Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy oni tacy są

Czy Niemcy są sympatyczni?

Polecane posty

Gość pupupu
ja ja ja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Ty wyżej
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest
fajana madchen? :classic_cool: Znawczyni wielkiego i kulturalnego narodu panów:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano peeewnie
w calej europie a moze i w swiecie ich "bardzo lubia".Ponadto niemcy zawsze uwazaja cudze za wlasne.....Tak juz mieli,maja i beda miec.....Podibnie zreszta jak ruscy....---to prawie to samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ich
"tak lubią"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ficken
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuj
Ale to jest wulgarne określenie seksu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn mysliwego
Niemcy ? Taaak, bardzo. No moze nie wtedy gdy sobie ubzduraja ze sa narodem wybranym i chca okrasc .. zniewolic lub wymordowac jakis narod.Nie wtedy gdy uwazja ze sa tacy wspaniali bo umieja robic dobre samochody a my nie, wtedy nie. Wychowani przez ludzi ktorzy naszym dziadkom strzelali w glowe. Fajni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmi
Ci ktorzy mowia iz niemcy sa sympatyczni i nie patrza z wyzszoscia na polakow, znaja ich tylko powierzchownie. Niemcy sa tacy sami jak Angole, geba wykrzywiona w usmiechu na twoj widok, a jak juz sobie pojdziesz obgadaja cie na maksa. Do aga1979, wspolczuje matki, bo z tego co piszesz to wynika, ze to wlasnie ona chce sie popisac przed sasiadami bogata corusia. NIestety Polacy, ktorzy nie wyjezdzaja za granice mysla, ze jak ktos ma samochod i ciuchy to jest bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
Ale przecież każdy jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dimmi- mamy mi wspolczuc nie musisz :o Taka jest niestety polska mentalnosc. Jak przyjechalismy w odwiedziny do rodzicow golfem, to sasiad na prawo i lewo obgadywal nas za plecami, ze \"wielcy panstwo\" z zachodu przyjezdzaja TYLKO golfem, a jego corka ma o wiele lepsza fure pracujac w Polsce (raty do tej pory splaca)... Jak sie kilka razy poslucha takich zawistnych komentarzy, to samemu zaczyna sie zwracac uwage na takie rzeczy- zeby sasiadowi na drugi raz utrzec nosa. Taka polska mentalnosc :o Kazdy kazdego ocenia za plecami, porownuje, obnosi sie swoim \"lepszym\"... A w Niemczech nikt nie patrzy jakim autem jezdzi sasiad, bo kazdy 18-latek ma juz swoje pierwsze auto, wiec to zadne cuda na kiju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano peeewnie
tylko czytajcie mniej komuchowo-zydowskiej prasy typu wybiorcza,newsweek,wprost----wtedy bedziecie mniej pluc na wlasny kraj,wiecej cenic samych siebie,a mniej cholubic obcokrajowcow---nie wiadomo za co....Polkami i Polakami jestescie,a zachowujecie sie jak wrogowie samych siebie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano peeewnie
do aga1979---a ja mam tez inne obserwacje : ktos kupuje jakies auto i chwali sie nim niemilosiernie.Pozdrawia opuszczajac szybe---mimo ze dotychczas z powiedzenuiem dzien dobry---byl raczej prpblem natury kulturalnej.Chwali sie taka/taki,,nie wiedzac,ze ja mam np.auto o niebo lepsze od niego a jej/go---to po prostu skorupa.Ja sie nie chwale---mam to w nosie kto jakim autem jezdzi---dlatego chwalipieta nie wie...smieszy mnie to setnie !!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem dumna z tego, ze jestem Polka i nigdy tego w Niemczech nie ukrywam (zadnego tam czajenia sie z mowieniem po polsku, udawania itd). Ale wkurzaja mnie tez wypowiedzi szufladkujace Niemcow jako ludzi zlych. Nikt mi nie wmowi, ze nie znam wystarczajaco Niemcow, bo jestem zona jednego, mam niemiecka rodzine, przyjaciol, sasiadow.... Czlowiek jest czlowiekiem- jeden rozni sie od drugiego- tak jak w Polsce. ano peeewnie- mnie tez smieszy polska kultura szpanerska- ja w tym udzialu nie biore! Jak ktos sie lepiej poczuje, to niech poszpanuje swoim autkiem na raty. Mnie to wisi, bo mnie auta najzwyczajniej w swiecie nie interesuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___hehehe
Aga1979, tak przyglądając się na naszych zachodnich sąsiadów, to wśród obywateli Bundesrepublik coraz trudniej rzeczywistego Niemca, takiego z krwi i kości. Mieszkałem przez kilka lat w Monachium i nawet tam, w tym najbardziej niemieckim z niemieckich miast rodowitego Niemca trzeba przez lornetkę szukać. Mówię to przy całym szacunku dla wszystkich nacji :) ............... Do Abo peeewnie, masz rację, wszystkiemu złemu są winni Żydzi, komuniści, masoni oraz czarownice i cykliści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie..........
Jaki jest seks z Niemcami? Fajni są w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie..........
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..wig
Aga1979, piszesz wlasnie o mentalnosci twojej mamy i swojej. Jezeli twoja mama chce utrzec nosa sasiadom, to znaczy, ze jest taka sama jak oni. Ja jak jade do Polski, to nigdy nie biore najlepszych ciuchow, bo niby po co?? Aby sasiada wkurzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..wig
Jeszcze jedno. Jesli myslisz, ze tylko Polacy zwracaja uwage na majatek sasiada to sie mylisz. Tak jest na calym swiecie. Niemca co prawda nie obchodzi czym jezdzi Polka, ale czym jezdzi znajomy NIemiec TAK! Tak samo jest w Stanach. Jak ktos ma wiecej kasy, to kupuje od razu Lexusa, ktory czesto stoi przed domem a nie w garazu, aby wszyscy sasiedzi zauwazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wig- pewnie, ze na calym swiecie znajda sie ludzie, ktorzy z upodobaniem obnosza sie swoim bogactwem. Mam sasiada (Niemca), ktory kupil sobie bardzo drogie auto i jezdzi nim moze 3 razy do roku... :o Ale najwazniejsze, ze stoi na podworku i kazdy je widzi!... Ale u Polakow to juz przybiera forme stereotypu! Jak przyjezdzam w odwiedziny do rodzicow, to sasiedzi malo z balkonow nie pospadaja, tak sie wychylaja i oceniaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki
jaki jest sex z Niemcami- proszę odpowiedzcie mi na to pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujac studentow
( dobra uczelnie w Niemczech), stwierdzam - w porownaniu do Polakow - bardziej pilni, bardzo zdyscyplinowani, z mniejsza fantazja, bardzo rzadko z poczuciem humoru( smieja sie glownie, jak sa pijani), czesto z obsesja na temat porzadku (np na umywalce nie mozna zostawic kropelki wody,ani odcisku palca na armaturze). Fajne,ze sa zawsze punktualni i słowni, działaja planowo. W mojej rodzinie zginelo tyle samo osób z rąk Niemcow, co z Rosjan, ale mimo wszytko pod wzgledem charakteru wole Rosjan. Choc oczywiscie sa wyjatki z kazdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki
do autorki powyższego postu: czy uprawiałas sex z niemieckimi studentami, jeżeli tak to prosze o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiiihooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no..............
jaki jest seks z Niemcami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisać pisać pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×