwie kreski na teście, ale pielęgniarka poradziła wizytę w 6-7 tyg. od ostatniej @ wtedy już bije serduszko i widać na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już znikam, kończę pracę na dziś i lecę do domku, może zajrzę wieczorem jak mój M dopuści mnie do kompa, bo powiedział że będzie mnie teraz pilnował... Narazka majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza wizyte zawsze mam w dzien w którym robie test. jak zobacze cien drugiej kreski to od razu spanikowana dzwonie do gina i sie umawiam na ten sam dzien :) ale to tylko dlatego ze obie ciąże miałam zagrozone o czym wiedziałam jeszcze przed wizytą i po prostu jak najszybciej musiałam sie zgłosić po recepte na leki podtrzymujące ciążę. w poprzedniej sie nie udało, teraz mam nadzieje ze bedzie ok. renka, ale 10-12 t od ost @ czy od zapłodnienia? bo mi sie wydawało ze to badanie sie robi po 12 tyg, ale moge sie mylić bo nie sprawdzałam tego dokładnie.no i co w przypadku gdy moja ciąża jest o tydz młodsza niz wynika to z @? i jeszcze jedno wyjasnienie- obstawiam u siebie synka ale bardzo by mnie ucieszyło gdybym nie miała racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam córkę, chociaż już jedną mam:) Z pierwsza od początku czułam że to córcia wiec może i teraz tak będzie NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05 wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, podczytuje was czasami na nnym topiku i napisałas janeczce normy bhcg z luxmedu. chodzisz tam? ja sie zastanawiałam czy prowadzić ciazę w tej klinice, no i na razie tak robię ale jeszcze sie zastanawiam. chwilowo mam problemy finansowe wiec prywatny gin odpada, ale pozniej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja też mam termin na maj 2008 jednak wiele obaw bo to moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, nie jestes tu sama z takimi przezyciami, kilka z nas ( ja tez) straciło swoje dzieci. ja w miare niedawno bo 30.03, w 6 tyg. ale wierze ze teraz nas wszystkie czeka szczęsliwy koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu tak mi żal Janeczki. W poniedziałek idę zrobić betę :-( Jestem strasznie przejęta tym wszystkim i nie wiem co myśleć. Że tez to musiało spotkać którąś z nas,ze też musi spotykac to te osoby ,które bardzo pragną dzidziusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia ja też całkiem niedawno bo 25 marca tego roku, 10 tydz to był. teraz jestem w 7 tyg i narazie wszysko ok, byłam dziś u gina, echo jest więc niby dobrze ale ja pełna obaw jestem, mam nadzieję że razem dotrwamy do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może się też dopisze do waszej tabelki NICK--------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ czarna------24--------Konin-----------------05.08--------12.05.07------C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta ciąży ja chodzę prywatnie do mojego gina. I praktycznie zna mnie na \"wylot\" i zapytał o kilka rzeczy i wypisał kartę. Badania już miałam, także wpisał wyniki. ❤️ Z przykrością też mam wpisane, że ciąża 3, poród 1, poronienie 1. No i na dodatek z wrażenia pomyliłam się co do grupy krwi i powiedziałam, że na 100% wiem i wpisał taką (ale to mojego męża) no i muszę na następnej wizycie powiedzieć, żeby zmienił!!! Ja pochłaniam wszelkie ilości jedzenia. Ale już nie cierpię jaj, zapachu wędlin. Ale bardzo lubię owoce i słodycze. Dzisiaj zjadłam rosołek i \"odbija\" mi się pierzem. 😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, mi tez dzis bardzo smutno :( bardzo kibicowałam janeczce, tak jak i wszystkim dziewczynom. nie spodziewałam sie dzis takich wiadomości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okawanga
Bylam dzis u lekarza. Powiedzial ze z wyliczen wypada 7 tydzien ale po badaniach stwierdzil ze nie moze dokladnie potwierdzic ciazy, a na pewno nie tak zaawansowanej. moze to byc mlodsza ciaza. Moze mialam spozniona owulacje. Albo ciaza pozamaciczna ale to malo prawdopodobne. Jestem troche zla i taka zdezorientowana bo nie wiem nic na pewno a myslalam ze sie dowiem i upewnie. teraz wyjezdzam na tydzien ale po powrocie zamiast do tamtego lekarza pojde najpierw jeszcze do innego to moze dowiem sie czegos wiecej. Z tej wizyty nie bylam zadowolona, raczej malo sie dowiedzialam, doktor mnie tylko nastraszyl, zainkasowal 180 zl i nalegal zebym juz natychmiast umowila sie na za tydzien na nastepne usg. Teraz musze sie zrelaksowac i przestac martwic bo po wizycie bylam bardzo roztrzesiona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okawanga, a gdzie byłas? bo chyba nie w septimie? z tego co ja pamietam (byłam kilka mies temu) to płaciłam za usg chyba 60 czy 70 zł. a z dłuższą wizytą kosztowało chyba koło 100, ale nie pamietam dokładnie. miałas usg? czy tylko badanie na fotelu? bo bez usg ciąży nie da sie na tym etapie \"wymacac\" i nie stresuj sie ciąża pozamiaciczną. a jesli miałas usg to zarodka moze jeszcze nie być widac, ale pozamaciczną by wypatrzył. u mnie w 7 tyg nie było jeszcze widać zarodka nie mówiąc juz o serduszku, własnie dlatego ze ciąża była o tydz młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×