Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

co macie dziś na obiad????

Polecane posty

Gość taka sobie jaaa
hmmm a może spagetti ze szpinaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka grecka
ja mam kebab :P ale slyszalam, ze ktos na mnie ma ochote? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surówka z kapusty pekińskiej: kapusta marchewka, jabłko, zalać Kubusiem:) Sałata zielona, ogórek, pomidor, z sosem vinagrete Kapusta kiszona, marchewka jabłko, z odrobina cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arenika
leczo z kabaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surówka z kapusty pekińskiej: kapusta marchewka, jabłko, zalać Kubusiem:) Sałata zielona, ogórek, pomidor, z sosem vinagrete Kapusta kiszona, marchewka jabłko, z odrobina cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elej
starta marcheweczka+ogóreczek świeżutki+fasolka szparagowa+kaszeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatke z gruszkami
i paluszki rybne pYYYCHHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaa
sałato grecka tyle tu pyszności że chyba straciłam na ciebię ochotę;),ale jak ja rybkę sobie zrobię albo spagetti kiedy w pracy jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie naczytałm pora zamykać firme i do domu!!!!!!!!! Smacznego wszystkim!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka grecka
szkoda...bo chcialam sie sobą podzielic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaa
a ja o 17.30 zamykam:(:(:(:( sałatko musze jednak cię zjeść bo już cię sobie zamówiłam w restauracji obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaa
no dobra właśnie cię jem,dietetyczna jesteś ale całkiem całkiem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka grecka
nooo....to masz dzis chyba najlepszy obiad z nasz wszystkich trfiles na bogata wersje duuuuzo oliwek, pomidora i sera feta ...mmmm :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ziemniaczana
Limonku podaję przepis z neta: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis11820.html Ja trochę inaczej: -zamiast boczku, dodaję podsmażone mielone mięso,takie sklepowe, więc żadna robota, oczywiscie smażonee z cebulką. nie przepadam za tłustym.;) - daje jedną dużą cebule, nie daję pieczarek, ani pieprzu cayenne, tylko sporo zwykłego czarnego -i obowiazkowo ze dwie czubate łyżki mąki tortowej. -reszta , czyli jajka i sól tak samo. Piekę w prodiżu bite 2 godziny. Ziemniaki obieram "na oko", tak, zeby było na duży prodiż. Trę je na ruskiej machinie-cudo-kupiłam ją na allegro :) Może kiedys spróbuje z tymi pieczarkami. Ale właśnie mój mężuś zjadł cała patelnię "mojej" baby :) , oblizał się i życzy sobie powtórkę na kolację .:P Tanie, a smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj aja
bułkę z almette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
a ja zrobiłam wczoraj łeptowinę po "chińsku" :D Duży kawał łopatki pokrajałam, tak jak na gulasz, oprószyłam mąką, obsmażyłam na złoto, wrzuciłam do gara, podlałam woda , wsypałam całą paczkę przyprawy do gulaszu, troche przyprawy do wieprzowiny, soli, papryki i poddusiłam z pół godziny. Po czym dorzuciłam cebulę pokrajaną w piórka i całą torebkę włoszczyzny mrożonej. Dusiło mi sie to ze dwie godziny,albo i wiecej, bo jakaś stara była chyba była ta łopata :P Na koniec jescze doprawiłam trochę przyprawa curry, pieprzem, dolałam deczko śmietanki. No pycha. Ale nastepnym razem włoszczyznę wrzucę później, bo mi się za bardzo rozgotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
aaaaa i dodam, ze w identyczny sposób, znaczy z dużą ilością warzyw, robię indola , albo kuraka. Z tym, że drób kroję na plasterki i oczywiście wrzucam inne przyprawy. Drób dusi sie pół godziny, więc to danie szybkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na obiadek mam
rosół z makaronem , gulasz z szynki w sosie grzybowym (z mrożonych grzybów mniam) z kaszą i surówkę z kapusty z marchewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Haha, Toratora, ja tez bym sie tak nie bawiła, bo nie jadam mięsiwa , tylko rybki, jeśli już. Ale te moje dwa męskie domowe mięsozerne potwory:P, musza mieć padlinę na talerzu. 😡 Ciekawe, co tam Kulaj czukerek dziś wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ziemniaczkie z koperkiem i schabowszczaki w bułeczce (wolę niz w jajku samym) a do tego sałateczka z ogóreczków-szwedzka i modra kapustka, ...do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis gotuje moj kochany ufolek..zapowiedzial wczoraj , ze bedzie chinszczyzna :D wczoraj robilam ja :classic_cool: krem z porow, ziemniaki, kurczak w miodzie , surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysianka ja gotuje tylko od czasu do czasu, jestem początkującą \"kucharką\";) dziś pewnie zrobie to co siostra wymyśli albo ona coś zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posterunkowa wanda co to ten gzik??? Brzmi jak jakiś guzik...ale to chyba nie o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D gzik to z gwary wielkopolskiej ... bardzo popularne i smaczne danie .. czyli ziemniaki ugotowane w mundurkach podawane z gzikiem - czyli bialym twarozkiem , ktory jest wymieszany ze smietana i szczypiorkiem :D pychotka.. polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×