Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

oligatores jest pewnie katolikiem, ale jakichs tam durnych starych czy nowych testamentow nie czyta, bo to dawno i pewnie nieprawda :D Za to Ojciec Dyrektor jest tu i teraz... czuwa, patrzy :D i on ma identyczne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
sama sprowadza się do roli przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
theglobe ............nie oto chodzi teraz by miał wybór i to nie jest manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
Religia nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Komiczne. Jej ile tu świętoszków /ek A ich męzowie po cichu na panienki......bo w domu nieciekawie. A one na czatach i WPrandkach ....szukające \"przydupasa\". Powtarzam Żona autora wyszła z mroku, jest w jasności. A teraz od niego tylko zależy czy kocha naprawdę czy wybaczy przeszłość, a raczej brak wiedzy o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
tylko w naszym kraju staje sie towarem i daje zarabiac mafii. w holandii jest to zawod na rowni z innymi. w uk tocza sie dyskusje czy tego ZAWODU nie zalegalizowac - bo nie ma co udawac, ze nie istnieje, skoro istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sprzedając swoje usługi w pracy, też nie stajesz się towarem? Hostessy sprzedają swój ładny uśmiech i wydatny biust, modelki nawet goliznę - to też przedmioty? Nie jest tak ważne to, czy ona sprowadza siebie do roli przedmiotu, bo to jej problem, jak fakt, że Ty to robisz. Chociaż nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
a masz coś przeciw? A Ty nie jesteś ochrzczony? Ta żona pewnie tez katoliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
aha jeszcze jedna - przypominam - ona byla prostytutka w przeszlosci. teraz jest matka i zona. i nie wyglada jakby w ogole chciala do tego wracac. ocenisz jej przeszlosc, a kompletnie nie pojmujesz terazniejszosci - kobieta sie zmienila i to na lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a motocykliści to \"dawcy organów\" :D:D: wiec juz w ogole sprowadzaja sie do roli przedmiotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
No, no jacy wielkoduszni, pomyślałby kto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a masz coś przeciw? A Ty nie jesteś ochrzczony? Ta żona pewnie tez katoliczka.\" jaka żona? czy ja gdzies pisalem, że mam żonę? a ochrzczono mnie bez mej zgodu :P ale do tej pory mam na sobie blizny, które wypaliła woda święcona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oligatores --- patrz i ucz się :D to nic nie kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniamy tutaj kobietę, która była prostytuyka...przez okres narzeczeństwa,5 lat małżenśtwa była tchórzem i nie powiedziała o tym mężowi....musiała jakos zarobic na studia....pewnie była za delikatna do jakiejkolwieek innej pracy....Drogie studentki w taki właśnie sposób zarabia się teraz na studia....Cały ten czas żyała jak paczek w maślde...było jej cjuudownie,ciepło,przytulnie...aż któregoś dnia maż się dowiedział, zobaczył zdjęcia....Ona tłumaczy,ze zrobiła to w imię miłości....Nie mieszajmy w to freligii....to nie ma nic wspólnego z tematem.... Grunt pod nogami zaczał ię sypac....ona w płacz...bo tak bardzo kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza nawrocona prostytutka, ktora kiedys do zawodu zmusila sytuacja materialna niz kobieta, ktora cale zycie bedzie ciagnelo do innych facetow... przez ciekawosc skoro jest idealna zona, matka... czego chciec wiecej? kazdy ma jakis brzydki incydent na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
kotka zlotooka......... dziwka to dziwka i tyle ona myśli że jest ładna to jej się wszystko upiecze a wiele osób jej broni :( żałosne jeszcze raz przeszłość ma wpływ na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekMal.
Nie mieszajmy w to religii - taaak, najlepiej to w ogóle nie mieszajmy jej do swojego życia. Moniko, kompromitujesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgatores Człowiek to ciało i duch.....plus u wybranców intelekt. To kim jest jak nie czlowiekiem? Poza tym prostytutki sprzedają swoje ciała nie dla zabawy.....okaleczają tym własnego ducha, ale dlaczego to robią? Ja znam kilka opowieści, które odpowiadają na to pytanie. I żadna nie jest kolorowa, wszystkie przeplatane są bólem i to my- w sensie ludzie odpowiadamy za to, ze taki jest ich los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza.
"....pewnie była za delikatna do jakiejkolwieek innej pracy..." czyli co? dziwkami zostaja same delikatne dziewczyny? :D dla ktorych inna praca byla by zbyt męcząca? no tak racja, latwiej dac dupy niz np. iść gdzieś sprzatać, mniej sie czlowiek namęczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klg..
Topic musi byc autorstwa strasznego buraka, skoro napisał "doszłem"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Monika ... mogę sie mylić ale zawiść przez Ciebie przemawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
a gdzie czytalas jej tlumaczenia? twoja moniko? co najwyzej - cos sorin napomknal, ze sie kobieta tlumaczyla, ale nie bylas tam i nie slyszalas - ZAKLADASZ, ze tak sie wlasnie tlumaczyla. a moze po prostu powiedziala - 'tchorz ze mnie i tyle, rob co uwazasz za sluszne'? nie bylo cie tam i nie wiesz. nie wciskaj slow w jej usta - zwlaszcza, ze nie moze sie kobieta nawet wybronic, bo jej tu nie ma. i tak - zgadzam sie - zawalila /w waszym jezyku to chyba bedzie: zawinila/ tym, ze nie powiedziala mu przed slubem. ale - do cholery jasnej, przez piec lat udowodnila jakim jest naprawde czlowiekiem! jesli ja/ich sadzic to za brak wzajemnego zaufania, a nie za bledy mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze lepsza dziwka, ktora robila to tylko dla kasy... niz taka, ktora daje kazdemu na lewo i prawo bo to jest jej sposob na potwierdzanie swej atrakcyjnosci... i dowartosciowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
Nie da się zwiazku budować na kłamstwie. Facet ożenił sie z osoba, która okazała sie kims zupełnie innym i zupełnie nie rozumiem dlaczego jej tak zażarcie bronicie. Jaka bieda moze skłonić człowieka do czegos tak obrzydliwego, żeby to robić trzeba mieć charakter, jak tu juz ktoś napisał dziwka pozostanie dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza.
normalna kobieta nie moglaby zostać dziwką, tylko jakaś skrzywiona psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligatores
Wspólczuję ci ze znasz tylko dwie kategorie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
nie okazala sie kims innym. bylo idealna /jak to sorin opisuje/ zona i matka. ktos tu napisal - to nie ona sie zmienila. to zmienilo sie jego spojrzenie na nia. bo on nadal ma przed soba te sama osobe, ktora pokochal - tylko z dodatkowa informacja o jej PRZESZLOOSCI. i to jest to o czym wszyscy dyskutuja - o jej przeszlosci, a nie o tym kim jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda kobiety sprzedawajace swoje ciała nie są zwykłe, mają czeto trudne dysfunkcje, problemy, dzieciństwo, depresje....ale to tym bardziej świadczy o ich człowieczeństwie. I nie myslić z chorymi psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oligatores ---- no tak, genialny tok myślenia : dziwka pozostanie dziwką ...... gratuluję ( czytaj z ironią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×