Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

fajniezakochany Ty chyba nie masz pecha do kobiet, a raczej po prostu takie podswiadomie wybierasz i nie potrafisz sie potem uwolnic od tych toksycznych relacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak sa na poczatku problemy to potem lepiej nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii, co jest dziwne? Jej zmiana zachowania? To jej ciągłe, kurwa, spierdalaj, odpierdol się, głupi jesteś, masz coś z deklem itd itd :) ? Z tego co zauwazyłem to zachowuje się tak gdy musi podjąć ważną decyzję. Pisaliśmy teraz, ona nie chciała wracać do polski. Najpiewniej trudne to dla niej. Cocinela, ojj tak, zgadza się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ogólnie było co do życia.. nie oceniam jej bo jej nie znam.. pewnie cos było w jej życiu co swodowało że jest taka a nie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniezakochany uwolnij sie od tego poki mozesz, poki jeszcze nie jestes az na maxa zaangazowany !! Ona sie nie zmieni, nie am szans, ma zryta psychike i to siedzi w niej mimo,ze pewnie pozniej zaluje tych slow, ale sie nie zmieni poki nie pojdzie sie leczyc !! tego sie nie da zmienic .... Wiem,ze to trudne uwolnic sie od kogos takiego, bo ten ktos Cie uzaleznia od siebie :O Ale skoncz to poki nie ejst za pozno, pozniej bedzie coraz gorszej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Anna
od razu widac, ze ma ciezkie zycie.. ale syty głodnego nie zrozumie:) taka prawda gdy wiesz, ze twoi bliscy cierpia, ze mozesz nie zdazyc na ich spotkanie..a potem to zostaje jak zal..do konca zycia..wyrzut sumienia..gdy widzisz, ze zycie nie zmienias sie trudne nadal jest..po kilku latach takiego zycia..nie byłbys inny..widac miałes full lajt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie pewnie i bylo, ale to ja nie usprawiedliwia :O Bo gdyby chciala sie zmienic to by poszla sie leczyc .... Takie usprawiedliwienie mozna dac nawet pedofilom :O oni tez cos rpzezyli ze tacy sa :O To ich usprawiedliwia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie usprawiedliwiam coci.. nie twierdze ze takie zachowanie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam tak to odebralam :( Dzis mam gorszy dzien dla takich ludzi i to dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy człwoeik ma jakieś przeżycia które go kształtuja, ale każdy jeśli chce może zmianiać siebie.. probować kształtować, jeśli sam nie może radzi sie specjalisty.. jedno jest pewne sa zachowania których tłumczyć nie można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Anna
widac,ze wogole tego nie rozumiecie..boscie syci..inni.. ten co nie był w oswiecimu nie zrozumie przezyc tych ludzi..ze kupuja jedzenie na zapas..zesie budza z krzykiem w nocy..zenie ufaja.ze na widok niemca klał niemiłosiernie.. mysle, ze takie zachowanie u panienki z elity co sypia z bogatymi i niczego jej nie brak byloby nie wybaczalne..bo jak cche jedzie do matki, babci itp ma bliskich kiedy chce.. taka baba nie zrozumie tego co czuje Ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością żałuje swoich złych słów....niestety w sieci ona często pisze i nie raz spotakałem się z taką samą agresja do innych, jaką teraz pokazuje w stosunku do mnie. Ona bierze psychotropy, wspominała o tym jak u niej byłem. ...pisze do mnie znowu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iPODka
krolewna anna czyzbys sama miala takie problemy? Autorze - uciekaj i jeszcze raz uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna Anna
Nie. to nie jest probelm:) ty tez zamiast pisac artykuły uzywasz jezyka dosadnego. Moze jej tez sie on nie podoba? A mozesz pisac jezykiem literackim, a nie robisz tego:) To co sie mowi- wazny jest sens tego. A slowa uzywa sie by okazac stopien emocji. wulgaryzmy to podkreslaja. kobiete ktora sie nie lubi nie nazwie sie kobieta tylko suką. I tyle:) na takie miano trzeba sobie jednak zasłzuzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgaryzm wulgaryzmowi nierówny, można sobie przyklnąć czasem jak sie jest wkurzonym, ale nie jechać łaciną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria..pl
jestes z nia dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria..pl
znam takie przypadki i takie zachowanie bedzie sie powtarzało. Jeszcze nie raz Ciebie zmiesza z blotem i bedzie przepraszała. To niezrównowazona kobieta o dwóch twarzach. Zniszczy Ci zycie prędzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to też się zdarzyło... ale próbuję ochłodzić tę znajomość...żadnych spotkań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> fajniezakochany Widzę, że lubisz huśtawki i karuzele.. A jeśli nie -- to lepiej polub. Bo z nią nie będzie nic innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria..pl
Ta kobieta doprowadzi Cie do takiego stanu, ze bez psychologa sie nie obejdziesz. Ona ma zrypana psychę i Ty tez bedziesz mial jesli nadal bedziesz sie z nia zadawał. Miłosc miłoscią - ale czy warto dla niej poswiecac wszystko? Szacunek, szacunek, szacunek??? Bo ona bedzie ciebie gnoiła ( i nie bedzie to tylko wtedy gdy bedzie dzielila Was odległość). Nawet kiedy bedziecie juz razem, blisko siebie - nie tylko będzie Cie wyzywała i zapewne dojdzie do rękoczynów. A ty jestes taki dobry człowiekczek ze pozwolisz na to, ze wystarczy tobie zwykle przepraszam. Uciekaj chłopie, poki nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo jooooooool
hmm, moze pytanie wydac sie dziwne, ale przez te 2 lata sie nie widzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już przedawniona historia, ale odpowiadam. Nie, nie widzieliśmy się. Pojechałem do niej po 2 latach, ale ona woli być kochanką żonatych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałem, że Ona pierdoliła się po trzech dniach z kolesiem, który jej załatwił pracę i wszystkie dokumenty (zna ją 2 lata) do dnia dzisiejszego puszczała się z turkami i irakińczykami, do pracy ubiera się bardzo wyzywająco (krótkie spódniczki i dekolty wyzywające). Ten facet, który ją pierdolił rozmawiał ze mną. I powiedział, że mam uciekać od niej, bo ona jest nimfomanką i psychicznie chorą osobą. Na noc często nie wracała, a bywała u różnych-jak to ocenił- pryszczów i buraków z pracy. Powodzenia szmaty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeczek1980
znam twoj bol ja to samo teraz przeszłam mineło ponad tydzien a dalej płacze i tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że ponętne kobiety dają się nabrać na seks złym facetom. Cięzko przyjąc mi do wiadomości, że ja uważający się za uczciwego facet, dałem się nabrać tym słodkim słówkom o miłości i wielu innym wyznaniom :( Ta dziewczyna, pisząca wiersza, śpiewająca, wrażliwa jednak pieprzy się na lewo i prawo i ma czelność mówić, że mnie nie zdradza. O co chodzi? Może nie wierzy, że ja jestem taki jaki jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie gadałem z jej chwilowym kochankiem. Wszyscy z niej szydzą w około i uważają ja za szmatę. Pieprzy się z "ciapakami" (beznadziejni kolesie, do pięt mi nie dorastający- jego określenie), po prostu zajebiście :D Kobieta wrażliwa, uczuciowa, pragnąca stabilności, jest po prostu kurwą, buahahaha Kurwy łączcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema ściema
masz bujną wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest ściema. Z ręką na sercu to piszę. Sam jestem w szoku. Ten koleś chciał już wcześniej do mnie zadzwonić i mi powiedzieć co ona tam wyczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×