Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Gość kkkkhjhh
Znałam taką parę, przywiozła go zdaleka, wszyscy w okolicy wiedzieli co robiła , i się wydało, życzliwy doniósł facet nie zniósł kpin i bardzo szybko się wyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
Pani Moniko, a tak właściwie to ile ma pani lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ większości nei chce się czytać odnośników wkleje pierwszy post z tamtego tematu: Moja przyjaciółka, opowiedziała mi sytuacji z jaką się ostatnio boryka... Dowiedziała się, że jej narzeczony od czasu do czasu (raz na 4-5 miesięcy) korzysta z usług prostytutek. Są razem od 4 lat, pobierają się (?) za 8 miesięcy. Facet się przyznał. Nie chcę się zagłębiać w to co ona powinna zrobić. Dręczy mnie myśl: dlaczego? po co? Dziewczyna jest śliczna - naprawdę zjawiskowa. Zawsze chciałam tak podobać się facetom jak ona. Zgrabna, wysoka, buzia jak u lalki, piękne długie włosy, styl i klasa. Wykształcona i inteligentna - skończyła turystykę zagraniczną, mówi 3 językami. Ma własne malutkie biuro, zatrudnia w nim 2 dziewczyny. Poświęca swojemu narzeczonemu dużo czasu. Mieszkają razem w ładnym mieszkaniu, które kupili wspólnie po sprzedaniu dwóch swoich. Dziewczyna ma pasje, lubi podróże, sport - nie sposób się z nią nudzić. Lubi gotować, zawsze podziwiałam jak pielęgnują swój związek: piątkowe kolacje, niedzielne śniadania - jak rytuał, on dawał jej kwiaty bez powodu, ona często witała go w erotycznej bieliźnie i spełniała wszystkie jego zachcianki... PEwnie powiecie - może nie układało się im w łóżku ... a właśnie, że się układało. Mają podobne temperamenty, ona lubi eksperymenty, nie wie co to pruderia. W łóżku miał wszystko co sobie zamarzył... Nie przeszkadzało mu to przez lata, od początku korzystać z płatnych usług... Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkhjhh
a co to za róznica kto odwiedza burdel, ważne że jest ich wielu. Liczy sie fakt -ona sprzedaje swoje ciało każdemu kto zapłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawo do swojego zdania...tak i wy macie prawo je oceniac....taka juz jestem...mam zasady...wiem,ze czasami to co piszę jest okrutne....ale nie nalezę do kobiet które łatwo wybaczaja...mnie nie idzie omamic czułymi słówkami...Sorin postawił sprawę jasno...i ja mam prawo się wypowiadac zgodnie z tym co myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvcznb
Moze w takim razie Moniko poczekamy 10 lat i sie wtedy sie wypowiesz... jak juz Cie jakis facet zdradzi, troszke posmakujesz zycia i przestaniesz czekac na ksiecia z bajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
żadnej kobiecie nie życzę (nawet japonce i monice), żeby trafila kiedys na faceta, ktory odwiedza takie miejsca :o a autora watku naprawde bardzo mi szkoda :( ja jakbym byla na jego miejscu to chyba niestety ale wzielabym rozwod, bo nie moglabym zapomniec o przeszlosci mojej drugiej polowki to po pierwze, a po drugie to ze mnie oklamywala przez tyle lat. ale co on zrobi wybor nalezy tylko do niego. ja mam nadzieje, ze nigdy nie znajde sie a takiej sytuacji i nikomu tego nie zycze, bo to chyba musi byc pieklo na ziemi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamdromtedar - ale czasem, dla podreslenia dobitnosci wypowiedzi przekleństwo jest po prostu konieczne.... oczywiscie można powiedziec \"usunęłabym tego mężczyznę z lokalu mieszkalnego w którym wspólnie zamieszkiwaliśmy\" ale \"wypierdalaj\" bardziej tu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
Nie dałbym pani więcej, niż 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
śmieszna ---> po prostu bral slow. facet mial wszystko a szukal jeszcze na boku. ale na szczescie tacy faceci to chyba rzadki okaz. ten byl chyba uzalezniony od seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
Komiczne, a na ten drugi topik zajrzałeś? Tekst o "obciąganiu starego fiuta" też cię nie razi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda mówi, że jej chłopak, mąż nigdy by nie skorzystał, bo bałby się syfa, bo ma w domu, itd, itp ... to kto w końcu daje zarabiać prostytutkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma zdrada mężczyzny z problemem nad którym dyskuyujemy....?Jeżeli mój mężczyzna mnie zdradzi to od niego odejdę...nie umiem zaufac drugi raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko ... jestem młodsza od Ciebie, ale takie \"czarno-białe\" poglądy zostawiłam lata temu... powiedz szczerze, zdradził Cię kiedyś ktoś kogo naprawdę kochałaś? czy kiedyś walczyłaś z samą sobą? bo Twoje opinie mają ślad przemyśleń osoby, która teoretyzuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
w tej kwestii zgadzam sie z Moniką. jakby mnie zdradzil facet to tez bym mu juz podziekowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tekst o \"obciąganiu starego fiuta\" też cię nie razi?\" jest dosadny, bo ma wykazać obrzydzenie autorki... ja po prostu lubie ujować sprawy po imieniu... wolę wulgarną szczerosc niż kłamiliwą kulture i skrywane za fałszywym usmiechem potępienie... za duzo mam wokolo siebie ludzi, którzy mówią ciągle \"super, jest ok\" i są dla siebie \"mili\" a nawet Stevie Wonder widzi, że nic nie jest ok... Tak po prostu mam... zresztą wole konkretne babki, które potrafią przekląć, powiedzieć oostry dowcip i obalić browara z gwinta na ławce parku niż jakieś wrażliwe memłony, które raz ktoś przeleciał i zostawił a one mają już skaze na całe życie... unieszczesliwiajac tym siebie i całe otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorin-------nie wyobrazam sobie jak cierpisz,i jak mozesz sie teraz czuc,ale przestan myslec o sobie!!!pomysl o zonie,ktorej matka umiera,o coreczce ktora napewno zaywazyla ze mamusia i tatus sa dziwni,nie spia razem nie rozmawiaja!!!twoja corka tez cierpi,bo choc jest jeszcze malutka,to swietnie wyczuwqa ze cos jest nie tak,odloz swoja urazona dume i zachowaj sie jak facet pogadajcie o tym koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
:D :D :D komiczne jestes super :D twoje teksty mnie powalają normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
ciekawe czy Sorin zagląda jeszcze na ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamdromtedar
Komiczne, stosując Twoje kryteria, za najbardziej morową babkę na cafe musiałbym uznać.. Rozdraznioną :P Zresztą jak wszędzie tu czytam, coś tam chyba jest między wami? Nie gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
komiczne ile masz lat? jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theglobe
a jakbys jeszcze komiczne byl kobieta i wysluchiwal mitow swoich kolezanek jak to on ja uwielbia wiec dlatego prowadzi wyrafinowana gre udajac ze ma ja w dupie bo nie chce sie odslaniac ze szczegolami tych wielkich milosci, wsrod ktorych, fakt ze ktos "tak jakos patrzyl, ze to cos mowilo" jest koronnym argumentem na wielka milosc to bys padl. ja zerwalam juz wszystkie kontakty z kolezankami bo nie moglam tego sluchac. na codzien inteligentne dziewczyny a im goryszy i bardziej zapatrzony w siebie psychopata tym wieksze mity wokol niego dorabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komiczne, stosując Twoje kryteria, za najbardziej morową babkę na cafe musiałbym uznać.. Rozdraznioną\" konkretna smiala babka nie równa się zimnej suce... która na dodatek za cel swego życia przyjęła zemste na facetach za krzywdy swej matki... (zresztą zemsty pozornej) miałem kilka takich.... fajne na początek sporo emocjo, ale to męczące i toksyczne związki... a do pytającej mam 34 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne
czyli dojrzaly mężczyzna :) 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theglobe - bo kobiety, wbrew temu co wiele osob mysli, nie klasyfikuja mezczyzn jako złych i dobrych... dla nich facet jest albo ciekawy, albo nie.... zazwyczaj ci mili i dobrzy są po prostu nudni... a wszelkie świry dostarczaja emocji, niespodziewanych zwrotow akcji... czyli są bardziej interesujący.... podobnie jest z chamami i prostakami... zadko trafia się miły, kulturalny ale męski facet.... zazwyczaj to takie miłe i przyjemne, ale jednak mameje bez jaj - dlatego z dwojga złego kobieta woli brutala i chama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×