Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowanaciuchowo

Pomozcie mi z ciuchami

Polecane posty

do nibys----jestem zaskoczona ale nie powiem bardzo mile mnie połechtałaś po moim ego:) nie wiem co powiedzieć a myślałam że jestem tu choć troszkę anonimowa:P bluzki nie pamiętam tyle ich tu było:P teraz się zastanawiam bo czasem wyrwały mi się jakieś głupie komentarze i mi głupio eh człowiek zawsze myśli o swoich błędach częściej niż o radości:) dziękuje czuje się zaszczycona taka miłą opinią:) (oj jak to uroczyście brzmi:) ) jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam:) niezorientowanaciuchowo--- uważaj robisz się prawdziwą kobieta z mania zakupowo-ciuchową. :):):) dziewczyna rzeczywiście fajnie ubrana:) zwłaszcza podoba mi się ten szaliczek:) co do łupieżu to myj włosy nizoralem/zinorexem czy czymś takim na początku częściej a później jak wyleczysz to raz na 2 miesiące. i popatrz na kosmetyki do włosów których używasz. mi wystarcza 4 użycia pianki do włosów i od razu coś mi się niedobrego z skórą głowy robi:( więc używam tylko odrobiny lakieru. to samo miałam przy niektórych odzywkach i sprayach do prostowania włosów. niestety nie mogą ci nic polecić na wypadanie bo sama mam mocne i grube włosy. koleżanka je codziennie skrzypovite i ma takie ładne lśniące włosy i paznokcie ponoć temu to zawdzięcza:) sama chciałam zacząć ale mam uczulenie wiec nie wiem jak to jest może spytaj na forum zdrowie i uroda? pracujesz w księgarni? a w ogóle zapomniałam zapytać do krk? wybierasz się na studia jeśli można zapytać jaka uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem po kolei:) Lupiez mam bo robie odwyk od head&shoulders\'a. Uzywam na razie szamponu 3 ziola na lupiez z polleny, a nizoral na mnie nie dziala. Sama mam grube, bardzo geste i ciezkie wlosy i nigdy nie mialam z nimi problemow, dopiero teraz:(. Skrzypowite sobie kupie, moze jeszcze Merz special i drozdze:). Kosmetykow do stylizacji nie uzywam bo nie lubie:) Pracuje w ksiegarni:) A do krk jade na studia:) na uj stosunki miedzynarodowe:) juz sie nie moge wprost doczekac:) I przypunktujemy ;p tez mi sie podoba to o czym piszesz:) i oczekuje dalszej pomocy:). Ktos musi taka sierotke jak ja wprowadzic w gaszcz sklepow i ciuchow:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lepiej uważajcie z tymi komplementami bo stanę się egoistyczna wredna nie dobra i zadufana w sobie. żartuje oczywiście:P:P:P bardzo dziękuje za komplementy:) cieszę się że mogłam pomóc:):) i obiecuje cię nie zostawić:) a co do studiów świetnie cię rozumiem:):) ja tez byłam w pełni podekscytowana:) nawet teraz na 4 roku zaczynam tęsknic za znajomymi i Krakowem:) akurat ja zakochałam się w tym mieście od chwili zamieszkania i czuje się tu świetnie:) zobaczysz też że studentki są przeróżnie ubrane :) od tych super modnych i wystylizowanych po zwykłe dziewczyny, barbie, super seksowne i lubiące sportowy styl:) oj księgarnia kocham książki czasem wchodzę i tylko dotykam opraw i zastanawiam się które chciała bym mieć. dla mnie jedno z najpiękniejszych miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys 🌼, dziewczynki 🌼 Ksiegarnia faktycznie super sprawa, ale nie w srodku sezonu na podreczniki;) ale tego jeszcze raptem tydzien i znowu bedzie spokoj:) Ja tez uwielbiam ksiazki:) ale zadko kiedy kupuje-niech zyja biblioteki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz to sobie wyobrażam zabiegani wkurzani rodzice jednym słowem paranoja:P:P ja teraz kupuje dużo książek:) znalazłam w galerii na dole taką księgarnie gdzie są promocje nawet po 2 zł. wiadomo najwięcej przecenionych jest harlekinów ale czasem coś ciekawego upoluje:):) poza tym jest zawsze tania książka na brackiej:) uwielbiam czytać właśnie wczoraj skończyłam czytać 3 książkę i teraz nic już nie mam do czytania:(:( moje kochanie ma manie czytania przygód monka (tego z serialu). już mam dość dużą kupkę książek kupionych:) ale moim marzeniem jest posiadać własną bibliotekę co dzień wchodzić i znajdywać co do przeczytania eh marzenia:):) kiedyś wypożyczyłam teraz nie mam na to czasu bo żeby się zapisać w krk musisz mieć zameldowanie u mnie na uczelni same techniczne:(:( a w Jagiellonce wiszę 30 zl:P:P (akurat nie o to chodzi a o to że mam daleko:(:( ) pamiętam że zawsze wynosiłam je stamtąd tonami :):) eh chyba muszę się przejść do Jagiellonki tylko pierwsze muszę podbić legitymacje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem totalnie padnieta! W domku zimno, bo jeszcze nie grzeja kaloryfery, na polu zimno, do poludnia lalo, teraz juz nie, ale raptem 10 stopni. Ludzie wszyscy podminowani, nerwowi i przewrazliwieni a poza tym jacys niepelnosprytni. Niech sie juz ten sezon skonczy! Juz nie mam sily do niektorych klientow. Koszmar!!! Takze Nibys, jakbys kiedys chciala pracowac w ksiegarni, to przestrzegam przed sezonem na podreczniki szkolne! Niektorzy wierza swiecie, ze jest tylko jeden podrecznik do jednego przedmiotu, a bywa po kilka roznych rodzajow. Typowa rozmowa: -Dzien dobry, w czym moge pomoc? -Czy sa podreczniko szkolne? (nadmieniajac, ze sa zaraz naprzeciwko dzrzwi!!!) -Tak, cos podac? -Poprosze ksiazke/cwiczenia do polskiego/matematyki/biologii/muzyki. -Ale jakie? -Juz, juz, zaraz poszukam kartki (ewentualnie wersja->) Takie zielone/biale/szare/niebieskie (lub->) To jest kilka roznych? (i olbrzymie zdziwienie) To przy jednym kliencie jest juz denerwujace, ale jak jest kilka to dodatkowo zajmuje czas i uwage! Dobra, juz sie wyzalilam, a teraz ad rem: Potrzebuje torebke. Srednia, w jakims spokojnym kolorze, niekoniecznie bardzo elegancka, najlepiej uniwersalna, jednokomorowa, do 60zl. Moze mi ktos cos polecic? Wiem, ze ide na latwizne, ale pracuje od 9 do 18 i nie mam jak isc do sklepow i poogladac. Dzieki z gory:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre z tym podręcznikiem:):):) mi tez lodowato brrrrrrr;/;/ a w szafie mam pustki:( muszę kupić jakieś jesienne ciuchy sweterki szale rękawiczki i buty bo brrrrrr więc jak coś ciekawego to napisze:) z torebką może być ciężko od roku nie kupiłam nic bo żadne mi się nie podobają;/;/ pokaże ci jaka mi sie ostatnio spodobała:):) http://www.bata.pl/catdetail.php?&catItem=4&selId=&action=&techId=&brandId=&size=&price=&art_number=&a_page=29&tipslist= jutro albo w najbliższym czasie:) ma coś w sobie co mi się podoba:):) a po tak długim okresie gdy nic nie mogłam kupić jestem zdecydowana:P:P pooglądaj torebki z baty dość drogie ale lubię je:):) http://www.bata.pl/catlist.php?catItem=4 a na co dzień proponowała bym taki worek z materiału sama taki mam z h&m:):) a jak się zbrudzi to wypierzesz:) tylko nie wiem gdzie teraz są i jakie zorientuje się to na pewno coś znajdę:) w orsay możesz poszukać bo tam są w miarę tanie torebki. ale oczywiście na ich stronie nic nie ma;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Duza torebke juz mam, ale jest za duza i zeby cokolwiek wyjac trzeba wszystko wywalic. Musze w diversie popatrzec, ale nie mam kiedy:( To juz tyle na dzisiaj, bo jestem glodna, zmarznieta i niewyspana a poza tym tesknie za wana;) Sloneczka zycze na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypatrzylam dzisiaj sobie torebeczke:) w takim malym sklepiku na osiedlu. Brazowa, sztruksowa, z jakimis naszytymi kwiatkami, za 45 zlotych:) tylko problem jest taki, ze teraz czesto chodze w czarnej skorzanej kurtce i chyba by sie gryzla z taka torebka? Takze pytam gdzie moglabym kupic taki brazowy sztruksowy plaszczyk do kolan, jesienno-wiosenny:) i w jakiej cenie;) Pozdro od leniuszka (vel mnie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):) wreszcie wróciłam:):):) i nie zmierzam cię opuszczać:):) ale muszę zacząć od krytyki ;/;/ dlaczego bo kwiatki bo sztruks bo sama mówisz badziewie. 45 zł może i nie dużo ale jak sama zauważyłaś teraz pasował by płaszcz buty itd i robi sie większą suma. więc lepiej kupić już coś super bo wtedy to korzystna inwestycja:) co do płaszczyka to jestem na nie hmmm dlaczego 1. nie praktyczny (na mrozy za zimny a na jesień na ciapę przemaka;/ na lekkie zimno za ciepły) 2. nie modny 3. poszerza i nie podkreśla figury. zapomniałam całkiem byłam w galerii dominikańskiej w Wrocławiu w kapphalhu płaszczyk kosztuje 499 zł:):) http://www.cogdziezaile.pl/obrazki/kappahl_plaszcze.jpg zaraz pomyśle o jakimś ciekawym płaszczyku jeszcze dla ciebie niezorientowana:) na pewno coś znajdziemy. a może znajdziemy sztruksowy w modnym kroju i połączymy moje obiekcje i twoje upodobania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe już otwieram bramy i powije sklepów przed tobą lol:):):) szkoda ze nie widzę tej torebki:( jeśli nie ma jakiś przesadnych kwiatowych wzorów podoba ci sie i będziesz mieć ją z czym nosić to kup bo nie jest droga:) ale pod żadnym pozorem nie łącz jej z sztruksowym płaszczem bo nudno tak uwierać sie tylko w jeden materiał. lepiej poszaleć tu kilka moich propozycji: http://cogdziezaile.pl/index.php?p=2118 http://cogdziezaile.pl/obrazki/wallis_fw_biuro.jpg a szukam dalej jakiś ciekawych płaszczyków:):) ja mam z tamtego roku z aggi niebiesko brązowy podoba mi sie bo jest dość oryginalny:):) ale jak coś znajdę to od razu wkleję:) a tu jeszcze taka futerkowa torebeczka: http://cogdziezaile.pl/obrazki/div_logotyp_jesien.jpg myślę ze jak by ją zestawić z modnymi futerkowymi dodatkami typu nauszniki lub czapka plus czarny płaszczyk mogło by ciekawie wyglądać:) a co do sztruksowego płaszczyka to widziałam taki w cubusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksy tak zwane to raj
ja inspiracje do swojego stylu znajduje w cosmopolitan, glamour etc w przeciwienstwie do wielu moich rowiesniczek, ktore stylem nawiazuja do dziewczyny i twista... wiekszosc ubran mam ze sklepow z uzywana odzieza, stac mnie na firmowe, ale malo gdzie znajde cos fajnego, nie w stylu uliczno-bazarowym. w scislym centrum miasta w ktorym kieszkam pasuje mi vero moda i H&M jedynie...reszta interesujacych sklepow (tez na palcach liczyc) jest w centrach handlowych, do ktorych nie chce mi sie jezdzic, a lumpeksy sa czesto po drodze po jak wracam z uczelni) ;) za uzywane rzeczy w lumpeksie moge zaplacic tyle co za nowe, chociaz rzadkowscia jest by cos bylo naprawde drogie (bluzki maks 30zl), natomiast na allegro za uzywane ubrania mozna sporo zaplacic (tam tez czesto kupuje). jesli cos jest fajne to i za uzywana bluzke za place 130zl (maksimum jakie osiagnelam:P). PS wiele osob chwali moj styl i pyta gdzie co kupilam, najczesciej pytania padaja o ciuchy z lumpeksow jak na ironie dorga zalozycielko topicu, a ciuchy nie wszytskie tam sa niemodne. moda w polsce jet zacofana wzgledem zagranicy, zdarzalo mi sie juz kupic cos w lumpeksie a dopiero po kilku miesiacach praktycznie identyczna rzecz zobaczyc w sklepi w nowej kolekcji. pozdrawiam i zycze poszukiwania wlasnego stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie kobietki - super że na was trafiłam :) Ja właśnie tak samo (choć mam prawie 27l) szukam swojego stylu. Mało tego - schudłam ponad 20kg i pożegnałam worki i koszmarnie wielkie szmaty :D Ostatnie 2 lata były koszmarem, zero stylu - ubierałam się w to co było dobre a nie ładne :o Dziś mam rozmiar 36-38 i chcę to podkreślić. Właśnie jestem na etapie kupna kurteczki/trenczu, długich kozaków i torebki :) Napaliłam się na czarny kolorek. Jestem blondynką - może zdecydować się na brązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - mierzyłam bardzo podobny trencz w modzie+ i najmniejszy był 40 - sprzedawczyni powiedziała że jest na mnie za duży :D hihihiiii To było cudowne :D Poza tym myślę czy trencz czy jakaś sexi kurteczka?? Jestem już zielona :o Będę wdzięczna za wszelkie porady :) http://allegro.pl/item239654956__piekny_dlugi_sweter_jakosc_jesien_2007.html http://allegro.pl/item243368123_wyjatkowe_sweterko_tuniki_sliczne_kolory.html Co myślicie o tych sweterkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć -kocica- :):):) gratuluje :):):) hmmm seksi kurteczka czy super płaszcz hmmm..... powiem ze powinnaś mies to i to:) ale wiadomo tak kolorowo nie ma (właśnie dlaczego tak nie ma?? w związku z wyborami oddam swój głos na tego co wprowadzi dopłaty dla kobiet na ciuchy:P::P) najlepiej pomierz i kup to co ci się będzie najbardziej podobać:):) a kolor hmmmm zależy jaką masz karnacje jak jesteś bardzo blada to czarny może to pogłębić. ja np. kocham brązy więc jak zawsze jestem na tak dla brązu:):) ale to moje zboczenie:P:P w tym roku modne są szarości więc może czarny trencz plus szary szal i stalowe spodnie? albo bardziej radośnie czarny z czerwona torebka i rękawiczkami? a teraz skrytykuje jak to ja:P:P sweterki eh jakość jakość jakość jak to powtarzam lepiej kupić 1 lepszy niż 3 tańsze bo dłużej będzie służyć:) i ten pierwszy okłada się jakoś workowato nie podkreśla walorów;/ a schudłaś chcesz pokazać talie piersi itp owszem długie sweterki są jak najbardziej na topie:) ale tak jak na tych fotkach a nie jak na allegro nie duży pasek na biodrach nie mały ozdobny lekko opadający. tak jak tu: http://cogdziezaile.pl/obrazki/wallis_fw_biuro.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/makalu_swetry.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/taranko_swetry.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/geisha.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/tatuum_pary.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/solar_czerwony.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/solar_brazy.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/solar_kolor.jpg http://cogdziezaile.pl/obrazki/taranko_suknie.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - 😘 :D Baaaaaaardzo dziękuję za cenne rady, uwagi i foteczki :) Co do sweterków to ja chcę właśnie kupić wydekoltowany dłuższy i jestem na etapie poszukiwań :) Nie kupiłam jak dotąd nic - wybieram się jutro :) Postanowiłam kupić płaszczyk czarny wiązany w pasie i ożywiać go tak jak właśnie zaproponowałaś :) Ostatnio miałam same brązy Za miesiąc jakaś kurteczka, tym razem krótka i cieplutka :) Kozaków namierzyłam się sporo, ale jedne albo za małe inne za duże albo rozmiaru nie ma albo cena zabija :o Na pewno napiszę co i czy kupiłam :) Mam nadzieję że kupię to co zaplanowałam a nie znowu wrócę do domu z czymś zupełnie innym hihihihii :) Pozdrawiam!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezorientowanaciuchowo--nie będziesz miała nic przeciwko temu,że też poproszę o radę nibys :)? Bo cholercia,ja to w ogóle nie mam swojego stylu i porady chciałabym tzn.poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i znowu mi głupio bo nie chce robić za eksperta modowego:P bardzo chętnie pomogę. tylko nie chciałabym wpaść w pułapkę narzucania własnego stylu. więc jak będzie za szaro i brązowo to krzyczcie na mnie:P hehehe wiecie co mnie zastanawia wasza reakcja jak byście mnie zobaczyły to jak się ubieram itp...bo nie chce w waszych oczach uróść na jakaś super modną. w tej chwili biegam w dżinsach i ukochanym szarym golfie:) wiec raczej normalnie:) i wręcz przeciwnie do mody muszę się przekonać :P annah----zrób tak jak niezorientowana poszukaj w tych stronkach z początku topiku rzeczy które ci się podobają a pomyślimy gdzie takie kupić i czy pasują do siebie:) wybierzemy jakieś dodatki itp. -kocica- udanych zakupów:) moja współlokatorka kupiła sobie właśnie długi brązowy sweter tylko z golfem wygląda super:):) muszę zapytać gdzie:) oj tego wam zazdroszczę:):) ja jestem za malutka na takie swetry:(:( a tak mi się podobają:) a do takiego sweterka pasek właśnie w tali albo zraza pod nią i będzie super:):) bardzo podoba mi się zestawienie właśnie czarnego trencza z czerwienia:) tylko nie przesadź torebka rękawiczki szal i buty to może być za dużo:) niezorientowanaciuchowo--- co u ciebie? mnią już szał podręczników kupiłaś torebkę?? a właśnie powiem ci jedno kup sobie dłuższa kurteczkę lub płaszczyk na zimę bo w tramwajach i na przystankach tak nie miłosiernie piździ (przepraszam za określenie ale najlepiej oddaje sytuacje). a kocica jak na zimę kurteczkę to tez mogę ci poradzić ta z futerkiem w środku mam taką i jest mi zawsze cieplutko a ja straszny zmarzluch jestem:P:P a to futerko nie robi takiego puchu i nie wygląda się jak w bańce:P jak w tych pierzasto puchowych:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 🌼 Nie pisałam wcześniej bo nie bylam na kompie:) Sezon sie juz skonczyl, jedynie ostatnie sierotki chodza i pytaja o brakujace cwiczenia. Chyba sobie nagram na dyktafonie tekst \"nie ma, sa braki w hurtowni\" bo juz mi sie znudzilo powtarzanie tego samego do drugiej osobie:) Torebeczke kupilam, co do jej \"kwiatkowosci\" to ma bardzo dyskretny, bezowy hafcik na jednej kieszonce z przodu i bodoba mi sie coraz bardziej:) Przemoglam sie! Poszlam z kumpela na sklepy i siedzialam przynajmniej 15 minut w kazdym, i juz mam jako taki plan;) ale musze go doglebnie przemyslec;) ps. Zapraszam tu wszystkich, nie ma ograniczen;) I witam Kocice i Annah (jak masz na imie Ania to jestesmy imenniczki;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) cześć Aniu:) mogę po imieniu czy lepiej nickiem? a tak w ogóle to kinga:) miło mi:) cieszę się ze torebka przypadła ci do gustu i nie dałaś się moim narzekania:) bo ja maruda straszna jestem:) gratuluje:) i wyprawy i planu:):) ja sama jestem i mi się nudzi:P więc jeśli masz już jakiś wymarzony ciuch to mogę ci poszukać gdzie takie są:):) co by oszczędzić długich zakupów i szukania:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie to są same fajne dziewczyny :D Ale do rzeczy-jestem po 30-tce,mam 173 cm wzrostu,60 kg wagi-figura ok,duuże piersi :P.jestem blondynką,zielone oczy,jasna karnacja.Ubieram się sportowo,bo przy dzieciach tak mi wygodniej-dżinsy,t-shirt i adidasy lub klapki,bluza.I rzygam już tym za przeproszeniem!!!W spódnicy czuję się kiepsko(choć jak kiedyś miałam ubraną,to się każdemu podobałam),na obcasach jeszcze gorzej. Dobrze się czuję i wyglądam(tak myślę) w czerwieni,bieli,czerni,niebieskim.Nie pasuje mi brąz,róż i szary,dekolt w karo jest do bani,bluzki kopertowe też-przez te piersi :(. Podoba mi się styl Małgosi Kożuchowskiej.Zakupy robię przeważnie w Reserved,H&M,Top Secret,rzadziej w Orsayu.A w mojej szafie są;chyba z 7 par dżinsów,koszulek i bluz na zamek nie zliczę,adidasy,klapki,jedne spodnie eleganckie czarne w jaśniejsze prązki(coś z grafitem),do tego mam transparentną bluzkę grafitową i na to nakładam sweter rozpinany(duże guziki)w kolorze kawy z mlekiem,do tego butki czarne na obcasie niewielkim---i to jest mój jedyny strój wyjściowy :(.Nie mam żadnego żakietu,płaszcza itp. Chciałabym sobie kupić fajny płaszczyk,buty,torebkę,jakąś spódnicę,kilka bluzek--taki zestaw,żeby można było to łączyć,a codziennie wyglądać troszkę inaczej. Pomóż kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam z zakupów z ......................................... z niczym :( :( :( Jak byłam gruba źle -bo nie mogłam nic na siebie dostać. Teraz wejdę prawie we wszystko i co?? Nie mogę się zdecydować na nic :( Przymierzyłam milion ciuchów, tu mi nitka srebrna przeszkadza, tu nie taki dekold, to nie taki kolor, to mi nie pasuje.... Kuźwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dodatek mężuś motający mi w głowie :( Jestem totalnym bezguściem i nie umiem się ubrać. Chce mi się płakać :( 😭 Musiałam wam to napisać, nie ma się komu wyżalić, nie gniewajcie się na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
A ja tam polecam zakupy na Allegro.Super ciuszki, dobrych firm i często za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka😘 Bylam dzisiaj znowu na ciuchach (szalenstwo, wiem) i kupilam zakiet sztruksowy w takim zimnym odcieniu brazu, ale z torebka mi sie gryzie:( bo ona jest raczej koloru mlecznej czekolady:) na poniedzialek sobie wypatrzylam inny zakiet i taka ktorka kurteczke w piaskowym i szarym kolorze. Zrobilam liste koniecznych do kupienia ciuchow, ale jak sie podliczylam to o mamuniu! BonPrix do mnie przyszedl, czekam jeszcze na Quelle, OTTO i jakis jeden, calkiem ciekawe ciuchy tam maja, ale wolalabym to zobaczyc na sobie przed kupnem:) Pozdrawiam sobotnio z mojego cieplutkirgo domku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) annah---na temat dobierania ciuchów do figury nie będę się wypowiadać bo mogę walnąć jakaś gafę:P:P jedynie polecę to: http://serwisy.gazeta.pl/avanti/8,53381,3431245.html od siebie dodam że golfy i podkoszulki z stójka i pod szyje bez dekoltu optycznie powiększają biust:) sama czasem stosuje ten trik:P wiec tobie proponowała bym dekolty:):) myślę ze bardzo ładnie było by ci w sweterku dłuższym za pupę z dekoltem wodą (ostatnio bardzo modne:) poszukaj też fotek w necie osób fajnie ubranych. mówiłaś o kożuchowskiej ja tez bardzo lubie jej styl:) pokaż które jej ciuchy ci się najbardziej podobają:) przypomnę jeszcze strony z ciuchami może tam coś wybierzesz: www.cogdziezaile.pl www.style.com www.vogue.de www.glamour.pl www.luxlux.pl www.snobka.pl www.kbieta.wp.pl www.kobieta.interia.pl http://www.promod.com/ http://www.hm.com http://re-reserved.com/nowinstores/ http://www.solar-company.com.pl/ http://www.tatuum.com/ http://www.troll.com.pl http://www.diverse.pl/ www.ravel.com.pl a teraz o spódnicach:) ja sama długo ich nie cierpiałam:P dopóki nie znalazłam mojego ideału ja kocham spódnice do lub za kolano:) i czuje się w nich super:):) niestety na to jedyną radą jest dużo zmierzyć różnych krojów i fasonów.od ołówków po bombki trapezy itp więc na razie nie wiem zbyt co ci zaproponować. z tego co zrozumiałam chcesz zmienić styl na bardziej elegancki?? na pewno radzę ci zakup kolejnych materiałowych spodni mimo ze ich nie wymieniłaś. poczujesz się dużo bardziej kobieco niż w dżinsach. postaram się poszukać jakiś propozycji żakietów. z sportowych widziałam fajny z aksamitu w diversie. i śmiało mogę ci polecić reserved w tej sprawie choć pewnie o tym wiesz bo kupujesz tam rzeczy:) sa nie drogie a zarazem bardzo fajne:) -kocica- to dlatego ze zaczynasz wybrzydzać i bardzo dobrze:):) bezguście kupuje co wpadnie w rękę a ty musisz powybrzydzać. :P mój facet o mnie po zakupach butów na wesele: wchodzimy do pierwszego sklepu pokazuje jej buty fajne są jej tez się podobają jupi!! kupimy w pierwszym sklepie:):) a tu nagle zauważa że jeden pasek jest dłuższy od drugiego jakbym mógł je nawet do szewca zanieść...:( :P:P nie przejmuj się:) powiem ci tak kup to co w 100% ci się będzie podobać :) ja jestem największa maruda pod słońcem jeden mały szczegół i od razu ciuch jest na nie:P a mała rada jak kupić coś na zakupach łatwiej:) i prędzej ci się wiele rzeczy spodoba. nie idź z nastawieniem muszę coś kupić a idę pooglądać i może coś kupie:):) dwa zrób się na bóstwo włosy makijaż wszystko idealnie im bardziej podobasz się sobie tym bardziej optymistycznie patrzysz na siebie w ciuchach:P powiem ci ze jak przelotem wpadam na zakupy w tłustych włosach, fatalnym makijażu, stroju rzadko kupuje cokolwiek zazwyczaj wychodzę jeszcze bardziej zirytowana:/ trzy mierz dużo. chcesz kupić spodnie eleganckie a u góry masz zwykły top lub całkowicie nie pasujący ciuch bierz do przymierzalni różne kroje spodni ale poza tym kilka bluzeczek/sweterków/żakietów i korali odr azu zobaczysz jak komponują sie z pasującymi ciuchami:):) i ostanie 4 idź jak masz dobry humor to nie zawsze prawda ze zakupy najlepsze na handre;/ czasem tak ale wtedy kupujemy raczej bezmyślnie. w połowie zakupów zrób sobie z mężem lub przyjaciółka przerwę wypijcie kawkę zjedzcie lody lub obiad od razu wtedy lepiej się patrzy na świat będziecie mieli/miały okazje porozmawiać i nabrać sił przed 2 turą:P:P niezorientowanaciuchowo---no widzę postępy:):):) szalejesz:P:P:P plan:):) super:):) co do żakietu to sztruksowy jest bardzo poręczny i dobrze się nosi :) a jak brązowy to już mi się podoba:P ale nadal ponawiam to żebyś nie łączyła sztruksu z sztruksem zwłaszcza w tym samy kolorze. lepiej wybrać jakiś inny (wiadomo raczej cięższy i toporny materiał do sztruksu nie będzie pasować satyna:P) wtedy nadasz wyraz ubiorowi a nie zgubisz się w jednym materiale:) a co do bonprixa to nie polecam dziewczyny strasznie narzekają na jakość. ;/ i jak sama mówisz lepiej zobaczyć na sobie. sama mam kilka nieudanych zakupów z allegro;/;/ tylko dla tego ze nie mierzyłam nigdy takiego fasonu a spodobał mi się a w rzeczywistości okazało się ze jest dla mnie fatalny;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×