Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

girl_in_black

09.09.2007 - start!

Polecane posty

Cześć dziewczynki! ;) Widzę, że topik powoli zamiera, więc dziś się z leksza rozpiszę... :D Po moich wczorajszych ekscesach żywieniowych dziś rozpoczynam nową walkę ze zbędnymi kilogramami i swoją sylwetką. Zostało mi 17 dni, by wyszczupleć i wyrzeźbić ciało, za 17 dni mam być piękna i już! Nie mogę zaprzepaścić tych ostatnich dni, dlatego mam nadzieję, że będę mieć na tyle silną wolę, by wytrwać do końca! ;) Nagrodą będą komplementy i wzrok innych mężczyzn na swoim tyłeczku oprócz mojego Misia. :P Mój plan jest dość łatwy i mam zamiar się go trzymać. Ale zacznę od początku... Dziś rano byłam totalnie zapchana, nie chciało i nie chce mi się nadal jeść. Po prostu wczoraj przesadziłam maksymalnie i dziś chyba trawiło się jeszcze jedzenie z wczoraj. :/ Jedynym moim posiłkiem w dniu dzisiejszym był obiad i to taki w miarę normalny (niestety rodzice mnie zmusili, bo inaczej bym mogła głodówkę sobie zrobić), a oprócz tego dużo wody, herbatek ziołowych i kawa. Teraz czuję się już nieco lżejsza, a mam zamiar jeszcze trochę poćwiczyć zaraz. Jutro mam zamiar zjeść już lekkie śniadanko, czyli owsiankę na wodzie i później też normalny obiad, oczywiście bez ziemniaków, makaronu i innych takich niezdrowych. :D I tak będę zwiększać dawki jedzonka, aż wrócę do swojego tysiaczka. Wprowadzę jednak pewne zmiany. Nie będę jeść chleba, zimniaków, makaronu itp, choć wcześniej sobie na to pozwalałam, mieszcząc się w limicie kalorii. Nie będę jeść kolacji, tylko np. marchewkę i to maksymalnie o godzinie 18. Do tego biorę ten chrom i zobaczymy, jakie będą efekty. ;) Oprócz diety mam zamiar duuużo ćwiczyć, czyli co najmniej 30 minut biegania, 20 min rowerka w powietrzu, 20 min hula hop i inne ćwiczenia. Nawet pojęcia nie macie, jak mi zależy na tym, by ładnie wyglądać na tym weselu. Już było tak dobrze, a wszystko schrzaniłam. :( elexis ---> Widzę, że obie mamy umięsnionych facetów. ;) Mi się zawsze tacy \"duzi\" chłopcy podobali, tz. tacy przy kości i z mięśniami. :P Eh...tylko szkoda, że ostatnio nie zaczesto widuję się z moim facetem i tęsknię... :( może dlatego też tyle wcinam, bo zajadam emocje? Też idę na wesele, ale tydzień później. Jutro sukienke idę kupić. :D Hehe...mam nadzieje, że za 17 dni będzie mi trochę luźniejsza niż jutro. :D AAsiuniaa ---> My mamy napady głodu w te same dni. :P Dziś już też dietuję, a raczej głoduję, bo jeszcze przepełniona od wczoraj jestem. Nie możemy sobie pozwalać na takie kompulsy!!! Hihi...ja sama nie wiem, jak sobie poradzę z tą maturą, ale chociaż się postaram. :P Od listopada sobie obiecałam, że codziennie będę powtarzać już jakiś materiał na polski. Reszty się nie obawiam. ;) A którego masz studniówkę, bo ja już 18 stycznia. ;) Hehe...to może do studniówki będziemy się jakoś motywować, by schudnąć, a potem utrzymać wagę? Tabletki łykam, ale czy działają. W sumie to dopiero drugi dzień. Wczoraj miałam napad, dziś się czuję pełna po wczorajszym kompulsie, więc nie mogę obiektywnie stwierdzić, jak one na mnie działają. :/ Thx za pocieszenie, jesteś kochana! 👄 Jesli chodzi o lewatywę, to ja się zdecydowałam i mam zamiar w piątek sobie takową zrobić. Raz nie zaszkodzi spróbować, a tych świństw z miłą chęcią się pozbędę. ;) Hihi...ale się rozpisałam. ;) Teraz idę na M jak miłość, pokręcę sobie hula hop i zrobię rowerek, a potem będę biegać. ;) Nie poddam się, bo naprawdę mi zależy!!! Nawet sobie zrobiłam takie motywacyjne coś w Wordzie, gdzie odliczam ile dni zostało i inne pierdoły piszę. :P Najważniejsza motywacja...!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Sbinki--ja zawsze trafiałam na chudzielców:) a teraz się zakochałam i to po uszy w umiesnionym chlopaku i jego cialo mnie tak strasznie kręci..;) Ja sukienke juz mam,bo teraz byl sezon na wesela,dwie sukieneczki kupilam i juz w nich bylam no ale nie bede zaopatrywac sie w milion kreacji:)I z moim Menem tez sie ostatnio czesto nie widze,bo raz na tydzien:( ale jutro przyjezdza:):) wiec sezon na jedzenie sie skonczy,on duzo wchlania jedzenia i mi sie wtedy juz nie chce tyle że tak powiem żreć:) ale dzisiaj troche wchłonęłam...wlasnie kawę piję:)nie ma to jak kawa po 22;) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja jestem po wyczerpującym treningu i się cieszę, że się zmobilizowałam i poćwiczyłam. ;) Godzina biegu, 20 min rowerka, 20 min hula hop + inne ćwiczenia. ;) Dałam sobie dziś popalić i jak mi się uda, to chcę tak codziennie się wymeczyć. ;) Jak myślicie, ile mogę stracić centymetrów w pasie, kręcąc 20 min dziennie hula hopem przez dwa tygodnie? elexis --> Ja też mogłabym zrobić dla Marcina wszystko, to jest teraz takie moje słoneczko w szarej codzienności życia. Każda chwila z nim jest cudowna. ;) Ja już też w tym roku byłam na dwóch weselach, a teraz idę do brata mojego chłopaka i wiadomo, że chcę się jak najlepiej zaprezentować, dlatego będę walczyć o to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Sbinki swietnie Cie rozumiem,ja ide na weselicho do swojej rodziny i to takiej dalszej wiec w sumie to wsjo rawno,Pawel na pewno i tak bedzie utrzymywal ze wygladam cudownie:):)Ale dzisiaj zakupilam pieczywo WASA i bede sie teraz tym żywic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja jak szłam do swojej rodzinki, to też mi to zwisało, ale teraz mi zależy, by się jak najlepiej zaprezentować. Oczywiście nie mam zamiaru przyćmić urodą i figurą panny młodej, ale chcę efektownie wyglądać. ;) Ja jutro owsiankę na śniadanie i potem obiadek w miarę normalny. ;) Tak codziennie dodam jeden posiłek więcej (czyli w piątek drugie śniadanie, w sobotę podwieczorek, niedziela lekka kolacyjka) i wrócę do tysiąca kalorii. ;) W sumie jak biegam godzinę dość intensywnie, to spalę te 1000 kcal, a przecież mam jeszcze inny wysiłek fizyczny. Chociażby droga do szkoły - 3,5 km ;) Może mi się uda wysmuklić ciało do tego czasu. ;) Eh...ja śmigam do łóżeczka spać i śnić o mym Lubym ;) Dobranoc! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc dziewczynki:) sbinki ja wczoraj oczywiscie nie moglam sie powstrzymac;( i jadlam :( ale dzis juz tez nie jem sniadanai bo nie mam apetytu:( OD DZIS BIORE SIE ZA SIEBIE...i to ostro...bo jestem okropnie na siebie zla.... a ja jeszcze nie wiem kiedy bede miala studniowke:) ale musimy sie wspierac...ja tez widze ze to forum trozke "zamiera" ale nie mozemy na to pozwolic:).Dlaczego ja tak mam ze jak duzo zjem to mi sie nie chce uczyc:( w sumie to nic mi sie nie chce...jednym slowem mowiac jestem zla na caly swiat:(Trzeba to zmienic:) Ja koncze bo jeszcze sie musze pouczyc:P bo wczoraj oczywiscie nic sie nie uczylam ;O .. a do szkółki ide dopiero na 10:35:) wiec zycze milego dnia:) mam nadzieje ze potem wejde na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc;( wiecie co ja chyba przestane tu pisac:( nawet nie wiecie jaka ja jestem na siebie zla:( tyle dzis znowu zjadlam:( echh... szkoda slow:( ale mam nadzieje ze jutro bedzie dobrze i w szystko wam opowiem...bo naprawde teraz mam okropnego "dolka" sbinki gratuluje:) naprawde Ci zazdroszcze:) ja uciekam ... musze ostro pocwiczyc:) mam nadzieje ze jutro tu wejde...jesli nic jutro nei napisze...to bedzie to oznaczalo ze znowu mam dolka:( papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo, ze jedna z kafeterianek zauwazyla moja chwilowa nieobecnosc w tym topicu:D ja jutro robie sobie dzien na plynach:D musze troche odpokutowac ostatnie grzeszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiuniaa---> nie martw sie! grunt to sie nie poddawac! nie poszlo ci dzisiaj, to zacznij od jutra :) uszy do gory kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja sie rozlozylam ;( masakra. mam taki kaszel,ze momentami mam wrazenie, ze sie udusze. kochana a jakie ty cwiczenia robisz? ja niestety jestem straaasznie leniwa:( chcialabym robic cos co mi przyjemnosc sprawi:D nie mam w sumie tyle systematycznosci niestety, no a przydaloby sie pocwiczyc:P tak to jest z rodzicami wlasnie:P ja mam nadzieje dam rade jakos moich nawkrecac \"jadlam,jadlam\". tylko dzis sobie robie dzien na plynach, bo chce zeby to byl moj wstep do zdrowego jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje;* widze,ze ja tu tez poprowadze sobie monolog:) no ale nie szkodzi:D wyczytalam wlasnie info o diecie bialkowej.cudowna jest o prostu! tutaj jest link dokladnie ją tlumaczacy: http://www.schudnij.webus.pl/ ja wlasnie ją rozpoczelam:) na sniadanie zjadlam 2 jajka na twardo+kilka plasterkow zoltego sera salami+kawa rozpuszczalna z mlekiem 0,5% na obiad zjem lyzke kapusniaku z kiszonej kapusty no a kolacje chyba sobie daruje:D generalnie chodzi o to,aby jesc produkty zawierajace maximum bialka i minimum wegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Czesc dziewczynki,wybaczcie,mój boyfriend przyjechal i nie bylo mnie w akademiku wczoraj:)Dzisiaj wrocilam...przyznam ze do teraz zjadlam tylko jednego cukierka marcepanowego i tyle...ide spac i potem zjem obiad..a mialo byc zdrowe odzywianie;P a jak Wam idzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam 2 jajka na twardo + kilka plasterkow sera zoltego a na obiad 1 lyzka kapusniaku. przez to choróbsko nawet apetytu nie mam. ale nie powiedzialabym ze jakos szczegolnie mi to przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
spałam od 16 do teraz:)i zjadlam...wiec bilans na dzis--mocna obrzydliwa kawa bez mleka,koktajl malinowy,cukierek,woda i makaron z sosem grzybowym:)juz nic dzisiaj nie jem:)bo brzuszek rośnie i sie glupio z nim czuję:(a cwiczyc mi jest glupio w akademiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie troche glupio:D ja w sumie glodna jestem:D ale nie zjem nic, bo juz za poźno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Ja postaram jakos wytrzymac,ale zaraz bede sie uczyc a zawsze jak sie ucze mam ochote jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
ja specjalnie na ta okazje kupilam pieczywo wasa i owoce(ktore juz zjadlam wczoraj:( ) ale zobaczymy.Jedzenie na noc nie jest zbyt dobrym pomyslem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
czesc dziewczynki 🌼 pewnie wiecie czemu wczoraj nie bylam na kafeterii:(troszke sie objadlam...ale potem wypilam na noc "lisc senesu" i wszystko jest teraz dobrze:).Dzis naprawde biore sie za siebie:) sbinki dziekuje za pocieszenie:)ja mam chlopaka..ale teraz jest coraz gorzej miedzy nami:( i moze dlatego tyle jem...chyba wszystko sie zepsuje...i poprostu bede sama:( Ja dzis wypilam wode z cytrynka, brzoskwinie i troszke serka wiejskiego:) i na obiadek zjem kotleta i koniec:) oczywiscie bez panierki:) Irret_xD Tobie jeszcze bardziej dziekuje za pocieszenie :) Teraz postaram sie byc czesciej na forum...choc nie jest to takie latwe...bo mam strasznie duzo nauki:( krotko mowiac weekend mam caly "zawalony" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiuniaa ---> taaaaa...ci faceci :P a ja jestem chora i tez powinnam sie uczyc. ale kompletnie nie mam glowy do tego 😭 ja wlasnie zjadlam jogurt naturalny 170g z 2 lyzeczkami otrebow. na obiad zjem lyzke kapusniaku albo 1 pieczona kielbaske slaska :D zobacze na co bede miec ochote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Irret_xD najlepiej to chyba byc samotna ;) ja dzis naprawde musze sie za siebie wziasc:) dzis jade na grzyby:) wiec spacerek po lesie dobrze mi zrobi:) no a potem oczywiscie cwiczonka:). Zycze wam dziewczynki milego dnia:)mam nadzieje ze dzis jeszcze wejde na to forum:) bo dzis czeka na mnie czytanie ksiazki:P ... no i troszke nauki:/ ... ech..ta klasa maturalna:) Udanego weekendu 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Irret_xD i życze szybkiego powrotu do zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panienki! ;) Ja niestety nie mam zbytnio czasu, by pisać na forum, bo mój facet u mnie jest na weekend, a nie chce przy nim pisać, bo stwierdzi jeszcze, że jakaś nawiedzona jestem. :p Odezwe się i napiszę coś więcej jak do domu pojedzie. Papa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oki wszystko jasne :D mi dietka idzie super! ;) narazie 0 grzeszkow:D zjadlam sobie wlasnie obiadek tj. duuzia kielbaska podwawelska pieczona bez przypraw:D ale byla pyszna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjj
Witam z chęcią przyłączę sie do Was!Postanowiłam odchudzać sie razem z przyjaciółka bo w dwie zawsze raźniej! Nie uważacie tak??Pozdrwiam was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, ze z kims zawsze raźniej! ja ciagle probuje namowic siostre na wspolne odchudzanie, ale jak widac bez wiekszego efektu a jaką diete wybralas? ile wazysz, jaki wzrost itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
czesc dziewczynki 🌼 widze ze nowa osoba sie do nas dolaczyla:) wczoraj oczywiscie sie zlamalam...wytrzymalam do godziny 15 i ....ech...szkoda slow 😭 ale na noc oczywiscie wypilam herbatke przeczyszczajaca..i od dzis naprawde pasuje...wczoraj nawet w nocy plakalam bo tak zle sie czulam:(dzis wypilam kubek mleka i zjadlam activie:) a na obiadek zjem paleczke z kurczaczka;) i koniec...no i oczywiscie cwiczonka...dzis dam swojemu cialu wycisk:)mam nadzieje ze dzis zdarze ze wszystkim...czyli cwiczenia i nauka:) Troszke sie jednak boje tego dnia:( bo w sumie to dla mnie trudne zadania z tym jedzeniem...a do tego wczoraj moj chlopak mnie okropnie zdenerwowal:(ale jestem dobrej mysli...musze dac rade:) i wy mi w tym pomozecie:) życze udanej niedzieli dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×