Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowanaciuchowo

Pomozcie mi z ciuchami

Polecane posty

Gość kolorowakrowa
polecam Ci pobuszować w Allegro oraz sklepach internetowych! Wiem, że nie można przymierzyć tam ciuchów, ale jak się dobrze wymierzysz, to będzie spoko :) Ja zaczęłam tak robić zakupy w zeszłym roku i jak dotąd wszystko idzie świetnie! Polecam szczególnie : www.sklep.dlaurody.pl http://www.decobazaar.pl no i Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa - a myślisz że ja nie kupuję?? heheheeeee albo łaże po sklepach mierzę, patrzę w czym mi dobrze i na All kupuję za 1/3 ceny hihihihhhhhiii Potrzebuję pomocy co do torebki - jaki fason/faktura???? Kolor na bank czarny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kocica:) hehehehehehehe:) prawdziwa kobieta wybrzydza marudzi i dobiera. a najważniejsze wie jak chce wyglądać:) co do torebki to proponuje ci ywbrać ją pod kątem dodatków. masz prosty płaszczyk więc myślę ze wiele będzie pasować. co do modnych torebek to teraz na topie: -metaliczne ale nie oczojebne złote z bazaru lecz stonowane bardziej połyskliwe niż błyszczące w kolorze metalu miedzi starego złota itp o takie http://www.bata.cz/images/katalog/314334.jpg to one zastąpiły lakierowane które powoli odchodzą -kopertówki cho ponoć są modą jednego sezonu noszone nie tylko do wieczorowych kreacji ale i na co dzień. tu masz kilka http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,70585,4337312.html -ponoć wracają kuferki których ja nie trawie:P ale jak kuferek to projektanci mówią jednolity naturalny kolor. lv i gucci mieli je w swoich pokazach ale już nie pamiętam dokladnie -a i super że wspomniałaś o krokodylku znów powraca. -retro na topie od dawna i wciąż i chyba dalej pozostanie:) -a jeszcze poza tym pikowane ale one też wydają mi się skokiem jednego sezonu -co do rozmiaru moda nadal niebyt lub średnie torebki po etapie wielkich wydawało się ze powrócą średnie al jednak nie nadal rozmiar duży maxi:) albo w drugą stronę z kopertówkami i retro gdzie zmieścisz jedynie telefon i klucze:P a mówiąc poza moda najlepiej wybierz torebkę pasującą do dodatków. torebka nie koniecznie musi być tego samego koloru co buty (wręcz przeciwnie) powinna jednak tworzyć całość z ubiorem. kocica masz już jakieś typy?? zajrzyj do baty mi ich kolekcja w tym roku bardzo się podoba. ja już o 2 la próbuje sobie kupić czarna nie za wielką i nie mogę strasznie mi się nie podobają ostanie fasony. kupiłam sobie metaliczną i brązową białą a czarnej niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam sie jak durna i poszło w kosmos wrrrrrrr jutro idę na zakupy - powodzenia mi życzcie :) nibys - dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreee
"U nas jedynymi markowymi sklepami sa Cropp i Reporter" to nie sa markowe sklepy tylko totalne polskie gowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIMKA2010
ZAPRASZAM DO SKLEPU Z A P A R A W A N E M . P L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×