Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość sunrise86
Polecam dj Marka Husa - pan dj występuje we fraku i cylindzrze, ma fantastyczne poczucie humoru, zaproponował nam zabawy dla gości, z jakimi nie spotkaliśmy się na żadnym weselu:) Pan Marek jest z Bytomia, ale na spotkanie z nami bez problemu przyjechał do Bielska:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka.82
Witam, a ja polecam dj Malutkiego z Wrocławia. Bardzo doświadczony w prowadzeniu wesel człowiek. Wesele poprowadził nam w bardzo kulturalny sposób, bez obraźliwych komentarzy względem gości. Wszyscy byli zaskoczeni ciekawymi zabawami jakie przeprowadzał. Uczyliśmy się u niego tez tańca. Sami byliśmy zaskoczeni końcowym efektem :) Nauczył nas nie tylko układu tańca ale pozbycia się stresu przed rodziną i znajomymi. Udzielił nam też bardzo cennych wskazówek co do wesela. Sam na weselu zajął się wszystkim. Dopilnował by wszystko było w swoim czasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, jak poprowadził wesele i jak nas do niego przygotował. Dlatego polecam dj Malutkiego z firmy dj Flash Group. Pozdrawiam wszystkie przyszłe pary młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana para
Na wesele polecamy Dja Brylant z miasta Koszalin gral u nas i bylo super to najlepszy dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana para
Na wesele polecamy Dja Brylant z miasta Koszalin gral u nas i bylo super to najlepszy dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 89
Polecam Agencje muzyczna Dj Brylant mlody pan swietnie rozkrecil wesele moich znajomych w koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dj masti gral u mnie wweselu i bylo super Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkunia
na moim weselu grał Pan Tomasz z http://www.eventform.pl/ ja jestem z Katowic, ale ślub miałam w Kielcach, ale dla dj'a nie było problemu bo posiada własny sprzęt, więc może zagrać na terenie całego kraju, jak prowadził wesele? przede wszystkim profesjonalnie, posiada dobrej jakości sprzęt (my jeszcze zdecydowaliśmy się na oświetlenie), sam dj jest bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem, idealnie dobrał utwory, bo parkiet cały czas był oblegany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para 222
www.dj-brylant.pl polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Grupe Creative Group 303 z Krakowa i Pana MArcina Cupała. Wszystko wyglądało pięknie...do momentu kiedy 3 dni przed weselem dowiedzieliśmy się, że zagra zupełnie inna osoba.....niby na tym samym poziomie....mnóstwo nerwów przed i w trakcie wesela....Dj się zupełnie nie sprawdził... ludzie pytali skąd wzięliśmy takiego smutnego Pana Dja....tak więc nie dajcie się zwieść przemowom i obietnicom szefa Creative 303. Robi sobie bardzo dobry PR, niestety na wesele już się fatyguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylionek
@siekba- jeśli nei wiesz, to znaczy, że nie trafiłeś na dobrego dj'a. u mnie grał maciej wilkanowski z flesh agency. i po pierwsze- genialnei poprowadził zabawy, zachęcił wszystkich do udziału, śmiechu było co nie miara - a co dla mnie i mojego męża było najważniejsze- zrobił to bardzo elegancko i z klasą, po drugie- umiał zachęcić do tańczenia- u nas część gości tańczyła już w czasie obiadu :D ogólnie zabawa trwała do rana, a i poprawiny były grube ;) po trzecie- co ma miejsce w przypadku zespołów- dj zawsze zagra oryginalne kawałki, więc nie ma mowy o fałszowaniu, dziwnych aranżacjach, że ludzie nie poznają melodii albo powtarzaniu w kółko 20 piosenke ( a byłam na takim weselu i to było przykre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim weselu też grał dj a ludzie razem z talerzami lecieli do tańca,taki był dobry,wiecie ludzie na parkiecie z talerzy jedli ale tańczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataJarek
My z narzeczonym zastanawiamy się nad DJ Galixem, ma bardzo dobre opinie.. widzieliśmy jego filmiki na yt i fb to naprawdę robią wrażenie. Czy możecie polecić kogoś jeszcze z dolnego śląska, bo póki co stawiamy na dj galixa, ale fajnie byłoby sprawdzić kogoś jeszcze ? Jesteśmy z Oleśnicy, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgodzę z gościem, który polecił stronę DJ RObo. jest on naprawdę dobry i warto zapoznać się z jego usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 215
Polecam ART DJ www.art-dj.pl profesjonalnie i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się co do DJ Robo. Ma bardzo fajne kawałki, których słucha się z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaE
Ja swoj wielki dzien mialam miesiac temu i niemoge uwierzyc ze juz po. Problemow mialam nie miare. Moj maz jest Szkotem a slub mielismy w Krakowie. Bedac w szkole sredniej w Krakowie weszlam do kosciola swietej Anny i sobie postanowilam ze jesli kiedykolwiek bede wychodzila za maz to bedzie wlasnie w tym kosciele. Na codzien mieszkam w Szkocji i myslalam ze dwie wizyty w Polsce wszystko zalatwia, ale bardzo sie mylilam. Od samego poczatku mielismy pod gorke bo ksieza z krakowa odsylali nas do Edinburgha i vice versa. W pewnym momencie nie wytrzymalam i puscily mi nerwy i powiedzialam ze nie wyjde jesli ktos mi nie pomoze I tez tak sie stalo. Moj maz dzwonil i dowiadywal sie jakich dokumentow potrzebujemy do slubu i jak wszyscy slyszeli Polska to nie potrzebowalismy zadnych. Przeszlismy nauki przedmalzenskie w edin i ksiadz (bardzo fajny zreszta)zapewnil nas ze juz wszystko mamy. Koszmar zaczal sie w Polsce tydzien przed slubem bo okazalo sie jednak ze nie mamy wszystkiego. Wszystkich wlaczylismy do pomocy ale nie udalo sie dwa dni przed slubem musielismy widziec biskupa i pisac podania o zgode na tylko slub koscielny. Kosztowalo nas szczegolnie mnie mnostwo stresu ale warto bylo. Dzien slubu byl wyjatkowy. Ale to za sprawa ludzi ktorzy byli ze mna. zaloge mialam mloda, ktora szybko sie zgrala. Dj Piotrek DJ4U jest wspaniala osoba pomogl nam z samochodem i autobusem (stary ogorek) i oczywiscie djowaniem Fotograf Maciej Tolinski o ktorym tez musze wspomiec zrobil wspaniala robote. Zreszta nie mozna trafic lepiej jak Dj i fotograf sie znaja i lubia ze soba wspolpracowac. Do ekipy dolaczyli Gabrysia i Przemek e-motionfilms.pl i bardzo szybko sie zgrali. Slub byl w restauracji Trzej Kucharzy (wspaniale jedzienie i jest go mnostwo) a sale ubrala bajkowo floristka z kwiaciarni Margarita. Mam nadzieje ze wszyscy maja takie szczescie do tak zgranej ekipy. Zycze wszystim tego ze szczerego serca. jesli planujecie slub w przyszlosci i potrzebujecie zalogi to piszcie do nich. Nie znajdziecie lepszych. Dj Piotrek mowi doskonale w dwoch jezykach i nawe Szkoci go rozumieli a to duzy wyczyn Wesele sie udalo bo nie znalazlam osoby ktora by choc przez chwile na cos narzekala. Wesele zostalo okrzykniete jednoglosnie przez wszystkich najlepsze na jakim byli. a to duzo znaczy dla panstwa mlodych. A po powrocie musielismy zalatwic reszte dokumentow i wczoraj bylismy w register office i wzielismy slub cywilny. Powodzienia wszystkim przyszlym mlodym para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyuiokaa
żadnych dj-ów nie polecam :o co to za durnowate pomysły być odpalać muzykę z laptopa na weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ,nie wszyscy robią wesele ,inni robią dyskotekę weselną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam http://www.youtube.com/watch?v=eLS47Q6fi20 Tutaj sami zobaczycie jak może wyglądać wasze przyjęcie weselne. W celu uzyskania numeru telefonu, zainteresowanych proszę o kontakt na mój adres e-mail: izuuunia23@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_1
Odradzam Dj Kamel z Wroclawia. Gburowate podejście i nieciekawe prowadzenie zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
najlepszy dj na wesele to Dj Galix !!!! Grał na moim weselu i nie wyobrażam sobie by robił to ktoś inny!! Pełny profesjonalizm a przy tym niesamowicie sympatyczny człowiek!!! Szczerze polecam, to było najlepsze wesele !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×