Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

kręcił,że to nie prawda.i nie wiem komu teraz wierzyć jej czy jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Czemu piszesz ze "krecil"? Bardziej wierzysz komus obcemu czy komus kogo niby tak strrrasznie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniiliia
jak nie masz pewnosci to go po prostu sprawdz, powiedz ze jedziesz do niego ,zobaczysz jaka bedzie jego reakcja. Watpie czy bedzie chcial na siebie brac taki ciezar ,mowie o Tobie przeciez jezdzisz na wozku... Z drugiej strony pomysl , ktory by sie przyznal ze kreci z kilkoma naraz kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Najpierw sie dowiedz czy w ogole jest cos do wybaczania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba naprawdę dobrze mi radzisz.pojadę i skontroluję jego maile,facebooka i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniiliia
o nie ,tylko mu powiedz ze masz zamiar jechac do niego...powiedz mu to przez skype , zobaczysz jego reakcje , byc moze bedzie Cie odwodzil do wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Porazka zeby tak kontrolowac faceta. Bedziesz tam co miesiac latac i sprawdzac? Pewnie masz za duzo kasy. Jak mu nie ufasz to daj sobie spokoj i tyle. Masz 18 lat, to nie wiek na planowanie slubu i dzidziusia, szczegolnie nie z Egipcjaninem. Zdajesz sobie sprawe jaka oni maja opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniiliia
to mozesz zrobic , radze nie jedz do niego i ogolnie kopnij go w tylek on zwyczajnie Cie oszukuje ,bawi sie Toba . Pomysl jaki ciezar musialby wziac na siebie , jestes na wozku przeciez . Oni tak maja bajerza z kazda turystka ... Muzulmanki duupy nie dadza zabrania im tego religia a europejki inna sprawa , i co za problem miec w kazdym kraju kochanke ... On moze Ci opowiadac bajki ot tak dla zabawy, im slowo "kocham" latwo przychodzi, klamcy i obludnicy . Cala prawda o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pojadę to napewno nie będe z nim spała w jednym łóżku.chyba,że mnie przeprosi,że tak wyszło i zerwie wszystkie kontakty z tymi babami to może wtedy będziemy spali razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Z twoich wypowiedzi wnioskuje, ze albo jestes bardzo dziecinna, albo uposledzona psychicznie. Twoi rodzice wiedza o tym wszystkim? Planuje ich powiadomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
O tym, ze bez zastanowienia pakujesz sie w taki zwiazek i planujesz produkcje dzidziusiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzą i nie mają nic przeciwko temu związkow i,że chce mieć dzidziusia z nim i nawet wiedzą o tym co sie stało,bo płakałam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
A moze zagadaj do niego z innego nicka na skajpie i podaj sie za jego kochanke, zakladam ze mial ich tyle ze wszystkich nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego chce do niego jechać i porozmawiać z nim w 4 oczy czy to prawda,że tak jest i go sprawdzić ! zobaczymy co znowu wymyśli.napewno takie teksty,że to nie prawda i,że mnie bardzo kocha,ale ja już mu w żadne jego piękne słowa nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba już razem nie będziemy jak będzie tak jak jest teraz.mam nadzieję,że odbierze połączenie jak do niego zadzwonię,żeby mu powiedzieć,że przyjeżdżam do niego porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda ci życia na wymyślanie bajek? raz piszesz, ze ma 26 lat innym razem, ze 24...weź książkę do ręki, na dobre ci wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli on mi obieca,że już takiego numeru mi nie zrobi to może sie pogodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×