Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

co macie dziś na obiad????

Polecane posty

Gość marcysiankaaa
Toratora, pewnie ze słoiczka ;) Ja odmrazam naleśniki ze srem, poleję je smietaną z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka z pomidorków a na drugie domowe fishburgerki z pauluszków rybnych z sosem tatarskim a na trzecie całuska w nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie gotować ale jak kończe prace o 18, zanim wyjde z psem to już bedzie przed 19 i nie chce mi się już szaleć przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Limonek, drobiazg :) Najgorsze jest tarcie pyr. Dlatego zainwestowałam w tę maszynkę (200 zeta).Maszynka trze tez na grubych oczkach, np buraczki na barszcz, warzywa na surówki. Ale jak ktos ma robot wielofunkcyjny, to też sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildeLife
schabowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie- robie schabowe z ziemniaczkami iburaczkami!!!!!!!!!!!!! Jedzeniu ze słoika dziś mówie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
haha, Toratora, nadziwić się nie mogę ;) a to Ci się porobiło :D Naklep tych schabowych więcej, przypraw, talerz do lodówki i codziennie mozesz tylko wyciagać, panierować i smażyć. A jeszcze prościej, bo szybciej, tak robię ze "schabowymi" z kurczaka. Zdrowiej, szybciej i chyba taniej. Smacznego !!!!!!:D Idę czynic naleśniki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak panierujecie schabowe?? macie jakieś magiczne panierki?? Oczywiście nie chodzi mi o jajko i bułkę tartą bo taką to i ja robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na następny raz
dobrze jest przed panierowaniem kotlet przyprawic taką przyprawą prowansalską w młynku....od razu inaczej smakuje lubię też przyprawiac filety rybne przed panierowaniem świeżym lub suszonym koperkiem, wtedy zwykły podły filet-kostka z mintaja zamienia się w pychotkę, polecam !!!! ryby muszą byc z jakimis ziołami bo dopiero wtedy nabierają smaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na następny raz
a ekstremalnych panierek to można użyc rozkruszonych słonych krakersów (i też wymieszac je z jakimis suszonymi drobno mielonymi ziołami) albo rozkruszonych drobno płatków kukurydzianych jak ktoś lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam jeszcze że można do byłki tartej dodać startego sera żółtego....brzmi zachęcająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to naprawdę jest dobre? nigdy czegoś takiego nie jadłam. Mieszkam na Mazurach:) Ja dziś miałam filet z pangi. To fakt ryba najsmaczniejsza jest przyprawiona ziołami, ja używam przyprawy Delikat czerwony do ryb:) A na jutro przygotowałam już pieczonki:) tak nazywa się ta zapiekanka. Przepis znalazłam w necie:) Jutro po pracy wstawię do piekarnika i mam obiadek:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysianka zrobiłam wczoraj t a babke ziemniaczana:) i wiesz zamiast mielonego dałam kiełbaske smazona tez pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Cieszę się Limonku, ze Ci smakowała :D z kiełbaską tez smaczna. Ja posypuję cukrem, mój chłop polewa śmitaną, dziecię smaruje dżemem :D taka świeża, po upieczeniu babka jest bardzo miękka, można ją nabierać łyżkami. Dzis powinna stężeć i mozna ja odsmażyć i taka jest najlepsza. Ja , jak mi zostanie, zamrażam, potem, jak znalazł, gdy nie mam pomysła , albo chęci na pichcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moj ufol znowu zasiedzial sie o dziwo w kuchni i przygotowal znowu obiadek... :D no wiec w pn , tak jak wspomnialam wcesniej robil chinszczyzne.. ( wolowina z warzywami z ryzem) wczoraj zrobil rybke w bialym sosie , surowke i frytki... tez bylo pyszne... ciekawe czy dzisiaj bedzie mial znowu ochote cos upichcic.... szczerze mowiac chcialabym... od pn-pt pracuje do 17.30, ale moja droga do domu zajmuje mi poltorej godziny ... (pracuje w innym miescie ). A ufolek pracuje na miejscu wiec jest w domicu okolo 17.30 :classic_cool: ...wiec ma czas na zabawe w kuchni :D ale nie zawsze checi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle nie mam pomysłu, dzieci maja anginę, i muszę zrobić coś takiego lekkiego a zarazem pożywnego i żeby nie drażniło obolałych gardziołek, rosół odpada, dzieci odmawiają jedzenia rosołu, bo przejadły się w czasie wakacji u babci, co tu robić? może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubalola - a może kasza manna? Możesz podać zarówno na słodko jak i słono. Dzieci zwykle to lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×