Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

girl_in_black

09.09.2007 - start!

Polecane posty

Gość AAsiuniaa
malgoska dziekuje:) to ja chyba sobie kupie ten chrom... tylko jeszcze musze poczytac jaki najlepiej kupic to znaczy z jakiej firmy:0 a moze ktoas z was juz brala i mi cos poradzi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_dla_M
witam Z miła chęcia się przyłącze. Waze okol 67 kg na 169 cm, bardzo chciałabym ważyć tak z 59 kg. Nie bede stosować żadnej diety, bo to nie dla mnie, nie umiem się sztywno trzymać jadłospisu. Bede jadła do 1000 kcl i jak najbardziej zdrowe rzeczy i ZERO SŁODYCZY... chce tak pociągnąć np 100 dni bez słodyczy.Chce też bardzieje zadbać o siebie, ciało, włosy itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
hej,chyba mam podobny problem,po prostu chcialabym schudnac do poprzedniej wagi,bo przez ostatni rok nie zwracalam uwagii na to co jem i kiedy jem.Najgorzej na moj organizm podzialalo jedzenie po 18 a wlasciwie po 24:)uczac sie po prostu wchlanialam wszystko i przytylam 10 kg!teraz probuje wrocic do poprzedniej wagi. Znalazlam w internecie e-booki,narazie czytam o diecie surowej http://dieta-surowa.zlotemysli.pl/czadowo.php Znalazlam na tej stronie tez o innych dietach. http://dieta-fizjologiczna.zlotemysli.pl/czadowo.php Musimy sie jakos zebrac i dopiąć swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do pytania AAsiunii, bo sama mam zamiar kupić ten chrom. ;) Witam nowe dziewczynki!;) Mam nadzieję, że razem będzie raźniej i topik nie upadnie po kilku dniach. :P Słoneczko...ja też nie potrafię trzymać się reguł specjalnych diet, wolę po prostu ograniczyć ilość kalorii i zmniejszyć porcje. Poza tym walcze z kompulsami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Ja jeszcze nigdy nei stosowalam odpowiedniej diety...jak juz to glodowalam albo jadlam mniej... sbinki poszukalas juz moze jakiegos najlepszego chromu, to znaczy czy ktos na jkis innych forach poleca jakis chrom...bo ja wole sprawdzone leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
GTF Chrom Organiczny 30 kaps - to moze byc dobre:) i nawet nie takie drogie:) co o tym myslicie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też te specjalne diety nie są. Ostatnio to mam tak na przemian, kilka dni racjonalnego jedzenia, kilka dni obżarstwa i szczerze powiedziawszy mam już tego dość! Trzeba z tym skończyć i mam nadzieje, że mi pomożecie dziewczynki. Tym bardziej, że pod koniec września idę na wesele i chciałabym ładnie wyglądać. ;) AAsiuniaa trzeba by poszukać na kafe, ale ja dziś zbytnio czasu nie mam. Może jutro poszukam czegoś odpowiedniego. Myślę, że lepiej jakąś znaną firmę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
A moze najlepiej isc do apteki i sie zapytac farmaceutki:) ona chyba najlepiej doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Ja sie wam przyznam...nie daje rady przestac jesc:( ale ja zawsze duzo cwicze:( przyznam sie tez ze czasem wymiotuje:( wiem jest to okropna rzecz:( wiec prosze nie "krzyczcie" na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie czy lepiej zjesc kalafiora czy cukinie? podobno cukinia to 15kcal a kalafior z wody 33. myslalam,ze moze upieke sobie ta cukinie w piekarniku [bez przypraw,bez tluszczu wiec powinno byc ok?] bo nic dzisiaj jeszcze nie jadlam i zastanawiam sie co bedzie mniej kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamara
Hej Irret_xD! Ja mam 179cm wzrostu i ważę 60kg. Nie uważam, żeby to było za dużo. Jestem szczuplutka prawie wszędzie. Jedyny mój problem, to to że tyję tylko w biodrach.I tak to niestety wygląda - jestem taka nieproporcjonalna - szczuplutka z wielkim tyłkiem :( I nie wiem jak sobie z tym poradzić. A jak to wygląda u Ciebie? Może masz podobny problem i coś mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusss
Hejka dziewczynki ;* dołaczam się do was :) ja wprawdzie zaczełam odchudzanie 3 dni temu a nie dzisiaj ale potrzebuje wsparcia :( bo juz dzisiaj powstrzymywa`lam się przed napadem na lodówke :( ehh ciezko jest ale uda nam się... :) a teraz kilka słów o mnie no więc mam 179 cm wzrostu i waże 80 kg... ;/ muszę zrzucić przynajmniej 10 kg chciałabym wrócic do mojej poprzedniej wagi sprzed roku [69 kg] wyłabym w pełni szczesliwa... :) próbowałam już kilku diet ale na zadnej nie wytrzymałam dłużej niz 2-3 dni... :( teraz powiedziałam sobie STOP! nie będe korzystała z żadnej diety i ustalonego jadłospoisu bo to nie dla mnie postanowiłam jeść mniej i duuuzo ćwiczyc zrezygnowałam całkowicie z ziemniaków, wszelkiego rodzaju pieczywa i bananów no i oczywiście słodyczy :) jak już mówiłam zaczełam 3 dni temu i ubyło mi już 1.5 kg :) jestem z siebie dumna hehe :) naprawde :) mam nadzieje że będziemy się wspierać w trudnych chwilach :) buziaki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, ze ja nie jestem gruba.mi przewaznie idzie w brzuszek. chorowalam na anoreksje swego czasu, teraz zmagam sie z bulimia, dlategu mnie ta obsesja wagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiuniaa nie będzie nikt na Ciebie krzyczeć, gdyż mamy się w końcu wspierać. ;) Ja sama właśnie walcze z napadem na lodówkę, ale na razie się dobrze trzymam.Wiecie na co mam smaka, na orzechy laskowe, ale one są takie kaloryczne. :( Motywuje mnie to, że niedługo wpadnie do mnie mój men i nie chciałabym mieć wysadzonego żołądka, jak to zazwyczaj jest po moim mega obżarstwie. Później też źle się czuję i jestem strasznie zmierzła. Wystarczy, że już wczoraj byłam nie do zniesienia i przez to w końcu mój misiek oglądał mecz, a ja spałam. Eh...a mieliśmy całkiem inne plany na wieczór. :( Kurcze, ile razy po takim obżarstwie chciałam zwymiotować, ale ja nie umiem i dlatego wtedy ćwiczę ile się da, choć wiem, że niedobrze jest ćwiczyć od razu po jedzeniu. Te cholerne kompulsy to mnie kiedyś wykończą, psychicznie i fizycznie, bo mój żołądek zaczyna mnie czasami pobolewać!!! Idę sobie wypić kawkę (dziś już druga, bez dodatków, bo taka lubię), a potem siemię lniane z nadzieją, że w końcu odwiedzę tą toaletę. :| Jak myślicie? Skoro ta otoczka z siemia lnianego nie jest trawiona, to przecież nie dostarczamy sobie kalorii, więc można tego dość sporo zjeść i się zapchać?Czy to raczej niewskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irret_xD to dziś bardzo mało kalorii zjadłaś, nie jesteś głodna? Ja też mam manie liczenia kalorii, a dziś zjadłam normalny obiad, czyli około 350 kcal i nic wiecej jak na razie i oby tak dalej! Dziewczynki, musimy sie wspierać, by osiągnąć swój cel. ;) Tak a\'propos, gdzie podziała się założycielka topiku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
sbinki dziekuje za pocieszenie:) ... ja jak sie najem to jestem bardzo niemila dla wszystkich:( wydzieram sie na kazdego:( ja nie wiem co sie ze mna dzieje:( w sumie te diety mnie wykoncza:( ale mam nadzieje ze dam rade:( Jutro chyba kupuje ten chrom:) ciekawe czy pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dokładnie...najem się, a potem chodze zła jak osa i po wszystkich jadę... :/ a potem się dziwię czemu mój facet twierdzi, że zmierzła jestem i się z nim kłocę :( to jest chore, ale prawdziwe i normalnie wiem, że mi psychika już siada :( to trzeba leczyć powoli, bo się wykończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem glodna. nie moge patrzec na jedzenie. w sumie zostalam zmuszona do zjedzenia tych 39kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
sbinki ja powiem szczerze.....ja sie wykoncze:( ja chyba zaczynam dostawac w glowe:( myslalam nad leczeniem..ale to chyba bezsensu:( czasem nie wiem co robic:( ale damy rade:) ja od jutra zaczynam "ladnie" jesc;) mam nadzieje ze wam tez sie to uda:) Wierze w was i w siebie:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy i ja moge sie przylaczyc? mam 21 lat, 171 wzrostu na poczatku roku na wadze zobaczylam 78 kg 😭 [ zly] a tydzien temu dokladnie 64,1 niestety teraz waze co kolo 68 :( masakra czuje sie okropnie :( jutro chcialabym zaczac kopenhaska, moze ktoras przylaczy sie? w kupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy i ja moge sie przylaczyc? mam 21 lat, 171 wzrostu na poczatku roku na wadze zobaczylam 78 kg 😭 [ zly] a tydzien temu dokladnie 64,1 niestety teraz waze co kolo 68 :( masakra czuje sie okropnie :( jutro chcialabym zaczac kopenhaska, moze ktoras przylaczy sie? w kupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam sobie do was bo przez weekned po przytyłam 3kg i wygladam jak pigi... o.. stopkę muszę zmienić... teraz 68 ludzie;((( od jutra ostro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
jasne ze sie mozesz przylaczyc:) ja raczej zadnej diety nie bede stosowac...bo mi sie to nie uda:) ale oczywiscie bedziemy Cie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos tez nigdy nie moglam wytrwac w diecie:D dla mnie by sie nadawala np SB czy atkins, bo tam nie ma ograniczen typu \"zjedz 20g tego, plus cos tam\". wtedy zawsze jestem glodna:D obojetnie ile by mi kazali zjesc:D ale wam zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Ach ja ważę 58-60 kg,chce zejsc do 50,ale dzisiaj tyle zjadlam ze nie wiem:):):) chyba sie przerzuce na jakis sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie licze kalorii i moze wlasnie to moj błąd, przed chwila mój chłop przyniósł pyszne ciasto ze śliwkami i nie moglam sie oprzeć:) ale zaraz to spale... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×