Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Mam strasznego dola... Nic z tego faceta nie mam tylko ciagle sie przez niego denerwuje. Teraz odkrylam ze nie pasujemy do siebie, tylko zamiast sie rozstac to musimy byc ze soba, robi sie co raz gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj nic nie krece nie mam po co!!! Pierwszy raz jestem w kafeteri, pierwszy raz jestem w ciazy i ide w srode do lekarza!!! Nic nie kituje nie mam powodow!!! Zreszta nie musicie mi wierzyc, moge zniknac z forum nie widze problemu!!! Milo mi bylo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja🌼 Ja mam córcię Karolinkę (kochane dziecko),a dla chłopca chciałam Piotrusia ale mojemu M się nie podoba to imię :-( z tego co widzę to bedzie wielki problem z tym imieniem. Moja KArolcja chce Adasia,albo alicję a mnie się Alicja nie bardzo podoba. Ależ mam probloemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jeszcze podobało dla dziewczynki Lena, Jagoda, Zosia lub Antonina (Tosia), ale mój mąz albo kogoś znał o tym imieniu i żle mu sie kojarzy, albo nie pasuje do naszego nazwiska, no ale Karolinka ok:) Do chłopca tez jeszcze podobał mi sie Karol, Igor, Miłosz i Mikołaj. Och zobaczymy. Renka07 Alicja mi sie nawet podoba, fajne imię Ala-tak ciepło brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jeszcze nie myślałam nad imionami, ale pewnie niedługo zacznę coś wymyślać. W sobotę powiedzieliśmy moim rodzicom że zostaną dziadkami, były moje urodziny i mój M wyciąga wódkę, nalewa (oczywiście dla mnie nie postawił kieliszka), i mówi, że jak wypiją to powie z jakiej jeszcze okazji, mama tylko spojrzała że ja nie mam kieliszka i już sie domyśliła, ucieszyli sie bardzo, jeszcze czeka mnie przeprawa z teściami - oni prawie do nas nie przychodzą i raczej rzadko się widujemy więc nie wiem jak zareagują. Poza tym czuje się nadal dobrze tylko delikatne mdłości mnie czasem dopadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Basiu :) Gabi_c4 moi rodzice tez juz wiedzą i sa bardzo szczęśliwi, a tesciowie jeszcze nie. Też nie odwiedzamy się za często, ale bedzie sie trzeba w końcu do nich wybrać i ich poinformować, tez jestem ciekawa jak zareagują. W najbliższa sobote jesteśmy zaproszeni na impreze urodzinowa do znajomych więc pewnie też sie domyslą jak nie będę chciała alkocholu ale nawet dobrze -chciałabym sie z wszystkimi dzielić ta radosna nowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice dostali na razie zakaz mówienia komukolwiek - zwłaszcza ciotkom, tata powiedział ze mam racje i sami powiemy jak będziemy chcieli - albo samo sie wyda jak już będzie widać brzusio, ale mama najchętniej by wszystkim dookoła powiedziała, za 3 tygodnie idziemy do znajomych na wesele i też się pewnie domyślą jak nie będę pić, mam nadzieję że jeszcze zmieszczę się w sukienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi_c4 tez bym sie przeszła na wesele, własnie wczoraj powspominalismy sobie nasze oglądajac płytę CD. Ty w sobote swiętowałaś urodzinki, przy okazji wszystkiego najlepszego, a my 1 rocznicę ślubu. Nie wiem jak u Was ale i w zeszłym roku i na rocznice trafiła nam wspaniała pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BajaBaja - dziękuję za życzenia, Tobie też życzę wszystkiego naj.... lepszego z okazji pierwszej rocznicy (papierowej - tak się podobno nazywa) je tez lubię oglądać płytę ze slubu, pierwszą rocznice świętowaliśmy 24 czerwca i na ślubie i w rocznice mieliśmy piękną słoneczna pogodę, a druga rocznice będziemy świętować już we trójkę, oczywiście jak wszystko pójdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu GRATULACJE🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Napisz coś więcej o sobie np.który to tydzień ciazy,czy długo się staraliscie itp. Moniu powiem Ci tak uwazam,ze żadnego nawet najmniejszego plamienia w ciąży nie można lekcewazyć,a co dopiero krwawienia.Tzn. ta pielęgniarka powiedziała,ze masz sie zgłosić jak bedziesz krwawić??? Czyli chyba jak już nie bedzie kogo ratować.Niemadra baba.Myśle,ze właśnie personel medyczny powinien uczulać kobiety ciężarne na rózne tego typu objawy. koniecznie pójdź do lekarza,a najlepiej takiego ,który bedzie mógł zrobić od razu USG. Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę,ze wszystko będzie dobrze🌼 Gabi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK🌼 Baja WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I KOLEJNYCH SZCZĘŚLIWYCH WSPÓLNYCH LATEK🌼 Ja brałam slub w kwietniu na sam koniec , 7 lat temu i też była przepiękna pogoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejść dziewczyny:) Minimonia popijałam odgazowana cole i chyba to mi pomogło:) Dziewczyny co do rozpoznawania płci na usg to mój ginekolog w poprzedniej ciąży powiedział ze jezeli lekarz nie jest pewien po usg czy to chłopak czy dziewczyna(nawet jak sie podwinie:)) to jak takiemu lekarzowi można ufać czy pozna wade serduszka lub innego narządu:) No chyba ze dziecko sie zasłoni nózkami i nie ma zamiaru się poruszyć wtedy to nic nie widać:) xagnieszka25 mi lekarz w 1 trymestrze zabronił brac nawet leków na spedzenie gorączki wiec troche dziwne z tym twoim antybiotykiem, no ale moze infekcja była na tyle silna że nie mogło się obyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje ignorować zupełnie pomarańczowe podszywy i głupie dzieciaki, nie reagujmy zupełnie, nie dajmy im satysfakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka masz rację,ale jak człowiek takie cos przeczyta to ,to płakać się chce jak można życzyć komuś czegoś takiego, a w szczególności tym co mają dwa serca i cieszą się niezmiernie. To takie podłe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, co prawda ja nie jestem w ciazy, ale siostra moja jest;)termin ma na przelomie kwietnia/maja 2008,wiec czasem wpadam tu sobie poczytac o czym piszecie,moze jej cos podpowiem, chcialam Wam tylko powiedziec zebyscie nie przejmowaly sie glupimi podszywami \"gowniarzy\" bo napewno nudzi im sie w domu i nie maja co robic,szkoda Waszego zdrowka na czytanie takich bzdur!! Ja zycze Wam wszystkiego najlepszego i trzymam za wszystkie kciuki:) ps.czy ktoras moglaby napisac jakie miala badania zrobione do 10 t.c.?? z gory dziekuje i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolaj, ciesze sie ze ci juz lepiej :) mnie od wczoraj pobolewa brzuch, a jestem taka głupia ze zaraz szukam w necie czy to nie objaw nadchodzącego poronienia i sama sie nakręcam :(, zwłaszcza ze miałam tezbardzo delikatne plamienie dzis. ide wieczorem do mojej ginki, ale i tak mi chyba nic nie powie, nie ma usg.no zobaczymy. jedyne co mnie pociesza to to,ze nadal mam potworne mdłości, i o ile dopadną mnie niedługo po jedzeniu, to jest ok- puszcze pawika i mam spokoj na jakis czas. gorzej jak mnie zmuli godz-dwie po posiłku- wtedy katorga- nic nie moge zwymiotowac a odruch jest tak silny ze mam wrazenie ze lada moment wnętrzności ze mnie wypadną :O i bardzo brzuch boli wtedy( zołądek) basiu gratulacje :) gabi- 100 lat i cudownego bobasa w maju :) 🌻 renka, z tym krwawieniem to babka powiedziała mi tak wtedy bo miałam krwiaczka, i jezdziłam na pogotowie za kazdym razemj ak tylko mi coś poleciało- widocznie miała mnie dosyc i powiedziała ze mamprzyjsc dopiero jak bedzie porzadne krwawienie, bo teraz to sie tylko krwiak oczyszcza a ja bez sensu panikuje. no coz, dla mnie to nie było bez sensu. coral gdzie ty sie kochana podziewasz? odezwij sie prosze. pozdrowienia dla reszty majowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki:) życze powodzenia i spokojnych ciąż:) Tez przez chwilkę, byłam majówką:( niestety nie wyszlo:( Pozdrawiam was serdecznie i nie przejmujcie się \"pomarańczami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu jestwm tylko mąż mnie pilnuje żebym za długo nie gapiła sie w komputer .....więc cały dzień spędziłam na tarasie,taka ładna pogoda że nie chce sie siedzieć w domu. Ja dziewczyny ostatnio zajadam się owocami,a jabłka to mój ostatni przysmak . Witam wszystkie nowe majóweczki A pomarańcze olewajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janeczko cały czas jesteśmy z tobą ......dzięki za życzenia,bo spokojna ciąża to chyba marzenie każdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I każda mnie olala bo nie którym sie wydaje ze jestem jakas sciema. Mylićie sie, ale nie bede was do niczego przekonywać. Tyle pisania. Spadam stad. Wszystkiego dobrego dla wszystkich dziewczyn. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko nie denerwuj się nikt Cię nie \"olał\" dziewczyny zastanawiały się tylko czy faktycznie jestes \"prawdziwa\",bo wiesz tylu tu podszywaczy i wczoraj tez wpisywali takie przykre rzeczy :-( Pisz do nas,kiedy pójdziesz do lekarza??? Dobrze by było zebyś już poszła,bo to w końcu wychodzi 8 tydzień. A jeśli chodzi o Twojego faceta to musisz sama wiedziec czy chcesz spędzić z nim reszte życia.Przecież możesz urodzić dziecko i wstrzymać się od ślubu (na razie) i zobaczyć jak bedzie sie zachowywał.A jeśli chodzi o rodziców to jestem prawie pewna,ze pomoga Ci w trudnych chwilach i będa Cie wspierać.Po wizycie u gin.powiedziałabym im o ciąży.Żobaczysz może z początku nie będą zadowoleni,ale przeciez jestes ich dzieckiem ,więc z pewnoscią to zaakceptują a potem to bedą kochac wnuczkę czy wnuczka ZOBACZYSZ. Trzymaj sie i napisz co tam lekarz powiedział i czy w końcu dogadałas się z chlopakiem . Dziewczynki kochane ja dzis wcześnie.Wyszykowałam małą do zerówki,i stąd taka pora pisania. Po południu jade do rodziców i wrócę w środe. Baja,Monia,Coral,iskierka nadziei,Gabi,Baśka,Wiolka,Janeczka,Nadina,Aga🌼 Moniu kochana napisz jak po wizycie u gina.Martwię się czy aby wszystko dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pozdrowionka dla wszystkich majóweczek 🌻 Dziewczyny o co chodzi z tymi \"pomarańczkami\" , wczoraj byłam do 15-tej i teraz czytam wasze późniejcze wpisy i cos tam piszecie o \"pomarańczach\", ale ja nie widze wpisów \"pomarańczek\". Wracam do pracy, może później sie odezwę. Buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baja, nie widzisz tych wpisów bo zostały usunięte - na szczęście - przez moderatorów, mam nadzieję że więcej nie będzie takich wpisów na naszym topiku. Jak tam samopoczucie dzisiaj, majóweczki? Ja od rana mam mdłości wiec podgrywam migdały - trochę pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi te wczorajsze wpisy to była pestka do tych dzisiejszych,ale też zostały usunięte,Że ludziom się chce takie coś wypisywać i czy oni czerpią z tego satysfakcję czy co. Pozdrowionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, widziałam te dzisiejsze wpisy ale na szczęście szybko zniknęły, moderatorzy zadziałali, ludzie są po prostu pełni zawiści albo zazdroszczą nam szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli piszecie, ze były takie okropne to całe szczeście, że nie miałam okazji ich czytać. Też mi sie wydaje, ze to jest poprostu ludzka zawiść, bo komu by sie chciało wchodzic na jakiś nie interesujący go topik. Ja nawet troszke podejrzewam kto mógł cos takiego pisać i wydaje mi sie, że to bedzie jedna osoba. No ale może juz nie wracajmy do tego. Oczywiście dzisiaj rano nic nowego tylko mdłości, mdłości.... Na szczęscie teraz juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×