Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Gość Okawanga
Bylam w Anmedzie i wizyta tam kosztuje 90 zl a usg dodatkowo 90. Niezly szok, tym bardziej ze lekarz nic nie stwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Witam wszystkie przyszle mamusie i serdecznie gratuluje!!! Pozniej sprobuje sie wpisac do tabelki. Ja do lekarza ide w srode, na razie to moje dzidzi jest widoczne na tescie i tak sie zle czuje ze maskara :( Ciesze sie bardzo ze wkoncu sie udalo, nie byla to wpadka ale nie weim kiedy zaszlam w ciaze, bo obje z moim chlopakiem mamy ogniste temperamenty, a tak w ogole to bylo nam wszytko jedno bo i tak chcemy byc ze soba. Najgorzej bedzie z moimi rodzicami kompletnie nie akceptuja Marcina mam nadzieje ze sie wszystko ulozy. Pozdrawiam :) Planujemy ślub na 17 listopada ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Witam wszystkie przyszle mamusie i serdecznie gratuluje!!! Pozniej sprobuje sie wpisac do tabelki. Ja do lekarza ide w srode, na razie to moje dzidzi jest widoczne na tescie i tak sie zle czuje ze maskara :( Ciesze sie bardzo ze wkoncu sie udalo, nie byla to wpadka ale nie weim kiedy zaszlam w ciaze, bo obje z moim chlopakiem mamy ogniste temperamenty, a tak w ogole to bylo nam wszytko jedno bo i tak chcemy byc ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
cos mi sie poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
NICK-----------WIEK----MIEJSCOWOŚĆ------- OST. @------TERMIN---PŁEĆ coral bay--------33--------nowy sącz---------- 25.07---------01.05----- wiolaj------------28--------warszawa------------25 .07--------01.05---- plusia------------31--------Szwecja-------------- 25.07--------01.05---- minimonia-------28--------warszawa------------28.0 7--------03.05----S inez_82----------26--------elblag--------------- -28.07-------- 03.05---- marzenie31-----31--------słupsk---------------- 30.07--------05.05----- kathi81----------26---------Łódź----------------- 01.08 -------08.05----- Gabi_c4---------32---------Suwałki--------------06.08--- ------12.05---- bajabaja--------29----śląsk cieszyński-------- 22.07---------12.05----- madeline80-----27--------kraków----------------09. 08--------15.05----- okawanga------22--------warszawa-------------08.0 8--------19.05---- renka07--------31--------wielkopolska----------19 .08---------22.05---- franceska------27-------monachium------------ 19.07---------25.04----- Agnieszka------23-------Łańcut------------------03.08---------11.05----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dopisałam cie do tabelki.Ja obstawiam syna ,chociaż według różnych kalendarzy wychodzi córka ,zawsze chciałam mieć pierwszą córkę ,ale teraz jest mi to obojętne żeby tylko szczęśliwie dotrwać do końca ciąży. NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05.08---------12.05---c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08-----------11.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Aga GRATULUJĘ !!!!!🌼 Najłatwiej zajść w ciażę nie myśląc o niej :-) jesteś tego najlepszym przykładem. Masz 23 lata??? jeśli tak ,to uważam że mozesz ułożyć sobie życie z kim chcesz.To będzie Twój partner,a nie rodziców .Chociaż miło jest mieć poparcie najblizszych. Mam nadzieję,ze w końcu zaakceptują Twojego chłopaka i okaże się ich najlepszym zięciem ;-) Monia a jak tam Twoje samopoczucie ???Nudnosci trochę Ci odpusciły??? czy nadal Cię niemiłosiernie męczą. Moniu myślę,ze to usg to liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.Tak liczą wszyscy lekarze. Gdzieś wyczytałam ,ze trzeba je zrobić między 10 a 12t.c,a w innej publikacji,ze między 10 a 14t.c I BĄDŹ TU MĄDRA. :-O Okawanga matko jakie kosmiczne ceny :-O A nie macie gdzieś ginekologa rejonowego????? No chyba,ze Wy bogate jesteście.Jeśli tak to faktycznie pieniadze się nie liczą tylko to aby ciaża była jak najlepiej prowadzona. Jeśli idzie o mnie to pójdę na rejon do ginekologa,a na najwazniejsze usg czyli między 10 /12 t.c i potem ok 20/22 t.c pojadę prywatnie. Takie mam plany. Ale po wczorajszym dniu to mam nadal wątpliwosci co do ciaży :-( Iskierka nadziei A ile ten Twój bierze za wizytę??? Też taką kosmiczną kwotę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral kochana,a jak Ty wyliczyłaś tę córeczke???? Masz jakieś strony w necie gdzie mozna w przyblizeniu określić płeć???? Jeśli tak to wklej mi tu proszę link :-) a jak twoje nudnosci??? Mojają???? Bo u mnie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka miałam gdzieś te stronki do określenia płci i nie mogę znaleść ale jeszcze szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
hmmm... dzis sie czuje wyjatkowo dobrze, ale wcozraj to umieralam normalnie tak boli mnie brzuch, mam wrazenie ze wszystko mi ze srodka wypada, a macice mam w rekach... Caly czs mam wrazenie ze dostaje okres :) a tu nic, i chyba juz nie przyjdzie :) no i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral BŁĄD PODANA STRONA NIE ISTNIEJE. Aga mnie też bolało podbrzusze,ale nie aż tak bardzo.Teraz to prawie wcale nie boli.jedynie jak coś wiecej porobię czy coś dźwignę cięższego. każdy inaczej odczówa ból,więc moze ten twój nie byłby aż tak bolesny dla mnie ale z tego co wiem to nie powinno aż tak bardzo boleć. Tym bardziej,ze u ciebie to już będzie chyba 8 t.c jesli dobrze liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Renka powaznie moge byc juz w 8 tygodniu ?? To troche :) nie mam bladego pojecia kiedy zaszlam w ciaze, raz ze czesto uprawiam sex, a drugie nie uwazamy :) Jejku ide w srode do ginekologa :) wstyd sie przyznac ale jest to moja pierwsza wizyta w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga napisz kiedy miałas ostatnią miesiaczkę tzn., podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki i napisz jak długie masz cykle to postaram się wyliczyć konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
zawsze wszystko mialam reguralnie, nic mnie nie bolalo to nie czulam potrzeby isc do ginekologa :) nie krzycz cie na mnie :) powiedzcie mi co mnie lepiej czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Renka ostatnia @ mialam 3 sierpnia, dlugosc cylki 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral wychodzi mi,ze córka,a czuję że synek.Kurka wodna ciekawe co też będzie tak na prawdę. Mam nadzieję,ze będzie zdrowe,bo po tych choróbskach to....różnie moze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wychodzi córka ,ale na mnie chyba to nie zadziała bo ja miałam problemy ginekologiczne i wspomagane zapłodnienie.ale też czuje że synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Jak to sie oblicza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin porodu wychodzi na 08.05.2007 Jeśli liczymy tyg. ciazy tak jak to robią lekarze to wychodzi,ze jesteś teraz w skończonym 7t.c (7+1dzień) A liczac od dnia poczęcia (zapłodnienia) to wychodzi 5t.c+2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Czyli jestem praktycznie w drugim miesiacu ciazy nobo 8 tyg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral wiesz co sprawdziłam sobie na tej stronce,moją ciażę z przed 6-ciu lat i wychodzi mi ,ze powinnam mieć synka,a mam na bank córkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesteś w trakcie drugiego miesiaca ,ale nie jest to skończone dwa miesiace ciaży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ciazę nie liczy się w miesiacach tylko tygodniach,no bo można byc np. w 5 miesiacu rozpoczętym,albo np. skończonym to juz 4 tyg. różnicy,a dla dziecka to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Szczerze nie mam pojecia dobra jestem w poltora miesiecznej ciąży :) ok zartuje, wiem weim. A jak to jest z ta płcią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Powiedzcie mi czego moge sie spodziewadzac na pierwszej wizyci u gina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×