Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

girl_in_black

09.09.2007 - start!

Polecane posty

a ja sobie wlasnie zjadlam paroweczki cielęce :D na lunch zjem jogurt naturalny 170g z 2 lyzeczkami otrębow, a na obiad panga pieczona w folii:D zebym tylko sie nie skusila na zadne czekoladki itd....brrrrr.... wczoraj wypilam 3,5l wody. to pewnie przez tę chorobe tez, no ale jak dla mnie to super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Irret_xD Ty jesz "ladne" dania:) no no no panga pieczona:) a dobrze ze tyle wody wypilas:) pewnie Cie ladnie wyplukalo:) Ja na razie jestem z siebie dumna bo nie jem:) o 12 zjem sobie paleczke:) Irret_xD czy tylko my tu piszemy:) co sie dzieje...gdzie jest sbinki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiuniaa pewnie wszyscy zajeci nauka itd. :D zamiast tego jogurtu na drugie sniadanie zjadlam 2 parowki cielece + troche zoltego sera:D wszystko idealnie jak narazie pasuje do mojej diety, wiec jest dobrze:D a juz sobie pomyslalam \"e tam! pierdziele.koniec diety.zjem se czekolade hahaha\" kurcze.niecierpie takich momentow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Irret_xD Ty jestes szczuplutka...mozesz sobie na czekolade pozwolic:) masz racje...chyba wszyscy sa zajeci nauka:) Ja jestem w koncu z siebie dumna....zjadlam paleczke z kurczaka o 12:) i do teraz juz nic nie jadlam:) i nie zjem:) a jutro to juz bedzie lepiej:) i tak bede trzymac:) bo lubie czuc sie leciutka:).Ćwiczonka zrobilam:) a uczyxc sie malo uczylam...chyba zrobie sciagi:) bo i tak z niemieckiego nie zdaje matury:) wole sie skupic na tych przedmiotach z czego ta mature pisze:) Ja uciekam:) dzis juz pewnie nie wejde na forum:(Życze udanego wieczorku:) i milego poniedzialku:) Pa pa 👄 achh jaka jestem szczesliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ty wazysz kochana i jaki wzrost? ahhh ja rzucam ta diete bialkowa;/ nie nadaje sie do diet:D bede sie po prostu ograniczac i cwiczyc;) no to gratuluje ze chociaz tobie sie udal dzionek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Czesc Dziewczynki:)przepraszam ze nie zagladalam,bylam w domciu na weekend a i nawet zapomnialam sie zważyć,ale może to i lepiej:)obchodzilam urodzinki,najadlam sie tortu...i teraz wracaja kompleksy i niechec do jedzenia...:(stosujecie teraz jakas dietke? ja musze się wziąć za jakąś,a co:)znalazlam swoje zdjecia jak mialam 16 lat...no ja wiem ze to 4 lata temu,ale tam taka szczuplutka bylam...aacchh damy rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiuniaa
czesc dziewczynki:) 🌼 Irret_xD ja waze 55 i mam 172cm :) moim zdaniem nie warto stosowac diet...bo takie diety sa na krotki okres...najlepiej jest ograniczyc sie z jedzeniem:) Ja dzis na sniadanko zjadlam jeden kawaleczek chlebka WASA :) a na obiad zupe grzybowa:):) ( sama te grzybki zbieralam:P ) i teraz zjadlam jabuszka 2 i troszke ciasteczek:/ ale to nic bo dzis i tak bede duzo cwiczyc...i troszke sie zle czuje ... bo mam dzis zly dzien:( a co tam u was kochane:)? elexis oczywiscie ze damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
ja wlasnie jem toffi...;) Assiuniaa no wlasnie ja chyba tez dochodze do wniosku ze diety to zly pomysl,nigdy mi nie wyszlo odchudzanie na dietach;/ Panie schudlyscie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj a ja dzis duuuzo zjadlam. fuuuj. jak se pomysle... ale zrobie wieczorem troche brzuszkow, pocwicze chwile to nie bedzie tak źle:D jutro jem przez caly dzien jogurty naturalne z otrebami i platkami owsianymi:D tak se wymyslilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
No i w sumie dzisiaj udalo mi sie naprawde malo zjesc:)teraz sie ucze,w piatek mam egzamin,trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elexis trzymamy trzymamy! ja do srody na pewno w lozku 😭 jak jestem chora to moglabym tylko jesc i lezec, jesc i lezec....wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Irret to na odchudzanie w sam raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Widzę ze znowu milczycie...ja o polnocy dzisiaj mialam napad glodu ale zapchalam sie dwoma kromkami pieczywa wasa i tyle:)dzisiaj za to chyba ide do restauracji na obiad:(znowu sie najem ale najwyzej kolacji nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc Dziewczynki ;) Ja wczoraj troszke zjadlam:( bo mialam okropny dzien...dzis te troszke jem:) ale co tam:) i tak duzo cwicze..a nie jadlam dzis sniadania:) dzis mam okropnie duzo nauki:( ...ale mam nadzieje ze dam rade:)i podolam nauke z cwiczeniami:) Irret_xD Życze szybkiego powrotu do zdrowka:)a na co jestes chora:(? elexis A z czego mialas ten egzamin:) ja tez bym trzymala kciuki:) ale dopiero teraz przeczytalam ze masz jakis egzamin:) ale na pewno dobrze Ci poszlo:) Życze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiuniaa zapalenie gardla, krtani i tchawicy 😭 ja dzis zjadlam 2 duze i 1 maly jogurty naturalne, zmieszane z otrębami sliwkowymi i platkami owsianymi. pyyyyszne i nie tuczące :D musze troche \"odpokutowac\" ostatnie czasy :D jutro chyba tez sobie zrobie taki jogurtowy dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
AAsiuniaa bedziesz miala okazje trzymac kciuki bo egzamin mam w piatek dopiero:)narazie sie ucze do niego i czuje ze nic nie umiem:(I jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! ;) Ja muszę się przyznać, że nie wchodziłam na nasz temat, bo już 5 dzień z rzędu żądza mną kompulsy. Codziennie obżeram się do granic możliwości i za to nienawidzę siebie. :( Mam dość... :( :( :( Do wesela miałam być piękna, zgrabna i szczupła. Zostało 10 dni, a ja zamiast chudnąć tyję i mam dość... co ja mam zrobić? :( poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
cze sbinki!Nie martw sie tez tak mam czasmi!Ale wspiera mnie moja przyjaciółka a ja ją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że rodzina mojego faceta już mnie raz widziała (też wtedy byłam na weselu) i miałam wtedy idealną figurę, a teraz mi się przytyje i pewnie nie omieszkają tego zauważyć. Oczywiście nie chodzi tu o najbliższą rodzinę, bo Ci mnie czesto widują, ale o tą dalszą. Poza tym to jest wesele mojego przyszłego szwagra... chciałam ładnie wyglądać. :( Teraz może mam 55 kg przy wzroście 162 cm i aż 53 cm w udzie. :( Eh...myślicie, że dieta 500 kcal i intensywne ćwiczenia jeszcze coś tu pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
wydaje mi sie , ze przesadzasz przy takiej wadze napewno nie wygladasz źle!!!Głowa do góry!!!ponawiam pytanko w realu wspomagacie sie z kumpelami w odchudzaniu, pilnujecie jedna drugiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
na poprawienie humoru zadawkuj sobie jakieś ćwiczonka:))Dlaczego masz takiego doła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochana za pocieszenie! ❤️ Pewnie nie wyglądam źle, ale wyglądałam lepiej i dlatego jestem załamana, bo się poddałam i pozwoliłam, by jedzienie mną rządziło. :( Poćwiczyłabym, ale się tak napchałam parę godzin wcześniej, że nie da rady. :( Jutro mam zamiar glodować i o wodzie żyć, by odciążyć układ pokarmowy, a potem max. 500 kcal i dużo intensywnego ruchu. Może tym razem się nie poddam... Eh...nie wiem, czy Wy też tak macie, ale jak ja sobie pozwole na jednego cukierka, to potem nie skończe, dopóki całej paczki nie zjem. :( To jest silniejsze ode mnie. Od 1 paździrenika zaczynam jakoś z tym walczyć, może nawet do psychologa pójde. Nio ale do 29 będę się jeszcze w niezdrowy sposób katować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zrobilam glodna teraz....w koncu ostatnia porcje mojego jogurtu jadlam przed 17, a jak zobaczylam tate jedzącego bulki z szynka,pomidorem,cebula i majonezem to juz w ogole mnie scisnelo w zoladku...aajjjj...:D sbinki mam nadzieje, ze wiesz co robisz.pamietaj,ze taka glodowka po obzarstwie moze spowodowac,ze po jutrze to juz w ogole sie rzucisz na lodowke... nie lepiej cwiczyc i od jutra mniej jesc?;) tzn jesc ale niskokaloryczne jedzonko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
Do psychologa?myśle , że nie ma z Toba tak źle!!może zaczniesz ćwiczyć z swoim facetem ;)razem raxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irret_xD ja wiem, że to może spowodować, że znowu nażrę się jak świnia, ale już jestem tak zdesperowana, że nie wiem co robić...zostało 10 dni, chcę jakoś wyglądać! ;( Poza tym ja mam tak, że jak nic nie jem, to mogę nie jeść przez dłuższy czas, a jak już zjem coś, to potem się napycham jedzeniem do granic możliwości. Kiedyś nawet chciałam zwymiotować, ale nie umiem... :( Eh...ja chyba na serio zacznę się leczyć, bo to mi życie marnuje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjj ja bym z miłą chęcią chodziła na jakąś siłownie lub fitness, ale że mieszkam na wsi, to nie mam niestety możliwości. Z moim facetem też się nie da, bo z nim to się zazwyczaj tylko w weekendy widuję, albo przelotem w tygodniu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim spojrz na to z innej strony. nawet jezeli uwazasz,ze tak straaasznie bedziesz wygladac [w co jakos nie chce mi sie wierzyc przy takiej wadze:P] to nadrobisz usmiechem,makijazem i fryzura:) to ma byc cudowny wieczor zarowno dla ciebie jak i twojego partnera,wiec sie nie zamartwiaj bez sensu! pamietaj,ze glodowki rozregulowują metabolizm,wiec nie polecilabym :P pojdziesz na wesele i albo bedziesz sie bala tknąć cokolwiek w obawie przed jojo,albo sie rzucisz z glodu na wszystko co bedzie stalo na stole:P takze troche cwiczonek,ograniczenie kcal i bedzie dobrze! ew. 3 dni przed weselem zrob diete owsiankowa [gdzies na kafe jest topik] to bedziesz miec plaski brzuszek:) i przedewszystkim uchi do gory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
niechce abyście źle mnie odebrały!!Ale czy waszym zdaniem sex wyszczupla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
Irret_xD Twoje rady są naprawdę Ok:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×