Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

girl_in_black

09.09.2007 - start!

Polecane posty

Gość elexis
170 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam caly dzien bo bylam zajeta, ale teraz wreszcie znalazlam czas. Dieta nawet dobrze idzie, wiem ze to dopiero 1 dzien.Od jutra zaczynam intensywnie cwiczyc, mam nadzieje ze wytrwam. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elexis to 50kg to chyba troszke malo:D tak mysle 53-55 i bedzie super! ale to tez zalezy od budowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusss
hejka dziewczynki jak tam idzie dietka? ja puki co wytrzymuje i jakoś dobrze mi to idzie chociaż mogły by szybciej te kiloski spadać... :P no ale wiem wiem im wolniej tym lepiej :) chciałam sobie kupić dzisiaj jakas cherbatke odchudzająca ale nie wiem za bardzo jaka, która naprawde działa może byście mi doradziły? macie jakas sprawdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc dziewczynki:) ja dzis zaczynam mniej jesc:) zaraz zjem kubeczek zupki na obiad i koniec:) i tak zamierzam robic:) no i oczywiscie cwiczenia...w sumie to cwicze juz od roku:)Jak ja uwielbiam czuc sie leciutka:) mmm.... do weekendu musze sie opanowac z jedzeniem:) a potem gdy zoladek sie przyzwyczai to mam nadzieje ze bedzi mi latwiej:) powodzenia zycze rowniez wam:)mam nadzieej ze dzis jeszcze wejde na forum i opowiem czy wytrzymalam;) sbinki a jak Tobie idzie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc odchudzaczki :) jak tam dzien mija? ja na koncie mam kawe rozpuszczalna herbate 2 gotowane skrzydelka i zaraz przymierzam sie do kalafiora na wieczory 2 barszcze czerwone i wsio mam nadzieje :) a co u Was? napiszcie moze ile macie lat itp? moze jakas tabelke wspolna stworzymy? Asiula Ty na caly dzien chcesz tylko kubek zupy? i to wszystko? kurcze przeciez to pachnie jojem , wytrzymasz pare dni a pozniej rzucisz sie znowu na jedzenie jak bedzie jakas okazja mam nadzieje ze ten kubek to tylko obiad, a nie jedyne danie w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje dziewczynki! ;) Przepraszam, że dość długo się nie odzywałam. 👄 Ja własnie wróciłam ze szkoły, głodna jak wilk i zjadłam dość spory obiad. Oczywiście kolacji już nie jem, ewentualnie jogurt czy jakieś jabłko. Eh...wczoraj jednak poszalałam trochę i na pizzę ze znajomymi wyskoczyliśmy. Do tego piwko i takie tam inne...zła jestem na siebie jak cholera!!! :( Ale od dzisiaj na 1000 kcal żyję i mam zamiar jeść wszystko, na co mam ochotę, oczywiście nie przekraczając limitu kalorii. ;) Dziś zjadłam już 859 kcal. AAsiuniaa kupiłam dziś chrom + B3 z firmy Hasco-Lek, zobaczymy czy będzie działać, oby... :D Hihi...wpisuję się do tabeleczki ;) NICK-------WIEK-----BYŁO-----JEST-----WZROST--- ----CEL vanilka-----21--------78----------67-------171---------- --57 sbinki------18--------55-----------53-------162------------48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...poza tym dzisiaj się biorę za bieganie i te inne ćwiczonka, więc spali się te kalorie ;) wogóle to jestem dumna z siebie, bo kumple chcieli mnie dziś wziąć na lody, ale odmówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się uczyć ;) hehe...uroki klasy maturalnej :P Będę później, papa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc dziewczynki:) --vanilka ja zjadlam sniadanko...skromne ale zawsze...no i kubek zupki:) mi to starczy:) ja wiem ze to moze byc jojo ja sie juz odchudzam od roku:) sbinki ooo no to super ze kupilas...ja niestety nie ... bo musze to i tak ukrywac przed rodzicami:/ ale na pewno sobei kupie:) a na ulotce jest napisane ze pomaga w odchudzaniu:):P Ja tez sie zaraz ide uczyc ...bo tez jestem w klasie maturalnej;) tez sie wpisze do tabelki:) NICK-------WIEK-----BYŁO-----JEST-----WZROST--- ----CEL vanilka-----21--------78----------67-------171---------- --57 sbinki------18--------55-----------53-------162--------- ---48 AAsiuniaa---18------65-----------55-------172--------- ---51-52:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Ja jeszcze w zeszle wakacje przy takim samym wzroscie wazylam 50-51 i bylo idealnie.Dzisiaj kupilam samo zdrowe jedzonko,bo chce wygladac nie tylko szczuplo,ale tez zdrowo:) wiec stawiam na warzywa i owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
NICK-------WIEK-----BYŁO-----JEST-----WZROST--- ----CEL vanilka-----21--------78----------67-------171---------- --57 sbinki------18--------55-----------53-------162--------- ---48 AAsiuniaa---18------65-----------55-------172--------- ---51-52 elexis--------20-----50------------60--------170---------50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...wiecie co jest najgorsze? Te cholerne kompulsy!!! :( Gdyby nie one, to pewnie już miałabym te swoje wymarzone 48 kg i nie musiałabym się męczyć, a tak... znów walcze z tym, by nie iść do lodówki i nie pochłonąć góry żarcia. :( Ale się nie poddam, do 29 września będę laska! ;) Mamy się w końcu wspierać, więc weszłam, bo coś mnie korci zejść na dół i zajrzeć do kuchni. :( AAsiuniaa tu masz linka do tego mojego chromu: http://www.hasco-lek.pl/produkt.php?id=208 Zobaczymy, co z tego będzie. :) Mam nadzieję, że działa. :P A czemu musisz ukrywać przed rodzicami? Poza tym, to chyba nie trudne ukryć listek tabletek. :) Z czego maturke zdajesz i na jakim poziomie? :) Elexis ja też wolę jeść zdrowo, a że liczę kalorie, to wolę zjeść 100 kcal z sałatki warzywnej niż z czekolady. Niestety moją zguba są kompulsy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
sbinki musze ukrywac bo juz raz mialam problemy przez odchudzanie...a jak zobacza ze lukam takie cos ...to ho ho ... moze byc w domku nie za ciekawie:) jasne ze bedziemy sie wspierac:) ja sie probuje ograniczac:) a maturke zdaje z polskiego, angielskiego i biologii:) i wszystko chyba " podstawe" a Ty co piszesz:)? ja sie okropnei boje matury...naprawde...szczegolnie ustnej:/ boje sie ze jak zaczna sie te matury to bede okropnei duzo jadla...bo jak sie denerwuje to duzo jem:/ Teraz uciekam pocwiczyc , a potem jeszcze troszke nauki mnie czeka:) mam nadzieje ze dzis jeszcze wejde na forum:) bo naprawde lubie tu wchodzic:) pa pa do zobaczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
sbinki mam jeszcze jedno pytanko:) moge wiedziec ile zaplacilas za ten chrom:)? z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
sbinki to tak jak ja z ta salatka:)wlasnie szlag trafil moje nie jedzenie po 18:P jak sie ucze (niedlugo mam egzamin) to strasznie glodna sie robie...a moja waga od wakacji stoi w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
chociaz bilans dzisiejszego dnia: kawa z mlekiem,longer z kfc :(, twarozek z pomidorem + chleb z szynka (jedna kromka).longer zepsul wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Asiula zazdroszcze Ci tej wagi bo wzrost mamy podobny, ale czy Ty nie za duzo chcesz schudnac? kurcze mam przyjaciolke (z reala :-P) ktora przy tym samym wzroscie co ja wazy 58 kg i wyglada jak chudzielec!!! co prawda ma duzy cyc :-P i tak jakos dziwnie chudo wyglada moja najmniejsza waga jaka udalo mi sie osiagnac podczas 2 mies (schudlam wtedy ok 12 kg) to niecale 50 kg ale to bylo pare lat temu, taka wage udalo mi sie utrzymac przez 2 lata , jak odtawilam anty to zaczelam tyc okropnie :-o poza tym ja dzis poleglam na calej lini, do godziny 18-tej trzymalam sie planu, ale pozniej goscie i juz nagrzeszylam 😭 jak tak dalej pojdzie to zostane grubaska do konca zycia :-P Sbinki ile ten chrom kosztuje? poki co widze ze jestem tu najgrubsza z dziewczyn wzrostem do mnie podobnych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAsiulaa ja piszę maturkę z polskiego i niemieckiego na podstawie, a z wosu i geografii na rozszerzeniu. Szczerze powiedziawszy, to się dygam okropnie. Tym bardziej, że zależy mi, by jak najlepiej napisać i dostać się na dobre studia. W czerwcu nasza szkoła organizowała próbną maturkę i jedynie z niemieckiego jestem zadowolona, a resztę to tak sobie napisałam. :/ Ustnej jako tako się nie boję, bo jak mój chłopak zdał na 100%, a jest totalnym leniuchem i nieukiem, to ja też muszę dobrze zdać. :P Eh...ja pewnie też bedę wcinać przed maturą. Jak się uczę to lubię jeść orzechy laskowe, ale one są takie kaloryczne. :( Dobrze, że chociaż na mózgownicę dobrze dzałają. :P Na razie jednak zależy mi by mieć ładną figurę do 29 września, a później na studniówkę 18 stycznia. ;) Ja dzisiaj poprzestałam na tych moich 859 kcal, a do tego biegałam 30 min, 20 rowerka w powietrzu, 20 min hula hop i godzina innych takich ćwiczeń, w tym rozciągających. Mam zamiar taki trening robić do tego 29 września, bo chcę wyrzeźbić ciałko przede wszystkim. Jutro idę na pizzę z kumpelami, ale to w ramach obiadu, więc się rozgrzeszam, bo jeden kawałek nikomu nie zaszkodził. ;) Mój chrom kosztował 13,80 zł. Dziewczynki, najważniejsze jest wsparcie i motywacja! :) Ja dziś znalazłam na stronce jednej z dyskotek w galerii zdjęcie byłej miłośći mojego Misia i od razu stwierdziłam, że nie mogę być gorrsza od niej i muszę trochę wysmuklić to i owo. :D hehe...dobra motywacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Ha skad ja to znam,jak zobaczylam zdjecie bylej mojego Ukochanego..szczegolnie ze byla gimnastyczką....troche sie zdolowalam i od razu znalazlam motywacje do odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Panie! ;) Jak tam idzie Wam dietka? ;) Ja właśnie jem sałatkę na śniadanie, z ogórków, pomidorów, marchewki i z dwoma łyżkami płatków owsianych (76 kcal). Hihi...trzeba oszczędzać kalorie na tą obiadową pizzę. :P Zaraz pierwszy trening, bo zasuwam pieszo do szkoły, ok. 3,5 km. ;) Elexis...ja na szczęście nie mam takiego problemu, bo ta miłość mojego faceta gimnastyczką nie jest, a ostatnio nawet się jej trochę przytyło, więc ja musze być lepsza i schudnąć. Wiem, jestem egoistka, ale co tam... :P Za to mój facet to ma mięśnie i czasami się śmieje z mojego brzuszka mówiąc: \"jaki on fajny mięciutki\". Oczywiście chodzi mu o ten nadmiar tłuszczyku. :D Ale mi to nie przeszkadza, bo wiem, że mu to też nie przeszkadza...zawsze widzę ten ogień w jego oczach, jak na mnie patrzy... ;) Dziewczynki, ja wracam koło 17 dopiero ze szkoły, więc wejdę później! ;) Udanego dzionka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
hehe sbinki,jak ja dotkne brzucha mojego Mena,to jest twardy i umiesniony,wiec sytuacja podobna,tez mi mowi "jaki on fajny mieciutki"ale wykreca sie ze nie chodzi mu o tluszczyk:)Tyle ,że ja teraz nie odchudzam sie dla Niego,ale dla siebie,juz mi tyle nagadal ze mam sie nie odchudzać,że ja teraz chce tylko czuć się dobrze ze swoja waga i tyle.A 22 wrzesnia na wesele idziemy,trzeba wygladac:D Jeśli chodzi o dietkę...śniadanka nie jem:)a reszcie jak idzie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
czesc dziewczynki:) ja wlasnie niedawno wrocilam ze szkoly:) dzis rano zjadlam pare kromeczek chlebka WASA a na obiadek kubeczek zupki:0 no i jabuszko:) teraz jestem jeszcze troszke glodna wiec sobei zrobilam chlebek WASA:) --vanilka nie ma czego mi zazdroscic...ja sie nie czuje szczupla.... najgorszy jest ten brzuszek:) no i troszke nozki...choc kazdy mowi ze przesadzam:) ale ja tak nie uwazam:) elexis dlaczego Ty nie jesz sniadanka...przeciez to najwazniejszy posilek:) sbinki ooo no to ladne sobie wybralas przedmioty na maturke:) ja bym chyba nie dala rady zdawac jeszcze jednego dodatkowego przedmiotu:)...ale Tobie oczywiscie zycze powodzenia:) Ja juz sie nei moge doczekac studniowki:) juz sobie mysle o sukience:) Ja mam nadzieje ze wieczorkiem jeszcze wejde:) papa do zobaczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
No nie jem śniadań bo zawsze wolalam dluzej spac niz zjesc a teraz juz sie przyzwyczailam i nawet jak mam czas na zrobienie sniadania to mi sie nie chce:)bilans dzisiejszy--kawa i dwie kanapki...narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem jedno... jestem beznadziejna i właśnie skończyłam jednym big kompulsem! :( :( :( Mam ochotę się... ah... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
widze dziewczynki ze cos malo tutaj piszecie dzisiaj...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki napiszę jutro coś więcej, bo dzisiaj mam mega doła. :( Jestem cholernie zła na siebie, od jutra zaczynam wszystko od początku!!! PS: a co myślicie o lewatywie, podobno dobry sposób na oczyszczenie organizmu, a mi po tym obżarstwie by się to przydalo? podaję linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elexis
Jest fajnie,ale podrażnienie jelita może powodować wzrost komórek rakowych...moja kupela ostatnio sie upiera na lewatywe,ja bym sobie jednak odpuscila...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiuniaa
Czesc dziewczynki:) wczoraj nie pisalam ... bo naprawde mega duzo zjadlam ... ale potem wymiotowalam:/ a dzis jest juz dobrze...i stosuje dietke:) jem sobei teraz pomidorki:) a z ta lewatywa to nie wiem czy dobry pomysl... ja na pewno sie na to nie pisze:) ja mam dzis strasznie duzo nauki:) i weszlam tylko na chwilke zeby zobaczyc co piszecie i tez pare zdan napisac:) sbinki nie martw sie bedzie dobrze:) a tabletki łykasz:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×