Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowanaciuchowo

Pomozcie mi z ciuchami

Polecane posty

!Hola! Buzka dla was dziewczynki :* Bonprix i inne gazetki to tylko i wylacznie przejaw mojego lenistwa :) bo latwiej tak poogladac wszystko i sie dluzej zastanowic:) zamawiac nie mam zamiaru, wole tego potem poszukac po sklepach:) Nibys: co myslisz o takim zestawieniu: szare spodnie kantki, szary zakiet i oczojebny, fioletowy sweterek pod spod? Bo mi sie taki jeden sweterek straszliwie spodobal! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nibys-przeglądałm te stronki i wybrałam kilka rzeczy,zobacz proszę i powiedz co o tym myslisz: http://cogdziezaile.pl/index.php?p=4192 http://cogdziezaile.pl/index.php?p=4160 a ale jakie buty do takich płaszczyków? W reserved są fajne spodnie,eleganckie na kant,melanż i sweterek w serek beżowy :).Nie mam pomysłu na żakiet :( i torbę.najlepiej chciałabym czarną,co myslisz o tej? http://www.allegro.pl/item241383854__david_jones_luxury_collection_5_kolorow_.html i to byłoby na tyle :) pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezorientowana--mi się podoba taki zestaw :),ale co nasz ekspert na to :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo sie Nibys obrazi o tego eksperta;) Z plaszczykow to mnie sie osobiscie bardziej ten drugi podoba, a torebka jakos nie dla mnie, ale podobno: DE GUSTIBUS NON DISPUTANDUM EST :) Jutro przed praca ide po kurteczke i jeszcze jeden zakiecik, z takiego fajnego materialu, popielaty z wpinka dresowa, takze moze byc elegancki i na codzien, bo juz wypatrzylam, ale zamykali i nie chcialam im przeszkadzac:) Tylko jeszcze musze jakis fajny kolor wybrac. I sliczny bialutki sweterek wypatrzylam, chyba tez go kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :) Ja nadal tkwię w nicości, jak coś kupię to napiszę. Nie wiem jakim cudem to zrobię ale się postaram :) Będę się trzymała wskazówek nibys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica ja w tygodniu zaczynam wędrówkę po sklepach,zobaczymy z jakim skutkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lazilam, sie naogladalam, ze szkoda gadac;) teraz sie jeszcze musze zorientowac jakie kolory i materialy mozna ze soba laczyc:) i z tym co juz mam w mojej pozal sie boze szafie;) Bo na jakims topiku ktos podrzucil ta stronke, ale musialabym to wsio wyprobowac:) i moze ma ktos jeszcze cos w tym stylu:) http://malarka.wordpress.com/category/kolory/ niby to na scianach, ale reguly sa chyba takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) już jestem:):) niezorientowanaciuchowo szalejesz szalejesz:):) boje się utracić moją pozycje eksperta:P:P:P hihihi zestaw bardzo mi się podoba:) świetny pomysł. sweterek ściągnie uwagę ożywi szarość a zarazem sam zostanie stonowany szarym:) idealnie do tego proponowała bym czarną torebkę i buty:) a może fioletową?? widzę już że łapiesz swój styl:):) cieszę się że znajdujesz ciuchy które ci się podobają:):) annah---- dodała bym tym płaszcza koloru może jakaś kolorowa chusta lub szal dokoła szyi:) sama kocham szale wiec troszkę je wam narzucam:P:P więc może zamiast szala torebka i rękawiczki?? twój zestaw tez mi się bardzo podoba:):) według mnie kobiety świetnie wyglądają w spodniach w kant i eleganckich sweterkach:) więc żakiet nie jest nawet konieczny:):) na pewno powinien być luźniejszy żeby nie opinał i pozostawiał swobodę ruchu. powiedz mi z jakiego materiału są spodnie i jaki kolor? żakiet upodobniła bym do spodni i wybrała bym raczej elegancki. a zapomniałam do tych płaszczów właśnie taka torebka do ręki będzie super:) akurat te nie są moim goście ale jak powiedział ania o gustach się nie dyskutuje i najlepiej kupować ciuchy w swoim guście. jedyne co ci poradzę to mimo wszystko poszukać w sklepach za 100 zł znajdziesz n pewno fajną a allegro odradzam ze względu na eko skórę z zdjęcia trudno wywnioskować jej jakość a niestety z nią jest tak że czasem bywa dobrej jakości a czasem okropnej:/ -kocica- trzymam kciuki:):) wiem że ci się uda:):) a i jeszcze jedno jestem bardzo mile zaskoczona nową kolekcja reserved podoba mi się wiele ciuchów więc jeśli jeszcze nie byłyście na tej stronie to polecam wpaść: http://re-reserved.com/nowinstores/ mi bardzo spodobał się sweterek w kolorze wina z wywijanym kołnierzem:) ciekawe czy mają inne kolory. chyba jutro wpadnę i może coś kupie:P:p także szary kopertowy który nosi dziewczyna w czerwonym kalpeluszu:) i dwa długie golfy z krótkim rękawem czerwony i zielony i jeszcze wiele innych ale długo by pisać mam tylko nadzieję że znajdę w ich kolekcji także czekoladę i złoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zauważyłam z boku pisze że jest ciemny brąz:) super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny nowy tydzień przed nami :) Ciekawe jak będzie z zakupkami hiihihihi :) Ja nadal mam w planach kupno butów, torebki i płaszczyka. Postawiłam na czarny - do tego będę kompletowała jakieś fajne zestawy :) Mierzyłam w sobotę sweterek taki szarawy, długi, na dole ze ściągaczem dopasowany a góra luźniejsza (taki nietoperz) Podobają Wam się takie?? Mierzyłam także szary długi z dekoltem ale jakoś się nie czułam :o Mam do Was pytanie: jak poradzić sobie w sklepie kiedy mierzysz i mierzysz i oczywiście pani sprzedawczyni wszystko chwali i mówi że się super wygląda itd itp Mnie doprowadza to do furii!! Ja lubię sama sobie popatrzeć, ocenić no i ew. wysłuchać rady koleżanki czy męża bo jak wiadomo nie warto wierzyć sprzedającym :) Całe szczęście że w sieciówkach nie ma tego problemu no ale do mniejszych sklepików też czasem zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki nibys---no właśnie nowa kolekcja reserved jest świetna :).Tez patrzyłam na te golfiki,a spodnie są takie grubsze,coś jakby twed czy cos podbnego.Masz rację,nie będę kupowała na Allegro...Ale czy taki kształt torebki jest ok? no i zostaja jeszcze buty...widziałam,że teraz modne są krótkie botki.Skusic sie na takie?nie miałam nigdy ,ale jak przymierzę i będą fajnie wyglądać na nodze,to czemu nie?Co myslicie? kocica--ja zawsze mówię pani-dziękuję,jak będę potrzebowała pomocy,to panią poproszę :) przeważnie działa,a jak nie,to w ogóle nie reaguję na jej ochy i achy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 16 lat, styl raczej sportowy.ubieram sie tylko i wylacznie w second handach [mimo,ze rodzice b.dobrze zarabiaja]. wole kupic sobie wiecej tanich ciuchow, niz 1 drozszy. wychaczam bluzy, bluzki, marynarki, spodnie za 7, 10zl [smiechu warte po prostu] a wszyscy co roz \"ale masz super kamizelke!\". takze podboj second handow i tyle! to, ze ubieram sie w ciuchy uzywane wcale nie oznacza, ze są niemodne. wrecz przeciwnie-wiem,ze nikt nie bedzie miec takich samych jak ja;) powodzenia w zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etc---masz absolutną rację :).Tylko,że ja nie potrafię szukać:( dla dzieci wynajduję takie perełki,że szok,a dla siebie nic... no i teraz wyszło na to,że moje dzieci ubieram w lumpeksach,a sama latam po firmówkach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Bylam dzisiaj na zakupach!!!!! :) I teraz siedze i sie truje, z czym ja to bede nosila? Moze mi pomozecie? Wiec tak, co pasuje do: -brazowego zakietu ze sztruksu(odcien zielono-brazowy dosc zimny, zalezy od swiatla) z seledynowym haftem -stalowego zakietu z szara dresowa wpinka z takiego materialu...hmmm....nie znam sie;) -kurteczki khaki Na ten sweterek sie chyba skusze, tylko jeszcze bede musiala ladne szare spodenki z zakietem wychaczyc:) a sweterka mi chyba nie wykupia bo kolor dosc specyficzny i albo sie go lubi albo nienawidzi :P Znalazlam tez sliczny sweterek w kolorach cytrynowym i nasyconej zieleni, z duzym dekoltem V z przodu i z tylu:) ETC-musisz miec fajne szmateksy;) u mnie pod domem byl dzisiaj nowy towar i normalnie szturm kobiet. A takie ladne szare, welniane bolerko wisialo:( i juz nie wisi:( Bardzo rzadko jest u nas cos ciekawego, ale jak juz to faktycznie perelka:) tylko ze ja nie mam cierpliwosci do szukania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam tę kolekcję reserved już trzy razy, naprawdę fantastyczna... Nibys, dzięki za takie super info! a może wiecie, gdzie kupić takie buty jak noszą modelki na tym pokazie? bardzo lubię koturny i własnie te buty na takie wyższe koturny wyglądają.... poza tym mam pytanie, może któraś z Was widziała jakies ciekawe połączenie z kolorem oliwkowym? mam takie rajstopy w liczbie trzy pary i buty ozdobione kamyczkami jasny brąz, pozostałe elementy to jasna oliwka i ecru wpadające w szarość.... no i teraz nie wiem jaki do tego kolor spódnicy i sweterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w okolicy mam mnostwo second handow:D uwielbiam je po prostu:D ostatnio wygrzebalam ciemno seledynowa torebke z futerka:D przesliczna:D wiesz, ja do brazu przewaznie nosze zolty, rozowy, niebieski, zalezy jaki odcien. ale skoro to taki zielono brazowy, to mysle ze zolta bluzka pod spod bylaby najlepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w najblizszej okolicy mam 3 szmateksy, doslownie pod samiutenkim domem. Ale tak, w jednym sa strasznie drogie ciuchy jak na szmateks, bo jak mam zaplacic tyle samo za uzywane i nowe, to nie ma o czym mowic; w drudim same szmaty, doslownie nic tam nie ma, a trzeci przezywa codziennie rano wielki szturm i trzeba by stac od 8 zeby wejsc przed tym tlumem:) i tez czasami cos sie znajdzie, ale sie trzeba nagrzebac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) -kocica-mi właśnie nietoperze się bardzo podobają:) tylko nietety całkowicie nie pasują do mojej sylwetki;/ wyglądam w nich jak bym ubrała coś starszej siostry:P:P jeszcze latem widziałam świetnie ubraną dziewczynę biały nietoperz z dość długimi rękawkami opuszczony na jedno ramie + rurki ciemny granat i czarna torebka na ramieniu super wyglądała:) jak mówi annah najlepiej im wtedy podziękować:P:P wbrew pozorną najczęściej to działa:P annah--myślę że kształt jak najbardziej pasuje do pałaszów pokazanych przez ciebie:) mi bardzo się podoba coś takiego:) na krótkich uszach do ręki:) a do tych spodni wybrała bym żakiet z podobnego materiału. też cięższego bo z jakimkolwiek zwiewnym wydaje mi się że będzie się gryźć. i krótszy bo długi i ciężki cię przytłoczy. widziałam właśnie taki w kolekcjach reserved. sorki ostatnio mam mało czasu żeby szukać fotek:P co do botków to ja jestem tak średnio pozytywnie nastawiona sama szukam bo spodobały mi się jedne ale mierzyłam już kilkanaście par i na półce wyglądają fajnie a na nodze totalna maskar;/;/ tu link do rad stylistki o dobieraniu botków: http://cogdziezaile.pl/index.php?n=660 niezorientowanaciuchowo---jak to do czego??:P:P brązowy żakiet sztruksowy do dżinsów jak najbardziej do brązowych spodni z materiału, do typowych zimowych z grubego tweedu. do tego czekoladowa torebka albo jasno kremowa a może złota albo granatowa może jakaś bransoletka plastikowa duża w tych kolorach albo kolczyki a może opaska? pod spód sweterek a jak będzie cieplej to podkoszulek (najbardziej sprawdzony sposób to zwykły podkoszulek pod żakiet wygląda na luzie a zarazem ciekawie:) taki brąz możesz też łączyć z czarnym jeśli jest on właśnie zimny ostatnio widziałam kilka takich połączeń wbrew pozorom czarny i brązowy nie wyglądają fajnie ale przy dobrym złożeniu super. tylko pamiętaj do czarnego stroju lepiej nie ubieraj brązowych butów i torebki:P:P stalowy żakiet tez idealny do dżinsów a może wtedy dodatki czerwone albo w odcieniach szarości np. szal zawiązany na szyi i czerwona bransoletka na ręce a pod spodem szary sweterek. albo tak jak mówiłaś z filetowym sweterkiem i szarymi spodniami:) także fajnie wyglądają połączenia z podkoszulkami z długim rękawem jeśli to żakiet bardziej sportowy to jak najbardziej:) z kurteczką khaki już troszkę trudniej bo wtedy pozostałe rzeczy lepiej utrzymać jedno kolorowe:) ale jak wyżej:) lusjakika---nie ma za co:):) widziałam chyba w prima modzie i dionie albo humaniku::P ale już nie pamiętam:( sorki muszę zmykać:) jak sobie przypomnę gdzie to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobiłam dziś zakupy :).I jestem bardzo zadowolona :). Kupiłam w Orsayu ten płaszczyk w kratę,fajnie w nim wyglądam ;),dopasowany żakiet grafitowy na dwa guziki(też w Orsayu) i czerwoną skórzaną kurteczkę!!!mąż mnie na nią namówił,bo mi było szkoda pieniędzy(349 zł).Ale co tam,raz się żyje....jest boska,za tyłek tylko,dopasowana,z paskiem-SUPER!!! Przymierzałam w RESERVED ten czerwony kapelusik.Super był,ale dla mnie za duży... Nibys-czy on pasuje do skórzanej kurtki?bo jeśli tak,to jutro śmigam po innych reserved za tym kapelusikiem,bo naprawdę jest fajny. W tym tygodniu chce jeszcze kupić czarne buty i czarną torebkę :) A wy co ciekawego upolowałyście??? I bardzo podoba mi się obsługa w Orsayu,przymierzyłam tonę ciuchów,nie komentowały nic :D.Pozdrawiam cieplutko panie z Orsaya w Klifie w Gdyni🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to i ja zaszalałam (o ile można powiedzieć tak kupując 2 rzeczy :P) Kupiłam czarną kurteczkę, krótka -można ją nosić i sportowo i bardziej elegancko, ma odpinany kaptur :) Podoba mi się, choć jestem pewna że znajdę lepszą. Kupiłam bo jak znam życie nigdy bym się na nic nie zdecydowała i zima by minęła heheheee :D Do tego niebieski sweterek z dekoltem :) Ja mam problem z kolorami, muszę nosić żywe bo jestem blondi blada twarz i w neutralach mi nie do twarzy :o Namierzyłam się znowu długich kozaczków, już jestem blisko kupna :) Długa droga jeszcze przede mną, muszę też kupić coś eleganckiego na \"wyjścia\" Gratuluję wszystkim udanych zakupów :) nibys - Twoje rady są cenne więc pisz jak najwięcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj nic nie nabylam, bo zylam nerwami, ale juz wiem, ze mam akademik, i sie nie martwie:) w piatek wyplata, w poniedzialek porzadki, kolejny piatek do kraka i w niedziele do krk na stale:) Teraz padam z nog i ide myc lepetyne, bo na 3 dni nam zabieraja ciepla wode! Ale kaloryfery zaczely grzac:) Ciao ragazze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) widzę ze pomyślne łowy były:):) annah--- kapelusik widziałam tylko na fotce niestety bo w gk były już wszystkie wykupione:P:P i obawiam się że nie będzie pasował;/ bo jest materiałowy i raczej klasyczny. do skórzanej kurtki wybrała bym coś bardziej \"pojechanego\":P:P i raczej nie czerwonego. czerwień zarezerwowała bym dla kurtki żeby ją wyróżnić:) wiec zdecydowała bym się na resztę stroju w bardziej neutralnych kolorach czerń szarości itp a do tej kurtki proponowała bym kaszkiet tylko już nie pamiętam gdzie taki widziałam był z wstawkami z skóry idealnie by pasował moim zdaniem:) kocica---bardzo dobrze że wybierasz żywe:) pozytywnie poskreślasz swoją urodę:) i nie wyglądasz jak z resident evil:P:P tylko tu uwaga mimo wszystko nie rezygnuj z naturalnych kolorów. kilka rzeczy w szarościach kolorach ziemi czarnym i białym idealnie uzupełni te żywe:) dobra powiem to po prostu bo nie wiem jak inaczej nie rob ciapki na sobie zdecyduj się na jakąś gamę kolorów tak żeby to się wszystko składało. staraj się żeby żywe kolory zawsze były przy twarzy w topach golfach sweterkach itp:) naturalne i zgaszone zostaw dół. jeśli ubierasz cała się na jakiś zgaszony kolor to wybierz wtedy szalone dodatki. nie noś ciemnych golfów.sama jestem naturalną blada blondynką:P ale przefarbowałam włosy:P:P niezorientowanaciuchowo---to zapraszam do grodu kraka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Belle 😘 Uczem siem na wlasna lapke hiszpanskiego i francuskiego i nawet nie mysle o ciuszkach:) a przydalyby mi sie spodenki, ze 3 pary, jakies jeansy i kantki, wogole cokolwiek:) i ze 2 sweterki, ale to jeszcze z tydzien :P i rekawiczki mi na gwalt ;) potrzebne. Jutro wyplata, wsio idzie na konto, trzeba oszczedzania sie uczyc przy okazji:) Zazdroszcze wam dziewczynki udanych lowow. Zycze kolejnych i pozdrawiam jeszcze od siebie z domku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie w sobote wybieram na podboj second handów:D juz sie nie moge doczekac:D musze jakas kurteczke na jesien kupic... no i poszukuje czapki welnianej a\'la beret,najlepiej z daszkiem:D ale watpie ze w seku dostane, pewnie trzeba sie bedzie po normalnych sklepach porozgladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niezdecydowanej
jestes moze z tarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niezorientowanej
tak tylko pytalam z ciekawosci, bo napoczatku tpicu opisalas miasto, z ktorego jestes i mi sie skojarzylo. fakt nie ma za wiele sklepow, ale czasem mozna cos wyszperac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×