Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Gość **Ewa**
Czyli niestety nie udało mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu nie odpowiem na Twoje pytanie,bo masz podane to w innych jednostkach.A czy przy wyniku nie miałas dołączonych norm???A moze coś Ci powiedzieli jak odbierałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, wygląda na to ze na ciązę musisz jeszcze troszkę poczekac, przykro mi :( koipuje z innego topiku mój wpis. ja dzis siedze jak na szpilkach bo moja kuzynka własnie rodzi. a ja jak sie okazuje jestem czarownicą, dzis rano wstałam 5.20 na siusiu, bardzo podekscytowana bo sniło mi sie ze dostałam sms od jej męża ze o 18.30 narodził się ich synek. powiedziałam o tym męzowi rano. a koło południa dzwoni moja tesciowa, wiadomością że kuzynce po 5 rano odeszły wody...ale jeszcze nie urodziła bo nie ma rozwarcia. no i siedze i czekam, a ta 18.30 coraz bliżej :) koniec kopii :) a mnie dzis znowu brzuszek pobolewa, i cała jestem w stresie bo mam wrazenie ze juz nie jest taki zaokrąglony jak wczoraj i przedwczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska -dzięki za słowa otuchy:) tylko,że te godziny do jutrzejszej wizyty u ginki tak strasznie się ciąąąąągnąąąąą..:( a razem z nimi moja niepewność:( **Ewa** -przykro mi i powodzenia następnym razem:) Trzymajcie się ciepło i zdrowo Dziewczynki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale na brzuszek \"ciążowy\" to trochę chyba za wcześnie:) mi w 1 ciąży to w połowie 4 miesiącu zaczął rosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu w 12 tyg ciazy dno macicy sięga dwa palce powyzej spojenia łonowego(czyli jest bardzo niziutko).WQięc twój powiększony brzuszek nie jest związany z wielkoscią macicy,bo ta jest jeszcze poniżej spojenia łonowego czyli,ze jest niewyczuwalna.A brzuszek to cóż troszkę moze sie sadełka odłozyło,albo moze wzdęcia.Jak juz macica bedzie powyżej spojenia łonowego to z pewnoscią na drugi dzień nie powędruje niżej tylko będzie sobie szła w górę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wam tez sie tak odbija? No ja bekam niemiłosiernie :) i najgorsze jest to że nie moge tego powstrzymać a nigdy mi sie to nie zdarzało, mój M stwierdził że chyba zamieniam sie w Alfa i że niedługo nigdzie ze mna nie pojdzie bo mu wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Minimoniu dzięki za słowa otuchy, jutro dopiero bedzie moja ginekolog. Pojde to sie czegos dowiem. Dzisiaj jakos nie moglam sie zmusic do lezenia ale nie wychodzilam na dwór tylko sie po mieszkaniu krzątałam. Zwłaszcza, że odwiedziła mnie mama :). Głupio tak sie kłaść do łóżka jak się człowiek dobrze czuje :), jak ja z zapaleniem płuc nie umiem lezec 3 dni ??? Przeziębienie mi przeszło i moge juz jesc, nawet tosty z serem i keczupem. Odzyskałam mój kochany żołądek. Ewo, powodzenia! Niedługo może się udać. Ja jestem świetnym przykładem, że można normalnie zajść w ciążę gdy lekarze mówią, że to się nie uda :). To tyle na dziś. Idę się jednak położyć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny z samego rana. Jestem już w pracy, ale wyglądam koszmarnie, wczoraj całe popołudnie przeleżałam w łóżku, troszke sie wypociłam i nie umyłam głowy żeby sie nie dorobić do końca-(strasznie przetłuszczaja mi się włosy i jestem codziennie zmuszona myć głowę). Na szczęście rano nie miałam już goraczki i gardełko mniej boli, jednak syropek z cebuli, herbata z cytrynką, woda z sola, piepłe łóżeczko na cos się przydały.Dziś po południu będzie powtórka z rozrywki. tigero też mam czasem takie napady bekania ale na szczęście nie są częste, za to przy moich wzdęciach szczególnie rano i wieczorem puszczam tyle bąków :( współczuję mojemu mężulkowi, ale naprawde nie moge tego opanować . Jeśli chodzi o poranne mdłości, bo te najbardziej mnie męczyły jest juz o wiele lepiej z czego baaardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już po wizycie u ginekologa. Przede mną 2 tygodnie leżenia, zaczynam jeść Dusphaton i Rutinoscorbin. Później ma być już ok. Skoro będę uziemiona to pewnie będę zaglądała do was częściej... Co do bekania, to też tak miałam ale już mi trochę przeszło (to była jedna z najwcześniejszych uciążliwości mojej ciąży). Agnieszko, moja mama nie była zadowolona i nadal nie jest bo nie lubi mojego narzeczonego. Ale wnuczątkiem się już cieszy, dąs przeszedł jej po kilku dniach. Twoja rodzinka jak sie uspokoi po pierwszym szoku to też będzie ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! całkiem niedawno dopisałam sie do tabelki, ale jakoś nie mam czasu zaglądać na neta gdyż pracuję. niedługo mam nadzieję że to sie zmieni, będzie wszystko ok i pójdę sobie na zwolnienie i doipiero wtedy będę mogła tu częściej zaglądać. u mnie ok terez już 9 tydz i mam nadzieję że tak będzie dalej. obyśmy wszystkie doczekały tak do maja i miały swoje upragnione pociechy. nudnosci oczywiście mam non stop, najgorzej w pracy bo nikt jeszcze o ciaży nie wie. w piątek dostałam umowę na stałe, miałam wyrzuty sumienia ją podpiując, bo wkońcu już dwa miesiące w ciąż yjestem, ale wiem że muszę myśleć o sobie, a pani dyrektor by mnie zwolniła gdybym sie przyznała jak jak naprawdę. pozdrawiam wszyskie majówki, trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z tym brzuszkiem to u mnie jest tak, ze powiekszył sie od góry, tak jakby narządy się posunęły wyżej. tez na początku myslałam ze to sadełko, ale nie, bo waga na razie stoi a wczesniej spadła o 4 kg. tigero, mi sie co prawda nie odbija jakoś strasznie, ale powietrze ze mnie też uchodzi, niestety inną stroną :O mam nadzieje ze mi przejdzie niedługo bo nie czuje sie z tym zbyt kobieco :D Agnieszko, bedzie ok, rodzicom niedługo przejdzie i beda sie razem z tobą cieszyć z rosnącego brzuszka. to ja CC, dlaczego lekarze mówili ci ze nie uda ci sie zajśc w ciążę? nie pytam z czystej ciekawości, ale takie historie zawsze daja nadzieję komuś kto juz ją powoli traci, więc warto je przekazać dalej :) mam nadzieje ze bedziesz miała ochote się z nami tym podzielić :) i nie martw sie lezeniem, mozna przywyknąc. ja tez sobie tego nie wyobrażałam, ale jak sie okazało ze musze ,to juz 5 tydzien leze i jakoś to zoszę :) a ty masz tylko 2 tyg, to na pewno wytrzymasz :) bajabaja ciesze sie ze wracasz do zdrowia :) czarna, niepotrebnie masz wyrzuty sumienia, założe sie ze twój pracodawca by ich nie miał zwalniając cie z pracy. pozdrowienia dla całej reszty, której jeszcze nie potrafie wymienić pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to już szybciutko piszę o co chodzi. Więc od ok. 9 lat walczę z hiperprolaktynemią. Jak się ma 16 lat i 3 dniowy okres raz na kilka miesięcy (brak owulacji), który nic nie boli to jest się szczęśliwą. Ale mama zaciągneła mnie wołami do ginekologa dziecięcego i dostałam Parlodel. Brałam go długo, aż na studiach wymusiłam na pani endokrynolog by mi go odstawiła. Nie brałam przez ok. 2 lata. Poznałam mojego ukochanego i mnie za rękę zaprowadził do ginekologa, jak widział jak się męczę przed okresem. I znów zaczęła się walka z hiperprolaktynemią tym razem Bromergon, do diagnozy doszedł hirsutyzm (wcześniej mówiono mi że jest malutki...) i policystyczne jajniki. No i jak się spytałam o jakąś antykoncepcję to usłyszałam, że żadną i się cieszyć jak się uda. Po roku, chciałam sobie odroczyć macierzyństwo na za 4 lata i usłyszałam, że to może być za późno i że nawet z wywoływaniem owulacji nie obędzie się bez walki. Postanowiliśmy spróbować normalnie. I po pół roku jak już uwierzyłam lekarzom, i chciałam zmieniać leki to okazało się, że jestem w ciąży :). Teraz przy każdej wizycie słyszę, że z takimi problemami/z takim hirsutyzmem/itp to się mam cieszyć, że mi się udało zajść w ciążę. Przecież się cieszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej;) ależ mamy cudowny dzionek!!! Niepotrzebnie się tak zamartwiałam! Byłam dziś u ginki, zrobiła usg....i.........widziałam, jak bije serduszko mojego Bąbelka:) 7 tydz.! Duphaston mam brać do 22-go tyg. i dużo leżeć. Nic,tylko się cieszyć (HURRRRRAAAAAA!!!!!), tym bardziej, że z ciążowych dolegliwości dotknęła mnie tylko bolesność piersi, żadnych nudności, zachcianek, bekania.. Agnieszk19866 -głowa do góry, po pierwszym szoku wszystko wróci do normy,za co trzymam kciuki;) czarna-nie miej wyrzutów, jak Ty o siebie i dzidzie nie zadbasz,to kto? Napewno nie Twoja dyrA. Ściskam gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny .Jeżeli można to chciałam do was dołaczyc.Mam termin na 12 maja i jest to moja druga ciaza pierwsza zakonczona pomyslnie 18 maja 2004 sliczna córa wiec jak widzicie pasuje tu jak ulał. Tak krótko -to ciaza była planowana i udało sie za 1 razem. Podobnie jak któras z was miałam problem z prolaktyna 165um przy normie 24 um.Ale oprócz mlekotoku innych objawów nie miałam.Brałam rok bromergon i bez problemów znów jestem w ciazy.Mnie juz bóle piersi mineły nawet tak nie urosły gorzej miałam przy pierwszej w ciagu 2 tygodni z 75b na 85 c a teraz 80b wiec spoko.Za to mdłosci mnie wykoncza do tego bekania i wzdecia nie moge czuc rzadnych perfum ,kawy nie wspomne o wchodzeniu do sklepów spozywczych i piekarni normalnie koszmar .Do tego miałam białwe upłay swedzace gina powiedziała ze to normalny grzyb i leczyła mnie nyststyna ale to nie przeszło teraz mam sterovag i jest troche lepiej jak mi nie przejdzie to mi zrobi posiew bakteryjny pochwy troche jestem tym przerazona bo od pierwszych dni faszeruje sie lekami a dzis jeszcze zaczeło mnie bolec gardlo -koszmar.Żle znosze te ciaze tzn moze gorzej niz poprzednia.U giny byłam w poprzenia srode i widziałam dzidzie jest jedna i ma prawidłowe tetno.Kolejna wizyte mam za pod koniec pazdziernika to juz bedzie połowa 3 miecha. Postaram sie nadrobić zaległosci w czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka -witam i gratuluje! Tym bardziej, że termin Twojego porodu, to moja 30-stka :)) Faaaaajowe sś byczki, a już z 12-stego to w ogóle :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wieki mnie nie bylo... U mnie wiekszosc ciazowych dolegliwosci juz minela. Najgorzej znosilam fizyczne wyczerpanie. Przez caluski dzien czulam sie jak neptyk, nie bylam w stanie zajac sie niczym innym jak karmieniem synka i wyjsciem na spacer. Wlasnie zaczal mi sie 10ty tydz, a to oznacza ze macica przejmuje kontrole nad cala gospodarka hormonalna ciazowa i wresczie nie bede czula sie taka wyczerpana. Ok. 10-tego tyg. z reguly kobiety w ciazy zaczynaja czuc sie lepiej :-) czego i Wam zycze... Coral Bay u mnie tez tradzik ;-) ale uzywam swietnych moim zdaniem kosmetykow do tlustej skory firmy VICHY i pomaga utrzymac te pryszcze \"w ryglach\"... Pozdrawiam wsyzstkie \"nowe\" mamusie, wpisujcie sie do naszej tabelki: NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- -1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie dopisuje do tabeli tylko nie mam przeczucia co do płci uzupełnie jak bede miała jakies przeczucia pierwsza mam córe a teraz ciaza jest zupełnie inna od poprzedniej tesc mowi ze syn na razie nic nie pisze.Co do imion to tez jakos nie dyskutujemy jeszcze bo zawsze to konczyło sie wojna. co do pryszczy to tez jestem obsypana buzia dekolt i troche plecy.Chciałam sie zapytac czy wy wybieracie sie na usg genetyczne w 12 tc ja bym musiała jechac do Kraka ale wszyscy mi odradzaja bo co zrobie jak sie dowiem ze cos jest z fasolka zle poradze sie jeszcze mojej giny w poprzedniej ciazy -jeszcze tego wynalazku nie było jestem w kropce napiszcie co myslicie. NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- -1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peletko, idź na to usg, pewnie wszystko jest ok pod względem genów. Przy okazji może coś wypatrzy lekarz. U mnie wykryto krwiaczka, mimo że nie dawał żadnych objawów. I tak zamiast jeździć sobie konno (co miałam w planie jak tylko skończą się mdłości), grzecznie leżę. A moj pasożycik kochany ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, ja też dołączę, 3 dni temu robiłam test -2 kreski, nie mogłam uwierzyć, zrobiłam drugi i to samo...tak się cieszę, od razu poszłam do swojego ginekologa, powiedział, że jeszcze za wcześnie na USG mam przyjść za 2 tyg. Wg moich wyliczeń to stało się w połowie września na urlopie, staraliśmy się z mężem o dziecko od ponad 2 lat. Kilka dni temu minęła 3 rocznica naszego i ślubu i taka niespodzianka. Dla pewności chciałam zrobić badanie z krwi, ale gin powiedział, że nie ma sensu, że 2 testy wystarczą. Czasami w to jeszcze nie wierzę, chyba upewnię się na 100% po tym badaniu za 2 tyg. Na razie czuję się w miarę dobrze, co prawda bolą mnie mocno piersi, nie mieszczę się już w staniki, czasami mnie mdli, męczą mnie wzdęcia, biorę 3 razy dziennie duphaston (ponieważ miałam 3 dniowe plamienie na początku) i folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam miecha czasu wiec pomysle. Ide spac bo i tak długo dzis funkcjonuje normalnie to mnie nie ma po 20 .A jutro znowu trzeba rano przezyc wstawanie i otwieranie lodówki która czuje nawet w sypialnie ble. A jeszcze mi sie przypomniało ze podobno jak mdli tzn ze dzidzius prawidłowo sie rozwija -ale czy to prawda to nie wiem ale wierze w to dzieki temu jakos potrafie sie ztym łatwiej pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeej, Peletka, nie strasz mnie!! ja nie mam żadnych mdłości a to 7-my tydzień, czy to oznacza,że coś jest nie halo? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------WIEK-----MIEJSCOWOŚĆ-------OST. @-------TERMIN --PŁEĆ coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07--------01.05---s wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 --------01.05--C plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07--------01.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- ------04.05---S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------12.05 madeline80-------27--------kraków------------------09.08 -------15.05 franceska--------27-------monachium--------------19.07-- ------25.04 inez_82-----------26--------elblag--------------------28 .07--------03.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05---s czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08---------12.05---c Agnieszka------23----------Łańcut------------------03.08 -----------11.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- -1.05 Sygita29--------29--------Gdańsk/Leicester------02.08.----------28.04.-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie histeryzujmy ja to słyszałam jako podanie ludowe tak to nazwijmy. Jest mnostwo osob które nie mdli wiec luz ,ktos wczesniej pisał ze takie mdłosci tez sa jak beta szybko rosnie - nie stresuj sie tym .Człoweik jakby sie wszystkiego nasłuchał to by osiwaił.Np ja mam te białe upławy takie jak przed okresem tzn ciezko to nazwac upławami bo nie ma tego az tak duzo ,jak przeczytałam topik to widze ze wiekszosc je ma ale tylko mnie one draznia i na siłe je lecze bo czasami jak sie bardzo zle czuje albo jestem domeczona to mnie zaczyna to swedziec juz przeleczyłam sie na grzyba teraz koncze kuracje na bakterie a ja jestem alergikiem teraz mi sie alergia nasiliła poziom hormonów sie zmienia wiec pewnie to tym jest spowodowane bo gina tez nic podejarzanego w tym nie widzi ale jak jej bede tak dalej nudzic to mi zrobi posiew bakteryjny pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni zajęło mi przeczytanie Waszych wszystkich postów, musiałam się wdrożyć i Was poznać. Dziś pojawiły się u mnie pierwsze problemy żołądkowe, potworny ból i skurcze i rozstrój, musiałam wziąć Nospę i zostać w domu. Teraz mi lepiej, a przy okazji mam czas, aby spokojnie poczytać posty i coś napisać. W pracy nie mam zbytnio możliwości śledzenia forum, zresztą często ktoś staje mi nad głową, a poza tym nie chcę, aby się jeszcze dowiedzieli o ciąży. Straciłam kompletnie apetyt, otwieram lodówkę i odrzuca mnie zapach jedzenia, a już w szczególności nie toleruję wędlin i mięsa. Od kilu dni jem tylko ser żółty i majonez. Ciekawe jak długo to potrawa... Pozdrawiam wszystkie \"zaciążone\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tylko bez paniki. Miejcie zaufanie do Waszych organizmow, juz one wsyzstkim sie zajma jak trzeba zeby dzidzia sie super rozwijala. Brak mdlosci czy ich nadmiar nie ma absolutnie wplywu na sam plod, tylko na samopoczucie mam. Moja pierwsza ciaza byla calkiem bez wymiotow itd, a tym razem triche mnie mdlilo, ale tez bez wieszych hecy. LadyDi, gratuluje serdecznie ❤️ Coraz wiecej szczesliwych mam przybywa na topiku, nareszcie! Milego dnia! Ja dzis obudzilam sie w humorze nieprzysiadalnym, nic mi sie kompletnie nie chce, ale pewnie to przejsciowe, bo ostatnie dni byly juz bez nastrojowych hustawek :-) Pozdrowionka dla wszystkich szczegolnie dla tych ktore musze \"bardzo uwazac\" na swoje malenstwa i nie moga szarzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze ze tu norma z tym jedzeniem ja to nalepiej bym została przy owocach od miesa stronie zupełnie, najlepsze sa zupy ale szczytem marzen jest to zeby ktos gotował za mnie zebym nie musiała tego wszytkiego czuc. Dzis mam na obiad ziemniaki fasolke z bułeczka i jajko -pewnie jak tak dalej pójdzie to maz przejmie gotowanie bo on lubi miesa a odkad mnie mdli to takowego u nas brakuje.Tak rozwazałam tabele i chyba powinnam wpisac tam syn bo ciaza jest zupełnie inna niz przy młodej miałam, tam mnie nie bekało nie miałam wzdec i mdłosci straciłam chec do jedzenia ale mnie od niego nie odrzucało nie miałam zachcianek i czułam sie super a teraz jest na odwrót co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 👄 Petelko moja koleżanka z pracy przy pierwszej ciąży nie miała rzadnych mdłości , czuła sie super i urodziła córkę, przy drugiej wymioty, mdłości, czuła sie fatalnie i tez myślała, ze chyba bedzie chłopczyk skoro inaczej sie czuje, a urodziła drugą córeczkę. Chyba więc nie ma reguły. POzdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×