Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowanaciuchowo

Pomozcie mi z ciuchami

Polecane posty

a z Diversa: buciki Corrine VI koszulka Lavenda Kurteczka Vanilla bluzeczka Tedika Spodnie ChandlerIV i tyle. raczej nie moj styl;) i jeszcze ponawiam pytanie o sklepy Defekt. warto tam chodzic czy szajs sprzedaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę cię troszkę rozczarować rurki i cygaretki nie mijają. nadal są modne w kolekcjach zimowych jest ich pełno. poza tym pojawiają się szerokie spodnie czyli szwedy a je lubisz. ale uważaj z szwedami jesteś za niska do nich zniżą cię optycznie i poszerzą. największej ilości kobiet jest dobrze w rurkach (wreszcie wiem że miałam racje twierdząc że to proste z góry na dół) w sklepach pewnie mierzyłaś zwężane w nogawkach spróbuj zmierzyć prosty krój? teraz będzie wchodzić jesienna kolekcja więc powinno się znaleźć w sklepach trochę szwedów i szerszych spodni. ciesze sie że coś wybrałaś ze stronek mam tylko uwagę co do kolorów. bo wybrałaś i fiolet i biel i czerń i zieleń i brąz i niebieski. może pomyśl o jakieś gamie kolorów? o fiolet lubisz więc do niego może czarny biały i szary będzie modnie i nic sie nie będzie gryzło. fiolet i brąz sie gryza nie mówię że nie możesz posiadać tych kolorów razem ale na początku jest bardzo ważne aby mieć mało ciuchów a dużo zestawów więc wszystko musi pasować do siebie. jeśli do tego dołożysz brąz to tak właściwie możesz nosić go tylko z białym no może z czarnym jeśli będzie to gorzka czekolada. podałaś kolory niebieski fiolet i róż. fiolet i róż pasują do siebie zaś niebieski robi z tego wielkie cukierek za słodko;/ pomyśl jakie kolory chcesz nosić? jakie zestawienia z tego mogłabyś robić? co do defektów niestety ci nie powiem po prostu nie bywam;/ wiem tylko tyle że na początku były fajne ciuchy a teraz marnie;/ ale to zależy tez od defektu:) pozdrawiam. głupio mi ze tylko ja pisze;/ jak bym robiłam za jakiś autorytet.:P mam nadzieje ze tego tak nie odbierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bron Boze, ciesze sie ze kto sie chce podzielic wiedza i doswiadczeniem. Co do Twojej wypowiedzi: Nie wybieralam ciuchow ze wzgledu na kolory tylko tak luzno co mi akurat wpadlo w oko. Laczenia zestawow musze sie dopiero nauczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym mnie akurat szwedy nie poszerzaja, wiem bo nosilam i czulam sie swietnie, poza tym sa bardzo wygodne:) i chcialabym zeby znowu byly modne:) natomiast w rurkach wygladam tak sobie, a juz cygaretki sa dla mnie raz ze okropnie brzydkie, a dwa zupelnie nie pasuja do moich szerokich bioderek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf
Przeczytalam temat, bo rowniez chcialabym zmienic styl a nie umiem sie dobrze ubierac...Mam zatem pytania, jakie kolory do siebie pasuja a jakie sie gryza?Jakie ubrania pasowalyby do dziewczyny o figurze klepsydry?Ale niestety takiej, ktora ma pare kilo za duzo;/ Choc bez jakiejs przesady.Mam spory tylek, biust i uda a talie w miare ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf
Chyba jednak nikt mi nie chce pomoc...A szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:):):)Mam pytanie...dobra jest firma zara...mam dużo ciuchów z tej firmy...są takie inne niż z normalnych firm...i nie wiem do czego mam je ubierać np.mam czerwona bluzke ,z falbankami!!! z dużym dekoltem...czuje sie niezrecznie ja załaozyc ...co mogę pod spód...zeby nie było widach mi biustu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
hmm..a ja sie ubieram w ciuchlandach i kupuje tam ubrania znanych firma, wogole niezniszczone albo moze troszke za grosze mam w swojej szafie duzo sweterkow klasycznych w roznych kolorach - biele, niebeiskosci, blade roze, zcerwienie, bluzki kopertowe czarna i zcerwona, dziesiątki koszulek w roznych kolorach z nadrukami i bez, szare, grafitowe,czarne i białe rybaczki- z roznych materiałow szaliczki letnie sukienki kilkanascie spodnic - brazowe, khaki, w pastelowe wzorki, jeansowe, czarne, eleganckie i na codzien żakiety- turkusowy i granatowy tuniki eleganckie , dziewczece bluzeczki bluzki koszulowe na rozne egzaminy wiele z tych ciuszkow ma orginalny krój lub wzór i nigdzie w sklepach ich nie zobaczycie...no chyba ze zalezy wam na tym by wyglądac tak jak reszta podarzających za moda.. ja polecam ciuchlandy ale trezba robic zakupy z głowa i nie w kazdym sklepie bo czasem odrazu widac ze ceny sa zbyt wysokie w porownaniu do jakosci towaru... ale warto..naprawde warto gdy wygrezbuje sie spodnice diverse, zakiet i spodnie H&M, kurtke Mexx, koszulke Vero Moda, spodnie River Island, ciuszki Esprita , Ulli popken, Atmosphere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf
Moze i warto,ale ja zupelnie nie umiem szkuac w takich sklepach...Poprostu sie gubie. Podziwiam takie dziewczyny jak Ty, ktore potrafia tam znalezc fajne rzeczy za rozsadna cene;) Ale wciaz zostaje nierozwiazany moj problem...Ja widze co mi sie podoba. Lubie ubrania w stylu "mejska elegancja", ale zupelnie nie wiem, jak laczyc ciuchy, co do czego pasuje, jakie kolory, a jakie kolory sie gryza...No i jakie ubrania pasuja dzieczynom o figurze klepsydry,ale ze sporym tylkiem,biustem i udami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jedno
dlaczego niby brąz i fiolet się gryzą? rozumiem, ze różowy i czerwony, albo pomarańczowy to odpada, ale tego wykluczenia nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
w sumie to jak sie chce byc orginalnym i wyrozniac to mozna zakładac i łaczyc kazdy kolor ze soba.. a figurę klepsydry ma Nigella z programow kucharskich , które leca na TVN Style.. wprawdzie jest juz dojrzała kobieta ale jej styl klasyczny ulepszony o młodziezowe dodatki chyba powinien pasowac nawet do młodych dziewczyn.. zwykle chodzi w gładkich koszulkach i gładkich sweterkach w zdecydowanych kolorach a na pupe zakłada ciemne spodnice, proste ale nie obcisłe spodnie, jeansy... moze poszukaj jej galerii w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ogolnie to masz bardzioi fajny kształt figury..ja jestem niestety gruszką...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ciesze się ze tak to odbierasz nie chce robić za autorytet. a czasem przybieram taki autokratyczny ton. chciałam przeczekać aż ktoś się pojawi:) skrytykuje co powiedziałam (tylko jedno---bynajmniej nie chodzi mi o twoją wypowiedź) lub da inną koncepcje. gdy tylko jedna osoba mówi trudno uniknąć narzucania własnego stylu. niezorientowanaciuchowo nie wiem dla czego ale wydawało mi się ze jesteś niższa ah te 10 cm których mi zawsze brakowało. ciężko mi czasem patrzyć z innej perspektywy:) jeśli dobrze wyglądasz w szwedach i dobrze się w nich czujesz nie rezygnuj z tego. niestety gdy panuje moda na jakiś konkretny styl spodni jak teraz na rurki i cygaretki ciężko znaleźć coś innego niestety musisz szukać. niestety nie mogę ci powiedzieć gdzie znaleźć szwedy teraz bo dla mnie lepsze są proste kroje. bardzo dobrze ze umiesz spojrzeć obiektywnie na to iż nie wyglądasz dobrze w wąskich spodniach a nie rzucać się na nie tylko dlatego że jest moda a pasują ci jak pięść do nosa:P:P sf- spróbuj zrobić to samo co niezorientowana... znaleźć jakieś ciuchy które ci się podobają na tych stronach. to dobry początek do znalezienia swojego stylu. patrząc na całe zestawienia znajdujesz inspiracje. jak napisałam nie chce robić za wyrocznie w doborze ciuchów bo mogę się mylić. Nadiya26l--- też bardzo lubię zare i podoba mi się ich nowa kolekcja. spróbuj ubrać do tej bluzeczki zwykły biały top który będzie widoczny w dekolcie ostatnio takie połącznia na cebulkę były bardzo modne. może tez tubę lub jakąś koszule. rozumiem że ta bluzka jest dość strojna wiec pod spód ubierz coś prostego.albo także ciekawym pomysłem może być duży naszyjnik nie będziesz czuła się tak nago a zarazem ładnie pokreśli dekolt. i teraz wreszcie doszłam do ciebie tylko jedno:) zastanowiłam się teraz nad twoim pytaniem i rzeczywiście może przesadziłam z tym gryzą lepsze określenie to wyglądają nijako. zależy tez jaki fiolet i brąz. taki liliowy róż ładnie będzie wyglądał z gorzką czekoladą. lecz mocny fiolet biskupi z jasnym brązem według mnie wygląda fatalnie. o wiele bardziej podobaj mi się połączenia fioletu z czarnym granatowym bielą. gdyż ten fiolet jest bardziej wyeksponowany. może to tez moje zboczenie nie lubienia ostrych połączeń:P:P sama mam dużo brązów w szafie i nijak mi pasuje do tego fioletowy:P emphetepe---cieszę się ze sie pojawiłaś:) tez tak samo podziwiam umiejętność znalezienia czegoś w ciucholandach. ostanio sama weszłam do ciucholandu szukając czegoś innego i nie potrafiłam nic znaleźć. w sklepach orientuje się co mi się podoba odrzucam po prostu kolekcje których stylu nie lubię a w ciucholandzie nie potrafię niczego wyszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
gdy sie szpera w ciuchlandach trezba porpostu jak najwiecje rzezy poprzymierzac..zreszta w kazdym sklepie...czasem cos nieatrakcyjnie wyglądajacego na wieszaku na nas, naszych kształtach układa sdie rewelacyjnie i staje sie swietnym ciuchem a to co na manekinie wygląda wystrzałowo na nas jest do nieczego... co do ciuchlandow to niestety ale trezba pogodzic sie ze sa to zazwyczaj ubrania które odbiagaja od najnowszych trendow ale dla tych które preferuja kalsyczny styl ...lub ubieraja sie z nutka ekstrawagncji zawsze znajdzie się cos fajnego....i zcego nie ma w sklepach... moja szafa porpostu tonie w klasycznych sweterkach ..ale kazy ma cos w sobie..a to guziczki na rekawie, a to marszczenie powiekszające biust, a to kokardke i małe puffki... no i to w ciuchlandzie znalazlma turkusowy zakiet, który siwetnie wspołgra z moja karnacja i stylem... to z tamtąd mam lniane białe rybaczki h&m czy elegenackie koszule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys 🌼 Emphetepe 🌼 Dzieki dziewczyny:) wczoraj dostalam wyplate i skladam ja jutro na konto, wydam dopiero w krakowie. Musze sie przejsc na miasto a przez prace nie bardzo mam kiedy:( i popatrzec w tych sklepach do ktorych nigdy nie zagladalam. Jakos sie zmusze, bo nie jestem jak widac typowa dziewczyna uwielbiajaca window shopping i ogladanie i mierzenie sterty ciuchow. Moze moja psiapsiolka sie zgodzi:) zreszta, moze akurat mi sie to spodoba;) Co do szmateksow: mam z takiego jednego koszulke h&m a poza tym nic ciekawego kolo mnie nie ma, poza tym takie lepsze rzeczy w szmateksie kosztuja odpowiednio wiecej, a po mojej (skadinad baaaaardzo kochanej) mamusi mam glupi nawyk sknerzenia na ciuchy. Nie pomyslcie sobie ze jestem jakas taka biedna strasznie czy cos, tylko niestety moi starsi nie rozumieja, ze komuna sie juz skonczyla i jedzenie nie jest towarem luksusowym. I ciuchy sa u nas na ostatnim miejscu na liscie wydatkow. Ale od pazdziernika sama sobie gospodarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legianska
leginsyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
mogę się przyłączyć do rozmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
więc tak też mam czasem problemy z ubiorem. Nie chcę wyglądać jak tandeciara z bazaru ale też nie mam zabójczych funduszy na droogie ciuchy. Uwielbiam lumpeksy bo tam są takie perełki za takie grosze. Już znalazłam swoją kolorystykę w której czuję się super i zarówno dobrze wyglądam: czerń czerwień i biel Tylko zawsze mam problemy z dolnymi partiami ciała ponbieważ mam figurę gruszki , okrąglutkie biodra i taką wypukłą pupę. Choźć nad tym pracuję , jestem na diecie i mam zamiar zrzucić kiloski. Głupio mi tak pytać ale co to są za spodnie ,,cygaretki,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B...K 🌼 witam:) A cygaretki..to jesli dobrze wiem sa takie proste waskie spodnie, cos jak rurki o ile nie to samo. Moze ktos lepiej oblatany sie wypowie;p Szmateksy juz mi sie znudzily, tyle sie trzeba nagrzebac wsrod roznych szmat zeby coskolwiek wygrzebac. I to cos nie zawsze jest w dobrym rozmiarze albo kolorze albo juz sprane. Legianska ??? nie wiem o co ci chodzilo, ale jezeli reklamowalas leginsy to mnie akurat one sie nie podobaja okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezorientowania super! idealnie myślisz po 1. odkładasz pieniądze żeby wydać w krk świetna decyzja będziesz mieć większy wybór (ps. niestety na razie brak przecen na kolekcje jesienne:(:(:( sama uciekłam z zary jak zobaczyłam ceny bo wiedziałam że mogłabym ulec pokusie i wydać 200zl na balerinki:P:P:P więc proponuje też poczekać do wyprzedaży:)) 2 odłożysz pieniądze więc będziesz mogła sobie kupić więcej za jednym razem od razu dobierając rzeczy mając je przy sobie:):) 3 przyjaciółka zawsze milo mieć przy sobie kogoś kto powie coś innego niż ekspedientki które zawsze mówią świetnie wygląda pani:P:P: (a spotkałam tylko 1 szczera w galerio centrum właśnie w krakowie:):)) 4. dobrze że już zauważasz że ciuchy to nie luksus:) owszem nie przesadzajmy te 200 za baletki to była by rozrzutność:P ale wydać troszkę pieniędzy to nie grzech a jak dobrze później czujesz się w tych ciuchach jeśli są dobrze dobrane i skrojone i dobrej jakość:):) b...k podziwiam jeśli umiesz tam szukać ja się po prostu gubię:P:P jak pisałam wcześniej. próbowałam ostatnio i nie wiedziałam jak szukać:( w anglii czasem byłam w charlity shopie (jak to się do cholery pisze?P:P:P) i tez bez rewelacji choć żałowałam że nie kupiłam retro okularków jakie raz znalazłam i butków puuciego takich klasycznych eh:(:(:( ale to były jedyne moje szczęśliwe trafy :P:P super że masz swoją kolorystykę że już znalazłaś coś:) a cygaretki to po prostu spodnie obcisłe z góry na dół wąskie w pasie biodrach udach kolanach i kostkach:P:P:P to co zazwyczaj ludzie nazywają rurkami:P sama temu uległam i myślałam że rurki to właśnie to:P:P ale na forum ostatnio zauważyłam potwierdzenie (dziękuje za to) że jednak początkowo miałam racje. rurki to spodnie o kroju prostym czyli nogawka jest prosta. nie zwężana i nie rozszerzana czyli najzwyklejszy krój opięty w pupie a później nie zwężający się mniej więcej ta sama szerokość w kolanach co i w kostkach. co do legginsów ja ich nie znoszę ale jak kto lubi i jak się dobrze czuje to niech nosi. choć dla mnie są obleśne widziałam też dziewczyny świetnie w nich wyglądające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibys
http://www.cogdziezaile.pl/obrazki/kappahl_plaszcze.jpg mam prośbę, czy mogłabyś powiedzieć, gdzie sprawdzić cenę tego płaszcza pierwszego po prawej? do takiego sklepu mam pewnie ze 100 km wiec lepiej się zorientować przed ewentualną wyprawą a tak przy okazji, miło się czyta Twoje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też od razu wpadł mi w oko:) niestety z tego co wiem kappahl zostanie otwarty w krakowie tej jesieni:( jak go otworzą to oczywiście skoczę i sprawdzę cenę:) może w kraku jest gdzieś jeszcze sklep z ich rzeczami? tylko ja nie wiem gdzie:) więc jeśli dasz mi namiary to jak będę gdzieś w okolicy to sprawdzę:) dziękuje za pochwałę:):) nie będę udawać fałszywej skromności to strasznie miłe:):):) i ciesze się strasznie zupełnie jak dziecko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
fantastyczne plaszczyki, mam taki trzeci od lewej, tylko ciemnoszary, jest suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibys
ja tutaj jestem icognito ;-) a w Krakowie bywam raz na 10 lat :-D częściej w Warszawie, ale to też chyba dopiero w październiku może będę... a na Twoje wypowiedzi zwróciłam uwagę jeszcze w lipcu, zapytałam tutaj o Wasze zdanie na temat jednej koszulki z allegro i byłaś tak miła, że się wypowiedziałaś. od tego czasu już Cię pamiętam i śledzę tutaj Twoje wypowiedzi i porównuję sobie do tego co ja myślę/myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 widzialam wczoraj ciekawie ubrana dziewczyne, miala czarne rurki, czarna kurteczke i kaszkiet i do tego fajny szaro-czerwony szaliczek. Wygladala w tym super, moze nie oddalam tego dokladnie, ale fajnie zestawione:) Ja chce juz na sklepy!!!! Az mi sie ochota na grzebanie w ciuchach zrobila, tylko musi mi sie @ skonczyc, bo nienawidze wtedy lazic po sklepach:) btw, znacie cos dobrego (w sensie jakies tabletki, witaminy) na wypadanie wlosow i koszmarny lupiez? Pisze dopiero teraz bo wrocilam niedawno z pracy i nog nie czuje. Sezon na podreczniki w pelni i ludzie szaleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×