Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość tiaaa
po raz kolejny przepraszam za literowki ale szybko piszac na telefonie potrafia sie trafic. Z reszta i tak pewnie nie zrozumiecie nawet jakbym pisal dwukrotnie wieksza czcionka to byscie przeczytali to po swojemu. a teraz wykazcie sie swoja tworczoscia, bo czekam zniecierpliwiony na kolejna prosta wypowiedz z przytupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia123456789
Teraz już jest jasne kto tu jest bezrobotny. Same beznadziejne kapele . Dajcie sobie już spokój i przestańcie brzdękać na tych swoich midi i nie piszcie tu jak super się podrywają przy tych pseudo zespołach do tańca. Każdy wie ile grania a ile przerwy serwujecie gościom . Jakaś mądra dziewczyna napisała wam że do lamusa odchodzicie i miała rację bo wasz jad i zazdrość tak was spalają że się nie dziwię tym co od dawna wolą oryginalne wykonanie subtelnie dobrane do aktualnego nastroju a nie wiecznie powtarzany ubogi repertuar. Po prostu żal słuchać tych fałszów. I przepraszam kilka , ale to naprawdę kilka zawodowych kapel które naprawdę grać potrafią , ale oni nie muszą się tym chwalić tak jak ci których nie da się słuchać na trzeźwo a co dopiero się tym zachwycać. A skoro sam temat forum to "dj na wesele" to rzeczonej dyskusji nie są zbyt obiektywni ci którym owi dj-e chleb tak skutecznie odbierają. Muzycy i pseudo muzycy obrzucajcie się błotem na swoim forum. Ci którzy tu dalej się będą wymądrzać życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Miejcie trochę honoru i doceńcie że nie bluzgałam na was mimo że wasze komentarze pozostawiają wiele do życzenia. Kultura w naszym pięknym kraju jest na takim poziomie jak najbardziej krzykliwi politycy , czyli na niskim. więc rzeczowo a nie wulgarnie bo sami sobie wyrabiacie opinię - wiecie jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on mmmmmmmmmmmmmmmm
dj-e to oszuści i darmozjady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to forum slubne czy dj?
Dj-e miejcie swój honor to forum dla par młodych, tylko zasmiecacie i robicie wstyd swojej branży. Dobry dj przynajmniej mixuje a nie tylko odtwarza, Nawet tego nie potraficie, dlatego osobiscie zawsze wolałam ludzi którzy cos potrafią,zreszta tak jak wszyscy. Całe forum i temat to tylko reklamy nadąsanych nic niedowartosciowanych pseudo dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynnnkaa, ople
do tiaaa. Straczh cie obleciał, ze nie masz ani wesel ani jaj, a co dopiero konsole za 25 ty zł. Boisz sie zespołów i słusznie!! talentu do gry ani zapału do pracy też nie masz to zostałes jakims poganiaczem płytek tylko na tyle cie stać. Ja wolałam zawsze zespoly bo sama uczyłam sie grania na akordeonie i pianinie ,wiec wiem ze do tego trzeb włozyć duzo pracy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
Od wiochy wara! ty Hołoto! , nie masz kultury dlatego takim prostakom mówię STOP - chamstwu, juz pokazałeś swoja kulturę i "uczciwość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.całe mazowieckie Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to głównie województwo mazowieckie, Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt: 783-830-424 Dj. Masti http://masti.beepworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinawolak0
Zosia123456789, Sun Boy Tiaaa, Zalooze sie ze jeste ta sam osoba, ten chamski ton i styl- jestem pewny. Jak kto napisal nie masz an jaj, ani kultury juz nie mwic o zazdrosci i uczciwosci. Zaden szanowany i dobry zawodowiec nie bedzie udawadnial swojej glupoty na forum. A wogole to czy ty masz mozg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryupeaar
Dj masti, a ty za ile masz konsole, bo jak tu czytam ze kts kto ma tansza konsole niz za 25 tys to jest do bani.wiec idac tropem Tia czym drozszy sprzet tym lepszy dj, Chociaz ja uwazam,ze jak ktos tak oczernia innych po prostu jest bardzo ale to bardzo bezrobotny,ale sam na to zapracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne chmuryyy
Czytajac to forum widac ze czarne chmury nad dj-am,az roi sie od reklam dj.Tylko ze dj nie sa konkurencja dla zespolow i lepiej na temat muzyki sie nie wypowiadaja, bo o muzyce nie maja bladego pojecia. ostatnio byam na weselu, z dj nieza kase wyciagnal za nic, nawet 100 lat musielismy sami spiewac, nie raczy nawet geby otworzyc, jego praca polegala tylko nastaniu i kwaniu sie przy swiom sprzecie.Takie to bylo prowadzenie. Dlatego nikt mi nie wmowi,ze dj nadaja sie na wesela. nawet nie bylo komu zagrac na akordeonie ani w domu ani przy stole, zespoly to robia dj-e nie potrafia zagrac nic, wiec niech lepiej sie nie osmieszja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korg i Tyros.
Z ciekawosci zajrzalem w ten temat i mam pytanie do tych ktorzy sa "fachowcami" od muzyki. Czy ktorys z dj zagra tak" Chociaz wiem,ze nawet" wlaz kotek" to jest zasiegi kosmosu. http://www.youtube.com/watch?v=LOFJNMx2uFk Jest to zagrane z reki na keyboardzie na zywo, jak widac mozna nawet w jednej osobie grac i to niele na zywca. Jest tego wiele na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek31
Kurcze az szczęka opada,tez trochę grałem na podobnym keyboardzie,ale teraz nie mam czasu na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda taka,ze
Szczerze mówiac to wolałbym miec takiego jednego grajka na weselu niz jakiegoś didzeja co tu tak sie nasmiewa. Tiaa podszywajacy sie pod inne nicki, wyszedłes na głupka oczerniajac innych- oszukując ludzi. Jak sam nie potrafisz to nie zazdrosc innym, trzeba było sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
ba ze ok sprawdzcie gdzie gral dzis zeapol Ich Troje, Video. jesli uwazacie ze jestescie w stanie zrobic taka technike by zapenic zespolom choc polowe rideru to pochyle Wam czola. Nikt jeszcze nie zorientowal sie ze prowadze duza firme audiowizualna? Dodatkowo prowadzimy i orgnizujemy imprezy z zespolami a nie obciachowymi kapelami. Jakos sprzetu swiadczy o jakosci dj lub zespolu. Jak widac z powyzszych maili To nie my zazdroscimy Tylko wy nam bo kwota 25 za sama konsole padla pare razy tak Was to w oczy Parzy. Nie ten lavel drogie zespoly a co do beznadzieinej wypowiedzi na temat sto lat nikt nie bierze pod uwage tego ze repertuar i zabawy ustala sie wczesniej z mlodymi i czasem sie tak zdarza ze mpodzi nie zycza sobie. pewnie sprawdzicie zaraz w necie na czym polega urban wedding i wtedy moze zrozumiecie czemu dj graja dziwna muzyke, a moze poprpstu para mloda takie sobie wybrala, albo nie chca sto lat czy gorzko. zaowazcie indywidualnosci. Nasza firma nie zapycha kazdego wesela tym samym chlamem co kapele. Dj ma mozliwosc zagrac wszsystko a kapelach ze z youtube. Ostatno bylem na weselu gdzie zespol w przerwach wlaczam stacje radiowa. Podobno bardzo znany zespol z lublina. uuu ciezki temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na chłopski rozum..Dj gra "czyjeś",a DOBRE kapele grające na instrumentach takich jak klawisze,bas,gitara,bębny i ew.saksofon wykonują "czyjeś",a to jest różnica.Emocjonalno-nastrojowy odbiór jest inny w przypadku kapeli,a inny w przypadku dj-a.Ktoś powie,że wizualnie nie ma to znaczenia...Więc ma,bo sama muzyka to tylko wycinek dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunga1Bunga
Fałszujecie i tyle w temacie . Żeby grać to trza umieć. A te pseudo kapelki nawet jednego swojego utworku nie mają . Nawet małpę lub psa można wytresować i właśnie te weselne zespoły to takie tresowane pieski co potrafia tylko naśladować i do tego nieudolnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaatakka;;
Odezwał sie ten co umie, ale tylko szczekac. Ty durniu to kto w umie? jak jesteś taki tepy i umiezsz tylko jajka przeciągac przez nogawke to sie nie wypowiadaj. Jakos nie widziałam zadnego dj-a w programach muzycznych typu Bitwa na głosy,....................... itp jak cos umiesz to pkaz cos wiecej od swojej głupoty jak czytam posty takiego idioty to w zyciu nie wezme zadnego dj-a. Człowiek wyda kase na wesele nie po to aby jakis jeden dj ten dzień mi zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka,Zocha.
Bunga i Bunga. A ty na czym potrafisz grać? Pochwal się. Przecieznie sie na tym, musisz byc bardzo zdruzgotany z tego powodu. To prawda ze małpe mozna wytresować, ale ciebie juz nikt nic nie nauczy. Ostanio byłam na weselu,, gdzie był dj, nie było komu zagrac marsza na wyjazd w Domu Młodych, wyszło jak na stypie. zespoły zawsze graja i w ogóle jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy dje jakich widziałam i słyszałam. DJ Salt i DJ Pepper www.djsaltpepper.pl/ Ludzie "grają" w Warszawie i okolicach. Po szczegółowych ustaleniach zmienili nam muzykę na pierwszy taniec, nie zabawiali gości, nie miksowali puszczali z komputera kawałki, przy konkursach byli strasznie sztywni nawet nie pamiętali naszych imion. Po prostu masakra!!!! odradzam wszystkim. Zapłaciliśmy za nich 1200zł i bardzo żałujemy. Zepsuli nam nasz piękny dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinka85.
Wielu osobom dj-e zepsuli wesela, dlatego wszedzie ich pełno na forach. Ja bym nie ryzykował powierzenia swojego wesela dla dj-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-zwykla-Dziewczyna
Brawo zespoly to wy tu najwiecej piszecie. Szkoda ze tak naprawde to wy ludziom psujecie zabawe. Pierwszy taniec to juz klasyka ze lepiej przyniesc na plycie bo w waszym wykonaniu to gorzej niz biesiada ktora jest waszym glownym repertuarem bo na parapetach (czyli klawiszach dla poczatkujacych) to nawet dziecko zagra. A jakas niedouczona pinda z zespolu weselnego z najnizszej polki pisze ze dj nie wyprowadzi z domu. Kobieto to juz nawet nie wiocha to jest totalna masakra. Wasze beznadziejne i w kolko powtarzane niby konkursy i zabawy to juz klasyka gatunku gdzie kazdy z checia woli sie wyniesc nawet z wesela bo to juz jest gorzej niz straszne. Ale najgorsze jest to ze procz programu i repertuaru ktory wieje nuda to tak naprawde jestescie dinozaurami na wymarciu ze zbyt wyolbrzymioonym ego ze z was artysci . bylam nie raz i zazenowana wolalam wyjsc z imprezy niz patrzec na te wasze artystyczne wykonania z jarmarku. Przerwy to tak naprawde najwiekszy wasz atut bo przynajmniej nie ma tego falszowania i kaleczenia przebojow ktore tak lubimy . Nigdy i nikomu praktycznie nie uda sie z was tak zagrac jak w oryginale ciemniaki z niby muzycznymi umiejetnosciami. Klase trzeba miec , nie mozna jej wystukac na parapetach i popijajac w za duzych ilosciach . Po godzinie juz wam nie idzie bo za duzo pijecie nalogi. A nuda jest wszechogarniajaca bop 3 kawalki , zadnych fajnych zabaw tylko idziemy na jednego wam wychodzi patalachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiaaa
faktycznie ja podpisuje sie jednym tym samym pseudonimem a wypowiedzi zespolow jest tu najwiecej.PrYpominam ze to jest temat dj na wesele wiec to Wy, ludzie z zespolow czas nauczyc sie czytac, przy okazji tez nuty. Brak kultury. Typowo Polskie podejscie zamowic dj- a za 800 zl ibtrqktuwac go jak fachowca. Ja przestalem sie oglaszac na forach bo zeby zarobic na sprzet wole pracowac dla ludziz polecenia. chociaz wiedza za co placa. Jesli wiecie ze dj jest super, a dobtego lepszy do kapeli to nie gra on raczej ponizej 2 tys. chybaze z sama konsola. Co do zespolow to przypominam ze wy bierzecie 3-4 tys na 3 osoby, oklamujecie ludzi ze gracie, pierwszy taniec gracie z plyty, przerwy 30 min na 20 min grania, a co najwazniejsze sprzet tez dzilicie na 3 osoby wiec jak mozecie nadal miec oswietlenie z lat 90 kolumny alpharda, mikrofony omnitronica i mikser behringera. Tylkonwziac kase i przeje...ac lub przepic bo tylkontego Was od lat uczono co weekend. Ja osobiscie w pracy nie pije, a mlodzi jak maja chec to daja mi butelke do domu za ich zdrowie. Przepraszam ludzi, zawodowcow grajacych na instrumentach z milosci a nie potrzeby odegrania chautur. Jesli kiedys zrozumiecie czym jest milosc do muzyki i swojego instrumentu to stwierdzice ze nie warto katowac ludzi swoim partactwem. tak sie trafia na szczyt. czlowiek jest stworzony by chciec wiecej, w kazdej dziedzini. A wy co marni amatorzy od pon-pt praca mleczarni, rwanie burakow, weekend zamiast odpoczac tovtzrba znowu na chauture jechac, pograc z md na jesc i napic aie ze znajomymi z zespol. zabrac kase i od nowa tydzien zaczac. Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powiem...Miejscem dj-a jest dyskoteka i wszystkie takie miejsca,gdzie jak nie ma łomotu i calej tej otoczki to impreza leży.Zespoły,orkiestry,kapele weselne tworzą klimat,nastrój weselnej imprezy tak było,tak jest i tak będzie.Pewnikiem jest,że jakieś zlecenia weselne dla dj-ów zawsze będą np. przyjęcie weselne na 30-40 osób.:) Szkoda bluzgać i się denerwować,bo jedni bezbłędnie odtwarzają to co ktoś nagrał,a drudzy grają na instrumentach, wkładając w to swoje umiejętności i trochę serca/siebie/...i rzadko ten końcowy efekt jest wybrakowany,nieudolny jak ktoś wyżej napisał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER IMPREZA TYLKO Z DJEM
Skieba i tym podobni idź już na swoje forum i popisuj się tam swoimi pseudo umiejętnościami. Klasy i atrakcyjności grania przez dja nigdy nie osiągniesz . Większość słabych grajków (czyli 99% wszystkich zespołów weselnych) to nieudacznicy plujący żółcią. Wam się nie udało to nie krytykujcie tych co robią to lepiej i ludzie przy nich bawią się fantastycznie. A wy forumowiczki no cóż , musicie wybrać zdufanych w sobie niby muzyków lub zdecydowanie nastawionych na wasze zadowolenie z możliwościami zagrania wszystkiego co chcecie djami. Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiebaSuper
Skieba ty ja tobie też przypominam miejscem zespołów weselnych jest remiza strażacka od eleganckich i ze smakiem urządzonych domów weselnych to wara bo tu nie wolno położyć imprezy na łopatki tak jak to robią zespoły :) HiHi Hiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrelka.sp
Czytam i widzę,ze jakis zdziczały pseudo-dj tutaj siedzi , nie dosyc ze jest nasycony swoja nadludzka głupota, to jeszcze Prostak logujacy sie pod róznymi nickami. To nie forum dla jais nieudolnych dj tylko dal kobiet. Nawet czytac nie umiecie. To prawda ze psujecie ludziom wesele i tyle, inaczej byscie tak tutaj nie siedzieli .Pokazujcie swoje chamstwo i głupotę a na pewno was juz nikt nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttyra,36
Dla jasnozsci dj nie gra bo nie umie, wiec bez kłamstw, to jest za trudne dla nich do tego trzeba miec słuch, talent zapał do p;racy a nie głupotę. Znam wiele zespołów i wiem co mówie. Dj nie posiada umiejetnosci muzycznych, nawet nie powinien pisac na zespoły bo na tym sie nie zna. Ale cóz, tylko daja dowód, ze rzeczywiscie siedza tu tacy co marnują ludziom wesela. To najlepiej potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaxxx
cCy wy dje myslicie, ze tu siedza idioci?, ale w jednym sie zgodze. ze zaden zespol nie osiagnie poziomu dj-a, dlatego,ze zespoly sie rozwijają a wy zatrzymaliscie sie w rozwoju na poziomie niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwowww
Jezeli włączanie telewizora,radia Laptopa nazywacie dj swoim graniem,to do dzisiaj nie wiedziałam,ze tez potrafię grać. Przeciez nie macie instrumentów to na czym gracie????? A na serio to większosc wybiera zespoły tak jak ja tez bedzie zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
moze wiekszosc czynnosci zyciowych ktore przychodza same pojales, alebjak widze xzytanie ze zrozumieniem przychorzi trudno. Forum jest o dj-ach a nie o zespolach. Co kogo obchodzi czy asz zespol na weselu czy dj-a. Nie dotego jest to forum. Zapewne wszyscy na tym forum sa bardzo dumni iz jeden z uczestnikow zrozumial dzialanie radia, pilota i telewizora bo procz oddychania, jedzenia, picia i srr.. . nia nie wykazuje innych nawet zwierzecych odruchow. zwykly pantofelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×