Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość Cziqulka
Hej, kochane, zastanawiam się nad djem Mateuszem Idzikiem. Możecie coś powiedzieć na jego temat? Niewiele jest o nim w sieci i trochę się boję.... Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafazja
oo, widzę, że u kogoś też grał Maciej Willkanowski z Warszawy. Jak ktoś szuka dj w mazowieckim, to polecam go całym sercem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
DJ WODZIREJ na wesele zawsze bedzie Lepszym rozwiązaniem od przeciętnego zespołu , a często nawet od tych lepszych znanych zespołów ,z róznych przyczyn . Ja na moje wesele wybrałam Najbardziej znanego DJ Wodzireja weselnego z okolic katowic , po wysłuchaniu oferty na spotkaniu od razu spisalismy umowe na wesele i po roku nasz DJ Rewelacyjnie rozbawił wszystkich naszych gości weselnych , wymagania mieliśmy ponad przeciętne , ale nasz dj sprostał zadaniu i całkowicie nas pozytywnie zaskoczył , wymaślał przeróżne nowe ciekawe zabawy i konkursy dla gości , muzyka baardzo szeroka dla wszystkich i bardzo wesołe i ciekawe prowadzenie wesela przez mikrofon , poza tym fajne atrakcje , przebierał sie w stroje śmieszne , super światełka i sprzęt , to wszystko sprawiło że naprawde z ręką na sercu polecamy naszego DJ Wodzireja weselnego , Nie bede reklamować bo ktoś to znowu przekłamie i obróci w reklame , ale poradzę tylko młodym żeby NIE WYBIERALI DJów tych Tanich , bo to zwykle są zmieniacze płyt albo puszczacze komp. Lepiej dołożyć parę stówek i mieć wesele na wysokim poziomie i świety spokój że jakiś pseudo dj z laptopem spartoli nam naszą najważniejszą impreze w życiu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka.llka
Nie spotkałam dj-a który byłby lepszy od zespołu. nawet zagrać na niczym nie potrafi. Nie ten poziom. Juz nie wspomne o klimacie. Bzdury piszesz na pewno jestes dj. ja tego nie kupuje. Ostatnio byłam na weselu z dj- Kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dobrze sie bawilam
na weselu gdzie dj byl: Krzystof Staniak z Puław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-zwykla-Dziewczyna
Zgadza się nigdy nie spotkałam DJ-a lepszego od zespołu .................................................................................................................................................................................................. w rzępoleniu i fałszowaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ps. ROBIŁAM ZDJĘCIA NA KILKU DUŻYCH WESELACH PO 100- 200 GOŚCI Gdzie byli DJe , POWIEM SZCZERZE - Że te duże wesela były LEPIEJ OGARNIETE i poprowadzone od wesel z zespołami , zauważcie że na duużym weselu zespoł po 4 kawałkach robi przerwe , a ludzie dopiero sie ROZKRECAJĄ do tańców , a z DJ - Dobrym DJ jest w tym temacie bez problemu ! Jęsli jeszcze jest to DJ z najwyższej półki , to potrafi tak rozkręcić wesele z JAJEM że ludzie klaszczą i śpiewają podczas tańców i zabaw , przy zespołach tego jeszcze NIGDY nie widziałam , także wybaczcie mi moją stronniczość , ale piszę szczerze co zauważyłam na wielu weselach ! Wystarczy obejrzeć filmiki u kazdego bardziej znanego DJ na jego stronce , i wszystko na temat ! to jest proste jak drut na płocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
widziałam wiele Razy DObry DJ Wodzirej weselny - robi LEPSZĄ Robotę od wiekszości zespołu !!!!!!!!!! Widać faktycznie że BEZROBOTNE Zespolaki tu piszą pierdoły ! ha ha Nie macie pojęcia jak prowadzą wesela teraz DJe Wodzireje Weselni właśnie , pracowałam 12 lat jako menadżerka w 3 rest. obsługiwaliśmy ponad 50 wesele w roku i różnych innych imprez . Powiem wam że jak przyjeżdżał DJ ale taki doswiadczony z dobrą gadaną na mikrofonie to wszyscy ludzie bawiący sie byli zachwyceni , wiadomo że czasem klienci znajdywali tkzw. PSEUDO DJ - z laptopa granie bez prowadzenia na mikrofonie , ale to były rzadkie przypadki , w 90% przypdaków kiedy był DJ WESELNY a nie klubowy , to naprawde zabawa była o WIELE LEPSZA niż przy zespole , jeden plus dla zespołu - że wizualnie fajnie sie patrzy na scene jak zespół gra m ale reszta aspektów przemiawa NA KORZYŚĆ DJ WODZIREJA WESELNEGO ! i nie ma DYskusji , Ci z was którzy twierdzą inaczej , poprostu nie byli na weselu z Najlepszymi DJ Wodzirejami ale z jakimiś Zmieniaczami płyt , windows obłsuga i wszystko , a mnie chodzi o ZUPEŁNIE Innych DJów ! Różnica jest DIAMETRALNA , Zresztą dla tych ukrytych na tym forum zespolaków bezrobotnych - prosze by weszli na kilka stronek znanych DJów i sprawdzili sobie ile terminów mają jeszcze wolnych ! Oko wam ZBIELEJE ! ha ha ha , wieć nie piszcie głupot ludziom i nie wciskajcie BAJEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale jestem za orkiestrami tymi w dzisiejszym wydaniu/znające swój fach/.Dobra kapela to tak jak pięciu dj-ów na planie, w tym jeden puszczający:)oko do gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurytku
a co jesli bedzie dj odwrocisz sie na piecie i wyjdziesz z wesela? ludzie tak sa uprzedzeni, a jak przychodzi co do czego to chwala i mowia ze byla swietna zabawa, ok moga klamac, ale dllaczego biora wizytowki i zaklepuja terminy potem na wesela u siebie? ogolem to sobie mozna mowic dje sa slabi, dje sa dobrzy. Trzeba operowac konkretami. Moj dj byl lepszy niz niejeden zespol i tego sie trzymam, a inne pseudo dje - puszczacze z laptopa mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moj dj byl lepszy niz niejeden zespol" xxx A mój zespół był lepszy, niż 99% DJ'ów :D A twoja opinia mnie nie interesuje :D xxx Bosz... Uwielbiam kafeteryjną piaskownicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamooo, ona obraża DJów... Zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy!!! ;( " Dobre porównanie Damascenko. To forum jest niezwykle zabawne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę studętę xxx Zabawne jest, dlatego tu siedzę. I dzięki niemu mam o czym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Ania88
"Damascenka" weź idź do tych swoich pełnych spamu linków ... wiemy ze nikt cie nie kocha i masz kłopoty emocjonalne ... a pewnie jesteś wypisującym bzdury CZŁONKIEM zespołu marnego jakiegoś jak te linki ze spamem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE ZAŚMIECAJ SOBĄ TEGO FORUM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurytku
To, ze moje zdanie cie nie interesuje znaczy, ze nie mam prawa glosu na forum? mam do niego prawo tak samo jak ty. I fajnie, ze znasz zespol lepszy od 99% dj moze mamy inny gust, a moze moj dj byl tym 1 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukurytku xxx O takich, jak ty, właśnie piszę :) Nie kumasz bazy, dziecinko :) Nawet nie zajarzyłaś ironii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
ha ha ha , ale tu kłótnie , czyli WSZYSTKO PO STAREMU ? ha ha ha . ale na szczęście już większość zrozumiała że jest ogromna różnica miedzy PSEUDO DJ - czyli puszczaczami laptopa , a Prawdziwymi DJami WODZIREJAMI którzy całą impreze prowadzą przez mikrofon , zabawy i konkursy a to wszystko na wysokim poziomie ,. Wiadomo że tyle ile jest pseudo dj weselnych to też tyle Partaczy wśród zespołów , niestety , wydaje mi sie że to robi BIEDA W KRAJU , że wielu młodych ludzi jest bez roboty i pieniążków , i potem kombinują sobie - " A MOŻE ZAŁOŻYMY ZESPÓŁ WESELNY ? ALBO ZOSTANE DJ i bedę ROBIŁ LUDZI W BAMBUKO " za dużą kasę - dla takich zaczynających granie po weselach jak dostanie 1000zł to jest DUŻO dla niego ! cały miesiąc baluje w pobliskich knajpach ha ha ha , Tylko że ludzie na weselu na tym cierpią , bo to jest usługa żle wykonana na najniższym poziomie ! niestety wiem że dalej znajdują sie FRAJERZY którzy dają sie Nabijać w butelke za Niską cenę przez DYLETANTA a potem na weselu HAŁAS i WSTYD przed dwoma rodzinami ! tak to już jest w polsce ! . Na zachodzie nie ma takich rzeczy , na rynku są TYLKO DOBRZY I NAJLEPSI DJe i zespoły , nie ma tych kiepskich ! bo nikt ich nie zamawia i sami rezygnują z takowych usług !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj to nie muzyk
Zaden dj nie dorówna zespołówi. Niby w czym? przeciez nie zagra bo nie potrafi na zadnym instrumencie. I tu sa chody,schody........ Poziom nie do osiągnięcia. dla dj. Ja tak jak wiekszosc cenię ludzi którzy cos potrafią. Mój brat tez mógłby zostac dj ma rok i juz umie puszczac płytki. Ot mi sztuka. Natomiast, granie czy nauka czegokolwiek wymaga i pracy i czasu. Dj om tu tak usilnie skrobiacym przydałoby sie troche pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
ano właśnie o tym już pisałam , że większość zespołów to mało grają , mnóstwo prób i roboty z tym graniem mają ale kasy bardzo mało , Dlatego wyżej napisałam że mojego dośw. 12 lat pracy w 3 rest. jako menadżerka widzę co sie dzieje , DJ coraz wiecej na weselach , nie wiem czy to dobrze czy żle , dla klientów może i dobrze ale dla zespołów na pewno żle . Tak jak już wcześniej napisałam , zespoły odchodzą do lamusa , przetrwają TYLKO te najbardziej znane i najlepsze zespoły , z DJ bedzie tak samo ! puszczacze z laptopów - pseudo dj - WYGINĄ WRAZ Z NADEJŚCIEM WIOSNY ! ha ha . Zostaną Ci najlepsi DJ Wodzireje co mają markę wyrobioną i ciekawą ofertę na śluby , a nie tylko obsługa pc i END ... to już ludzi nie interesuje tak myślę - tak marna usługa , ale różnie to bywa . Dobry zespół żywe instrumenty to powyżej 6tyś zł a nawet do 10tyś zł biorą , ale wtedy wiesz za co płacisz , a nie zapłacisz 3tyś i grają ci z playbacku , wąski repertuar mają , marne zabawy często robią i przeginają nieraz z wieloma rzeczami nie trafiają , oraz te WYCIE Pseudo Vocalistów do mikrofonu , oj to wtedy lepiej sie Szybko upić na weselu , bo tanczyć nie ma przy czym !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda, ze
20 dj- ów nie dorówna nawet jednemu muzykowi nawet przecietnemu ale dj skad ma o tym wiedzieć jak nie znaja sie na muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
po 12 lat pracy jako MENADŻER w 3 rest. chyba mam rozeznanie co ? piszę co zaobserwowałam po słabych zespołach tych za 3tys zł , że to partacze i amatorzy a często oszuści , zauważyłam że ok. 60- 70 % zespołów które sie przewijały u nas w rest przez kilka lat to było TOTALNE DNO ! naprawde , naprawde dobry zespół który potrafił super zagrać na żywo i łądnie zaśpiewać a potem jeszcze zabawić ludzi to było 3 -4 w ciągu CAŁEGO ROKU Kalendarzowego , wiec HELLO ! o co chodzi ! jak to ktoś nie potrafi zrozumieć to nie mój problem , DLATEGO DJ WODZIREJ RENOMOWANY Sprawdzony i polecany przez wiele rest. to moim zdaniem NAJLEPSZE Rozwiązanie na wesele ... UNIWERSALNA MUZYKA dla wszystkich i Dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba,iwas2
Nawet jednemu mozna grać na zywo na keyboardzie. I nawet nie poznasz bo jesteż za ciemna i głucha. Skad sie masz na tym znać jak nie umiesz nic zagrać. Widziałaś wiele razy ale we śnie. Nie oszukuj ludzi bo przez takich oszustów jak ty forum nic nie jest warte. , cienki dj-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wiele Razy, to ju trzeci temat, w którym wkleiłaś te same bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Ania88
"widziałam wiele Razy" MASZ 100 a nawet 1000 % racji w tym co piszesz. Rzeczowy i kulturalny opis aktualnej sytuacji na rynku wesel. A w odpowiedzi te same CZŁONKI zespołów powtarzają jak małpy wyświechtane i nieistotne frazesy. Czasy trudne fakt ale prosimy was drogie (TANIE chyba bardziej) CZŁONKI zespołów więcej prób kupcie lepsze oświetlenie mikrofony czy tam kolumny i inne akcesoria i może nikt już nie nazwie tego co wydobywacie - chałturą i denną imitacją świetnych utworów. Ale jak widzę ta zazdrość i wszechobecne wtrącanie się w nie swoje sprawy oraz pisanie nie na temat to domena tych CZŁONKÓW . Pozdrawiam trzeźwo myślących i chcących aby najważniejszy dzień w życiu błyszczał a nie był klapą i zimnym kotletem :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZŁONKI zespołów? O maj gad :D Gdzie ty się języka polskiego uczyłaś? W Burkina faso? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
1Ania88. vel widziałam wiele razy. A co juz sama ze soba dyskutujesz z innego nicku. Ale plujesz zółcia z zazdrości. Nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie z takim jadem sie wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do takich cwaniaków ..
Gratuluję "znajomosci" tematu muzycznego zdesperowanym tu dj na tym forum. Współczuje gosciom weselnym takich dj i takich beznadziejnych wesel. Nie dziwie sie po tych wypowiedziach, ze nie macie roboty. I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
piszę obiektywnie , nic złego na zespoły nie napisałam alni na dj , poprostu takie są tendencje wskazujące jednak na dj , jest napewno bolesne dla zespołów , współczuję , jeśli ktoś mi zarzuca złośliwość - to wiadomo kto to jest .... trudno sie pogodzić z rzeczywistoscią , ale trzeba to wziąść na klate ! jak mówił mój szef z lokalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×