Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Tak czytam i sobie myślę.Dlaczego ci,którym odpowiada weselny dj,piszą.że nie spotkali dobrej weselnej kapeli,zespołu.Takie podejście to totalna bzdura.Istnieją zajefajne kapele i dj-e także, ale nikt mnie nie przekona,że dj jest lepszy od kapeli..Na dyskotece tak,ale nie na weselu.nie na imprezach plenerowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunBoy
Siekba może kiedyś zrozumiesz że zespoły same zepsuły i nadal psują sobie opinię jednostajnością brzmienia oraz mocą wokalu i na dodatek niestety to częsty przypadek brakiem umiaru i nadużywaniem alkoholu. Nagraj 10 różnych zespołów po północy jeżeli 2 będą jeszcze dawały radę to i tak będziesz szczęściarzem. Owszem wśród dj-ów też mamy takich co za kołnierz nie wylewają. Sztuka polega na tym żeby znaleźć nie tylko DJ-a ale i świetnego animatora i wodzireja który w pracy nie pije. A wracając do tematu ... kiedyś chodziło się tłumami do filharmonii dziś na koncerty na stadionach ... i to samo masz z zespołami na weselach ...odchodzą do lamusa ... normalna kolej rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj-e pisza w temacie
Dlatego ze to dj-e psuja zespołom opinie sami siebie zachwalaja pisza posty pochwalne. Przeciez to gołym okoiem widać kto tu sie tak udziela. Bez zespołów nie było by muzyki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mezatka.
SunBoy.Na bank jestes bezrobotnym dj który psuje wesela ludziom i pije alkohol. Jestes zerem skoro nie potrafisz zapracowac uczciwie na klientów i piszesz na zespoły. Jak dla mnie wesele z dj-em to nie wesele i nie spotkałam jeszcze takiego dj-a który by mnie przekonał. U nas w rodzinie raz był dj ,ale to był pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzza,,
Co poniektórzy dj-e chyba do lamusa odchodzą, a raczej niech zaczną ustawiac sie do posredniaka skoro tak tu sie angażują.Przeciez zespoły były sa i bedą górą to w koncu oni sa muzykami nie dj-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara wciąz gra ibędzie długo
Hm.... do lamusa? chyba chłopcze coś ci sie pomieszało w tej główce. Gram juz ponad 28 lat i nie zamierzam iśc tam gdzie chcesz niektórych odesłac (do lamusa) zespoły nadal bedą miały wzięcie,wiec chłopcze moze zapracuj uczciwie cięzka pracą na karierę zamiast pomawiac kapele. Pozdrawiam zespoły i Pary Młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik 29 arek
Jak dla mnie to kapelka weselna jest lepsza niz t dj właczajacy płytki to przeciez nie ma zadnego klimatu weselnego. studniówki. osiemnastki, dyskoteki - Tak ,ale wesele jest szczególna uroczystością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunBoy
Ha ha ha ! Sorry dziadki z zespołów monitorujący z braku pracy te forum. JESTEM< KOBIETĄ > i na pewno nie DJ-em. Na gitarze to na pewno Santana, Kurt Cobain, Eric Clapton, Hendrix i inni grali, a te wszystkie MUZYKI z sukcesami na międzynarodowych scenach - no tak ale w ściąganiu MIDI na klawisze i udających że grają ... ŻENADA !!! Bujajcie w obłokach że muzykami jesteście i te wasze jednostajne brzmienia... chodzę na wesela ostatnio i mam was DOŚĆ ... A pseudo z przekory jak by się znów jakiś "ENTELIGENTNY" moher pojawił :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara wciąz gra ibędzie długo
SunBoy A ty myslisz pokrako, ze kiedys jak sie grało z midów? W moich oczach jestes zerem i nie zamierzam prowadzic dyskusja z jakims nieudolnym pseudo dj-em. Jak myslisz gówniarzu, ze gra to to samo co właczanie płytek na laptopie to naprawde twoja wiedza jest tak tępa i tak beznadziejna jak twoja pusta głowa- smarkaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkayxr
Ten SunBoy ma dosyc zespołów bo jego nikt już nie chce, nawet w rodzinie, wiec sie wścieka z zazdrośc.A ze beztalencie i bez słuchu nie potrafi nic zagrać to ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kytraba26
Niektórym dj wydaje sie ,ze dużo wiedzą, ale tylko tak sie wydaje. tylko głupi nie zauważy jacy dj-e tu siedzą ,nudzą się i smarują po zespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiew,,/
Kurcze po co ta dyskusja, niedługo niektórzy dj-e zajma sie układaniem płytek - ale chodnikowych ,zreszta widac na całym forum ktorzy tu di-e sie reklamuja i smaruja po zespołach. jeden to juz odszedł do lamusa...... z głupoty i głuchoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapele,zespoły,orkiestry to coś dobrego na wesele,plener,biesiadę,dancing,studniówkę.Miejsce dla dj-a to dyskoteka,imprezy klubowe,..i z konieczności małe wesela.Każdy ma swoje miejsce w tej układance.Jak wszędzie zdarzają się wypatrzenia,pomłki np.niewypał to najwspanialsza kapela grają ca na żywo w pełnym składzie instrumentalnym na dyskotece dla...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI NA WESELE
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe Mazowieckie Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Każda uroczystość jest inna i wyjątkowa różniąca sie od siebie,repertuarem, zabawami,konkursami i inymi atrakcjami oraz gustami pary młodej i ich gości Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to głównie województwo mazowieckie, Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wodzirej jest lepszy niż dj na wesele, chyba że na weselu jest 3/4 młodziezy a reszta starsi, ponieważ starsi nie lubią takiej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Endriu
Witam serdecznie, Jeżeli potrzebowalibyście Państwo DJ'a na wesele lub inną imprezę okolicznościową, to serdecznie zapraszam do współpracy - strona www: djendriu w domenie pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to,że słyszę muzykę,a widzę jednego pana wyginającego się za...itd Lepsze jednak jest czterech,pięciu "pajaców",którzy coś robią...i jest wesoło.Jest z kim pogadać i nawet wypić jednego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona 100
Panu skibie i takim podobnym zawdzięczam że na weselu owszem ze sobą pogadali tak po 45 minut - 3 flaszki jakimś cudem wypili (dostali 1) muzyki zero bo góra 3 kawałki wszyscy znudzeni a dla mnie to niestety nieudana rozrywkowa część wesela. Uważajcie na takich zaawansowanych i zawodowych muzyków w trakcie spotkań przed weselem cudownie roztaczają jak to oni będą robić wszystko wedle życzenia młodych, a w trakcie za nic mają prośby, groźby i błagania . Oni wiedzą lepiej - ale niestety jak komuś zepsuć zabawę ! Pół roku później przyjaciółka zdecydowała się na faceta który zarazem był i DJ-em i Wodzirejem. Zazdroszczę jej do dziś fantastycznego i wesołego oraz z klasą na najwyższym poziomie - wesela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuś kogoś ty najena na to wesele..Nie wszyscy piją aż tak,a wręcz czynią by było dobrze i z klasą."Pata-łachy" czasem się trafiają,ale ich żywot jest krótki,rynek ich zweryfikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgtaraw
u mnie na weselu był dj i tak sie upił że nie potrafił płyt puszczać i zaczął sam śpiewać i jeszcze chciał striptiz robić,w połowie wesela trzeba było go pogonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiaaa
lrapetjestem dj-em. kilkanascie lat, z wyksztalcenia trebaczem po szkole muzycznej. Lacze pasje do muzyki z dobr zabawa. Repertuar jest dopasowany do oczekiwan klienta lub gosci. Kiedys oglaszalem sie na podobnych forach ale denerwowaly mnie wlasnie takie klotnie, gdy jakis podrzedny grajek zarzucal mi ze jestem amatorem. Wybaczenie drogie zespoły ale większość gra 30 min z md a potem 30 minut przerwy. Oczywiście czapki z głów dla zawodowców chociażby z podstawowym wykształceniem muzycznym, ale nie oszukujmy się większość kapel to amatorzy robią to samo co dj tylko dj nie oszukuje ze gra na żywo. Sami popatrzcie na ilu wesela widzieć zespół z perkusja, gitara, saxem., trąbka...? Może pojedyncze instrumenty mają a większość za nich parapet gra. Dj graja na dobrym sprzecie i zazwyczaj maja dobre oswietlenie, dodatkowo nie wazne czy to dj czy kapela, wazne by osoba prowadzaca potrafila sie odnalesc w kazdej sytuacji. JEsli ktos robi wiejskie wesele polecam kapele, klasyczne kwestia wyboru dobrej kapeli( uwaga takie nie graja za 2-3tys. ale po 6tys) lub dj-a i to tez jie za 600czy 800 zl. Urban Wedding tylko dj lub kwartecik zawodowcow. Pamietajcie w kazdej branzy sa lepsi i gorsi. Kto z lubi kielbase za 7-8 zl z marketu??? na pewno wolicie ta za 20 zl i tak samo z kapela czy dj. Dla mnoe dobry dj to kosztuje min. 2500 a kapela 5000 . oczywiscie nie chce nikogo obrazac bo sa wyjatki ale umowmy sie czy kielbasa za 8 zl jest kielbasa? I na Boga ludzie nie piszcie juz o wyzszosci kapel na dj czy odwrotnie. Niech to klient podejmie decyzje. Powiedzcie dodatkow dj ma mnostwo muzyki do wyboru, samemu mialem wesele w rest. P Gessler gdzie mloda chciala techno a pan mlody polski rock. Nie da sie tego nawet polaczyc a co dopiero mialy powiedziec te biedne babcie... na pytanie czy mozemy zagrac cos pod gosci uslyszalem my Ci placimy i to my mamy byc zadowoleni. na koniec obrazone babcie pukaly sie w glowe sugerujac mi ze gdzie taka muzyka na wesele. Mlodzi zadowoleni, goscie nie bardzo. Powiedzcie kto powinien byc w takiej sytuacji bardzie wazny dla dj, goscie ktorzy potem obsmarowywuja go gdzie sie da czy klient ktory mu placi i go zatrudnil. Kapele sa dobre i zle, sam kiedy mialem grac w dobrym band-ie ale dj ma nieograniczone mozliwosci i nie narzuca klientowi repertuaru zespol niestety joe ma innego wyjsca, gra co ma. A jeszcze dobrze jakngra to co mu wychodzi. Teraz powiem tak drodzy nasi klienci nie osmieszajcie piszac w ogloszeniach" szukam super dja z doswiadczeniem kilkuletnim, z profesjonalnym naglosnieniem oraz oswietleniem. za 800 lb 1000 zl albo zespolu za 1500 bo to tak jak ja bym zatrudnil was do pracy i powiedzial daje Wam 10 zl dniowki ale kusicie miec doswiadczenie kilkuletnie, wlasny samochod, stworzyc sobie stanowisko pracy, otworzyc dzialalnosc, placic zus i podatki a dodatkowo robic wszystko co chce. dj za 800 zl lub zespol za 1500 to jak romantyczna kolacja przy swiecach i zupce chinskie. przepraszam z literowki ale pozno i pisze z telefonu. pozdrawiam wszystkich normalnych co nie palaja nasza narodowa wpojona zazdroscia i nienawiscia do tych co maja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska444,.
Kogo obchodzi opinia jakiegoś bezrobotnego dj-a, zebys potrafił grac na trapce nie byłbyś dj-em. Właczac kawałki dzis kilkuletnie dziecko potrafi a ty myslisz ze nauka na instrumencie i granie to to samo. Az zal was dj-e jak tutaj udawadniacie swoja głupotę. Jak ktos jest dobry niech udawadnia to na weselach, to miejsce jest dla kobiet nie dj. Nikt nie potrafi grac, nikt nic nie umie wyglada na to ,ze najlepiej znaja sie na muzyce beznadziejni dj. Grunt się pali i wziecia juz nie macie dj-e. Sorry ,ale po weselu siostry juz nikt z naszej rodziny nie wynajmie zadnego dj-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korg i Tyros.
Moj zespol gra za 3 tys gramy na keyboardach na zywo, więc jak sie nie znasz głupcze to sie nie osmieszaj. A gramy juz od25 lat wiec chłopcze jak myslisz, ze wszyscy stoja i udaja to jesteś CYMBAŁEM!!!!! Zreszta co to mnie obchodzi, ale... jak przeczytałem ile głupoty i zazdrosci w niektórych siedzi to tylko dowodzi, ze to forum nigdy nie bedzie obiektywne.Zegnam bezrobotnych pseudo "znawców - fachowców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dja
za 1000 zl , mlody zdolny chlopaczek , piszcie jak chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik 6- 2012
Ja mam zespol za 2800 nie zamienie go na inny ani na zadnego dj-a, granie to nie wszystko, tylko ze zaden dj nie poderwie gosci do zabawy tak jak to zrobi zespol kilkuosobowy, a czy na zywo czy nie to mało mnie to obchodzi, waze zeby ludzie super sie bawili, a o to wszystkim chyba chodzi. Prawda??? Nierozumiem dlaczego dj-e tak w tym temacie nadgorliwie sie udzielaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dja
Zdziwilabys sie pazdzierniku 2012 . szkoda 1800 . serrrrrioi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
zwlasnie dlatego po pierwszej reklamie na forum, stwierdzilem ze trzeba unikac takich miejsc. Szkoda pisac dla ludzi ktorych nie stac na zawodowcow tylko na amatorow. Dalej zyjcie teoria PRLu dobre bo tanie. Skoro uwazacie ze ze mnie taki amator, grajacy na konsoli za 25 tysi, JBL VRX, o swietle nie wspomne... Tata mi tego nie kupil zarabiam sam na to od kilkunastu lat. Wile zespolow nie moze w kilka osob dorobic sie nawet polowy naszej jakosci. Swiatla z lat 90 a o DMX 512 pojecie nie macie juz nie mowie o tym czy wiecie jak wyglada stol pearl avolight. Z zabawa macie tyle wspolnego co rozebrac gosci, jedjoczesnie przekladajac im jajka lub banany przez nogawkew rymie muzyki w jakosci midi. Wiocha odchodzi a zesploy sa zlosliwe no im zal ze nie potrafia sie dopasowac do wspolczesnosi. Jesli uwazacie ze np. Dj Michal Orzechowski ktory jest wieloletnim perkusista zespolu Bajm jest amatorem biorac a wesele. jako dj 8-10 tys. to powiedzcie ilu z Was tak jak ja zagralo z wiekszoscia Polskich kapel na scenie chociaz jako suport, juz nie mowie jako czlonek skladu. widac ze ludzie na tym forum nie szukaja jakosci tylko oszczednosc. Jesli bedziecie jesc mortadele z zamknietymi oczami a ktos Wam powie ze to poledwica to uwierzycie bo to jest edekt placebo dzialjacy wszechstronnie. Mi ze w dalem sie w dyskusje i ze Tak bardzo mocno boli Was prawda. Jakbym nie mial z czego zyc to bym dalej sie oglaszal na forach. Wam niestey nic imnego nie zostaje jak bezplatne forum. pewnie na dobra strone Was nawet nie stac. Pewnie i tak nie mielibyscie co na niej pokaza. Life is Brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×