Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowanaciuchowo

Pomozcie mi z ciuchami

Polecane posty

Gość POŁKi mołki
uf, jak dobrze ze mam swoj styl.... wstyd by mi bylo zadawac pytania na forum i pytac sie komus jak mam sie ubierac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam POŁKI mołki! Pokaż swój jedyny niepowtarzalny styl, skoro umiesz się tak świetnie ubierać! Może zostaniesz naszym modowym guru? a tak pozatym to sobie daruj te uwagi, bo zapewne sama ubierasz się niewiadomo jak, i po nocach skrobiesz wszystkie uwagi na temat dobrego wyglądu, mając nadzieję, że kiedyś nie będziesz wstydziła się wyjść na ulicę. resztę pozdrawiam:) życze udanych łowów:) kolejnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że ktos ma własny styl, nie oznacza że ma dobry gust ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) etc.--- widziałam wełniane ale niestety kaszkiety w h&m i w reserved ciekawie wyglądały polecam sprawdzić a nie drogie do 40 zl. POŁKi mołki---no to się ciesz i się nie wcinaj... a polecam wam tez sprawdzić kolekcje zary troszkę mono stylistyczna :P:P ale fajne spodnie i buty niestety dość drogie;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!Ola muchachas! Dzisiaj tragiczny dzien-spodnie mi sie rozdarly na tylku! moje ukochaniutkie jeansy! :( jutro musze kupic nowe, bo nie bede miala w czym chodzic! jak kupie to zdam raport:) Buziaki 😘 do poniedzialku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys--> oooo, no to sie wybiore w sobote, pooglądam, poprzymierzam:D moze akurat cos mi sie spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) niezorientowanaciuchowo nie jesteś w tym osamotniona pamiętam moje ukochane dżinsy:P wspaniałe idealne cudne tak dobrych od tamtej pory nie miałam cieki dżins nasycony kolor idealny krój super chodziłam w nich codzień aż pewnego dnia materiał nie wytrzymał:(:(:( i dziura na cały pośladek:(:(:( nie kupiłam taki idealnych od tamtej pory:( a w tamtym roku kupiłam tez fajne to nie fortunie o coś zahaczyłam i przytargałam całe na kolanie :(:(:( etc. ja mierzyłam kilka i powiem ze fajnie wyglądałam tylko jeszcze się nie przekonałam na 100% :P:P bo zazwyczaj chodzę z gola głową:P ale z czasem nabieram rozumu:P i chyba nadszedł czas żeby powiedzieć dość zawiania i przeziębienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam:) 2 pary jeansow, jedne jasne, szwedy!!!!!! (jakim cudem? nie wiem:), a drugie ciemne rurki:) i zaszalalam na wyprzedazy bluzek-jedna na ramiaczkach, soczyscie zielona, druga prosta, nasycona niebieska z ciekawym dekoltem:) i jasniutka rozowa z wielkim dekoltem;) i dalam za to raptem 40 zl (za bluzki:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzedaże, wyprzedaże i jeszcze raz wyprzedaże. najczęściej na przełomie grudnia/stycznia we wszystkich markowych sklepach są wyprzedaże nawet do przykładowo do 85%...idziesz i kupujesz ciuchy prawie za bezcen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala dama- a wiesz, ze zauwazylam ciekawa rzecz na tzw wyprzedazach, bo jak sie jest na bierzaco z cena to sie pozniej okazuje, ze niektore sklepy robia ludzi w konia, a ta znizka \"do 85%\" jest tylko na byle jakie szmatki. Btw, wiecie co to jest wyprzedaz? To kupowanie za pol ceny rzeczy, ktorwj normalnie by sie nie wzielo za darmo. (nie moja mysl, pozyczylam od kogos madrzejszego ;) ) A do stycznia jeszcze kuuuupa ;) czasu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz najpierw do Empika i przejzyj sobie ksiazke Jak sie nie ubirac... Nie oplaca sie jej kupowac na tyle czytania ile tam jest w pol godz zrobisaz to w empiku... mozesz trzymac sie ich zasad... a tak kupuj co tylko chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - pomocy - jaka powinna być długość eleganckich spodni na kant?? moje wiszą 2-3cm nad ziemią z tyłu - za krótkie?? można zwracać towar w C&A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie trudno tak powiedzieć czy są za krótkie. 2-3cm nad ziemia wcale nie muszą być za krótkie hmmm powiem tak najlepiej jeśli spodnie zakrywają buta tak do połowy. np jeśli zakładasz wysokie obcasy to spodnie będą za krótkie jeśli będzie ci widać pietę powinny być tak do polowy obcasa ale to nie reguła. w pół butach mają być poniżej kostki. wszystko zależy tez od kroju inaczej z prostymi inaczej z szerszymi. do samej ziemi są po prostu nie praktyczne brudzą się i niszczą a to już na pewno nie wygląda elegancko. w c&a oczywiście ze można zwracać ciuchy (w każdym sklepie możesz i nie daj sobie wciskać że nie. masz takie prawo jako konsument ze do iluś tam dni możesz zwrócić towar w stanie nie naruszonym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nibys :) spodnie są proste czarne w prążki na kant, zakrywają prawie cały obcas z tyłu wiszą tak 2-3 cm od ziemi a z przodu lekko opadają na but, hmmmmm sama już nie wiem :o w kolekcji Reserved na stronce te modelki raczej krótsze mają.... doradź proszę jakie kozaki, namierzyłam się już z 1000par heheheh - poluję na okrągły nosek na słupku takie do kolana żeby móc do spódnicy ubrać, a może z czubem?? zwariować od wyboru można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - kupiłam płaszczyk czarny a do niego czerwony szeroki pasek. Jaką torebkę dokupić?? Czy czarna nie będzie się zlewać z całością?? Do czerwonej jakoś nie jestem przekonana. Dodam że dodatkami typu pasek szal czy rękawiczki będę kombinować kolorkami więc może jednak czarna torba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jakoś umknęło mi że pisałyście coś:( niezorientowana widzę że karków ci sie spodobała:) do zimnego brązu pasują zimne odcienie brązu beżu biały zimna czerń, turkus, róż, granat i fiolet (ale tych 2 ostatnich nie lubię zbyt ciężko według mnie) a co do fioletu to musi mieć specyficzny ocień. -kocica- i czarna i czerwona będzie pasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) co tam?? jak zadomowiłaś się?? co kupiłaś?? jak studia?? imprezy?? :P:P:P ja tu jestem przez cały czas:) nie pisałam o lumpeksach bo sie na nich nie znam:( znalazłam jeden na rondzie piastowskim modna szafa czy jakoś tak ale jest strasznie drogi wręcz koszmarnie:( ceny jak w normalnych sklepach :(:( znalazłam tam śliczne sandałki jedne z satyny seledynowej w kwiaty drugie granatowe :) ale po 120 zl:P:P wiec raczej to luksusowy lumpeks:P:P:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, teraz ja mam problem, odkąd czytam m.in. Was i gazetki moje życie przewróciło sie do góry nogami. Kupuję z głową, mierzę, dobieram, wybrzydzam.... :P Jeszcze wiele przede mną nim zgromadzę garderobę na każdą okazję ale jest \"z górki\" :D Mam oproblem z torebką, za dużo ich, za wiele mi się podoba :o Otóż mam prosty jednorzędowy płaszczyk dłuższy, do niego noszę a to jeansy, miniówki + długie kozaki, albo botki i czarne spodnie w kant - traktuję ten płaszczyk uniwersalnie bo on taki właśnie jest. Myślę o torbie też raczej uniwersalnej,jaką wybrać?? Retro, XXL, wężową, błyszczącą, krokodylową?? Ogłupieję sama :( Pomóżcie!! Acha - czy np tylko błyszcząca torebka może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×