Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoa

wiem co zroić żeby faceci oglądali się za nami na ulicy

Polecane posty

trzeba spacerować z drabiną, najlepiej jak największą (2,5m). Przeszłam dzisiaj dwie przecznice z tymże atrybutem Piotrkowską i obejrzał się prawie każdy. Szkoda,że musiałam tą drabinę oddać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne- 🌻 zaczęłam już o tym myśleć. Może jakąś różową,żeby było bardziej kobieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy taką znajdziesz, ale jak tak bardzo chcesz, to pomogę Ci ją przemalować:D Baa, jak trik zadziała, to ja sama sobie kupię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak iść na kawe z nieznajomym w towarzystwie drabiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ją zostawić przed wejściem do kawiarni:D Ewentualnie przywiązać do słupa taką kłódeczką jak do rowerów, bo złodziejstwo się szerzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz -> No, widzisz, świat schodzi na psy:D teraz to się tylko gapić potrafią...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była aluminiowa drabina więc lekka. a ja maszerowałam w jakimś dobrym humorze, rozpierała mnie energia. Myślę,że panowie stracili siłę jakąkolwiek w sobie z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudny obrazek, jestem zauroczona. dziękuję pomarańczko. wpiszę sobie link do zakładek i będę rozsyłać jako swoją podobiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z drabiną wydaje mi się bardzo interesujący. Myślę, że mniejsza niż 2,5m też zadziała. Radzę przeprowadzić badania na ludności jak krótka może być żeby jeszcze działała prawidłowo. Rezultat może być różny w zależności od terenu działania więc trzeba będzie powtarzać doświadczenie wielokrotnie. To może być przełomowe dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nam Ojcze. gdzieś się podziewał? Myślisz,że lepsza będzie ankieta czy badania w terenie? cholera,że też musiałam tę drabine oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drabina jako atrybut raczej nie mieści sie w damskiej torebce, więc siłą rzeczy musi być na wierzchu. samopoczucie ok, poza tym,że postanowiłam zmądrzeć i napierdziela mnie pół szczęki przez rosnące ósemki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
a za mna sie ogladaja bez drabiny...czasem az mam tego dosyc ;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bartanica nie pozwala mowic do siebie \"ociec derektor\" :O a moze jak juz przeprowadzimy ankiete lub badania w terenie, i wszystko bedzie si,to otworzymy wypozyczalnie drabin damskich? i clay personel w koszulkach marzenny???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×