Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość Lazuryt.4ma
widziałam wiele Razy. czy ty znasz budowę choć jednego akordu? Na pewno nie. Przyjmij gorzka prawdę, ze gówno wiesz na ten temat. Nawet dziecko widzi, ze jestes na poziomie przytępionej wiedzy i słuchu. Jeszcze nie spotkałem dj który by zagrał czy w domu na akordeonie, saxie albo przy stołach. Puszczać z laptopa ot dziecko to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajzel
Widzę ze dwie osoby pod 15 nikami co w kółko o akordach i zagraniu , oraz ze 3 dj-ów co czasem coś chlapną ale raczej rzeczowo . Ale najciekawsze że ten lub ci [ale stawiam tysiąc że to pewnie jakiś nędzny duet na klawiaturach ale nie tych od instrumentów] wypisują nie na temat te same bzdety . Ja mam tylko jedną opinię . Prostą i oczywistą : "zaśpiewaj i zabrzmij jak Louis Amstrong - What A Wonderfull World" którego uwielbiam . Ale gdzie tylko całą noc artyści chleją i umpa umpa tak samo nużąco w kółko . Menadżerka ma dużo racji i ciekawe spojrzenie , też niosący dużo informacji jest post Pani od foto czy wideo. Takie opinie są cenne , od doświadczonych w bywaniu na weselach. A te pojedyncze, jak wspomniałam te same powtarzane sekwencje słów lub lewe linki, to ktoś chory który nigdy nic tu nie wniósł i nie wniesie poza chaosem swojej zazdrości. To tak w temacie który ubawił mnie do łez , a papugi co powtarzają coś bezmyślnie poproszę o odpuszczenie sobie czegokolwiek bo i tak już tu nie wrócę ten duet bo nie zespół :) robi dezinformację, a na 10 stron, 7 ciekawych i niosących ciekawe informacje postów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaśpiewaj i zabrzmij jak Louis Amstrong - What A Wonderfull World" xxx Słonko, nie ma problemu :) Znam takiego - jest nazywany białym murzynem. Do tego gra na trąbce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokaz na co cie stać...
Ale bajzel. zagraj cokolwiek i zaspiewaj pokaz poziom to na pewno sę posmiejemy ha... ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Zasad u zespołów
Tak to niestety prawda że po tej lekturze i własnych doświadczeniach trzeba sobie przyznać że za śpiewanie i granie biorą się osoby do tego zupełnie nieutalentowane, ale co mało nie są w stanie przyznać jakimi są miernymi kopiami nie mającymi nic wspólnego z oryginalnymi pięknie brzmiącymi wykonaniami. Gracie świetnie ale niestety na nerwach normalnym użytkowniczkom tego forum. Dość tych chorych i psychicznych wpisów jak widać po odrzuconych i nieutalentowanych muzykach. Skoro to wam nawet nie wychodzi to postarajcie się o inne zajęcie ...może łatwiejsze będzie dla was bycie babcią klozetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuubaw......i tyle
Dj sa nallepsi, ale w szkalowaniu zepołów i pisaniu sobie laurek na forach. A prawda taka, ze nie spotkałam zadnego dj-a który by miał pojecie o muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca23.
Poszukuje dj z akordeonem który by zagrał i w domu i przy stołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona jarka
Dj ci nie zagra. Ono tylko sa nalepsi krytykowaniu innych na forach no i wystawianiu sobie kwiatków. Dlatego wybrałam zespół z takich oczywistych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita peronka
jeny, ale dyskusja. Jako osoba szukająca kogoś do grania na weselu- nie wiem, co mam myśleć. My jednak chyba zdecydujemy się na dj- rozmawialiśmy już z Maciejem Wilkanowskim z Flesh Agency i ma wolny termin w naszym terminie. Za DJ'em przemawia cena oraz fakt, że nie każdy lubi "autorskie" wykonania znanych przebojów. Poza tym dobry dj to nie jest tylko puszczanie muzyki z laptopa, ale też wodzirejstwo, konkursy, oświetlenie, nagłośnienie itp. My w cenie mamy między innymi światła i dym, by był ciekawszy kilmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zossia.jw.
Dlatego my zrezygnowaliśmy z dj bo chcieliśmy zeby własnnie była taka muzyka z instrumentami czyli zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
na wesele to TYLKO DJ Weselny WODZIREJ robi LEPSZĄ robotę od nie jednego zespołu ! Ja byłem ponad 15stu weselach , większość z nich grali DJ , powiem szczerze tylko jeden zespół nam sie podobał , wiekszość ZESPOŁÓW to amatorka i krętacze ! z DJami takich problemów nie ma , miałem na 2 imprezach dj który całe wesele prowadził przez mica i ludzie sie SUPER BAWILI - WSZYSCY ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
zawsze po weselu robie laskę z połykiem każdemu dj-wi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołki piszesz chłopczyku
Nauka gry to ni to samo co klikniecie, to wymaga i ćwiczeń i pracy wiec padalcu nie obrazaj zepołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesss55555
U mnie miał grać Dj Pitter z Radomia. Zaproponował ze wystąpi z wokalistką i gitarzystą. Pan Piotr zagrał keybordzie:) Naprawde.. byłam bardzo zadowolona!!! Teraz jak się nie mylę to prowadzi zespół Nowak band :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Dj ze stażem.
Pracowałem jako dj ponad 20 lat współpracując z kilkoma zespołami,ale jak bedziecie obrzucac tak błotem zespoły to w końcu ludzie odwróca się od was. Jestem pewny ze siedzi tu kilku gówniarzy i jakaś smarkula, domyslam sie która znam rynek dj. jak mało kto. Zapewniam,ze nie wszyscy maja takie zdanie o zespołach moim zdaniem to sa złośliwosci z niechcianych na rynku pseudo dj których juz na nic nie stac poza głupotą. Radzę zajac sie szlifowaniem rzemiosła a to przyniesie o wiele lepsze efekty niż obrzucanie błotem w ludzi. Wstyd mi za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka.yvz
Przecież zespoły były są i będą, a desperacja niektórych dj tylko daje mi świadomosc, ze w tej branży nie najlepiej sie powodzi.Takie moje osobiste refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamaryna
ja osobiście preferuję wybór Dj'a na wesele, bo prawda jest trochę brutalna, ale trzeba to w końcu powiedzieć blisko 90% zespołów jest do niczego, nie potrafią śpiewać, grać, już nie wspomnę o tym, że zawsze podczas prowadzenia imprezy rzucają jakimiś żałosnymi i niesmacznymi żartami, a także upijają się, moja siostra za miesiąc wychodzi za mąż i zdecydowała się wraz z narzeczonym na Dj'a Flesha z http://www.djnaimpreze.info/ akurat siostra miała okazję go zobaczyć w akcji, bo prowadził ich imprezę firmową i facet nie tylko rozruszał korporacyjnych sztywniaków świetną playlistą, ale przez cały wieczór sam nic nie wypił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-e nie grają.
I juz widać jacy dj-e tu sie reklamują. Prawda jest taka ze dj psuja rynek muzyczny bo tylko muzycy pracują i graja z pasją. Dj nie gra zapamiętaj to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespoły fałszują
Cóż dodać ... fałsz i zawodzenie drogie forumowiczki. Tyle wyniosłam wrażeń po kilku występach od studniówki do kilku wesel. Zasadniczo szkoda że tak wiele jest tu wpisów nie na temat. A jak ktoś, jakiemuś grajkowi bez talentu zwróci uwagę to robi się jak w przysłowiu ..."rusz g..no to będzie śmierdzieć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkupaaa..
No tak takie gówno bedzie sie wypowiadać na tematzespołów to juz naprawdę gówno wiesz. Tym dj-om to juz w dupie sie poprzewracało. Gołym okiem widac jacy tu dj siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma Dj- klap i oszust
no tak, na ostatniej studniówce Dj wsadził łapy w kieszenie puścił muzyke i łaził po sali. I to znany dj. Juz mi nikt nie wmówi ze dj maja cos wspólnego z muzą. I won juz z tego forum = partacze. Mogę napisać gdzie. załoze sie ze też tu siedzi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie DJ NA WESELE ćwoki
Kochani didżeje ja wam się dziwię że w waszym temacie dyskusji czytam jakieś bzdury nie na temat . Chciałam się dowiedzieć bo nie ukrywam że temat DJ NA WESELE będzie mnie zaraz dotyczył i jest dość jasno sprecyzowany czyli coś o didżejach ale chyba trafiłam na jakieś bezmózgi z zespołów co piszą aby tylko napisać . Qu..wa co to za chamskie teksty. Panie i Panowie didżejowie na waszym miejscu też bym zrobiła kipisz na forum o zespołach bo nie dość że bez konkretów was szkalują to jeszcze piszą jakieś ciemne typy niby wykształcone muzycznie ale z polszczyzną musieli mieć problem. Szkoda że nie chwalą się te zespoliki swoimi osiągnięciami na listach przebojów skoro są takie fantastyczne. Ale czego się spodziewać po stadzie miernot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJWodzirej
Witam serdecznie! Od dłuższego czasu zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, oraz prowadzeniem ich jako wodzirej. Bogate doświadczenie, entuzjazm, chęć do pracy sprawiają że imprezy na których gram są zawsze udane! Na swoich imprezach gram muzykę dopasowaną do gości, najczęściej jest to repertuar z lat 60 70 80 90 aż po dzisiejsze hity lansowane w stacjach radiowych. Jeżeli chodzi o lata 60-90 są to najczęściej hity muzyki disco typu ABBA, Bony M itp... Repertuar zawsze jest ustalany ze zleceniodawcą Posiadam własny sprzęt muzyczny, oświetlenie, dojazd. Zapraszam do kontaktu ze mną, umówienia się na spotkanie, gdzie mogę przedstawić szczegóły mojej oferty. t e l 7 8 1 7 4 6 1 4 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dj-wodzireja www.weselezwodzirejem. Co do wolnych terminów nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnijcie o dj-ch
nie ma większych partaczy,leserów,nieróbów i cwaniakow. 800- 2500 za puszczanie muzyki i tepą gadkę do gości ? Ja tam wolę najgorszy zespół od najlepszego dj-a cwaniaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole dj może i puszcza muzykę ale przynajmniej nie fałszuję tak jak zespoły weselne. Wole oryginał puszczany niż oryginał fałszowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz:)ka
Witam wszystkich, mam przyjemność zaprosić wszystkich na moje pierwsze forum - tematyka oczywiscie ślub i wesele :) Łączymy się drogie panie! Region Śląsk i Małopolska, ale zapraszam wszystkich :) Czekamy na was :) www.Wianeczek.pl Mile widziani także panowie! :) Pozdrawiam, Mysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×